Autor Wątek: Providence vs AAA  (Przeczytany 74440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loc0

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #315 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:31:36 »
Hm ostatnie info na tsie? CVA wraca capsami!

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #316 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:33:14 »
PS. Widziałem Cięęęę z innym chlopceeeeem

nie mogłem się oprzeć, przepraszam (zainteresowani: Tymon & Transistors)

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #317 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:40:32 »
Hm ostatnie info na tsie? CVA wraca capsami!

Bedzie fun!  :2funny:

EDIT: meh, chyba nie zaladuje systemu.  :-\
EDIT2: laduje juz 30min ; x
EDIT3: niestety nie zaladowalem systemu ; (
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 00:25:21 wysłana przez Zsur1aM »

Loc0

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #318 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:56:51 »
Nurabsal primary !! a mi sie nie laduje grid :( - local zbliza sie do 1400 laaag :(
Ps nie idzie wywalic fajterow ;/
ps2 local +1500 fajtery wywalone nadal nie chca nigdzie leciec ;/
ps3 local +1600 drony ruszyly do boju - jest nadzieja na km whoring ;d
ps4 local trzyma w okolicach 1600, lag daleki od znosnego, capsy cva pojawiaja sie niewielkimi grupkami na gridzie - wydaje mi sie ze postanowili je poswiecic w probach rozwalenia sbu. Przy takim lagu niemozliwe jest zorganizowanie czegokolwiek - ccp fail. Nie wiem czy to prawda ale ponoc provi loguje capsy ... w naszych bankach. Turkey shooting?
ps5 local +1400 i spada - ogolnie to zblobowalismy provi supercapsami i pole jest nasze. Provi sie wycofuje, kb beda dostepne jutro po dt  >:D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 01:13:53 wysłana przez Loc0 »

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #319 dnia: Styczeń 29, 2010, 00:21:33 »
Wskoczylismy sobie mala flota capitali Atlasowych. Poki co widze 1622 na lokalu, grid się ładuje i ładuje... Mam nadzieje, że sie załaduje w końcu i w coś strzele :) Dredzik twardy jest więc powinien troche wytrzymać:>

P.S.
Grid ładuje się już 40 minut. CVA uciekło, ktoś mówił, że w podach, ale ja dalej nic nie widze...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 00:52:54 wysłana przez Sir Falo »

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 29, 2010, 01:29:54 »
Nie chce mi sie dwa razy pisać tego samego w innym języku wiec zacytuje sam siebie ze SCH:
Cytat: Julius Septimus
I never even flown in capital ship but im sure id be better cap fleet commander than one CVA has (had?).

What the hell is the point of attacking enemy that outnumberes you few:1, and is more skilled&expirienced?

Cytuj
edit: not meaning to insult CVA here, rereading it comes accross as that, it takes guts to try to stand against a force like that, and not just blueball them.
I dont want to insult cva neither. Just their FC. Its not about guts, its about brain. This battle was lost before it even started. It was obvious to everyone who was paying attention at numbers and ships present. To everyone but CVA commander.

Most terrible FCing of the year so far. Even PL titan lost wasnt that dumb.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 29, 2010, 01:44:16 »
THIS IS WERE WE FIGHT!! THIS IS WERE THEY (actually WE) DIE!! a nie tam takie pisanie glupot  :2funny:

Jak dla mnie bitwa epicka, nie zaladowalem systemu :D

Loc0

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 29, 2010, 01:53:58 »
Do cierpliwych grid nalezy :D

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 29, 2010, 01:57:19 »
Naprawdę tego nie kumam :o
Wasz dowódca wiedzac choćby o połowie tego co SC wprowadziło do D-G powinien wydać tylko jeden rozkaz: "Nie wskakujemy". Szans na wygranie tej bitwy praktycznie nie było więc stację i tak powinno się spisac na straty. Jeśli kiedykolwiek to oblężenie miałoby być przerwane to ostatnie starcie było najgorszym rozwiązaniem z możliwych - przeciwnicy włożyli w to już tyle wysiłku, żeby nie odpuścić.

