Autor Wątek: Koniec RAT(AAA)  (Przeczytany 5723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Totalizator

  • Gość
Koniec RAT(AAA)
« dnia: Grudzień 25, 2009, 01:17:48 »


"Już nie istniejemy :)

Witam wszystkich, chciałbym uczynić to ogłoszenie tak krótkim jak to możliwe.

Wszyscy którzy mieli ochotę prowadzić korporację - wypalili się.  Z tego powodu zdecydowaliśmy się zamrozić korporację.  Wam, drodzy RATsi proponuję poszukać miejsca w innych korporacjach naszego sojuszu, nie martwcie się, proces będzie rozciągnięty w czasie ale myślę że zakończy na wiosnę.

Dziękuję wszystkim za tolerowanie mnie przez tak długi czas. Spędziłem dużo czasu w EVE i miałem dużo dobrej zabawy przez te lata. Mam nadzieję że wy również. Życzę wam wszystkim sukcesu i przede wszystkim bądźcie dobrymi ludźmi.

Evil Thug."

Ian666

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2009, 02:32:09 »
A najciekawsze jest to że IT przejmie Fountain nawet bez pomocy AAA (zresztą ci ludzie i tak będą brać udział w walkach mimo przeobrażen w aliansie, bo po prostu nie mają co robić), to tylko kwestia czasu czy załatania bugów takich jak ten z hubem, dzięki którym pl jeszcze jest na mapie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 03:01:26 wysłana przez Bartek »

Totalizator

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2009, 14:49:20 »
Nie wiem skąd ten optymizm, jedyny większy sukces IT od dwóch tygodni był tylko i wyłącznie wynikiem rozpadu i niekompetencji SOT, oprócz tego my i PL trzymamy się całkiem dobrze.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2009, 16:46:56 »
A najciekawsze jest to że IT przejmie Fountain nawet bez pomocy AAA (zresztą ci ludzie i tak będą brać udział w walkach mimo przeobrażen w aliansie, bo po prostu nie mają co robić), to tylko kwestia czasu czy załatania bugów takich jak ten z hubem, dzięki którym pl jeszcze jest na mapie.

Dobrze, ze masz prawie racje.

Ian666

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2009, 19:25:06 »
Nie wiem skąd ten optymizm, jedyny większy sukces IT od dwóch tygodni był tylko i wyłącznie wynikiem rozpadu i niekompetencji SOT, oprócz tego my i PL trzymamy się całkiem dobrze.

Masz racje PNQ to był jedyny sukces IT
http://dl.eve-files.com/media/corp/verite/20091225.png

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2009, 19:32:47 »
Koniec o IT. To topic o -A-
na urlopie od EVE

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2009, 21:21:41 »
Masz racje PNQ to był jedyny sukces IT
http://dl.eve-files.com/media/corp/verite/20091225.png


 To rowniez nie jest sukces IT, tylko debilizmu SOT. Jak zwykle polskie community ma klapki na oczach. Pozdrowcie mighty AAA odemnie (haha).

Straszny

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2009, 23:11:41 »

 To rowniez nie jest sukces IT, tylko debilizmu SOT. Jak zwykle polskie community ma klapki na oczach.

jak można wysnuć głupszy wniosek?

Dwie strony walczą, jedna popełnia błędy i przegrywa (wymuszenie failcascade jest nieodłącznym elementem strategicznym w każdej kampanii) , druga wygrywa. ALE wg Soluscream to nie jest jest sukces że wygrywa...  padłem od takiej logiki. Wygląda na to że IT musiałoby  przegrywać żeby odnieść sukces?? Weź sie puknij w głowe, mocno.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 23:20:10 wysłana przez Scaryman »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 26, 2009, 01:05:06 »
Jeden z korpow opuszczajacych SOT nie przekazal stacji poprawnie ze wzgledu na brak znajomosci mechaniki gry. Ot taka finezja.  Gdyby IT wygrywalo to zajeloby stacje PL, dostalo w dupe bo ma swiadomosc ze nie potrafi utrzymac us tz  nawet z pomoca "mighty" (haha) -A-.  A co do pukania sie w glowe, to polecilbym to samo moze beton spadnie Ci wkoncu z oczu i przestanesz brac ta gre na powaznie (swoja droga nie graja w nia, bo to nudna gra).

Straszny

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:50:45 »
chcesz to sie oszukuj, kilkadziesiąt czy kilkaset osób ma na to inny punkt widzenia, a ty jako osoba zaangażowana i niezbyt nieobiektywna uważasz że nie dość że wiesz najlepiej to reszta nie ma pojęcia. Twoja sprawa i waszego braku dystansu do wszystkiego co zahacza o GS.

Dla mnie resztki SPLOT wsparte przez GS trzymają Foutain tylko przez koszmarną ilość bugów z jakimi się IT zmaga od zmiany mechaniki sova. Gdyby nie to walki prawdopodobnie teraz toczyły się o NOL- i okolice. A wymuszenie failcascade SOTa to również sukces ITa a nie przypadek.

Sammani

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 26, 2009, 17:22:23 »
Jestem daleki od hype jaki objawia Scary, ale wszyscy wiemy, ze inwazje i failcascade sa z soba bezposrednio powiazane. Failcascade IRC/ED to byla zasluga GS. Tak ciezko wam zaakceptowac, ze to dziala tez  wdruga strone i dotknac moze waszych sojusznikow? Rowniez PL ma zaczatki failcascade, ale narazie sie trzyma.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 27, 2009, 00:29:12 »
Jestem daleki od hype jaki objawia Scary, ale wszyscy wiemy, ze inwazje i failcascade sa z soba bezposrednio powiazane. Failcascade IRC/ED to byla zasluga GS. Tak ciezko wam zaakceptowac, ze to dziala tez  wdruga strone i dotknac moze waszych sojusznikow? Rowniez PL ma zaczatki failcascade, ale narazie sie trzyma.

Zgadzam sie i wiem ze to normalne, SOT to gowno ktore otrzymalo tylko standy ze wzgledu na PL. A sprawa z PL ma takie same podloze jak -A-. Nie musze uprawiac slinotoku i propagandy jak Scary bo brakuje mi wedlug niego dystansu. Po prostu nie mam klapek na oczach i nie widze wiszacych fiutow na rzezbach wlasnie poprzez dystans do tej gry. Nie gram juz w nia ponad 6 miesiecy swoja droga. Generalnie mnie bawi mnie to co sie dzieje z eve dlatego polecam wszystkim zaprzestania gry w ta nudna gre.

Straszny

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 27, 2009, 00:44:17 »
jaka różnica czy grasz  czy nie grasz jesli nadal na wszystko patrzysz z punktu widzenia propagandy pszczółeczek - Twoje posty niczym sie nie różnią od tamtych jak niby grałes zaangażowany.
teraz doszła Ci druga mantra - "ta gra jest nudna", która jak widze bedziesz reprodukował w każdy poscie...

(widzisz - akurat tak sie przypadkiem złożyło że przez RL ja też nie gram od końca wakacji, ale absolutnie nie dlatego ze EVE jest nudne - wręcz przeciwnie)

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 27, 2009, 00:51:02 »
Generalnie mnie bawi mnie to co sie dzieje z eve dlatego polecam wszystkim zaprzestania gry w ta nudna gre.

Za przeproszeniem (z powodu swiatnie powiem tego tak jak sie nalezy) kogo to obchodzi co Ty myślisz o Eve?
I dlaczego ciągle produkujesz te trolujace wypociny Soul?
Nie masz zielonego pojęcia co się dzieje w polityce (i nie dlatego ze nie grasz o nie kochasiu) ani w Twoim aliansie ani w żadnym innym ale raczka Ci od klawiatury się nie odlepia...
Przynajmniej opinie innych są oparte na faktach i doświadczeniu z gry , Twoje i diabeł nie wie skąd sie pojawiają.
Zrób nam wszystkim prezent noworoczny i przestań pisać na forum dla graczy nudnej gry.

Ian666

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 27, 2009, 03:42:46 »
Mimo podejścia i stylu w jaki Soulscream odnosi się do polityki lub samej gry, lepiej że pisze coś aniżeli nie pisze nic. Po pierwsze było by nudniej na forum a po drugie jego posty potęgują nienawiść do Goonsów którego jest światłym przedstawicielem, a to jest dobra rzecz bo motywuje do walki z nimi.
ET wyraźnie napisał że przejście ludzi do innych korporacji w AAA to nie jest kwestia dni a bardziej tygodni, po za tym oni nie kończą grać i co by się nie działo to ci ludzie są ukierunkowani na walkę z przeciwnikiem którym jest bardziej PL i Goonsy aniżeli np Atlas czy Rolki (co nie znaczy że z ostatnimi się namiętnie kochają), zresztą jak pisałem powyżej z czystych nudów będą się pojawiać w starciach zarówno Fountain jak i bliżej. Ci którym coś zaczęło ciążyć dawno przenieśli się do np. Darkside. operującego od Curse po Esoterię i jak widać dalej sporo memberów im zostało. Na całkowitym marginesie IT jeśli już czegoś by potrzebowało to bardziej więcej oleju w głowach u programistów piszących tę grę, aniżeli pomocy AAA.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2009, 03:48:43 wysłana przez Bartek »

