Autor Wątek: STEAM  (Przeczytany 3849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[I-DEA] Squilo

  • I-DEA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Squilo
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
STEAM
« dnia: Styczeń 11, 2010, 00:49:36 »
hey
pytanie jak w temacie... czy wie ktoś z Was jak podpiąć EVE do STEMA ? chciał bym sobie podpiąć EVE tak jak mam inne gry ale nie bardzo trybię jak to zrobić...
jest opcja albo "Eve Online 14-day Trial" albo "Kup EVE Online: Dominion" przy zakupie to wiadomo... od razu się czepia że mam kupić...  ;/

Goomich

  • Gość
Odp: STEAM
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2010, 01:44:47 »
Games->Add non steam game to my game list.

Mesaj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Korporacja: BSI
Odp: STEAM
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2010, 12:12:14 »
Ale ta opcja tylko dodaje skrot do okienka "my games", wszelakie updaty itp sciagane beda zwyklym uploaderem Eve a nie zajebiaszczym okienkiem steama z max transferem. Obawiam sie ze jesli chcesz miec Eve przypisana do KONTA Twojego to trzeba kupic Eve w Steam store.


P.S.

Chyba ze bierzesz triala..sciagasz Eve przez steama a logujesz sie po sciagnieciu do swojego "oryginalnego" konta. Po zainstalowaniu tylko pliki ustawien kopiujesz ze starego klienta. Tak to sobie w glowie obmyslilem..byc moze zadziala;)
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2010, 22:39:40 wysłana przez Mesaj »

Raiha

  • Gość
Odp: STEAM
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2010, 19:44:18 »
Żeby nie śmiecić  pisze tu :)

Jest promocja na Steam , full konto EVE za 1.99 euro , czas promocji 24h :)

Voulture

  • Gość
Odp: STEAM
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2010, 20:03:35 »
Temat warto bumpnac mysle ;]

silentus

  • Gość
Odp: STEAM
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:24:54 »
Czy jest jakiś sposób żeby grac dotychczasowym kontem na EVE steamowym?

Chciałbym mieć swoja ulubiona grę na swoim ulubionym systemie dystrybucji cyfrowej gier.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: STEAM
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:28:20 »
EEE?
Jesli Steam nie modyfikuje klienta to konto wybierasz w samym kliencie podczas logowania, więc...?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sammani

  • Gość
Odp: STEAM
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:34:31 »
btw. na steamie trwa wielka letnia wyprzedasz, wiele gier ma obnizke od 25 do az 75% wiec jak ktos ma ochote na zakupy to teraz jest czas na to :)

I tu mam pytanie zaciekawila mnie global agenda. Czytalem dobre opinie o tym mmo, a ze zdejmuja subscription fee i jest na obnizce w steamie wiec chcialem sprobowac. Jednak brak jakiegos polskiego community. Probowal ktos ta gre?

Raiha

  • Gość
Odp: STEAM
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:49:49 »
Czy jest jakiś sposób żeby grac dotychczasowym kontem na EVE steamowym?

Chciałbym mieć swoja ulubiona grę na swoim ulubionym systemie dystrybucji cyfrowej gier.

Aby do Steama dołączyć inna grę nie kupiona w w sklepie u nich. Trzeba mieć klucz , może EVE ma jakiś by przypiąć, ja tam nie znalazłem.

Ellaine

  • Gość
Odp: STEAM
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 28, 2010, 12:43:25 »
btw. na steamie trwa wielka letnia wyprzedasz, wiele gier ma obnizke od 25 do az 75% wiec jak ktos ma ochote na zakupy to teraz jest czas na to :)

I tu mam pytanie zaciekawila mnie global agenda. Czytalem dobre opinie o tym mmo, a ze zdejmuja subscription fee i jest na obnizce w steamie wiec chcialem sprobowac. Jednak brak jakiegos polskiego community. Probowal ktos ta gre?
Jeśli zdejmują opłaty to znaczy że umierają.

Sammani

  • Gość
Odp: STEAM
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 28, 2010, 12:47:27 »
Wlasnie podobniesz nie bo chca wydac platne dodatki i pierwszy ma wyjsc na dniach (tak jak bylo w GW)