Autor Wątek: Facion warfare misje  (Przeczytany 10669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hakiru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hakiru
  • Korporacja: Ministry of War
  • Sojusz: Amar Empire
Facion warfare misje
« dnia: Grudzień 08, 2009, 01:31:43 »
Mimo że gram nie od dziś to jednak mam pytanie czy nie zna ktoś stronki z opisami misji w stylu survival jak do zwykłych misji? Sama stronka survivala ma opis tylko 2 misji i do tego jeszcze nie amarskich. Może ktoś się bawi w amarskiej milicji i mógłby pomóc radą odnośnie misji.

-Kertog-

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2009, 10:28:51 »
Zobacz tutaj http://wiki.battleclinic.com/index.php/Missions_%28Eve_Online%29 a jeśli nie tutaj nie znajdziesz niczego co Cię interesuje to zapytaj się na misjonarskim kanale w eve...znajdzie się ktoś kto da odpowiedź O0

Xinit

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2009, 11:12:02 »
http://eve-survival.org/wikka.php?wakka=MissionReports - ponoc wszystkie, ale pewny nie jestem  :angel:

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2009, 11:21:12 »
Na survivalu sa opisany tylko 2 misje FW jedna minmatar i jedna gallente, sam probowalem szukac i zadnych opisow co jak gdzie i kiedy nie znalazlem.

Orion pytaj imo na kanale milicyjnym a nie misjonarskim , ewentualnie szukaj kogos z bardzo wysokim standem a niezbyt dlugim stazem w milicji (kilka miesiecy) , taka osoba prawie na pewno robi misje i jak zapytasz prywatnie moze co nieco ci podpowiedziec

JJackal

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2009, 10:21:28 »
Mam takie pytanko
Co to są za misje
Opłaca sie je robić zamiast LV4 jak chce się zarobić na plexa na przykład.

Czy one się wiążą z cżesto strata statków bo trzeba latać po wrogim teryrorium a jest się w milicji

Czy to jest po prostu takie pvp w high secu

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2009, 10:43:08 »
oplaca sie, znajomy w jeden wieczor latajac solo jest w stanie zarobic na 2 miesiace gry (oczywiscie mowie o ilosci LP, trzeba pozniej jeszcze z dzien poczekac zeby sprzedac to co sie zarobilo), tylko ze on ma prawie na max wyskilowanego bombera wiec idze mu gladko, czesciej mozna teraz spotkac duety bomber + cos co "tankuje" czyli jakis vigil, ishkur, albo interceptor.

100% misji jest w low sec, szykuj sie na latanie 10-15 j od agenta na teren misji, wszystkei sa na "wrogim" terytorium , po dominion nie mozna sobie wybiewrac misji jaka sie chce wiec moze sie nam trafic na jakims zadupiu gdzie slonce motyka podparte wiec jest spokoj ale moze trafic sie gdzies w systemie bardzo zaludnionym jak np Kourmonen albo Kamela , tam wykonanie misji jest trudniejsze bo w momencie rozpoczecia zaraz na nia warpuje jakis cep albo imperial slicer.

Ropoczecie misji automatycznie uruchamia w systemie beacon ktory powoduje ze kazdy moze tam doleciec, nie trzeba skanowania ani zadnych takich glupot po prostu wlatujesz i juz widzisz ze albo ktos robi albo probuje robic misje w danym systemie.

Wszystkie sa typu kill, wszystkie sie blitzuje (jesli nie robisz blitza znaczy ze robisz cos zle), nie rosnie SS, nie ma bounty za raty, jedyny sens strzelania do wszystkiego na misji jest wtedy gdy zbierasz "blachy" (czyli niesmiertelniki) na ktorych ostatnio tez da sie zarobic z uwagi na duzy ruch w LP store. Najlzej chyba maja caldari bo raty gallente raczej nie sa zbyt grozne, Minmatar maja trudniej bo amarskie latajace trumny maja neutralizery. Wszystko polega na tym zeby rozpoznac co gdzie i kiedy bedzie strzelac do ciebie na misji i w ktora strone nalezy leciec bomberem i jaki dystans trzymac.