Zwłaszcza, że szansa na to, że AAA będzie parło dalej jest stosunkowo niewielka. Mają do zaorania od połowy do całego Querious, Gooni są praktycznie wymazani z mapy, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że niebawem nastąpi kilka resetów i że za kilka miesięcy AAA nie będzie znapowane z całym południem.
To dopiero dawałoby szansę na obronę, lub kontratak. Tracenie bilionów isków i resztek godności w ten sposób niczemu nie służy...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 29, 2010, 02:06:57 »
Aktualnie rozwalamy dready i carriery CVA na gejcie do FSW, spadają jak kaczki. FC specjalnie kazał nie strzelać do Aralisa, żeby patrzył jak jego flota zdycha  :diabeł:

TCU spadło, system jest unclaimed, trwa anchorowanie naszego TCU.

EDIT: Local juz spadł do 500, totalna przegrana CVA.

EDIT2:

- zadokowałem na stacji w D-G


- wg. FC Provi straciło 110+ capitali, AAA nie straciło żadnego.

Kupa KM-ów jeszcze nie spłynęła, zresztą widzę po sobie - dostałem bounty za czyjeś jajo, ale KM-a za to jajo nie mam.

Grunt, że Provi jednak stanęło do walki, za co wielki szacun.  o7
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 02:39:17 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ian666

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 29, 2010, 02:49:27 »
Jest czego pozazdroscić, tona grubych kmów epicka bitka :)

Ktoś się orientuje czy te capsy provibloba były prywatne?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 03:09:36 wysłana przez Bartek »

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 29, 2010, 03:33:54 »
Po tym co przeczytałem straciłem resztki szacunku (?) do CVA...
Ponoć mieli 160 capsów + jakieś supercapsy w systemie, ale... ... ... ... wyskoczyli nimi 30 minut przed wyjściem stacji z RF :o :o :o
Dlaczego to zrobili zapytacie! Ano dlatego, że na skutek podłego metagamingu (?!?) jakim jest szpiegostwo atakujący znali hasło do posa na którym stały capsy CVA i je bumpowali :uglystupid2:

Pozostaje mi tylko zaprosic liderów provibloba na seminarium:
"Very basic sov warfare" - za jedyny 1b isk (po starej znajomości) dowiecie się jak na kilka prostych sposobów NIE wdupić bezowocnie statków za 200b. Po przyswojeniu materiału dostaniecie skierowanie na dalsze części kursu, także u osób które kiedykolwiek były FC!

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 29, 2010, 04:19:59 »
To by było chyba na tyle w temacie "CVA rusza do boju" na killboardzie aaa wygląda to na jakiś chory overikill! :) a miało być tak pięknie ..................

Ian666

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 29, 2010, 04:23:39 »
Wygląda na to że Provi stoi ze spuszczonymi spodniami. Stracili swoją flotę capitalową przez co stali się łatwym celem (bo się nie obronią) każdego sojuszu który chciałby trochę przestrzeni czy nawet dla jaj pozajmować jakieś stacje.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 29, 2010, 04:38:55 »
Nikt z aktualnych space holedesów się na to raczej nie połasi, ale tacy którzy jeszcze nie mają? Czemu nie?

Ciągle nie mogę wyjść z "podziwu" nad tym jak mało gracze z CVA wiedzą na temat gdy w którą grają od tak długiego czasu :o

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #330 dnia: Styczeń 29, 2010, 06:38:47 »
345 graczy z -A-, 15 tytków i 18 msów. Pewnie jeszcze mieli jakiegoś tytka online żeby portal trzymać. Nieźle jak na "zdychający" sojusz.

