Autor Wątek: Providence vs AAA  (Przeczytany 74293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #245 dnia: Styczeń 26, 2010, 13:50:03 »
rysunek z Kugutsmena, ostry ale imo trafia w sedno z tym "respectem";)


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #246 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:03:16 »
Epic  :2funny:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #247 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:10:14 »
Coven i syski tak sie staraja, a tu ich nawet na takim ladnym obrazku nie ma :)

horax

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #248 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:10:47 »
Z drugiej strony dzisiejsze wydarzenia mogą nieco zmienić sytuacje CVA i dostana trochę czasu na wylizanie ran.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #249 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:13:01 »
zboczeńce :D

btw, dzisiaj zostalem wyrzucony z Husarii (pewnie jeszcze 24h wisze ze wzgledu na roles), bo nie zgodzilem sie z pewnymi decyzjami :o  ,ręce opadają, ale pomimo to nadal trzymam kciuki za Proviblob. O0


Także jestem/bede w NPC corpie przez jakis czas. Gorzej bo nie wiem kto bedzie teraz do mnie strzelal  :2funny: w d-g.

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #250 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:24:29 »
zboczeńce :D

btw, dzisiaj zostalem wyrzucony z Husarii (pewnie jeszcze 24h wisze ze wzgledu na roles), bo nie zgodzilem sie z pewnymi decyzjami :o  ,ręce opadają, ale pomimo to nadal trzymam kciuki za Proviblob. O0


Także jestem/bede w NPC corpie przez jakis czas. Gorzej bo nie wiem kto bedzie teraz do mnie strzelal  :2funny: w d-g.

omg najpierw łamia zasady zeby Cie ponownie przyjac teraz Cie wyrzucaja..:D Jakiemu Ty tam strasznemu tyranowi wladze przekazales:P

Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #251 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:25:17 »
Coven i syski tak sie staraja, a tu ich nawet na takim ladnym obrazku nie ma :)

jak nie ? A kto gwałci laske?  :laugh:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #252 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:39:48 »
btw, dzisiaj zostalem wyrzucony z Husarii

Nigdy nie jest za późno, żeby dostrzec prawdę - pluń na właścicieli niewolników i dołącz do tych, którzy niosą wolność i demokrację - do Ushra'Khan.  o7

Wbrew amarrskiej propagandzie, nie jesteśmy żadną organizacją terrrorystyczną, tylko liczącym 1200 osób "pvp focused ally with strong industrial backbone", czyli cóż - w ostatnim półroczu z bandy wiecznie nieogolonych matarskich zabijaków (z których połowa wcześniej latała w Proviblocu) staliśmy "sojuszem jak każdy inny".

Zatem - zapraszamy  o7


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #253 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:59:01 »
...dzisiaj zostalem wyrzucony z Husarii (pewnie jeszcze 24h wisze ze wzgledu na roles), bo nie zgodzilem sie z pewnymi decyzjami...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #254 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:30:13 »
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

O tak, ten post wniosl wyjatkowo duzo do dyskusji.
Ze swojej strony dodam, ze w ostatnich dniach u nas w Great Wildlands pojawia sie coraz wiecej NRDS chlopakow z CVA, maja plusa do NRDS Republic Alliance, i generalnie wyglada na to, ze.... Robia plexy i kerbirza  ;D Zaznaczam, ze GW to biedny NPC nullsek, wiec musi byc juz naprawde cienko w Provi  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:49:25 »
Nie dość, że do koryta dopchać się ciężko, to jeszcze przylatują terroryści i robią orcageddony:

http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=97404
http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=97410

Carriera też strach wyciągnać na anomalię:
http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_detail&kll_id=97394


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kara Mon

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 26, 2010, 17:04:12 »
Providence ostatnio nie jest zbyt milym miejscem, w ostatnich tygodniach takze w matarskiej milicji zapanowala moda na szybkie rajdy polaczone z klepaniem wzystkiego co sie rusza kilka razy dziennie

http://www.minmatar-militia.org/kb/?a=kill_related&kll_id=104685

http://www.minmatar-militia.org/kb/?a=kill_related&kll_id=104658

Ostatnio wiecej czasu w provi niektore korporacje spedzaja niz na strzelaniu do Amarow w low

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #257 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:15:35 »
Wczoraj tuż po północy PL time spadł ihub w D-G.