Co do straty statkow, 1 zrobiona misja = wartosc 1 bombera (mniejwiecej , szacuje ze 45 m kosztuje  :P) wie cjak zrobisz jedna a na drugiej sie rozpadniesz to nic nie zarabiasz i nic nie tracisz.

Milicja to nie jest high sec pvp, przed takimi walkami chronia frakcyjne raty latajace obok concordu (nie uzywaja scrambli wiec jak wiesz co robisz mozna tez robic roamy po high  :knuppel2:), 99% walk odbywa sie w low.

Wstepujac do milicji szykuj sie na to ze bedziesz mial utrudnione latanie po polowie empire (do milicjantow minmatar i gallente strzelaja na terenach amarr i caldari, i odwrotnie)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2009, 10:48:54 wysłana przez Kara Mon »

JJackal

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2009, 10:50:12 »
Ok to jeszcze jedno pytanie

Jeżeli jestem w korporacji w tej chwili w  której nie za bardzo  są chętni do takich rzeczy .

to z tego co się orientuje musiałbym wyjść z korpa zrobić własnego i dołaczyć do milicji( bo chyba nie może np. 4 z 20 być w milicji a reszta nie)

Goomich

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2009, 10:50:39 »
Co mnie powstrzymuje, żeby jednym charem wziąć misję, a drugim, będącym we wrogiej milicji, polecieć i zblicować? Poza tym oczywiście, że mi się nie chce.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2009, 11:07:48 »
teoria mode on*

1 bierzesz misje postacia minmatar
2 lecisz do systemu z misja, "stawiasz" beacon
3 wlatujesz amarskim milicjantem i zaczynasz strzelac do ratow
4 wpada matarski milicjant zeby "uratowac" biednego sojuszniczego misjonarza przed zlym i neidobrym amarem ktory go wygonil z misji

teoria mode off*

Nic cie nie powstrzymuje ale powyzszy scenariusz moze byc prawdziwy, do tego niestety nie mozna wymagac by kazdy w milicji chcial chocby przeczytac co do niego piszesz, rozni ludzie lataja i potrafia czasem strzelic do swoich bo maja OV do bani ustawione i strzelaja bo "byles gcc" przez neutralnego alta-logistyka

Palpalaine , niestety zeby robic misje dla milicji musisz byc albo w npc corpie milicyjnym ( 24th Imperial Crusade albo Tribla Liberation Force, caldari i gallente nie znam) albo w korporacji ktora jest w milicji

JJackal

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2009, 11:20:03 »
Ok dzięki za info


Goomich

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 11, 2009, 11:27:18 »
Myślałem raczej:

Biorę misję matarem, lecę amarrem w SB, podlatuję w cloaku, na beaconie już czeka amarrska milicja, co by nawp... niewolnikowi, ja decloak, target, parę salw z torped i powrót w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Jedyne co mnie martwi, to neutrale.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 11, 2009, 14:57:35 »
nie chce sie wypowiadac jak to jest u caldari/gallente ale neutrale raczej(raz na miesiac jakis znudzony wolf probuje dogonic) nie zawracaja sobie glowy misjonarzami na terenach walk amarr i minmatar. I wcale tak zle nie jest ze amarzy juz czekaja na beaconie, przewaznie czekaja w zasiegu skanera i czekaja az cos wleci, jesli wogole ktos czeka. Prawda jest taka ze 3/4 low sec to zadupia gdzie wrony tylem lataja i psy dupami szczekaja i nawet piraci sie nie kreca, o milicji nie wspomne , fakt jak misje staly sie dochodowe to czasem przelatuje jakis interceptor albo curse ale wiekszosc czasu to jedynie kerbirka z probowkami i misjonarze lataja. Piraci siedza w systemach przelotowych do high sec jak Egghelende, Hadozeko/Resbroko, Evati, Gratesier/Saidusairos czy Avenod/Audaerne, Amamake (sory Ama to nie jest system kampiony przez piratow, to arena pvp gdzie leci kazdy kto chce postrzelac, a nie chce mu sie szukac celu) i bez solidnego gangu bc-kow + logistyka w metro/devoid raczej nie opuszczaja tych systemow dalej niz 2-3 j z uwagi ze bez dobrego intelu nigdy nie wiadomo kiedy milicyjny blob sie przetacza strzelajac do tych ktorzy nie maja o nim info http://www.amarr-empire.net/killboard/?a=kill_related&kll_id=96741 (laczny raport byl o okolo 70 okretach +5-8 guardianow, nikt nie policzyl ich dokladnie  :2funny: )

