Autor Wątek: Delve War III  (Przeczytany 73586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Terion

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #315 dnia: Styczeń 27, 2010, 16:15:09 »
Rotfl - taaa poludniokom by sie marzyl teraz jeszcze konflikt na lini NC - GS.
Nie ma jak pozbyc sie przeciwnikow dzieki zrytej mechanice wzglednie podjudzac 2 przeciwnikow przeciw sobie, by sie sami powybijali, a wy byscie tylko zbierali bezbronne moony  ::)

Swoja droga jakby GS zaczelo klepac RA byloby nawet zabawnie   ^^

Ian666

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #316 dnia: Styczeń 27, 2010, 16:22:33 »
Osobiście mam ochotę skopać RA za ten reset.

Ciekawe jak mocno żyją ze sobą RA/Solary/xdeathy i czy teoretycznie atakując RA, nie włączy się do walki cała reszta. Siłą rzeczy goonsy tuz na granicy z dronkowem nie wróżą dobrze całemu interesowi xdeathów (tabun rentiersów w dronkowie którzy potrzebują spokoju kontra ściśnięte NC: GS/PL i cała meat shieldowa reszta która potrzebuje przestrzeni do kerbirki :))

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #317 dnia: Styczeń 27, 2010, 16:27:17 »
xdeath jest po naszej stronie, RA i solar są przeciw, xdeath nie może zrobić ruchu bo jest otoczony przez inne dronkowe sojusze więc jest siłą rzeczy neutralny: najedziemy solarów i RA - odblokujemy xdeathów.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #318 dnia: Styczeń 27, 2010, 16:30:56 »
Nie tak dawno0 zarówno RA jak i Solarzy też byli ponoć po Waszej stronie ;)

Co do wycofania się to sensowny ruch - Delve jest w tej chwili praktycznie nie do obrony bez assetsów, marketu, dostepu do empire, z wrogimi capsami wyskakujacymi zza każdego rogu itp. Nie jest też tej obrony warte po nerfie r64.
Żałuję tylko, że IT i -A- dostaną to tak łatwo. Mam nadzieje, ze SYS-K, a zwłaszcza LR dostaną odpowiednią działkę.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #319 dnia: Styczeń 27, 2010, 16:32:40 »
xdeath jest po naszej stronie, RA i solar są przeciw, xdeath nie może zrobić ruchu bo jest otoczony przez inne dronkowe sojusze więc jest siłą rzeczy neutralny: najedziemy solarów i RA - odblokujemy xdeathów.

Dla mnie bomba, serio.
miałem wracać do gry i marudzić reszcie dyrektorów żeby BUFU zrobilo sobie przerwe i leciało do Delve na pvp z GS... a tu góra sama do nas przychodzi.  O0

xdeathx jak reszta ruskich z dronkowa to przebiegłe skurczybyki zainteresowane ISKAmi ISKAmi i w przerwach ISKami. Z atlasem pod nosem im sie za cholere nie bedzie opłacać wykonywac dużego ruchu i określić się jednoznacznie w Wielkiej Wojnie. Solarom opłaciło się podpięcie pod blitz Bobbiego w Geminate , im zdecydowanie sie nie opłaca stawanie po którejś stronie (tak jak i CVA sie kompletnie nie opłaciło... chyba że szukali takiego pvp jak dostali - Tytany na beceki ;) )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 16:38:26 wysłana przez Scaryman »

Ian666

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 27, 2010, 17:13:02 »
xdeath jest po naszej stronie, RA i solar są przeciw, xdeath nie może zrobić ruchu bo jest otoczony przez inne dronkowe sojusze więc jest siłą rzeczy neutralny: najedziemy solarów i RA - odblokujemy xdeathów.

To jest trochę wróżenie z fusów lecz z perspektywy xdeathów raczej RA/Solar > Goonsy. Większym zagrożeniem dla dronkowa jest NC które zaczyna być ściśnięte, a południe nie ma żadnego interesu w dronkowie, ma już teraz dość systemów :). Dronkowo jest zbyt słabe prawdopodobnie dla samego PL/GS którzy mogli by sobie wziąć tyle systemów ile chcą. Tak wziąć bo chyba nikt nie ma złudzeń że PL/GS występowało by w roli rentiersów :)

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 27, 2010, 17:16:12 »
To jest trochę wróżenie z fusów lecz z perspektywy xdeathów raczej RA/Solar > Goonsy. Większym zagrozeniem dla dronkowa jest NC które zaczyna być ściśnięte, a południe tak naprawde nie potrzebuje tylu systemów :). Dronkowo jest zbyt słabe prawdopodobnie dla samego PL/GS którzy mogli by sobie wziąść tyle systemów ile chcą. Tak wziąść bo chyba nikt nie ma złudzeń że PL/GS występowało by w roli rentiersów :)
Co jak co, ale akurat na punkcie "wziąść" to mam świra. WZIĄĆ się pisze! :P

