Autor Wątek: Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry  (Przeczytany 3571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sempus

  • Gość
Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry
« dnia: Grudzień 01, 2009, 11:15:22 »
Witam..i  z gory przepraszam jesli ten temat juz był :) ...wiec po odpaleniu EVE-a pojawia sie okno na srodku ekranu i nagle schodzi ono na pasek startu  :knuppel2: ... dotychczasowo pomagało sciaganie na nowo gry ale juz zaczyna mnie to powoli wpie.... i wez tu człowieku sobie pograj  ???
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 11:45:22 wysłana przez Xarthias »

pticu

  • Gość
Odp: I wez tu człowieku sobie pograj....
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:32:46 »
Witam..i  z gory przepraszam jesli ten temat juz był :) ...wiec po odpaleniu EVE-a pojawia sie okno na srodku ekranu i nagle schodzi ono na pasek startu  :knuppel2: ... dotychczasowo pomagało sciaganie na nowo gry ale juz zaczyna mnie to powoli wpie.... i wez tu człowieku sobie pograj  ???

wez tu czlowieku zrob sobei porzadek z kompem i na kompie  :knuppel2:

Goomich

  • Gość

NeX

  • Gość
Odp: I wez tu człowieku sobie pograj....
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:43:23 »
Tak czy owak zabawnie brzmi "ściąganie na nowo gry". Ostatni raz instalowałem EVE jesienią, albo latem 2005. Od tego czasu sama się upgraduje na dysku bez względu na zmiany systemu. Parę razy kopiowałem katalog na użytek SISI i to wszystko  :D

Co prawda update grafiki będzie teraz duży jak po wprowadzeniu premium, ale to wciąż nie jest potrzeba reinstalacji.  :P

Sempus

  • Gość
Odp: I wez tu człowieku sobie pograj....
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:44:08 »
[BUFU] Pticu ... Nowa Winde mam! inaczej bym nie pisał tego tematu... aa i zapomiałem dodac ze mam Viste Home-E :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: I wez tu człowieku sobie pograj....
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:45:09 »
Solucją dla minimalizującej się Evki jest skasowanie folderu settings. Pr0 gracze wiedzą jednak, że wystarczy z tego folderu wywalić wyłącznie plik "pc.dat", dzięki czemu nie stracimy wszystkich ustawień.

Ścieżka dostępu na moim kopie z vistą wygląda następująco:
C:\użytkownicy\nazwa_usera\appdata\local\ccp\eve\c_program_files_eve_tranquility\settings

Z narzędzia do naprawiania klienta jeszcze nie korzystałem, ale ręczne wywalenie tego pliku jest sprawdzoną solucją na błąd typu "odpalamy grę -> splash -> minimalizacja".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Sempus

  • Gość
Odp: Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:04:34 »
Nawet mi takiego pliku nie znajduje jak (wyszukiwarka)  "pc.dat" a w nazwie uzytkownika nie widnieje "appdata" (poka wszystkie pliki jest zaznaczone)... cos tu jest dobrze sknocone :o

magni

  • Gość
Odp: Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:21:27 »
mi sie tak czasami robi nie tylko z evka ale i z innymi grami, do naprawienia wystarcza zwykly restart kompa

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:39:43 »
[BUFU] Pticu ... Nowa Winde mam! inaczej bym nie pisał tego tematu... aa i zapomiałem dodac ze mam Viste Home-E :D
Powiedziałbym że znasz już przyczynę problemu...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:44:08 »
Nawet mi takiego pliku nie znajduje jak (wyszukiwarka)  "pc.dat" a w nazwie uzytkownika nie widnieje "appdata" (poka wszystkie pliki jest zaznaczone)... cos tu jest dobrze sknocone :o

Mi też tego pliku nie wyszukuje, "appdata" mam wyszarzone, ale wchodzę normalnie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Sempus

  • Gość
Odp: Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2009, 14:14:53 »
Ja myśle chłopaki ze chyba sobie sciagne EvE-a kolejny raz  ;D...a jak jeszcze raz mi wyskoczy takie cos to komp ma w ... :knuppel2:  hehe

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2009, 14:19:33 »
Zmień OS jeśli nie xp albo 7 to chociaż prof wersję viochy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

devilsbirth

  • Gość
Odp: Minimalizowanie się okienka eve podczas odpalania gry
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 01, 2009, 15:29:31 »
Powiedziałbym że znasz już przyczynę problemu...
Może lepiej jednak nie mów...