Ale sie rozpisalem, teraz w skrocie.Jesli przez low sec przetacza sie blob jednej lub drugiej strony to swietny czas zeby robic misje :p , jak leci matarski blob to amarzy opuszczaja swoj low sec albo zeby uciekac albo zeby zebrac swiekszego bloba, jesli leci amarski blob to amarzy takze opuszczaja swoj low sec i poluja w matarskim czyli zawsze jest idealny czas na misje, jedyny problem stanowia systemy z wlotem do amarskiego high (tam czesto sa na localu ludzie ale afk, ale nigdy nie ma pewnosci czy akurat ktorys sie nie obudzi :D , kwestia jest tutaj sprawdzenia kto jest w danym systmie afk przez 24/7 w stacji nic nie robiac, jak taki Gangleri w Arzad :uglystupid2:, a kto jest "zywy") , i systemy gdzie zwyczajowo odbywaja sie nieustajace potyczki czyli Kourmonen, Kamela, Auga, Dal, Vard , tam mozna spodziewac sie wrogiej milicji na misji szybko, we wszystkich innych raczej mozna robic spokojnie.

Co do ratow , czy zaatakowane neutralne/przyjazne raty nie zaczna sie bronic? i czy standing nie spada za strzelanie do przyjaznych ratow? ja nigdy nie testowalem niestety, ale pomysl ciekawy trzeba sie bedzie z jakims amarem dogadac w sprawie dodatkowych zarobkow  O0

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 11, 2009, 15:36:46 »
Mnie dziwi inna rzecz :P
Skoro lp idą też za rozwalanie wrogiej milicji czemu nikt nie wpadł zeby zapisać po alcie do wrogich milicji i nie szczuć ich na siebie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 11, 2009, 15:41:49 »
Koszt.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 11, 2009, 15:48:40 »
* Mandoleran liczy ilość isk potrzebnych na frytke / deske / cruza, porównuje z przlicznikami (lp <=> isk) + niewykupione pzu...
Wynik wychodzi dodatni...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2009, 16:07:48 »
Wydokowujesz ze stacji, bum, masz 100LP. czekasz 30 sekund, dokujesz, czekasz 30 sekund, wsiadasz do następnego kruza, czekasz 30 sekund wydok, bum, masz 200 LP.
Po około 100 takich cyklach masz 10.000LP, akurat na fregatę. :p

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 11, 2009, 16:12:42 »
Wydokowujesz ze stacji, bum, masz 100LP. czekasz 30 sekund, dokujesz, czekasz 30 sekund, wsiadasz do następnego kruza, czekasz 30 sekund wydok, bum, masz 200 LP.
Po około 100 takich cyklach masz 10.000LP, akurat na fregatę. :p
Zostawiasz dużo takich smiesznostek na ss i skaracasz czas o połowę :)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 11, 2009, 17:23:50 »
ilosc LP jakas sie dostaje za pvp jest tka symboliczna ze szkoda sobie tym glowe zawracac. W 15 minut musicie stuknac 2 tytany zeby zarobic LP tyle co za 15 minut misji od agenta z quality ponad 12

150 fregat w 15 minut 1 osoba musi zestrzelic zeby zarobki przypominaly misje, tyle ze to bez ryzyka ..... i to biorac pod uwage ze ma sie przecietnego bombera i male doswiadczenie w misjach, "fachowcy" robia 4 misje w 30-40 minut co u matarow daje ~40k lp
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2009, 17:29:41 wysłana przez Kara Mon »

Sammani

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2009, 21:59:46 »
Naszczescie czym wiecej ludzi to farmi tym mniej to sie oplaca. Jak dla mnie niskie ceny navy bsow to szczytny cel wiec wierze w lowsecowych carebearow :)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 11, 2009, 23:37:51 »
Temat mnie zaciekawił. Jakimi shipami warto klepac te misje? Starczy cep/afka, albo nawet od biedy jakas fryta t1, czy bez sb-ka ani rusz?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2009, 00:23:28 »
Bomber jest chyba najwydajniejszy, ale na poczatek zeby zobaczyc o i jak na misji to ishkur + small reperka jest swietny, trzeba sie mocno psotarac zeby raty go ubily, docelowo jednak chyba bomber laczy w sobie najwieksza wydajnosc z najmiejszym ryzykiem zlapania przez zlych milicjantow.