Loc0

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 27, 2010, 18:01:44 »
Heh Soul robicie juz z deathstarow dickstary czy olaliscie temat zupelnie?:D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 27, 2010, 18:34:44 »
Highendy sa nic nie warte. Delve po nerfie nie jest dochodowym regionem (mowie to calkowicie powaznie). Dla nas Syndicate jest przystania, jak juz tam bedziemy to sie zastanowimy co dalej. Osobiscie mysle, ze wystawimy pelny US TZ i wesprzemy NC. Ironio losu bedziemy czescia NC :V.

"Nic nie warte" to lekka przesada. Duzo mniej warte po nerfie, oczywiscie, ale stwierdzenie ze nic nie warte to tylko cienki DCU I. Ponizej mala tabelka do wgladu



No i http://evemaps.dotlan.net/region/Delve/moons

amra

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 27, 2010, 18:48:38 »
Vega wszyscy wiedza ze to tylko DC. Przeciez oni i tak nie chcieli tych 3 regionow. Oni tam musieli siedziec, a teraz po roku uwiezienia w delve sie uwolnili wlasnie.  ;D

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:39:19 »
Nikt nie pisze że nie chcieliśmy. Jeśli ktoś nie chciał to nasi bitter veterani którzy już i tak od dawna nie grali tylko marudzili na forum. Niemniej jednak mleko się rozlało i zamiast tutaj płakać nad tym trzeba myśleć co dalej bo 8000 postaci nie zniknie z EVE w jeden tydzień bo ktoś nie nacisnął guzika. Na pewno trzeba odratować co się da i ruszyć do przodu, i nie jest też tak że w tym wszystkim nie ma plusów.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:43:36 »
Heh Soul robicie juz z deathstarow dickstary czy olaliscie temat zupelnie?:D

Nie wiem, nie gram. Wywiozlem swoje assety do 319 i empire juz. Gram tylko w changing skills.

"Nic nie warte" to lekka przesada. Duzo mniej warte po nerfie, oczywiscie, ale stwierdzenie ze nic nie warte to tylko cienki DCU I. Ponizej mala tabelka do wgladu



No i http://evemaps.dotlan.net/region/Delve/moons

Kiedys z Delve i Querious mozna bylo wyciagnac ile 10 razy tyle i to jest fakt. W dupie mam dyspro, promethy i wesoly kurwidolek circlejerkujacych dyrektorow, ktorych wiecznie niema.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:51:33 »
Delve to 42 highendy, Foutain 60, Aridia do tego jeszcze z jej high-endami, średni zarobek z POSa licząc na 1,4 miliarda...  daje i tak ładny przychodzik kontrolującemu to sojuszowi.

Ale faktycznie - obsługa 150 POSów jest na pewno upierdliwa ;)

Nikt nie pisze że nie chcieliśmy. Jeśli ktoś nie chciał to nasi bitter veterani którzy już i tak od dawna nie grali tylko marudzili na forum. Niemniej jednak mleko się rozlało i zamiast tutaj płakać nad tym trzeba myśleć co dalej bo 8000 postaci nie zniknie z EVE w jeden tydzień bo ktoś nie nacisnął guzika. Na pewno trzeba odratować co się da i ruszyć do przodu, i nie jest też tak że w tym wszystkim nie ma plusów.

właśnie to odróżnia wojny EVE od tych prawdziwych.. tak naprawdę tutaj nie da się nic ostatecznie zniszczyć czy zadać takich strat żeby jakaś organizacja nie mogła się odrodzić.... pare miesięcy npcowania/produkcji/handlu i każdy organizm wraca do formy ;) z jednej strony fajnie - każdy ma kolejną szanse jak odbuduje w swojej ekipie morale, z drugiej hm... tu najbardziej sandbox EVE różni się od efektów wojny ze świata RL, który EVE w jakimś tam stopniu ma ambicje naśladować. Więc nawet największe zwycięstwa w EVE wyjaśniają sytuację na max pare miesięcy. I młyn od nowa ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 20:53:32 wysłana przez Scaryman »

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 27, 2010, 22:17:53 »

Kiedys z Delve i Querious mozna bylo wyciagnac ile 10 razy tyle i to jest fakt. W dupie mam dyspro, promethy i wesoly kurwidolek circlejerkujacych dyrektorow, ktorych wiecznie niema.

Jasne ze kiedys mozna bylo.

Kiedys bylem ministrantem, co nie czyni mnie ksiedzem.

