Autor Wątek: Delve War III  (Przeczytany 73524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:16:18 »
 lol2
ccp urozmaica grę po prostu, czemu nikt tego nie widzi

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:21:06 »
Blobem frejek warpujących pojedynczo na przeciwnika? I ginących mimo dziesięciokrotnej przewagi? ;)
Sorki, nie mogłem się powstrzymać :) chociaż podejrzewam, że nie do końca ten początek miałeś na myśli :)
Enyłej, mimo podobnego rezultatu, BoB padł przez świadome działanie i wykorzystanie błedu (?) w mechanice. Teraz zaś jest to bug, na którego gracze nie mieli raczej wpływu. Czyli zdrada vs deus ex machina ;) - nie można więc tego rozpatrywać w tych samych kategoriach.

Nie mam nic przeciwko temu porownaniu Xarth, ale naprawde morale SA goonow, nie tych podklejonych przez pubbie korpy bylo bardzo niskie. Wkurzal nas dyrektoriat i ich decyzje. Nawet mielismy thread z poolem zeby zalozyc korp w empire tylko i wylacznie dla SA Goons. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony.



p.s moge do c0ven ? :V

Ian666

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:25:56 »
Nie mam nic przeciwko temu porownaniu Xarth, ale naprawde morale SA goonow, nie tych podklejonych przez pubbie korpy bylo bardzo niskie. Wkurzal nas dyrektoriat i ich decyzje. Nawet mielismy thread z poolem zeby zalozyc korp w empire tylko i wylacznie dla SA Goons. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony.

Taaa jasne :) Ciekawe tylko czemu wcześniej o tym nie pisałeś, oh wait damage control is on

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:37:50 »
Taaa jasne :) Ciekawe tylko czemu wcześniej o tym nie pisałeś, oh wait damage control is on

Ja pierdole, czasami mi rece opadaja. Popros kogos o dostep do goonfleet.com i przegladnij sobie sgbs. Do epsilon sie nie dostaniesz, bo to zamknieta grupa ludzi z FYAD/BYOB i mozesz zostac tylko zaproszony. A czemu nie pisalem, bo to nie temat na forum o eve online, ktory nie dotyczy community bo to ani na polski KAOD ani na nic. W dupie mam damage control i bardzo sie ciesze z tego co sie dzieje.

gregor40

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:41:06 »
W dupie mam damage control i bardzo sie ciesze z tego co sie dzieje.

Zaraz się dowiemy ze GS specjalnie nie zapłacił za SOVa  :uglystupid2:

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #215 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:44:14 »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Morbius

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #216 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:44:53 »
lol2
ccp urozmaica grę po prostu, czemu nikt tego nie widzi
czasem się zastanawiam czy to aby nie prawda jest :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #217 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:47:08 »
Zaraz się dowiemy ze GS specjalnie nie zapłacił za SOVa  :uglystupid2:

Tego nie powiem, bo sam nie wiem co sie stalo. Nie jestem dyrektorem od konca delve 2. Jedno jest fajne w tym calym zamieszaniu kiedy my rozwiazalismy BoB'a wojna trwala 6 miesiecy i byla wyczerpujaca, dzieki CCP calosc dla IT trwalo 3h. Nie mowie, ze goonfleet sie wycofuje - ale osobiscie zycze tego sobie.

Ian666

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #218 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:53:21 »
A czemu nie pisalem, bo to nie temat na forum o eve online, ktory nie dotyczy community bo to ani na polski KAOD ani na nic. W dupie mam damage control i bardzo sie ciesze z tego co sie dzieje.

Temat nie na forum a jednak napisałeś :) Okej zakładajmy że mówisz prawdę, skoro tak dobrze sie stało to czemu nic nie robiłeś w tym celu? Mogłeś offlinowac posy, dawać do nich hasła, intel o logistyce GS, gdzie są wylogowane tytany. Wszystko mogło by doprowadzić do tego samego momentu z którego się cieszysz tak mocno ;)

@ Tak w ogóle to walki nie toczą się tylko o NOL, podobno 3 z 4 stacje w querious nie należą już do GS.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #219 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:55:15 »
Stainwagon wlasnie dobija huba w TPAR.
I-DEA / C0ven

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:56:24 »
Chciałbym tutaj napisać że Soulscream w eve nie gra, jest eve znudzony i delikatnie mówiąc, pieprzy. Dyrektorat owszem był z dupy ale nikt nie chciał stracić delve, osobiście czekam na rollback.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:57:35 »
Temat nie na forum a jednak napisałeś :) Okej zakładajmy że mówisz prawdę, skoro tak dobrze sie stało to czemu nic nie robiłeś w tym celu? Mogłeś offlinowac posy, dawać do nich hasła, intel o logistyce GS, gdzie są wylogowane tytany. Wszystko mogło by doprowadzić do tego samego momentu z którego się cieszysz tak mocno ;)

@ Tak w ogóle to walki nie toczą się tylko o NOL, podobno 3 z 4 stacje w querious nie należą już do GS.