Samman i , spadek cen jest dobry, w tej chwili trwa szal na frakcyjne fregaty, moze matarska i caldari (jak one sie nazywaja nawet nie wiem i nie chce wiedziec  :D ) nie sa jakies wybitne ale imperial slicer i federation navy comet nie dosc ze pieknie sie fituja to jeszcze maja sile ognia o jakiej crusader czy taranis moga tylko snic jedynie sygnatura mwd wielkosci Moa na 2 large shield extenderach i rigach do shielda moze zabolec jak sie nie uwaza co sie robi ale poza tym faktem ilosc spadajacych fregat frakcyjnych wzrosla o kilkaset procent w stosunku do tego co bylo jeszcze 2 miesiace temu. Kiedys to byl statek tylko do lansu, w tej chwili powoli wypieraja taranisy i crusadery z pola walki. Do tego w Dodixie leci na leb na szyje frakcyjna amunicja do blasterow, w jita spekulanci tak latwo cen nie opuszcza ale pewnie tez ich ruszy ogromny zastrzyk lp z milicji  O0

naye666

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 16, 2009, 07:36:05 »
Kara:
Czy Ty wiesz w ogóle jakie brednie tym ludziom opowiadasz?
Po zmianie sposobu robienia misji, na 10 misji jesteś wstanie zrobić 2 bomberem [mówię o misjach lv 4]
AFką [ISHKUR + repka z dronami] zrobisz KAŻDĄ LV3 sprawdzałem [tj 5k LP i ryzyko, że coś Ci wpadnie na pocket]
SBkiem nie zrobisz już wszystkich misji, a jak zrobisz to chyba na 3-4 doloty na misji co znacznie wydłuża czas ich zrobienia + ryzyko, że Cię coś niezakampi nagle.

Najlepsze jest cerberus ze scoutem, on zrobi każdą misję FW na lv4 ze względu na swój RoF i zasięg rakiet, a jak będziesz latać z HAM'ami to Twoja szansa, że ktoś Cię samotnie będzie chciał ubić jest marna, o ile nie trafisz na pilota w Vagasie lub Cursie to jesteś NIETYKALNY bo po prostu nikt shipa nie będzie chciał stracić.. tylko, że mocno tracisz na zasięgu ;) coś za coś ;)
ALe robienie misji w SB to już przeszlość.
Przesiadam się d oSB tylko gdy wyskoczą mi 2 z 10 misji do zrobienia na lv 3 [reszte robie ishkurem] a lv 4 nie robie wcale bo się nie opłaca aktualnie :o ew. spróbuję faktycznie w Cerbie ale to za 12 dni -.- HAM T2 -.-

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:34:51 »
a lv 4 nie robie wcale bo się nie opłaca aktualnie :o
  Ja je robię bez problemu, co prawda w vagasie, nie w sb, ale po prostu nie mam przyzwoitych skilli żeby w tym latać. Może u Ciebie są jakieś cięższe raty czy cuś.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:38:36 »
Fakt moze malo precyzyjny bylem.

Bedac w minmatarskiej milicji dobrze wyskilowanym stealth bomberem zrobisz 100% misji, srednio wyskilowany moze miec problem jedynie z 2misjami gdzie trzeba zalatwic "comandera" czyli amarskiego bs-a z solidnym aktywnym tankiem , blisko 500 dps potrzeba zeby przez tank sie przebic ale one trafiaja sie neizbyt czesto , wiekszosc to strzelanie do instalacji i indykow (na indyki 2 target paintery sie przydaja) wiec zadnych problemow nie ma. Fakt wiem ze Cerberus moze byc odrobine wydajniejszy i bezpieczniejszy jesli chodzi o tankowanie krzyzykow (bomberem jeden glupi manewr i mozna skonczyc na strukturze jak mamy fart) ale jednoczesnie bardziej zwraca na siebie uwage. Bomberem zainteresuja sie co najwyzej arazu lub cepy, Cerberus to juz grubszy cel  :knuppel2:.

Tak afka zrobisz misje lvl 3 bez problemu, sam robilem i wiem jak jest ishkur jest genialny, ale trwa to dlugo, w czasie gdy ishkur zrobi lvl 3 za 5000 lp bomber zrobi lvl 4 za 15000 lp. Amarzy tez robia misje bomberami wiec musi sie im to oplacac , co do Caldari i Gallente nie chce sie wypowiadac na 100% bo nie bylem, nie widzialem.

Aktualnie moj Nemesis z 400 dps na frakcyjnych torpedach nie jest w stanie wykonac tylko 2 misji z wyzej wymienionymi comanderami, troche skilowania potrzeba i one tez szybko spadna.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 16, 2009, 09:06:59 »
Caldaryjskie misje FW też sięw SB robiło. :)
Ale jak narazie mam kasę to nie robiłem- bo teraz to już nie można być tak wybrednym co do zadań. Ale myślę że w grupce 2-3 osoby by się każą misję [l4] FW NA LUZIE robiło. (Trudniejsze może w 4rech?)
L3 to podejrzewam, że jedna osoba wystarczyłaby- ale nie gwaantuję: nie robiłem wszystkich l3.

naye666

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 16, 2009, 09:20:36 »
\o Jacob! Naye Nathaniel pozdrawia! :]

Jeżeli chodzi o caldaryjskie misje w SB, to uwierz mi Kara, że mój bomber wyskillowany był na maksa, wręcz wyspecjalizowałem sobie SBka na gallentyjskie raty [Nemesis z frakcyjnym ammo], BS puchają przed reloadem, a lv3 po 2-3 salvach max.
Misje lv4 to takie jak:
Wpadnij na gripa, w którym jest 20 ratów + 4 do ubicia ale najdalej od Ciebie, w tym czasie raty do Ciebie podlatują i walą z distruptora, wtedy Twoj zasięg ze 120km i optymalnego 64km [javeliny 110km] spada do 20 km, a na tyle bomberem nie podlecisz bo Cie już raty zjedzą, więc albo coś przyjmie na siebie całe agro byś mógł załatwić sprawę no albo kiepsko widzę Twój los...
Powiem tak:
jeżeli chcesz każdą misję w SB robić to warto mieć w Caldaryjskiej milicji alta/frienda z fast shipem który zbieże całe agro i sobie będzie leciał hen hen daleko, a Twój SB w tym czasie zacznie prać Torpami na misjach w cele :]

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 16, 2009, 09:33:34 »
No to panowie z caldaryjskiej milicji, pozostaję wam przyjąć barwy jedynie słusznej frakcji w eve, i walczyć ku chwale Matarskiej Republiki  O0

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 16, 2009, 09:42:43 »
Aktualnie brak mozliwosci wybierania rodzaju misji i lokacji az tak zle nie wplynelo na wydajnosc jak wczesniej zakladano, jak dalo sie farmic tak sie da, osob polujacych na misjonarzy jest mniej niz bylo wczesniej, wieksze okrety niz slicer czy crusader juz nawet sobie glowy nie zawracaja przeganianiem bombera z misji (bo po co warpowac kilkanascie razy na misje z ktorej koles i tak ucieknie i zaraz znowu wroci).
Wczesniej wybieralo sie przewaznie misje jakie byly najlatwiejsze do zrobienia, teraz kazdy kto chce troche na powaznie do nich podejsc ma juz info co jak gdzie kiedy i dlaczego tak a nie inaczej dziala i w zasadzie da sie wszystko zrobic

btw poprawka, moj bomber nie robi 3 misji a nie 2 , dlatego ze jedna jest nieoplacalna(dluga i malo lp), lepiej anulowc i standa stracic niz do niej sie zabierac

naye666

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:27:46 »
Nie wiem jak tam w Twojej militii to wygląda, ale w Caldarii to misje się decline'owało nie dlatego, że słabe albo słabo płatne, tylko dlatego, że X jumpów od Agenta i to w takich rejonach jak Frarie, Heyd. ew. old man star.. no proszę Cię, tam nikogo nie ma? w nenna albo aldra. też nikogo nie ma? tam zawsze są WT'ki i chętnie Cie przechwycą jak zobaczą Beacon, no chyba, że mają otwarte plexy to się plexami ostatnio bardziej zajmują :o

