Autor Wątek: Flame o silvii/mystiqu  (Przeczytany 29893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

silvia

  • Gość
Flame o silvii/mystiqu
« dnia: Styczeń 26, 2010, 17:14:55 »
Blobem frejek warpujących pojedynczo na przeciwnika? I ginących mimo dziesięciokrotnej przewagi? ;)
Sorki, nie mogłem się powstrzymać :) chociaż podejrzewam, że nie do końca ten początek miałeś na myśli :)
Enyłej, mimo podobnego rezultatu, BoB padł przez świadome działanie i wykorzystanie błedu (?) w mechanice. Teraz zaś jest to bug, na którego gracze nie mieli raczej wpływu. Czyli zdrada vs deus ex machina ;) - nie można więc tego rozpatrywać w tych samych kategoriach.

Z bobem byl taki sam bug jak ze mna klikajacym na przycisk "napisz post" - niema go.
CCP rulez.
A goonom zycze odzyskania sov'a.
I oby atlas, aaa i caly nap-train leet forum fighter stracil sova i dostep do assetsow - w koncu po co wam one skoro jestescie tacy zajebisci? :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:00:49 »
Hastra i Xart sa jakoś dziwnie małomówni w temacie dlaczego mimo "permabana" on wciąż może tu pisać...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Loc0

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:21:10 »
Nie interesuj sie bo kociej ... dostaniesz ;>. Mistyk ma mozliwosc pisania bo zachowywal sie w miare grzecznie i wszyscy zainteresowani (i mniej zainteresowani) wiedza, ze rozpoczal kariere na nowym koncie co by auto agroo nie dostawac co posta ... niestety nie wytrzymal :D.

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:37:53 »
Poprzednim razem  jak CCP stanelo po stronie boba z BP, to stworzylo CSM, tak by kilku kerbirow moglo sie wypowiedziec.

Niedlugo, jak wyjdzie na jaw, ze ccp oddalo sowa gsow bobowi, to pewnie stworza druzyne opracowywujaca mechanike pvp i balancing statkow w ktorej beda siedziec forum fightery.

*instaluje aion'a

devilsbirth

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:56:42 »
Niedlugo, jak wyjdzie na jaw, ze ccp oddalo sowa gsow bobowi, to pewnie stworza druzyne opracowywujaca mechanike pvp i balancing statkow w ktorej beda siedziec forum fightery.
sov spadł z powodu ignorancji goonów

*instaluje aion'a
can I have your stuff?

amra

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:00:31 »

To nawet nie goon, a sie poplakal ze ho, moze ktos go przytuli.

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:02:07 »
sov spadł z powodu ignorancji goonów
can I have your stuff?
Nie karmie botow :*

Cytat: dziadzia
Ile to ja sie dowiedziałem o mojej matce,
Tez sie o niej duzo dowiedzialem :P

Cytat: dziadzia
ozleci się ten dawny gigantyczny napland kerbirów na północy
Cytuj
W końcu bedzie sie można normalnie pobawić w pvp
Cytuj
zresetować i polatać pare j na walke.

"Look how stupid you are".

Czyli mowisz mi, ze chcecie sie pozbyc goonswarmu, po to by nastepnie moc sie zresetowac i latac na pvp?
Jak dla mnie to dojdzie do wielkiej stagnacji - nikt sie nie bedzie bil bo bedziedzie siedziec w jakis kurwidolkach znapowani. Ludzie zaczna odchodzic, powstanie nowy PL czy cus i skopie tylki kerbirom i cala papka zacznie sie od nowa. Ty bedziesz po tej przegranej stronie.
:D

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2010, 22:44:03 »
Cytat: dziadzia
jeszcze rozsądnej opinii w twoim wykonaniu nie widziałem

Ja w twoim takze. Jedyne co robisz, to piszesz jaki ze mnie dzieciak, jaki noob, jak sie na niczym nie znam, to, tamto i owamto, gdy sam zachowujesz sie jak... no wlasnie - jak?
Czy 50-latkowi przystoi wyzywanie "dzieci"? (To sie tyczy wiekszosci z was... zastanowcie sie jak sami sie zachowujecie a potem oceniajcie innych).

---
On-topic:
@Bruce - czyli goonswarm sie poddaje, czy bedzie walczyl?
@Faggot-nap-land (aka FAGS)- jak to jest miec uczucie, ze wasz najwiekszy przeciwnik, dla ktorego potrafiliscie spedzac godziny na kompie, wstawac o ktores tam nad ranem, zniknie z gry, i to nie przez wasza potege, czy zazartosc, a male niedopatrzenie? :D

Cytat: skeer
Przerzucając na etymologię karcianą - chcesz im stawiać pomnik za to, że mają asy w rękawie (dosłownie) i w dodatku wyzywają i obrzygują innych graczy przy stole?
Jesli chcesz grac fair-play, to postaraj sie zawsze miec taka sama sile bitewna jak przeciwnik - blob nie jest fair.
Jesli chcesz grac fair-play, to postaraj sie miec tyle SP to przeciwnik.

