Autor Wątek: WAR: CCP vs nullsec community  (Przeczytany 24977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: WAR: CCP vs nullsec community
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 22, 2010, 21:00:57 »
W hi nie ma:

--> generacji laga
--> bitw flot
--> duzego obciazenia i niezapowiedzialnych odwiedzic flot 200-300 osobowych

W low nie ma:

--> generacji laga
--> bitw flot (500+ local)
--> duzego obciazenia i niezapowiedzianych odwiedzin flot 500+

W null sa:

--> generacja duzego laga --> cos to mus ogarnac wiec niech wywala null na oddzielny sprzet
--> bitwy flot (local 500+)
--> duze obciazenie i niezapowiedziane odwiedziny flot (500+/1000+)

Poza tym przedstawienie ze ludzie z null maja wiecej kont niz kerbiry z hi podkresla fakt iz generujemy wiecej $$ niz oni.

Tak ja to widze.

devilsbirth

  • Gość
Odp: WAR: CCP vs nullsec community
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 22, 2010, 21:07:21 »
Nie odpowiedziałeś na pytania. Mógłbyś?

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: WAR: CCP vs nullsec community
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 22, 2010, 21:33:22 »
Ile ostatnich dodatków faworyzowało hisek? (Ile w ogóle widziałeś w swoim życiu dodatków?)

Z tego co mi wiadomo kazdy dodawal przynajmniej o polowe wiecej w hi sec niz do null pomijajac dominion ktore jednak wprowadzilo do null..... wiekszego laga niz byl.

Ile dodatkow widzialem? Apocrypha i Dominion, o reszcie czytalem tylko. Tu mozesz cie czepic, moze cos zle doczytalem?

Jak wyobrażasz sobie boost sprzętowy null?

Przeniesienie null na oddzielny sprzet i oddzielenie go od Hi ktore ma przydzielone wiecej zasobow niz null.

Co ma wspólnego z tematem ilośc kont i co robią ludzie w hi?

Czytaj wyzej a moze powtorze:

Ilosc kont = ilosc $$$ dla CCP
Podane przeze mnie liczby sa tylko moja spekulacja (do ktorej bagatela mam prawo jako ze sam gram na pare kont i widze potrzeby posiadania wiecej niz jednego konta na dana chwile). Ludzie w null teoretycznie maja wiecej altow niz gracze w hi. Wieksze zapotrzebowanie na alty - supercarriery, tytany, ect.

Co robia ludzie w hi a co w null? Proste!
Robienie misji nie generuje zadnego laga. Misje sa schematyczne i nie ma ich az tak duzo zeby generowac laga w danym systemie. Dodatkowo podejrzewam ze huby misyjne gdzie w danym momencie jest losowanych xx misji na system maja przydzielone dodatkowe zasoby systemowe "a zeby nie lagowalo". Problem rozlozyc misje na wiecej systemow? Malo jest takich niewykorzystanych?

devilsbirth

  • Gość
Odp: WAR: CCP vs nullsec community
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 22, 2010, 22:39:34 »
Konkretnie. Co dodawał więcej do hi niż do low i null? Dla ułatwienia 4 ostatnie dodatki:
http://www.eveonline.com/empyreanage/index.html
http://www.eveonline.com/features/QuantumRise/
http://www.eveonline.com/apocrypha/index.html
http://www.eveonline.com/Dominion/features.html

Hi nie ma przydzielone więcej sprzętu niż null, jedynie Jita jest uprzywilejowana, wszyscy wiemy dlaczego. Alianse spodziewając się wielkiej bitwy mogą prosić o przekierowanie większej ilości zasobów do danego systemu. Ktoś już wyżej pisał - moc obliczeniowa to nie woda.

Nie wiesz jak wygląda sprawa z altami w hi i null, to co mówisz to są wymysły z palca wyssane. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że każdy w hi ma 10 altów bo ma 1 misjonarza, 1 sprzątacza, 1 handlowego, 1 w Orce i 6 w hulkach, a w null akurat mają po 3 postaci. Tak mogę sobie napisać bo tak mi się wydaje, a skoro tak mi się wydaje to musi tak być, tak?
W ogóle więcej zmyślasz niż wiesz.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: WAR: CCP vs nullsec community
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 26, 2010, 16:29:27 »
Poza tym przedstawienie ze ludzie z null maja wiecej kont niz kerbiry z hi podkresla fakt iz generujemy wiecej $$ niz oni.
Przecież to jest sprzeczne z tym co mówi samo CCP => większość graczy nigdy nie wyszła poza hisec.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

lastverb

  • Gość
Odp: WAR: CCP vs nullsec community
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 26, 2010, 17:56:47 »
Przecież to jest sprzeczne z tym co mówi samo CCP => większość graczy nigdy nie wyszła poza hisec.
nie pamietam dokladnie ale to na pewno nie bylo o graczach - o charach albo kontach. prawie kazdy gracz 0.0 ma jakiegos chara w empire (jesli chodzi o konta jest to mniej, ale tez spora liczba), ktory nigdy z empire nie wylecial. chociazby po to, zeby siedzial w jita 4-4 i kupowal/sprzedawal. sam takiego mam, ale niestety przez 2 lata zdazylo mu sie odwiedzic 2 systemy w low.

Sammani

  • Gość
Odp: WAR: CCP vs nullsec community
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 26, 2010, 18:18:16 »
Ta o charach 1/3 lub 2/3 charow kazdeog miekszanca null nigdy nie opuscily high :P

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: WAR: CCP vs nullsec community
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 01, 2010, 11:50:41 »
Przecież oficjalnie CCP nie śledzi kto ile ma kont  :D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...