Nie jestem debilem, zeby srac we wlasnym podworku. Z ludzmi z goonfleet znam sie nie tylko w grze. Po co komus, kto ma jakies korzysci z gry mam to utrudniac.

p.s Pieprz sie Bruce, ja mysle ze Ty sie martwisz o swoje pleksy bardziej :).

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:57:35 »
no ciekawe, czy sie doczekasz. z mojej perspektywy.... o ironio :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:02:13 »
Nie bardzo to widze, Bruce jest zly jak osa teraz i ma humor do dupy. Ja sie dobrze bawie i bije dzis konkretny post count :).

gregor40

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:09:56 »
Chciałbym tutaj napisać że Soulscream w eve nie gra, jest eve znudzony i delikatnie mówiąc, pieprzy. Dyrektorat owszem był z Zostałem ocenzurowany ale nikt nie chciał stracić delve, osobiście czekam na rollback.

Czekaj, czekaj. W międzyczasie możesz się zajmować podawaniem chusteczek Mittaniemu  :2funny:. Ach, karma, mighty karma!

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:10:32 »
o pleksy to ja akurat sie najmniej martwie, dajcie mi stacje npc i pare wormholi i będę sobie pleksował jak eve długa i szeroka. Ale tak zjebana mechanika jak teraz ccp pokazało właściwie zabiła moją chęć do zabawy w 0.0, chyba że będzie rollback.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:11:27 »
Cała sytuacja jest co najmniej zabawna  O0 O0
CCP rzeczywiście lubi urozmaicać nam grę  :2funny:

Aaa.. na rollback bym nie liczył, tak samo jak było w przypadku rozwiązania BoB-a.

Ian666

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:18:48 »
Ja chciałbym tylko przypomnieć niedawną wypowiedź Brucea

Delve z kolei ma to do siebie że jest równie gęste w moony i stacje jak tamte trzy regiony wzięte razem, jeżeli IT ma zamiar poświęcać 2 tygodnie i 50 dreadów na każdy system ze stacją to życze szczęścia.

Pozdro

BTW goonsy narzekające na mechanikę heh...

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:26:16 »
no to Brucie teraz wie jak się człowiek czuje jak zostanie wydymany przez spieprzoną mechanikę :2funny:

Moderatorzy na drzewo!! :D

horax

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:31:41 »
Jaka zjebana mechanika?? Jeśli tak to dlaczego tylko 3-4 ally straciły sova w ten sposób a nie wszystkie. Brak kasy w odpowiednim wallecie, niedopilnowanie przez dyr. i tyle.

Xarth pleciesz bzdury, to dokładnie taki sam efekt jak utrata sova przez boba. Tyle, że tu nie miał udziału szpieg. CCP nie przemyślało możliwości rozwiązania ally za pomocą 1 przycisku, tak samo, jak automatu do opłat za sov - do tego dochodzi jeszcze marne zarzadzanie sojuszem i drama gotowa.

Na rollback bym nie liczył :wink:


edit: Soul - niezły dc mode on  :2funny: :2funny: :2funny:

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:33:35 »
mam do powiedzenia tylko jedno - ahahahahahah  :2funny: :2funny: :2funny:

http://dl.eve-files.com/media/corp/Verite/20100126EE.png
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 15:51:33 wysłana przez JimmyBrownie »

Terion

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:36:43 »
No to hieny sie rzucily. Po raz kolejny ccp pokazuje jakie jest pro i po czyjej stronie stoi. Ot przypadkowo z korzyscia dla molla.

horax

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:46:48 »
W sumie to nie wiem czym tak sie podniecacie. Zmieniony system sova nie daje takich możliwości IT jak to mieli goonsi w DW2. Krócej trwa łapanie sova (ile 6h?), więc myślę, że jeśli IT będzie w stanie zająć 30% stacji, które utracił GS to jest max. Czy to dużo zmieni sytuację? Pewnie morale pszcółkowe spadnie, ale nie jest to jeszcze koniec tej wojny, więc chill out Panowie :P

devilsbirth

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:50:37 »
Ot przypadkowo z korzyscia dla molla.
Pie*. Gdyby ccp było pieskiem Molla jak to smutnie pie* to by przede wszystkim nie dopuściło do disbandu BoB'a tylko zrobiło rollback, ślepy jesteś i tyle.