Prawda jest taka, ze niema czegos takiego jak "fair play" - kazdy robi co moze by osiagnac swoje. I nie wmawiaj ani mnie, ani sobie, iz nie starasz sie osiagnac swoich celow za wszelka cene.

Flame comming in fast in 3...2...1...

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:06:20 »
Ja w twoim takze. Jedyne co robisz, to piszesz jaki ze mnie dzieciak, jaki noob, jak sie na niczym nie znam, to, tamto i owamto, gdy sam zachowujesz sie jak... no wlasnie - jak?
Czy 50-latkowi przystoi wyzywanie "dzieci"? (To sie tyczy wiekszosci z was... zastanowcie sie jak sami sie zachowujecie a potem oceniajcie innych).
Nic nie rozumiesz (nie, zeby mnie to zdziwiło) - nie chcodzi o to, ze jesteś dzieciak, czy noob. Jesteś po prostu bezdennie głupi co w oczywisty sposób determinuje jakość twoich wypowiedzi. Nic nie jesteś w stanie zrobić, obawiam się. Nie jesteś pewnie nawet w stanie spuścić litościwej zasłony milczenia na produkty swojego umysłu.
To naprawdę nic osobistego.

gregor40

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:12:43 »
Ja w twoim takze. Jedyne co robisz, to piszesz jaki ze mnie dzieciak, jaki noob, jak sie na niczym nie znam, to, tamto i owamto, gdy sam zachowujesz sie jak... no wlasnie - jak?
Czy 50-latkowi przystoi wyzywanie "dzieci"? (To sie tyczy wiekszosci z was... zastanowcie sie jak sami sie zachowujecie a potem oceniajcie innych).

Cóż. W Twoim przypadku to nieuleczalne. Współczuję.
A tyle ile wyzwisk, gróźb, w tym karalnych i innego szamba wylewanego na local przez GS nie widzaiełem nigdzie. Nawet na 4chan.


---
On-topic:
@Bruce - czyli goonswarm sie poddaje, czy bedzie walczyl?

GS robi disband. Idź grać w Tibię.

@Faggot-nap-land (aka FAGS)- jak to jest miec uczucie, ze wasz najwiekszy przeciwnik, dla ktorego potrafiliscie spedzac godziny na kompie, wstawac o ktores tam nad ranem, zniknie z gry, i to nie przez wasza potege, czy zazartosc, a male niedopatrzenie? :D

Jeśli największy przeciwnik zdobył teren zdradą i metagamingiem to gdy go traci w taki sam sposób - czuję w powietrzu oddech dziejowej sprawiedliwości.


Loc0

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:33:30 »
Gheh Mistyk w dupie mam dlaczego GS zniknie z Delve. Oszczedzili roboty z oraniem posow dzieki niedopatrzeniu dyra - moja wdziecznosc nie zna granic. Moge zgadywac cos ty sie taki pro GS zrobil?;D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:50:44 »

@Faggot-nap-land (aka FAGS)- jak to jest miec uczucie, ze wasz najwiekszy przeciwnik, dla ktorego potrafiliscie spedzac godziny na kompie, wstawac o ktores tam nad ranem, zniknie z gry, i to nie przez wasza potege, czy zazartosc, a male niedopatrzenie? :D




na wypasie. Cos jak po barze tlenowym.

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:07:20 »
@gosciu ktory zalozyl ten topic- "look how stupid you are"


Cytat: julius
Nic nie rozumiesz (nie, zeby mnie to zdziwiło) - nie chcodzi o to, ze jesteś dzieciak, czy noob. Jesteś po prostu bezdennie głupi co w oczywisty sposób determinuje jakość twoich wypowiedzi.
Brzmisz jak przedszkolak: "A ty jestes glupi!"
Cytuj
Nic nie jesteś w stanie zrobić, obawiam się.
Nie jestem w stanie niczego z robic w jakiej sprawie?
Cytuj
Nie jesteś pewnie nawet w stanie spuścić litościwej zasłony milczenia na produkty swojego umysłu.
Cytuj
Nie jesteś pewnie nawet w stanie spuścić litościwej zasłony milczenia na produkty swojego umysłu.
K*rwa. To trzeba byc debilem...
Stoi sobie jakis gosciu... Wiesz, ze jesli mu wyjebiesz, to ci odda, lecz nadal podchodzisz i go uderzasz a potem sie dziwisz, ze lezysz na glebie.
Gdzie w tym logika?