A dla Moda, który ostatnio zwrócił mi uwagę,
Zwrócę się nie fajnie i krótko "ogarnij" się człowieku, bo jeżeli nie widzisz tego, że ktoś prawi jakie to misje FW są w Bomberach łatwe i proste i wprowadza przez to nowych graczy w błąd lub tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z FW, gdy po "nerfie" nie wygląda to już tak "łatwo" to i do tego nie pozwalawypowiadać się w sposób wolny i nieobraźliwy [bo od kiedy "piszesz bzdury" lub "brednie" to obraza? To ja w takim razie pytam kto dał Ci moda człowieku?


Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:31:29 »
To ja w takim razie pytam kto dał Ci moda człowieku?

 :2funny:

Żeby było jasne - chodziło o Xartha...

Co do Twoich pytań - patrz punkt 12. regulaminu forum

naye666

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:38:57 »
:2funny:

Żeby było jasne - chodziło o Xartha...

Co do Twoich pytań - patrz punkt 12. regulaminu forum

Sry za offtop, ale co ma piernik do wiatraka?
Ja mówię iż Kara wprowadza ludzi w błąd, a Ty do mnie o interpretacji regulaminu.. litości
#edit: dla mnie koniec tej wymiany zdań, swoje powiedziałem

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:41:25 »
A dla Moda, który ostatnio zwrócił mi uwagę,
Zwrócę się nie fajnie i krótko "ogarnij" się człowieku, bo jeżeli nie widzisz tego, że ktoś prawi jakie to misje FW są w Bomberach łatwe i proste i wprowadza przez to nowych graczy w błąd lub tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z FW, gdy po "nerfie" nie wygląda to już tak "łatwo" to i do tego nie pozwalawypowiadać się w sposób wolny i nieobraźliwy [bo od kiedy "piszesz bzdury" lub "brednie" to obraza? To ja w takim razie pytam kto dał Ci moda człowieku?
Sam się "ogarnij" czy jak tam młodzież pod blokiem teraz mówi. Ostrzeżenie było po całości za zbyt agresywny ton. Zresztą dotyczy nie tylko tego posta, bo grabisz sobie od samego początku. Nie mędrkuj, nie obrażaj, trochę samokrytycyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
A za powyższe dochrapałeś się awansu do listy użyszkodników pod specjalną obserwacją. Następny poziom, to będzie karny jeżyk - tak jak Silvia, każdy Twój post będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatorów lub zostanie usunięty, jeśli tak uznają.

I proszę o powrót do tematu.
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:05:48 »
Fajny off topic - wychodzi z niego jedno: Bomberem trzeba umieć latać - może go podlinkowac pvperom płaczącym w innym temacie?

A wracając do tematu, jeśli ludzie tłukący kasę na l4 FW od prawie pół roku już (wtedy pojawiły się pierwsze itemy na tych misjach?) robią je w bomberach to znaczy że praktyka nauczyła ich ze jest to najskuteczniejsze i najwydajniejsze rozwiązanie z dotychczas wypróbowanych (nie mówię że nie ma lepszej, ale widać nikt jeszcze tego nie odkrył), jeśli mimo nerfa robią dalej misje w ten sposób oznacza to ni mniej ni więcej że wciąż sposób pozostaje skuteczny, wolisz misje robić w statku 3 albo 4 razy droższym rób, ale nie dziw się ze mniej zarobisz w przypadku wtopy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

naye666

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:12:49 »
Bomber - Swego czasu 50 mln z fitem, no teraz z 40 mln z fitem
i.e Cerb - 120mln z fitem.

I mniejsza szansa straty bez gangu w Cerbie.
Ludzie nie robią już misji w SB w Caldarii solując, teraz robią je w grupach i wybaczcie, ale nie uwierzę, że jest inaczej bo raczej wiem o tym "lepiej"

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:47:08 »
nie grozi mi w najblizszym czasie latanie na faction misje ale bym sobie cos o nich poczytał ....
macie jakąs stronkę o nich ?
Sneer Quen