-A- i spółka mieli licząc z KB 30+ supercapsów 100 dredów i 40 carierów + mówi się o cap flocie atlasa której na kb nie widze. Do tego dodać miażdżącą przewagę w BSach.
Provi blob nie mógł tego wygrać.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #331 dnia: Styczeń 29, 2010, 07:50:12 »
-A- i spółka mieli licząc z KB 30+ supercapsów 100 dredów i 40 carierów + mówi się o cap flocie atlasa której na kb nie widze. Do tego dodać miażdżącą przewagę w BSach.
Provi blob nie mógł tego wygrać.

Spoko, CVA ma sporo zakurzonych capsów, wiec zaden problem - kazdy mial insurance.
Ale 1600+ w systemie to faktycznie epic fight, co by nie mówić.
Kompletnie nie rozumiem jak CVA straciło taka ilosć capsów. Coś musiało nie zagrać.
Ale, tak czy siak, Proviblob bedzie nadal walczyl. Moze to kwestia jeszcze kilku bitew i beda w koncu skuteczni, a z takimi liczbami zajebia każdego, czego im zycze z całego serca, bo na to zasługują. Trochę przypominają I.R.O.N., czyż nie?  :knuppel2:


edit: pytanie czy w koncu cva poprosi o pomoc...PL?
Przeglądalem kb, wygląda na to, że aaa miało 3x przewage we wszystkim.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 08:11:15 wysłana przez Mighty Baz »

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #332 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:03:01 »
Po tym co przeczytałem straciłem resztki szacunku (?) do CVA...
Ponoć mieli 160 capsów + jakieś supercapsy w systemie, ale... ... ... ... wyskoczyli nimi 30 minut przed wyjściem stacji z RF :o :o :o
Dlaczego to zrobili zapytacie! Ano dlatego, że na skutek podłego metagamingu (?!?) jakim jest szpiegostwo atakujący znali hasło do posa na którym stały capsy CVA i je bumpowali :uglystupid2:

Pozostaje mi tylko zaprosic liderów provibloba na seminarium:
"Very basic sov warfare" - za jedyny 1b isk (po starej znajomości) dowiecie się jak na kilka prostych sposobów NIE wdupić bezowocnie statków za 200b. Po przyswojeniu materiału dostaniecie skierowanie na dalsze części kursu, także u osób które kiedykolwiek były FC!
Jaki ty jesteś doskonały...

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #333 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:16:49 »
Jaki ty jesteś doskonały...

cos ty, on swieci blaskiem odbitym od AAA. Nie widze tez powodu do wstydu, CVA dostało lomot od duzo liczniejszego przeciwnika. I nadal podejmuje walkę. Pisałem, że morale Provibloba ciezko jest zniszczyc - wg mnie bardzo trudny przeciwnik. Widac to po zaangazowaniu sił po stronie Catch. Inaczej skonczyla by sie walka gdyby w systemie byla podobna ilosc pilotow z kazdej ze stron.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #334 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:17:35 »
Wrzucenie capsow po raz drugi do systemu to byl swiadomy suicide  ;), celem byla proba zniszczenia SBU. Trudno powiedziec tak na prawde jaki procent naszych capsow zaladowal system, a nastepnie grida, bazujac na tym co wiem od moich korpowiczow, to system zaladowal sie ok 20-30% naszych cap pilotow, a to zbyt malo by plan mogl sie powiesc.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #335 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:19:59 »
bazujac na tym co wiem od moich korpowiczow,

zmien signature, jestes znowu w Husarii. :coolsmiley:

edit: proponuje zmienic topic, bo jest to wojna miedzy Catch a Providence. Albo na CVA vs AAA

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:27:11 »
Jaki ty jesteś doskonały...

Heh mam to same wrazenie, komus sie w lgowie poprzestawialo od elyte pvp na poludniu.

horax

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:36:54 »
eeech napisałby ktoś raport, a nie same achy i ochy. 150+capitali spadło... i co dalej.