Cytuj
Cóż. W Twoim przypadku to nieuleczalne. Współczuję.
Do czego pijesz?
Cytuj
A tyle ile wyzwisk, gróźb, w tym karalnych i innego szamba wylewanego na local przez GS nie widzaiełem nigdzie. Nawet na 4chan
Milo wiedziec co czytasz.

Cytuj
GS robi disband. Idź grać w Tibię.
Nie musze. Z GSem to niemam nic do czynienia, choc szkoda widziec ich "kleske".

Cytuj
Jeśli największy przeciwnik zdobył teren zdradą i metagamingiem to gdy go traci w taki sam sposób - czuję w powietrzu oddech dziejowej sprawiedliwości.
Jesli moj najwiekszy przeciwnik poderznal by sobie gardlo to bylbym bardzo wk**wiony :)

@Loco - staje po stonie udreczonych.
Prawda taka, ze byscie tej wojny nie wygrali :P
Kolejna prawda jest taka iz nie bylo to niedopatrzenie.

Zycie w stanach jest ostatnimi czasy bardzo drogie *hint hint* :)


Cytat: coeathal
na wypasie.
jezyk polski w najlepszym wydaniu.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:16:14 »
dżizys, że Ci się też chce? ;D Błyszczysz normalnie, w temacie o sobie samym  :2funny: liczysz że twa mądrość w końcu nas oświeci

Sammani

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:22:11 »
Jak to jest mozliwe ze ten gosc ciagle failuje przy probie uzycia quote i to po takim czasie pobytu na tym forum, to jest to dla mnie nie wytlumaczalne.

gregor40

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:24:21 »

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:31:54 »
Pisząc tą bezbłędną psychoanalizę już się cieszyłem na samą myśl o czytaniu odpowiedzi, ale to nawet przerosło moje oczekiwania :)
Teraz już idę spac, ale jutro chyba znowu go strolluję! :angel:

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:52:20 »
Teraz już idę spac, ale jutro chyba znowu go strolluję! :angel:
Ty, uważaj, bo następnym krokiem będzie wyciąganie statów na killboardzie...

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2010, 01:53:50 »
@samamamami:
ile masz lat? Masz jaka kolwiek edukacje? A w jaki sposob to wedlug ciebie robie?

@khobba:
to akurat byly wasze argumenty

pamietam na poczatku... przyjdz jak bedziesz mial jakies kille na kb
*wracam z lepszym kb od was wielu*
kb niema znaczenia i nie odzwierciedla niczego. niczego. (totalnie sie z tym zgadzam!)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:08:16 »
Tak skoro o wilku mowa to nie wiem czy wszyscy widzieli perełke.
Ja tam sobie to czytam za każdym razem jak mam zły humor, pomaga zawsze :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:43:26 »
Tak skoro o wilku mowa to nie wiem czy wszyscy widzieli perełke.
Ja tam sobie to czytam za każdym razem jak mam zły humor, pomaga zawsze :D

wow just wow :O

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:48:36 »
Tak skoro o wilku mowa to nie wiem czy wszyscy widzieli perełke.
Ja tam sobie to czytam za każdym razem jak mam zły humor, pomaga zawsze :D

Przyklad tego co mowie - grozenie na zycie przez internet. Wasz poziom, nie?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 27, 2010, 09:00:15 »
Przyklad tego co mowie - grozenie na zycie przez internet. Wasz poziom, nie?

Przyznam, ze z okazji tego topicu nawet cie odignorowalem - ale powoli przestaje rozumiec, co piszesz. Masz tak na wszystkich forach, na ktorych piszesz? Czy moze tylko tutaj i znami postanowiles dzielic sie perelkami swych przemyslen w sposob kompletnie dyskwalifikujacy cie jako rozmowce?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Straszny

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 27, 2010, 09:05:42 »
doskonałe  :2funny:

https://pandemic-legion.com/forums/showthread.php?t=21200 - zajrzałem do tego wątku i od razu poprawiła mi sie ocena Pandemiców - chłopaki wyczuli gościa idealnie. Czyta sie jakbyśmy to sami pisali, bez cenzury.

Mystiq po xxx próbach dostania sie do bufu przez dobrze ponad rok, jak widze doszedł do wniosku "i tak nie chciałem do nich nigdy"  :2funny: :2funny:

btw
ten dopisek przy postach "dziadzia" to był do mnie ? :2funny: :2funny: :2funny: lol ... 30latków tak nazywasz? ile ty masz dzieciaku lat? Chcesz cos ode mnie prywatnie czy cos że robisz takie kretyńskie wycieczki ?

ten tekst jest świetnym podsumowaniem:
"You are bad at Eve - including, but not exclusive to: fitting ships, theorycrafting and tactics, character planning, and just general piloting - you're about as literate as a 15 year old Haitian, you have a weak grasp on math and logic, and you are terrible at defending your ~e-honoure~. Oh, and your name is ridiculous.