Mona X

  • Gość
PRZENIESIONY: Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 27, 2009, 13:23:09 »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2009, 15:59:07 »
Za przeproszeniem (z powodu swiatnie powiem tego tak jak sie nalezy) kogo to obchodzi co Ty myślisz o Eve?
I dlaczego ciągle produkujesz te trolujace wypociny Soul?
Nie masz zielonego pojęcia co się dzieje w polityce (i nie dlatego ze nie grasz o nie kochasiu) ani w Twoim aliansie ani w żadnym innym ale raczka Ci od klawiatury się nie odlepia...
Przynajmniej opinie innych są oparte na faktach i doświadczeniu z gry , Twoje i diabeł nie wie skąd sie pojawiają.
Zrób nam wszystkim prezent noworoczny i przestań pisać na forum dla graczy nudnej gry.

Opinie na faktach w polskim community sa malo wazne wlasnie poprzez pryzmat osob, ktore twierdza, ze mozna kogos nienawidzic przez pryzmat gry komputerowej. Tak trzymajcie :).

Straszny

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2009, 16:29:03 »
Opinie na faktach w polskim community sa malo wazne wlasnie poprzez pryzmat osob, ktore twierdza, ze mozna kogos nienawidzic przez pryzmat gry komputerowej. Tak trzymajcie :).

tylko że nie chcesz zrozumieć że oni nie lubią (a raczej irytują ich/nas) wypowiedzi konta Soulscream, nietrafionych opinii gracza EVE a nie człowieka w realu, w realu możesz być komiwojażerem, dyrektorem, robotnikiem - każdy ma to w nosie, ludzie czepiają sie Twoich wypowiedzi o grze a nie RL. I w sumie Bartek ma tutaj racje - może i lepiej że piszesz bo wrogów starych i nowych do GS to  arogancją nakręcasz rewelacyjnie :).

Tak jak wyżej kiedy doszedłeś do kuriozum że nawet zwycięstwa IT nie są zwycięstwami bo odnosi je IT, więc nie mogą być sukcesami.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 13:56:20 wysłana przez Scaryman »

Ghostden

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 29, 2009, 16:01:23 »
Jeden z korpow opuszczajacych SOT nie przekazal stacji poprawnie ze wzgledu na brak znajomosci mechaniki gry. Ot taka finezja.
Cytuj
In an interesting twist, a SOT corp was expelled from the alliance while attempting to peacefully transfer stations before leaving. As a result, 7BX became vulnerable: http://evemaps.dotlan.net/map/Fountain/7BX-6F

Zaczerpnięte z www.kugutsumen.com. Jaka znajomość braku mechaniki?

Goomich

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 29, 2009, 16:52:22 »
No, ci co ich wywalili nie znali mechaniki i zrobili to zanim tamci oddali stację. :P

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 29, 2009, 17:15:00 »
interesujące jest jak gra komputerowa równa w dół ludzi wypowiadających się na forum ....
można by założyć że im większe community tym durniejsze najsłabsze ogniwo i tym większy potencjał do zdurnienia pozostałych :)
coad na głównym forum to by ładnie potwierdzało

p.s. gdzie się ruszyc na centrali żrą się  - i to w fatalnym stylu te same osoby
to jest nudne
płaskie
skrajnie nieciekawe

zawsze były flejmy ale teraz wyjątkowo poza flejmem nic nie widzę 
 
Sneer Quen

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2009, 17:34:20 »
off topic mode on
może w ten sposób odreagowują nadmiar świątecznej "cukierkowej" atmosfery w rl? :2funny:
off topic mode off

BTW
Co inteligencja SoT ma do tego że w będą zmiany?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 29, 2009, 18:01:07 »
Hail RAT i ONEGO.

oftopowcy wypier.....

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2009, 18:13:41 »
I left my goats in the hangar. Store them with my ospreys untill such time as i can cry myself to sleep crying about the end of RAT. I cannot go on with life anymore.  :D

Fajnie sie do nich strzelalo.. : (

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Koniec RAT(AAA)
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2009, 22:23:54 »
Szkoda Corpa, ale cóż - tak to bywa  :knuppel2: Zmęczenie materiału wszędzie wystepuje :) To nie pierwszy i nie ostatni rozkład starego, silnego corpa :)