Fakt faktem pozostaje, ze highendy "nic nie warte" to raczej nie sa.

Howgh!

Rogoo

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 27, 2010, 23:31:08 »
W dupie mam dyspro, promethy i wesoly kurwidolek circlejerkujacych dyrektorow, ktorych wiecznie niema.

Nie lam sie Soul. Pokaz mi choc jeden sojusz w ktorym dyrektoriat nie jest kolkiem wzajemnej adoracji, napelniajacym sobie wallety w opor i majacym w d*pie wszystkich szeregowych czlonkow. ;)

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #330 dnia: Styczeń 27, 2010, 23:37:13 »
* JimmyBrownie pokazuje na coven  O0

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #331 dnia: Styczeń 27, 2010, 23:40:19 »
Nie lam sie Soul. Pokaz mi choc jeden sojusz w ktorym dyrektoriat nie jest kolkiem wzajemnej adoracji, napelniajacym sobie wallety w opor i majacym w d*pie wszystkich szeregowych czlonkow. ;)

Nie jestem zalamny, nigdy tego nie zrobilem. Po prostu to byl problem, przez ktory stracilismy delve (i bardzo dobrze). Nie wiem czy jestes w MM ale mysle ze bedziemy niedlugo sasiadami :V.

* JimmyBrownie pokazuje na coven  O0

Nigdy sie o tym nie dowiesz tak naprawde.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #332 dnia: Styczeń 27, 2010, 23:45:05 »
Możliwe, ale jednak obstaję przy swoim ;-)

Rogoo

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #333 dnia: Styczeń 27, 2010, 23:47:47 »
Nie jestem zalamny, nigdy tego nie zrobilem. Po prostu to byl problem, przez ktory stracilismy delve (i bardzo dobrze). Nie wiem czy jestes w MM ale mysle ze bedziemy niedlugo sasiadami :V.

No wiem, ze masz to gdzies. ;) W morkwie juz nie jestem. Gram w Runes Of Magic i Battleforge. ;)

* JimmyBrownie pokazuje na coven  O0

Jestes dyrektorem ?

Sammani

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #334 dnia: Styczeń 27, 2010, 23:53:28 »
Jestes dyrektorem ?

Jesli nie jest dyrektorem to znaczy ze nie wie co sie dzieje u gory?
Ale jesli nim jest to znaczy pewno, ze sie przeciez nie przyzna?

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #335 dnia: Styczeń 27, 2010, 23:55:51 »
Ontopic:

Coven/Sysk/LR przerzucily dzis flote 100+ dreadow do Period Basis. Od godziny 21PL oramy highendy Zenith Affinity w zachodnim PB.
I-DEA / C0ven

Rogoo

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 28, 2010, 00:04:17 »
Jesli nie jest dyrektorem to znaczy ze nie wie co sie dzieje u gory?

Soul byl. Ja bylem. Szeregowi czlonkowie nie maja zielonego pojecia co sie naprawde dzieje w dowodztwie duzego 0.0 sojuszu, na co idzie kasa (a raczej do czyich walletow trafia) itp itd. Dlaczego mialbym wierzyc, ze w c0ven jest inaczej. :) Dali wam chlopaki swoje limited API ? :D

Nerxes

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 28, 2010, 00:06:29 »
Bo c0ven jest tak biedny ze gdyby zawineli 10m to by byla afera :)

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 28, 2010, 00:18:53 »
Te highendy w esoterii już wam nie służą widzę  :P

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 28, 2010, 00:23:18 »
U nas ze 20% graczy jest FC albo dyrkami i każdy z nich nie lubi średnio połowy tego składu. Nie jest to materiał na przekręt :uglystupid2: :2funny:

Rogoo

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 28, 2010, 02:09:51 »
U nas ze 20% graczy jest FC albo dyrkami i każdy z nich nie lubi średnio połowy tego składu. Nie jest to materiał na przekręt :uglystupid2: :2funny:

To chyba wszedzie tak jest, ze dyrektoriat sie wzajemnie nie trawi i wlasnie z tego powodu "na gorze" jest tyle walkow. :)

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 28, 2010, 07:38:26 »
To chyba wszedzie tak jest, ze dyrektoriat sie wzajemnie nie trawi i wlasnie z tego powodu "na gorze" jest tyle walkow. :)

W końcu jesteśmy ludźmi ;]. A co do wałków, to akurat z kasą sojuszową nie ma problemów, bo całą trzyma jedna zaufana osoba.