Now, on a more personal note that doesn't include the phrase "u a fattie" or "lol ur teenager", (although they are clearly examples of an intellect that is firing on all cylinders): before you feel the urge to spread your seed, remember that this world has already seen enough examples of mediocrity. Please spare us. It may very well be the only useful thing you are capable of."
signed.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 11:45:13 wysłana przez Scaryman »

Nerxes

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:12:06 »
Kiedys powiedzialem Mystiq'owi  ze jesli jedna osoba nazywa go koniem to powinien dac jej w ryj, a jesli mowia mu to trzy osoby topowinien sie zastanowic :)  Ale jesli mowia mu to wszyscy na okolo to powinien jednak kupic siodlo :D

Na centrali opierdzielili go juz chyba wszyscy, teraz widac ze dostalo mu sie za to samo od innych ludzi nie zwiazanych z c0ven, BUFU i BOB'em :P Obawiam sie jednak ze on to zignoruje i dalej bedzie mial przeswiadczenie ze to jednak ON ma racje a wszyscy inni sie myla :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:24:48 »
Kiedys powiedzialem Mystiq'owi  ze jesli jedna osoba nazywa go koniem to powinien dac jej w ryj, a jesli mowia mu to trzy osoby topowinien sie zastanowic :)  Ale jesli mowia mu to wszyscy na okolo to powinien jednak kupic siodlo :D

Na centrali opierdzielili go juz chyba wszyscy, teraz widac ze dostalo mu sie za to samo od innych ludzi nie zwiazanych z c0ven, BUFU i BOB'em :P Obawiam sie jednak ze on to zignoruje i dalej bedzie mial przeswiadczenie ze to jednak ON ma racje a wszyscy inni sie myla :D

Well ja caly czas twierdze, ze kiedys sie dorasta - jezeli sie to juz zrobilo to chociaz sie zmienia.

gregor40

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:26:13 »
Przestańcie już kopać leżącego.. Żal mi go... W sumie znałem ten wątek z forum PL ale nie skojarzyłem z naszym kwiatuszkiem  :2funny:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:29:17 »
Przestańcie już kopać leżącego.. Żal mi go... W sumie znałem ten wątek z forum PL ale nie skojarzyłem z naszym kwiatuszkiem  :2funny:
To pomyśl o biednych moderatorach, którzy muszą czytać wszystkie jego wypociny, przed wywaleniem ich do kosza, żeby zwykli użytkownicy się denerwować nie musieli... Akceptowany jest może jeden na pięć jego postów (z wyłączeniem tego wątku akurat :P ), a i ten zaakceptowany często ledwo nadaje się do czytania...
;)
Przedwieczny.

horax

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:35:08 »
To pomyśl o biednych moderatorach, którzy muszą czytać wszystkie jego wypociny, przed wywaleniem ich do kosza, żeby zwykli użytkownicy się denerwować nie musieli... Akceptowany jest może jeden na pięć jego postów (z wyłączeniem tego wątku akurat :P ), a i ten zaakceptowany często ledwo nadaje się do czytania...
;)

Współczuję moderatorom, nie :P  :2funny:

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:43:23 »
Cytuj
LEAVE YOUR ENTER KEY ALONE!!!
By the way,
I stopped reading your posts every time
you made it look like you were writing a poem.

You are proving you are an idiot every time you post. So, just do yourself a favor and either stop posting, or kill yourself. No one cares about you. You are not funny. You are not good. Take it from me. I'm a goddamn legend at mediocrity, and I know that you're a fucking steaming sack of failshit.

Now, just fucking die. Get the fuck out. No one wants you here. Your parents should have practiced more substantial birth control.

buhehe czytam wlasnie 3 strone, omg ale go tam zjechali no coz teraz juz wszyscy(noo prawie:) ) wiedza jaki to masta jest mystiq...:D

Goomich

  • Gość

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:10:41 »
To jest calkowicie zabawne, poniewaz PL to takie goonfleet (swoja droga maja duzo goonow w corpach). W sumie mieli :V, teraz nie wiem.

Mosiek

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:25:49 »
Temat z forum PL jest świetny. Mi się podobało to:

Cytuj
@nunun: liza rowa szujo
find a meaning for it and you will love it, cause this is the only thing that people "like you" should be allowed to do.

Mistszostfo cientej riposty  :2funny:

devilsbirth

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:51:36 »
Cytuj
liza rowa szujo
to po węgiersku czy co?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:23:19 »
prawdopodobnie google translator