Provi nawet walczyło, ale zaskoczyliśmy od tyłu i co ciekawe, nasze snajper BS-y przebiły się wskakując do systemu przez gejta i walcząc na close range. Local oscylował wokół 800, lag był masakryczny (co 2-3 cykle gunów musiałem odwarpowywać, żeby moduły odblokować, nawet mam "reload SS" w bookmarkach  :2funny:), ale summa summarum, wygrana przy minimalnych stratach własnych:

http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_detail&kll_id=100364

Jutro wieczorem (noc z czwartku na piątek) stacja wychodzi z RF i kluczowe pytanie - co zrobi przeciwnik. Ponieważ poprzednie dni pokazały, że konwencjonalne floty Provi totalnie sobie nie radzą, możliwości zostają dwie:

- olać, oddać stację, oddać system, okopywać się w okolicznych z hasłem "No pasaran!" (tym bardziej, że AAA aż się pali, żeby Goonom dołożyć).

- rzucić wszystko co się ma, łącznie z capitalami i liczyć na to, że straty capsów zniechęcą AAA + friends od dalszego mieszania w Providence.

No, zobaczymy.  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #258 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:24:44 »
Mogą też rzucić dyplomatów na pierwszą linię, licząc, że -A- będzie bardziej zależało na wyrwaniu sobie wiekszego kawałka goontopii, niż tłuczeniu się przez 50 systemów ze stacjami.

Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 27, 2010, 09:15:13 »
140 : 14 ?? Jakim cudem jeśli kampili gatea a wy odbijaliście z close na snipe-range ????
kurde albo czegoś nie rozumiem albo ta gra sie bardzo zmieniła przez 5 miesięcy  :laugh:

CVA ma doskonałych dyplomatów i nie jest traktowane jak GS czy NC, nikt nie nosi w sobie specjalnie złości na nich (ten respect o któym pisał Baz faktycznie jest ale innego typu), CVA ciągle jest traktowane jako tacy "inni" grający sobie tak obok właściwego pvp w 0.0, więc tak naprawdę nikt ich nie nienawidzi ani nie nosi zapiekłej złości na nich, łatwo im sie będzie dogadać, co najwyżej bedą musieli upokorzyć się oddając skrawek Provi AAA.

Ogólnie teraz wszyscy mają faze na GS  ;)

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 27, 2010, 09:26:32 »
140 : 14 ?? Jakim cudem jeśli kampili gatea a wy odbijaliście z close na snipe-range ????
kurde albo czegoś nie rozumiem albo ta gra sie bardzo zmieniła przez 5 miesięcy  :laugh:

coś w tym jest, bo w ostatnim crashu noda, zestrzeleni piloci wracali na pole bitwy w shipach, jakby nigdy nic sie nie stało. Biorąc udział w bitwie w anti-support fleet widzialem jak fc ledwo nadążał za podawaniem primary. Jednego nicka zapamietalem i specjalnie weryfikowalem czy jest na naszym i aaa kb. Nie bylo, pomimo ze, widzialem jego kila, sam do niego tez walilem. Nie wiem czy w innych bitwach tez zauwazyliscie te zmiany w ...hm...w dezyinformacji by CCP.

Nie wiem jak było wczoraj, nie zamierzam tez nikogo usprawiedliwiac, bo nie bralem udzialu w walce. Mam porozrzucane ponad 100 shipow, koszmar jak nie mozna korzystac z jb :(. Musze czesc z nich przeniesc, by w ogole z nich korzystac w przyszlosci :) Pozostalosć po przygotowaniach do wojny.
Statystyki z kb sa kompletnie niewiarygodne, bo aaa i cva wystepuje po obu stronach w czesci friend i enemies.

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #261 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:28:33 »
Brałem udział w tych samych bitkach co Baz i też byłem we flocie anty-suprtu, ale poszedłem o krok dalej i spisałem z logów wszystkich których choć raz trafiłem podczas walki, niestety żaden z nich nie trafił na kb, możliwe że część z nich odwarpować na strukturze, ale co ciekawe znalazłem np. losse jajka jednego pilota apoca, który jestem przekonany że spadł, ale sam bs nie widnieje na kb. Ale zagubione kille zdarzają się po obu stronach nasz ceo dwa razy wracał w jajku a nie dostał żadnego killmaila swoich statków.
CVA&frinds przegrywają bezapelacyjnie, ale kb nie do końca oddają skale. SokoleOko podał link z kb Ushra'Khan na którym są tylko ich losse, brak tam strąconych pilotów AAA i sysków, podobna sytuacja jest ma się z kb AAA i sysków, za to straty provibloba w większości na wszystkich 3 kb się pokrywają. Zebranie informacji z tych 3 kb nie sprawi że CVA będzie się miało czym chwalić ale zamiast wyniku 140:14, będzie wynik około 170:50, a to zawsze jakaś różnica.


Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #262 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:47:19 »
jasne, nikt nie zakłada dokładnego info z linka KB sojuszu wspomagajacego AAA

anyway: 170:50 i tak jest totalnie bez sensu! Oni wskoczyli przez gate, na gotową kampe na optimalach, i nie mieli broni close.... WTF?!! powinni zdechnąc marnie w stosunku 50 Waszych lossów vs ich 300 lossów. Jakim cudem przeciwnik przeskakuje Wam przez brame, przebija się na swoje optimale i daje rade Was jednak zmasakrować ?

Tego nie rozumiem. Co robili FC? Czy flota trzymała sie na close czy coraz bardziej traciła dps tkwiąc uparcie w miejscu przy niskim zasięgu skutecznego ognia większości shipów? Co robili taklerzy ?? Powinniście ją wygrać w cuglach.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 11:06:50 wysłana przez Scaryman »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #263 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:03:36 »
faktycznie dziwe, nie da sie uciec z duzych baniek z takimi małymi stratami. Moze piloci AAA byli poza zasiegiem gunsow/missli?
Chyba ze zdarzył sie cud (meta-gaming) - ci co stali na gejcie zostali zalagowani, a ci co wskakiwali od razu "zlapali grida w zagle".

Zauwazylem tez nowa mechanike, przy wskoku do systemu, po decloaku gdy grid sie nie laduje dzieje sie cos dziwnego - wtedy automatycznie jestem przerzucany o 100 000km od gate. Moze to byl odosobniony przypadek. Jesli nie, to oznacze ze mozna bezkarnie wskoczyc wieksza flota na gejta, czekac w cloaku az zaladuje sie grid, a jak nie, to automatycznie flota zostanie odrzucona poza zasieg kampy. Ale, wtedy to jest kompletna bzdura. Nie da sie sensownie prowadzic zadnej powaznej kampanii. Toz wydajnieszy jest tottolotek.

horax

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #264 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:09:37 »
Zauwazylem tez nowa mechanike, przy wskoku do systemu, po decloaku gdy grid sie nie laduje dzieje sie cos dziwnego - wtedy automatycznie jestem przerzucany o 100 000km od gate. Moze to byl odosobniony przypadek. Jesli nie, to oznacze ze mozna bezkarnie wskoczyc wieksza flota na gejta, czekac w cloaku az zaladuje sie grid, a jak nie, to automatycznie flota zostanie odrzucona poza zasieg kampy. Ale, wtedy to jest kompletna bzdura. Nie da sie sensownie prowadzic zadnej powaznej kampanii. Toz wydajnieszy jest tottolotek.

To sie nazywa emergency warp-out. I juz od dosc dawna to dziala. Kazdy chcial takie miec po skoku przez gate na blobowa kampe :)

edit: ale fakt, ze działa to z prawdopodobieństwem wygrania przynajmniej 5tki w totku

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #265 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:14:22 »
To sie nazywa emergency warp. I juz od dosc dawna to dziala. Kazdy chcial takie miec po skoku przez gate na blobowa kampe :)

ciekawe dlaczego jak my wskakiwalismy do sys, to nas sklepali dokumentnie, zas wczoraj stala się rzecz, jak twierdzisz, teoretycznie dozwolona, ale czy spodziewana przez cva? a moze przez aaa?  :2funny:

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #266 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:15:21 »
ciekawe dlaczego jak my wskakiwalismy do sys, to nas sklepali dokumentnie, zas wczoraj stala się rzecz, jak twierdzisz, teoretycznie dozwolona, ale czy spodziewana przez cva? a moze przez aaa?  :2funny:

Baz to jest naprawde od dawna, nie jedna strona przez to wtapiala assety. Obwiniaj CCP i zjebany netcode.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #267 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:16:43 »
wiesz teraz to mi wisi, nie jestem w cva. Ale, cos duzo tych "przypadkow".