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka, choć tak jak pisze Aeon Horax, to nie stary system, większość gooni pewnie i tak szybko wezmą spowrotem.

Nerxes

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:52:23 »
Dyrkowie z goonswarmu musza sie teraz bac jak dziewica na widok plutonu wojska z opuszczonymi spodniami :D

karma to jednak wstretna bicza :P

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:12:00 »
No to hieny sie rzucily. Po raz kolejny ccp pokazuje jakie jest pro i po czyjej stronie stoi. Ot przypadkowo z korzyscia dla molla.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: post miesiąca (wygrał z tym o cva)

hm... ja tam w NOL chyba sporo rzeczy zostawiłem, jakieś vagasy, rigi...  pewnie jestem w zmowie z CCP i wiedziałem co sie stanie  :2funny:

polskie GS brzmią dokładnie jak piękny damage control Viper-a Shizzle na SC: "tak naprawdę nigdy nie chcieliśmy sova ani sov-war tylko skirmish fights, a cała reszta to jakiś przypadek... tak wyszło"   :laugh:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 16:29:27 wysłana przez Scaryman »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:19:49 »
Cytuj
Lead GM Grimmi here. We have investigated this matter very carefully and verified that no bug or server error was responsible for the loss of sovereignty in all those systems. Normal game mechanics were functioning perfectly as designed and therefore we will not be taking any action in this matter.

Tak wiec Bruce, nie bedzie rollbacka
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:28:32 »
Tak wiec Bruce, nie bedzie rollbacka

czyli Goony same nie dopilnowały walletów

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:30:47 »
kolejny quote, tym razem z kugutsmena

Cytuj
Hi.

Sov dropped in the station systems that had TCU's seeded by ccp when dominion hit.
All bills for those TCUs was sent out tonight to ALL ALLIANCE IN EVE.

WI/GOON/XIX had the money, but in the wrong wallet division.
That is why Sov dropped in only some of the station systems.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

gregor40

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:32:55 »
Jaki fail! Do tej pory myślałem, że gooni to stado pryszczatych nastolatków dowodzonych przez cwanych dyrektorów. Teraz okazuje się że to stado prszyczatych nastolatków dowodzone przez niekompetentnych, pryszczatych nastolatków.

Jak dla mnie nienaładowanie walleta to fail, prawie taki jak kasowanie boot.ini  :2funny:
Tak więc GS: WTB your Delve assests for 10% Jita price.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:47:42 »
pierwsi inteligenci, którzy nie wpadli na to że nie da się ponownie zadokować do przejętej stacji.... (swoją drogą sporo stuffu gościu chciał wywieść)

http://www.it-kills.us/?a=kill_related&kll_id=130997  :)

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 26, 2010, 17:54:42 »
Stacja TPAR przejęta przez SYS-K i przemianowana na "SYS K PAID THE BILLS".

Mystiq jaki jest, każdy widzi, ale to nie powód, żeby na niego personalnie wjeżdżać tak bezpośrednio, w dodatku w wątku nieprzeznaczonym do tego. pzdr. K.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 18:39:10 wysłana przez Khobba »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:30:37 »
czyli to nawet nie błąd gry a epic fail szefostwa GS  :2funny: :2funny:
zaorać... :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:38:58 »


Goony pewnie i tak nie potrzebowały tego regionu :)

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:40:56 »
lo sowa gsow bobowi, to pewnie stworza druzyne opracowywujaca mechanike pvp i balancing statkow w ktorej beda siedziec forum fightery.
to zamierzasz aplikować?  :angel:
Cytuj
*instaluje aion'a
\o/

Co do samego tematu dyskusji - skoro to nie bug, a pierdołowatość dyrektorów, to cóż... HTFU

Ale ten ciągły chestbeating popleczników it staje się już mocno męczący. BTW, czy wy naprawdę tak kochacie ten sojusz, że bez przerwy przeglądacie ich KB? No i właściwie dziwię się dlaczego sami nie aplikujecie, bo poziom uwielbienia w waszych postach przekracza dopuszczalne normy ;) Aaa, chyba, że po prostu nie czujecie się godni  :P