Nie trawienie się ludzi w grze jest naturalnym procesem takim jak w rzeczywistości. W realu możesz w większości przypadków wybrać z kim chcesz rozmawiać, z kim chcesz żyć i imprezować. W EVE nie ma tak, musisz grać z tymi co grają bo innych nie dostaniesz. I tak jest pewnie w większości korpów/sojuszy, która nie jest typowo amerykańska czy angielska.

Covenowi się zarzuca, że jak to się on nie kłóci itd. Są konflikty, ale gdyby były takie jak to ludzie opisują, to by sojuszu dawno nie było. Swoją drogą polecam bardzo fajny artykuł Mittaniego o sojuszach i fail cascade.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 28, 2010, 07:42:21 »
Swoją drogą polecam bardzo fajny artykuł Mittaniego o sojuszach i fail cascade.

Link please.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 28, 2010, 07:42:42 »
W końcu jesteśmy ludźmi ;]. A co do wałków, to akurat z kasą sojuszową nie ma problemów, bo całą trzyma jedna zaufana osoba.

U nas tez i byla na wakacjach. Patrz jaki fajny skutekt :v:

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 28, 2010, 08:51:49 »
 :D
Ja osobiście śmiem twierdzić, że księgowy/cash administrator  w c0ven to najważniejsza osoba sojuszu  :)
CEO się zmieniają przychodzą, odchodzą a on trwa  :P
Serdecznie pozdrowienia dla niego  :)

Goomich

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 28, 2010, 09:00:40 »
Ja osobiście śmiem twierdzić, że księgowy/cash administrator  w c0ven to najważniejsza osoba sojuszu  :)
CEO się zmieniają przychodzą, odchodzą a on trwa  :P
Serdecznie pozdrowienia dla niego  :)

A w Dominion chłopak nie ma łatwo:


Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 28, 2010, 09:04:35 »
a ja byłem dyrektorem w bufu dobrze ponad rok, jak bufu miało tyle kasy że sie autentycznie przelewało, tytków mogliśmy mieć i 4 i 5 i jeszcze by było (jak na 200 memberów i 100 ludzi to imo dużo kasy)...  poza reimbursment nawet były plany rozdawania kasy... widziałem wszystkie wallety, wszyscy dyrektorzy mieli u nas równe prawa, i u nas nigdy nie było takiego problemu że dyrektorzy napełniali sobie choćby 1 ISKiem swoją kabze. Tylko pożyczki (dyrektorzy brali tak samo pożyczki jak zwykli memberzy od korpa)  i fair-play do reszty bufonów. Nie masz kasy - leć tłuc plexy carrierem :) . Po za tym mamy genialnego skarbnika, który rozliczy z każdego iska reszte ;)

Nie pisze żeby specjalnie sie chwalić tylko dlatego że to jest dla mnie normalne i tak powinno być. To że jakiś gracz żyje z kasy innych to jest u nas nie do pomyślenia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 09:36:11 wysłana przez Scaryman »

magni

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 28, 2010, 10:14:18 »
Nie pisze żeby specjalnie sie chwalić tylko dlatego że to jest dla mnie normalne i tak powinno być. To że jakiś gracz żyje z kasy innych to jest u nas nie do pomyślenia.

trafi sie uczciwy czlowiek to fajnie, ale nie badzmy naiwni, 90% ludzi ma elastyczna moralnosc ktora zalezy od ilosci korzysci jakie moga uzyskac troche ja naginajac... oczywiscie zawsze wszytko sobie wytlumacza

Nerxes

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 28, 2010, 10:23:49 »
Zostac zlodziejem dla 100m to malo kto chce... ale juz dla 100B znajdzie sie wielu chetnych :)
Im wiecej ludzi i wieksza kasa sie przewala tym latwiej uszczknac cos dla siebie... pozatym nie widze nic zlego w tym ze ktos ma korzysci z dobrze wypelnionej pracy :) W koncu EVE jest w pewnym sesie odwzorowaniem reala a w realu wolontariusze dosc szybko sie wypalaja

PS. To sie naoftopowalo nam w tym watku.. niech no jakis admin wolontariusz posprzata :)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 28, 2010, 10:35:13 »
Heh i zaczynaja sie teorie spiskowe dziejow. Wracajac do tematu Delve. Moim zdaniem GS tanio sie wykpil z calej tej sytuacji. Zyczylem im powolnej smierci w Delve. No, ale oni zawsze byli mistrzami w ucieczce do przodu. Za pol roku beda to przedstawiac jako swoja strategiczna decyzje, a miliony spamerow na CAOD bede manipulowac dzisiejsza prawda. Czytajac jednak "damage control" kolegow z GS i majac dostep do szpiegow w GS mam polewke z tego co tu czytam. No bo to nie jest jednak tak rozowo jak przedstawiaja to nam koledzy  ;D .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick