Autor Wątek: PLEX czy GTC?  (Przeczytany 2314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stary Pierdola

  • Gość
PLEX czy GTC?
« dnia: Listopad 26, 2009, 12:42:18 »
Szukalem , szukalem i nie znalazlem interesujacych mnie odpowiedzi wiec zakladam nowy temat z nastepujacymi pytaniami:

-Co sie bardziej oplaca PLEX czy GTC w Domain gdzie mieszkam plexy kosztuja 270-280 mil  a GTC na "Time Code Bazar" widzialem za 560-580 mil czyli prawie taka sama cena.

-Jesli sie kupi plexa np 10j od stacji w ktorej sie jest to czy trzeba tam leciec zeby go "wlaczyc" czy tez jest jakis inny sposob?

-Na co trzeba uwazac kuppujac plexa , czy jest mozliwosc ze bedzie sie oszukanym kupujac plexa z marketu?

-Za Eve place karta i mam zamiar nadal tak  robic  ale chcialbym sprobowac jak to dziala z plexem/GTC (ewentualnie mam zamiar w taki sposob
oplacac drugie konto w przyszlosci) czy musze przerwac subskrypcje czy tez aktywujac plexa po prostu mi doda 30 dni i pozniej bedzie znowu sciagac euro z karty?

Dziekuje za odpowiedz:)

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: PLEX czy GTC?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2009, 13:17:01 »
ad1
co sie bardziej oplaca jak masz za duzo iskow to kupuj GTC dostaniesz 60 dni gry "za free"
ad2
Nie trzeba leciec, szukasz PLEXa w assetach klikasz na nim prawym i dodajesz sobie 30dni(add cos tam nie pamietam dokladnie jak leci formulka)
ad3
Na nic. Jak kupujesz na markecie to nie ma zandego ryzyka co do scamu(pomijajac kwestie spekulantow na rynku;) )
ad4
Nie musisz nic robic kupujac za ISKi plexa czy gtc zostanie przedluzona subskrypcja i potem mozesz znow placic karta itd

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: PLEX czy GTC?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2009, 13:31:26 »
Cytuj
-Co sie bardziej oplaca PLEX czy GTC w Domain gdzie mieszkam plexy kosztuja 270-280 mil  a GTC na "Time Code Bazar" widzialem za 560-580 mil czyli prawie taka sama cena
Porównaj ceny i albo bierz tc, albo 2xplex
Cytuj
-Jesli sie kupi plexa np 10j od stacji w ktorej sie jest to czy trzeba tam leciec zeby go "wlaczyc" czy tez jest jakis inny sposob?
Plexa można aktywować z dowolnego miejsca przestrzeni eve, bylebyś miał go w asestach
Cytuj
-Na co trzeba uwazac kuppujac plexa , czy jest mozliwosc ze bedzie sie oszukanym kupujac plexa z marketu?
Uważać trzeba jak na normalnych zakupach na scam czy to kontraktowy czy marketowy
Cytuj
-Za Eve place karta i mam zamiar nadal tak  robic  ale chcialbym sprobowac jak to dziala z plexem/GTC (ewentualnie mam zamiar w taki sposob
oplacac drugie konto w przyszlosci) czy musze przerwac subskrypcje czy tez aktywujac plexa po prostu mi doda 30 dni i pozniej bedzie znowu sciagac euro z karty?
Nie wiem jak to wygląda z abonamentowym opłacaniem, ale aktywacja plexa automatycznie dodaje + 30dni do terminu ważności konta, jeśli opłata karta działa na zasadzie monitoringu ważności konta i aktywacji przelewu kiedy zostaje x czasu do końca to nie musisz przerywać subscrybcji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

F-YU

  • Gość
Odp: PLEX czy GTC?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2009, 14:01:31 »
najlepiej przez ogólny kanał do handlowania w samej grze.
kupujesz gtc, czasem ludzie więcej sprzedają niż 1.
kupujesz ze 3 - jesteś zatankowany na długi czas i czasem uda się urwać kilka baniek
i masz święty spokój. Do tego takie działania sprawiają że ceny spadają bo się miesięczy popyt zmniejsza
a to jest nam wszystkim na rękę.
no i jest jeszcze 1 plus. na forum eva ludzie scamują, na trade jest tego mniej i masz uczciwą obecną cenę, czasem się trafi cukierek. ^^