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #268 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:21:57 »
wiesz teraz to mi wisi, nie jestem w cva. Ale, cos duzo tych "przypadkow".

pierwszy powaznijeszy sov warfare dla CVA to wszystko jest nowoscia:)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #269 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:24:42 »
emergency warp-out z gate na 100k km był już jak ja dość aktywnie grałem w EVE, czyli pod koniec 2008/początek 2009 - parę razy czegoś takiego doświadczyłem.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Sammani

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #270 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:41:19 »
Czytajac baza mam wrazenie, ze czytam noobka z c0ven, ktory wlasnie zaczla przygode z 0.0.
Seryjnie przyda wam sie troche praktyki w sov wars. Slyszalem, ze 10j od D-G zwolnil sie region ostatnio

Goomich

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #271 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:33:48 »
jasne, nikt nie zakłada dokładnego info z linka KB sojuszu wspomagajacego AAA

anyway: 170:50 i tak jest totalnie bez sensu!

-A- jest dobre w pwnowaniu nubów kampiących gejta.
http://kb.c0ven.pl/?a=kill_related&kll_id=66824

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #272 dnia: Styczeń 27, 2010, 17:54:38 »
anyway: 170:50 i tak jest totalnie bez sensu! Oni wskoczyli przez gate, na gotową kampe na optimalach, i nie mieli broni close.... WTF?!! powinni zdechnąc marnie w stosunku 50 Waszych lossów vs ich 300 lossów. Jakim cudem przeciwnik przeskakuje Wam przez brame, przebija się na swoje optimale i daje rade Was jednak zmasakrować ?

Z mojej perspektywy (pilot BS-a) wyglądało to tak:

Przed skokiem do D-G mamy CR ammo, CR scripts. Ładujemy się przez gejta. Na oko wskakuje 2/3, wywala "Traffic control" (ja jestem w tej 1/3, bo bumpnięto mnie od gejta na 2600m  :2funny:). FC trzyma minutę gate-cloaka, są primary, wskakuję, grid ładuje mi się jakieś 2-3 minuty, w tym czasie "na ucho" spadło już z 10 wrogich celów, zaczynym lockować, lag jak jasna cholera, trzymamy align na stacje. Pierwsze cele miałem na 15 km, po chwili robi się już 100+, FC każe zmieniać na LR, co zajmuje bardzo długo (siada DPS), potem zaczyna się znów walka i wybicie przeciwnika do końca (nie licząc tych, którzy odlecieli).

Trzy uwagi - po pierwsze, mamy naprawdę dobrych logistyków, w dodatku snipe-bsy mają dronki RR, więc na bieżąco się repujemy. Przy lagu jest czas na trzymanie kolegów. Po drugie, Provi ma tendencję do nie skupiania ognia. Widziałem to już kilka razy. Natomiast AAA ma doskonały target calling, dobrze przystosowany do walki w lagu.

Sam byłem zaskoczony jak poszło, bo jak załadowałem grida i spojrzałem na overview, to pierwszą myślą było "F...., I'm gonna die here!"  :angel:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #273 dnia: Styczeń 28, 2010, 08:02:48 »
Koniec wojny, ze względu na ofensywę AAA w Delve.
Ludzie z Proviblob powinni być happy, strata kilku systemów i jednej stacji. Czyli mozna liczyć tylko na U'K i niewielkie corpy ( drobnica) w Providence. :2funny:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #274 dnia: Styczeń 28, 2010, 08:09:15 »
Koniec wojny, ze względu na ofensywę AAA w Delve.

Wyszłoby na to, że Goonsi jednak wam tyłki uratowali swoim failem.

Ludzie z Proviblob powinni być happy, strata kilku systemów i jednej stacji. Czyli mozna liczyć tylko na U'K i niewielkie corpy ( drobnica) w Providence. :2funny:

Jednego systemu - D-G (ze stacją). Reszta to strefa buforowa, która nie należała do Was. AAA znów zostawi tam pas zagrabionej ziemi.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #275 dnia: Styczeń 28, 2010, 08:25:10 »
Provi też miało focus przynajmniej na początku, przesortowali overview od A-Z i na początku nawet mieli focus na km jest po 40-50 ludzi.

Nie było mnie a nie chce wyjść na mądrale ale postawie quafe na to, że provi dopiero się uczy tricków na strzelanie gunami w lagu. Pewnie część ludzi miała autopowtarzanie na gunach a to najprostszy sposób żeby je sobie zablokować przy strzelaniu. -A- i UK mają obcykane kiedy ręcznie wyłączyć puszki żeby się nie zablokowały. 

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #276 dnia: Styczeń 28, 2010, 08:26:17 »
czyli płynie nauka dla CVA - sojusz nie jest jeszcze przygotowany do walki z takim przeciwnikiem. Za mało jest dobrze wytrenowanych ludzi w prowadzeniu takiej kampanii, czy udziale w wiekich flotach. Widac było sporo zamiesznia z ludzmi citadeli czy holdersami. Mam nadzieję, że nauka nie pójdzie w las, bo szkoda marnować takiego potencjału. W sumie dobrze jest stało, że Proviblob pokazał pazury. Pomoże to w utrzymaniu w ryzach niektórych chętnych do zbyt frywolnego piracenia i bezkarnego najeżdżania Provi.
Reasumując taki coven, uk, czy coś na tym poziomie to jest realny do pokonania przeciwnik, ale nie silny i doswiadczony sojusz pvp, jakim jest na pewno AAA, który w porównaniu z TRI,  nie jest papierowym tygrysem.  :2funny: Ale, nic nie wiadomo - pierwszy krok został zrobiony - wyłom w podejściu do gry, zamiast total carebearing, eskalacja działan pvp.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 08:34:11 wysłana przez Mighty Baz »

Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #277 dnia: Styczeń 28, 2010, 08:57:32 »
trochę racji masz ale myśle że nie do końca

1. AAA bardzo ale to bardzo CHCE mieć CVA za sąsiada - no popatrz - ściągacie pirackie roamy, które inaczej leciałyby do AAA lub AAA-citizens, na swoim terenie utrzymujecie gigantyczną ilość darmozjadów, którzy są również świetnym celem dla znudzonych akurat chłopaków z AAA + StainWagon. De facto zabezpieczacie flanke AAA a Wasza polityka wewnętrzna "stagnacji" pasuje sąsiadom.

2. Problem jest w waszych flotach, ale nie w Was, zagadalem do paru osób i wszyscy potwierdzali że o ile CVA wykonuje mniej więcej wszystko jak trzeba w fleet-battlach (choć większosc nie znała nawet głupiego tricku z auto-przeładowaniem gunów) to holdersi przylatują w BSach z gunami T1 regularnie (czyli na snipespocie dla BSa robią za obserwatorów i mięso armatnie, bez dpsa!) i w bitwach mają w pupie callowane primary, coś namierzą i sobie strzelają. Ty też byłeś zaskoczony najprostszymi motywami - jak emergency warp-out i już pisałeś że CCP preferuje w nich Wasze hosty... lekko żenua to było bo emergency warp-out działa ponad 2 lata.

Pamiętasz jak na początku kampanii napisałeś że CVA ma olbrzymie doświadczenie w dowodzeniu flotami BSów? Napisałem że macie doświadczenie w zbieraniu kupy BSów a nie walce flot, no i dokładnie tak wyszło. Mały Coven może byście pobili wielokrotną przewagą... ale Coven z SE już by Wam jednak spuścił kolejny łomot i zmusił do oddawania następnych stacji.

3. Capitale.Nie używacie capitali, albo sojusz jednak jest za biedny, albo żyjecie w kompletnie błędnym mniemaniu że jakąkolwiek kampanię wygracie bez sfieldowania 100 capitali + pare tytków. Zawsze czy finałowa bitwa o ihuba, czy po drodze dochodzi do przesilenia i takiego starcia - nie sfieldujecie naprawde dużo capitali, zapomnijcie o podbojach.

4.... zróbcie coś z tym NRDS  :) - przecież to można obejść zostawiając sobie RPGowską otoczkę (NRDS dla ammarskiej milicji itd) , inaczej nigdy nie zmieni się Wasza sytuacja.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 09:21:42 wysłana przez Scaryman »

Goomich

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 28, 2010, 09:34:16 »
NIE RÓBCIE NIC Z NRDS.

Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 28, 2010, 09:40:46 »
NIE RÓBCIE NIC Z NRDS.

pisałem to paru osobom na privie, bez tego nie zmieni się mentalność pilotów i w CVA nigdy nie będzie dostatecznie dużo dedicated pvperów, którzy chętnie nieśliby "Ammar Victor" przez 0.0, ale nie broniąc każdego niekumatego przypadkowego kerbira na paskach.

Przecież mogliby znaleść sobie jakiś środek między NBSI i NRDS.

ale to takie moje wymysły ;)