Autor Wątek: Dziwny problem z misją  (Przeczytany 3684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pitbullss

  • Gość
Dziwny problem z misją
« dnia: Listopad 19, 2009, 16:24:33 »
Witam

Wczoraj dostałem misję http://www.tentonhammer.com/node/66981#2 Mam problem z nr 2.
Żeby ją zrobić musiałem wyskilować salvager. W międzyczasie ubiłem pirata przy wraku z którego miałem wyciągnać black box'a przy użyciu salvagera . Na miejsce leciałem poprzez acceleration gate.
Dziś gdy zrobiłem skile do salvagera i poleciałem na miejsce to po  acceleration gate nie było ani śladu. Nie wiem gdzie teraz lecieć . w opisie misji mam "odptaszkowane" location i napisane Objective completed przy piracie. Nie mam za to black boxa no i nie mogę oddać misji
Co zepsułem ?  Jak to naprawić ? Nie chce zostawiać misji bo spadnie mi stand

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2009, 18:01:59 »
mozesz poszukac tego black boxa na kontraktach albo markecie :)
Co do samej misji to jest szansa ze juz jej nie bedziesz mogl zrobic... tj. wziac recznie blax boxa...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2009, 18:04:43 »
Napisz petycję. Jeśli ładnie poprosisz GMa to zresetuje Ci ją.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

pitbullss

  • Gość
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2009, 19:29:02 »
W sklepie jest coś co wygląda jak ten black box ale inaczej  sie nazywa.  I wystepuje w kilku wersjach. Jak to dobrać ??
Jak się piszę petycje do GMa ??

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2009, 19:39:09 »
Item na kontraktach będzie kosztował majątek, to Ci się nie opłaca.

Petycja - wciskasz ESC - petycja -> wybierasz dział -> jedziesz.

W razie wątpliwości zapytaj na rookie help ingame


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

pitbullss

  • Gość
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2009, 22:09:10 »
Napisz petycję. Jeśli ładnie poprosisz GMa to zresetuje Ci ją.

Chyba piszę wzruszające teksty po angielsku bo odblokowali misję w minutkę po wysłaniu petycji  :D
Dziękuję wszystkim za pomoc  ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2009, 23:10:51 »
Nie przeceniaj się :P
Albo petycje od noobów ogólnie, albo te odnośnie tutoriala zdają się być "pod szczególną opieką". Nie słyszałem żeby ktos czekał na odpowiedz w tego typu sprawie dłużej niż godzinę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2009, 00:34:09 »
To jedyny typ petycji rozpatrywany na bieżąco i praktycznie zawsze pozytywnie. GM może bezpośrednio zerknąć na instancję, ale że mu się nie chce, to klika na reset i ma z głowy :)

Spróbuj napisać o zwrot unicestwionego automagicznie Nightawka, to odpiszą po 4 dniach iż bardzo im przykro, ale w logach serwera brak anomalii, a regulamin im nie pozwala podejmować decyzji na innej podstawie. To że kill jest sprzeczny z matematyką i podstawowymi zasadami gry, to już nie jest powód do interwencji i mają nadzieję, że szybko kupisz sobie drugiego  ninja. No żesz przecież lag i desync to normalna część gry, a armor i hull spadający z pominięciem shielda to nic szczególnego skoro i tak nie widać winowajcy na overview  :knuppel2:

pitbullss

  • Gość
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2009, 10:47:13 »
Nie no ja się domyślam ze w drobnej sprawie  interwencja GMa jest szybka i pozytywna. To co napisałem wyżej to żart  :D żaden ze mnie magik  ;)
Misje mi zresetowali ale nadal mam problem , albo czegoś nie wiem, podlatuje do wraku "macam" go salvagerem ale jego cargo nadal nie mogę otworzyć żeby zabrać black boxa. Pirata nie zabijam. Zostawiam "na deser" bo znów mi się zablokuje misja jak go najpierw ubiję . Robił ktoś tą misję i może mi pomóc  ? >:(

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2009, 11:14:27 »
Jakiego salvagera używasz? Do tej misji dostajesz cywilną odmianę która poza nią nic nie daje. To raz.
Dwa poprawne użycie salvagera kończy się zniknięciem wraku, a w  twojej ładowni pojawia się (lub nie) efekt salvagowania i ewentualnie w przestrzeni na miejscu wraku pojawia się puszka z lootem. Salvaging wymaga czasem więcej niż jednej próby więc męcz wrak tak długo aż uzyskasz jakiś efekt.
Obserwuj też komunikaty, jakie się pojawiają podczas nieudanych prób. Może być tak że zanim będziesz mógł pobawić się salvagerem jednak musisz utłuc pirata w pierwszej kolejności (jego tez na wszelki wypadek zsalvaguj ;) )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

pitbullss

  • Gość
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2009, 12:19:50 »
Rzeczywiście salvager jest cywilny. Dostałem go od agenta specjalnie na okoliczność tej misjii
Dokładnie teraz komunikatów nie pamiętam bo w tej chwili nie mam dostępu do gry. Ale cała sytuacja sprowadza się do tego ze podlatuję do wraku pirat mnie ostrzeliwuje ale za wiele krzywdy mi nie robi. Więc biorę wrak na cel i klikam salvager on "mieli" wrak. Komunikaty znikają szybko ale z tego co widziałem to często otrzymuje komunikat o nieudanym salvagingu i raz na jakiś czas ze jest on udany po czym nic się nie zmienia. Wrak nadal jest wrakiem a  w ładowni nic nie mam. Po chwili salvager się wyłącza a gdy chce go znów włączyć dostaje komunikat w rodzaju ze narzędzie jest niewłaściwe  Pan pirat w międzyczasie mnie ostrzeliwuje. To tyle
Dodam ze skill salvage mam na lvl 2 .

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2009, 12:33:29 »
W takim razie zostaje jeszcze opcja z rozwaleniem pirata i potem salvagu wraków.
Komunikaty z modułów i broni zapisywane są w logach gry:
C:\Documents and Settings\Home\Moje dokumenty\EVE\logs\Gamelogs (ścieżka dostępu dla xp )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Frugos

  • Gość
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2009, 14:04:14 »
Jak dostaniesz komunikat o udanym salvagu to "black boxa" powinno się dać zlootować z wraku jak z normalnej puszki.

pitbullss

  • Gość
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2009, 14:42:24 »
Dobra wiadomość to taka ze zrobiłem misję zła to taka ze nie wiem jak  Osobiście uważam ze jest ona uwalona
Zestrzeliłem pirata , zsalvagowałem, ale wrak statku pozostał nietknięty i bez możliwości przeglądania cargo.
Dopiero za entym razem udało mi sie otworzy cargo co ciekawe bez salvagowania wraku. W logach nie mam wpisu o pomyślnym salvagingu

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Dziwny problem z misją
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 25, 2009, 16:05:47 »
Dobra wiadomość to taka ze zrobiłem misję zła to taka ze nie wiem jak  Osobiście uważam ze jest ona uwalona
Zestrzeliłem pirata , zsalvagowałem, ale wrak statku pozostał nietknięty i bez możliwości przeglądania cargo.
Dopiero za entym razem udało mi sie otworzy cargo co ciekawe bez salvagowania wraku. W logach nie mam wpisu o pomyślnym salvagingu
Przecież kolega przed Tobą napisał jak:
Jak dostaniesz komunikat o udanym salvagu to "black boxa" powinno się dać zlootować z wraku jak z normalnej puszki.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...