Mam rozumieć, że -A- nie postanowiło dać tylko pstryczka w nos CVA? Teraz, czy tylko rozjechane zostaną pety, czy jednak może -A- spodobało się całe providence?

Hieronim

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 29, 2010, 09:24:37 »
Rzeczywiście był to epic fail. Ale, może to czegoś nauczy tych którzy tej nauki potrzebowali.
Krótki raport: Wracam do domu i loguję się a tu niespodzianka: server down. Nawet poszedł dowcip, że -A- zadzwoniło do CCP, że zrobili DT, bo Atlas może nie zdążyć na bitkę. Serwer wstaje, wszyscy radośnie się logujemy szykujemy nasze duże zabawki i czekamy na rozkazy (w trakcie oczywiście idzie conga line :) ) Z tego co mi się udało dowiedzieć, to przed DT siły były wyrównane, ale po to już nie za bardzo. Nie mniej jednak padł rozkaz: all jump. Support, który już był w D-G raportuje local na poziomie 850-900, ale po skoku w sumie nie było tak źle, Grid load spokojnie, bez szaleństw, ale dał radę. I tu już się dało zaobserwować przyczyny tej porażki. Płakałem z rozpaczy jak zobaczyłem co niektórzy sobą reprezentują. Dramat. Jednego dreada tracimy przy cyno. Nie wiem na co czekał, ale się doczekał. Potem okazuje się (tak, to jest dopiero fail), że część ludzi nie potrafi wpisać hasła do posa i ląduje poza shieldem. No cóż, pozostaje się cieszyć, że moi cap piloci to potrafią. Z rozmów naszych cytuję: "ale ci kolesie muszą być teraz posrani"; "no, to teraz oglądamy doomsdaye". No i tak było. Z 10 tytków przyleciało i wystrzelali te dready pod posem. Zupełnie bez szans. Scenka jak z filmiku promocyjnego. Plan był inny i FC tutaj nie zawinił. Żenujący poziom niektórych pilotów przekreślił nasze szanse. Potem zaczęły się dziać dziwne rzeczy z grą. Statki, które stały w posie były ostrzeliwane (pewnie jakiś desync), a na koniec support UK wpadł do posa i starał się bumpować nas na zewnątrz. To też mam nadzieję, że nauczyło kogoś czegoś, bo do tej pory mieliśmy niepisaną umowę z UK o braku szpiegowania. Tak więc padł rozkaz wyskoczenia z systemu, sam skok trwał już z 10 minut, ale się udało. I dla mnie to już było tyle (RL czasami ssie), drugiego skoku nie doczekałem. Mogę się tylko domyślać, że lag nas zatrzymał a -A- wyrżnęło w pień niebroniące się statki. Według mnie FC nie zawinił. Może następnym razem uda się i będzie jakaś epic bitka.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 29, 2010, 09:26:37 »
eeech napisałby ktoś raport, a nie same achy i ochy. 150+capitali spadło... i co dalej.

W telegraficznym skrócie: AAA plus U'K i reszta (trzeba się pochwalić - było nas 200, w tym 20+ capitali) wskoczyło do systemu sporo przed wyjściem stacji z RF.

Przeciwnik wskoczył na deep cyno, po czym szurnął na swojego POS-a. Ponieważ mieliśmy hasło, rzuciliśmy na POS-a wszystko co mieliśmy - BS-y wybumpowywały wrogie capitale poza shield (wrażenie z lotu Tempestem 1000 m/s wprost na dreada i JEB - bezcenne), gdzie były dobijane przez nasze capsy. Przeciwnik zarządził odwrót i prawie wszystkie capsy wyskoczyły z systemu.

Trochę poskubaliśmy tego posa (trzymał parę naszych capsów), potem przenieśliśmy się pod stację. Po jej wyjściu z RF i oddaniu dosłownie paru salw, BS-y musiały pruć pod gejta do FSW, gdzie przeciwnik wrzucił swoje capsy, by zaorać nasze SB. Według słów naszego FC trwał pojedynek kto pierwszy - my stację, czy oni SBU. Tyle, że - jak już napisano wyżej - capsom Provi nie ładował się grid (byl to moment, w którym local przekraczał 1600 i lag był nie do opisania). BS-y ściągały capsy bardzo powoli, ale gdy wyścig został przez nas wygrany, pod gejta do FSW podciągnęliśmy nasze capsy i SC, które już bardzo szybko zmieliły przeciwnika zostawiając piękny kłąb wraków (mam fotki, ale w domu - wrzucę).

W końcu spadło TCU, local zjechał do 500, support szalał po gejtach dobijając uciekinierów (w tym jakiegoś idiotę w carrierze, który najwyraźniej chciał wiać przez gejt do T-R!!!!!), a większość rzuciła się do szabrowania wraków w takim tempie, że normalnie nie dało sie dopchać do koryta.

Dokując w D-G widziałem paru redów na stacji, zgasiłem silnik i poszedłem spać  o7
To też mam nadzieję, że nauczyło kogoś czegoś, bo do tej pory mieliśmy niepisaną umowę z UK o braku szpiegowania.

Hasło do POS-a zostało nam przekazane przez AAA. Faktycznie, nie szpiegujemy CVA (choć petów tak), ale z drugiej strony, wielokrotnie łamaliśmy hasła do posów (było takie jedno, które miało chyba "9876" czy coś w tym stylu) i zwijaliśmy stamtąd statki. Baaa... nawet mój korp ma specjalny medal za takie akcje.

Co do wpisywania hasła przed warpem - to faktycznie tłumaczy co kilka capsów Provi robiło 200 km od POS-a.. czyli po prostu odbiły się od shielda i pooooooooszły w kosmos.

I jeszcze jedna obserwacja - bardzo wiele shipów Provi od BC w dół miało fity na meta 0.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 09:31:43 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jededdiah Brown

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 29, 2010, 09:35:49 »
Ehh jak ludzie nie wiedzą o wpisaniu hasła do posa to o czym tu gadać. Z tym układem z UK to widzicie gdzie sobie można układy włożyć jeśli wielki brat wymaga- bez honoru aby do przodu.
Bolesna nauka.

Butuhuru

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 29, 2010, 09:49:19 »
Przeczytalem pierwszy post i te kilka ostatnich. Daj boze zeby kazdy sojusz  sie rozpadal w oczach jak AAA :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 29, 2010, 09:56:28 »
Z tym układem z UK to widzicie gdzie sobie można układy włożyć jeśli wielki brat wymaga- bez honoru aby do przodu.
Bolesna nauka.

O co Ci chodzi?

Napisałem wyżej, że hasło przekazało nam AAA. Jesteśmy w jednej flocie i co mamy powiedzieć "nie, sorry, RPG reasons"? Nawet nie wiem czyj to był POS, bo układ dotyczy wyłącznie CVA, a nie Proviblocu. Czyli jeśli POS nie należał do korpa z CVA, to cały argument jest bez sensu, a nawet jeśli należał, to mówię - intel pochodził z zewnątrz, a my wykonywaliśmy rozkazy FC.

Zresztą, nie tylko U'K wywalało capsy z posa, rozkaz dotyczył wszystkich subcapitali.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:05:56 »
No dobrze, d-g padło i co teraz? Kontynuacja ofensywy, puki U'K nie zajmie miejsca CVA w provi?

"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:25:32 »
wchodze na KB AAA i przecieram oczy... takiego totalnego overkilla na tą skale, EVE nie widziało chyba nigdy w swojej historii

http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=353736

w tej chwili jest 472:14 i jeszcze dopływają kille


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:27:13 »
Moim zdaniem na D-G się skończy. Zdobycie jednego systemu trwało prawie tydzień (nie żeby było trudno, po prostu mechanika gry), więc zdobycie sensownego kawałka Providence zajęłoby rok.

U'K nie jest zainteresowany sovem (poza jakimś sentymentem do 9UY i Unity Station, skąd zostaliśmy wygnani lata temu), poza tym nie bardzo wiem co byśmy robili po zdobyciu Provi.

Jak dla mnie to "wojna" może się już kończyć, z przyjemnością wrócę do roamowania, a AAA z radością pogoni sprzątać po Goonsach.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:32:22 »
nie był bym taki pewny, taka wtopka przekracza skalą to co planowało AAA i może zmienić ich plany - wyrwali zęby wrogowi to czego nie zagarną jeszcze parę stacji kiedy Provi już nie wskoczy capsami ?

@SokoleOko
tak jest tylko na początku, czym kampania bardziej zaawansowana tym u przegrywającego obrońcy spada partycypacja znudzonych zbieraniem wpierdzieli graczy... ostatnich stacji broni garstka albo w połowie wojny pada hasło "ewakuować assesty do lowseca". W pewnym momencie zaczyna to iść hurtowo..... jak w Foutain, początek wymęczony okrutnie przez IT a potem fiuuu poleciało.

Jededdiah Brown

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:40:06 »
O co Ci chodzi?

Mój post był pisany przed twoim ale wysłałeś go chwilę przed moim więc nie widziałem twojego.  >:D
Co tu dużo mówić. Cesarzowa nie będzie zadowolona...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:46:11 »
tak jest tylko na początku, czym kampania bardziej zaawansowana tym u przegrywającego obrońcy spada partycypacja znudzonych zbieraniem wpierdzieli graczy... ostatnich stacji broni garstka albo w połowie wojny pada hasło "ewakuować assesty do lowseca". W pewnym momencie zaczyna to iść hurtowo..... jak w Foutain, początek wymęczony okrutnie przez IT a potem fiuuu poleciało.

W teorii tak, ale tutaj trwało tyle nie dlatego, że godzinami, dniami tygodniami klepaliśmy wroga, tylko przez różne timery, na które obie strony nie mają wpływu. Co z tego, że w fizyczne wprowadzenie stacji w drugi RF zajęło może 5 minut (tytany, capsy i horda BS-ów), skoro wyskoczył timer 3 dni bez paru groszy i tego nie przeskoczysz.

Jeśli dobrze rozumiem - zdobywanie systemu ze stacją trwa dłużej niż systemu z gołym TCU. A w Provi masz największe zagęszczenie stacji w 0.0.

Co tu dużo mówić. Cesarzowa nie będzie zadowolona...

Oczekuję spektakularnych egzekucji na osobach odpowiedzialnych za taki fail wśród jej poddanych.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:59:06 »
wiecie co, ale to jest jednak wstyd dla AAA & co, ze musi az schylac sie po tak nieczyste metody, by skilowac provibloba [pass do posa]. Swiadczy tylko, ze inaczej nie dali by rady.
Pamietam sytuacje, gdy TRI zaatakowalo Provi i ktos nam zaoferowal kpl passwordow do ich infrastruktury. Było wielkie oburzenie na cva forum, by w ogole gadac z kims takim. W efekcie info zostalo przekazane przeciwnikowi, ktory podziekowal i wywalil pare osob z sojuszu. Nie sadze, by kiedykolwiek CVA poszlo w tym kierunku, by korzystac z "dobrodziejstw meta-gamingu".
 Dlatego uwazam, ze AAA walczac w taki sposob z CVA straci w oczach wieli graczy EvE, szczegolnie ze proviblob jest słabszym i mniej doswiadczonym powerblokiem.


edit: nie zdziwiłbym sie, ze po tej aferze, inne sojusze wlacza sie do gry, traktujac "ruskich" jak kiedys za czasow swojej swietnosci inni podchodzili do Boba. Kazdy chcial im dokopac.