Autor Wątek: EveMoon  (Przeczytany 3943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomek1899

  • Gość
EveMoon
« dnia: Październik 15, 2009, 19:51:02 »
Mam problem z tą aplikacją....
Nie można uruchomic aplikacji poniewaz jej konfiguracja nie jest wlasciwa ponowne zainstalowanie moze usunac ten problem.....
instalowalem juz tak z 5 razy i zadnego efektu ......moze ktos mial podobny problem lub wie jak go rozwiazac?.....z gory wileki dzieki za pomoc

Goomich

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2009, 21:10:44 »
Masz .NET Framework 2.0?

NeX

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2009, 22:06:03 »
Męczyłem się kiedyś z podobnym efektem. Wykasowanie wszystkiego ręcznie. Włącznie z ustawieniami w katalogach windowsa i postawienie najnowszej wersji z archiwum zip pomogło najszybciej.

Tomek1899

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2009, 23:21:37 »
Mozecie udzielic rady jak mam to zrobic? w takich sprawach jestem zielony niestety:(:(;/;/

NeX

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2009, 23:41:43 »
Konfiguracje są zapisywany w dokumentach. W XP tutaj:

C:\Documents and Settings\**Twoja_Nazwa**\Dane aplikacji\EVEMon

Zawartość katalogu EVEMon tam gdzie go zainstalowałeś.

Skasuj wszystko co jest w obu katalogach i zainstaluj ostatnią wersję programu jeszcze raz. Po prostu zdekompresuj nowe pliki do pustego katalogu po poprzedniej instalacji. Skonfiguruj podając API. Powinno działać bezproblemowo.

Najlepiej stąd i tą wersję, a nie instaler:
http://evemon.battleclinic.com/builds/snaps/EVEMonFoundations_1675_2009-10-12.zip

Tomek1899

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2009, 10:13:46 »
A jesli nie mam takowego folderu? "Dane aplikacji"? mam go utwożyć i wkleic pliki z tego archiwompodanego przez ciebie do tego folderu ktorego utwozylem?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2009, 10:20:10 »
Ten folder z reguły jest ukryty, a jeśli mimo to go nie masz to raczej reinstalka systemu niż dalsza walka z programem i wtedy spróbuj  :P

Ewentualnie... jaki właściwie masz system operacyjny?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tomek1899

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2009, 10:33:47 »
win2000xp

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2009, 11:06:19 »
Ale Win2000 czy XP?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tomek1899

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2009, 13:04:14 »
XP XP sorry

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2009, 13:06:49 »
Czyli wracamy do postu Nex'a, poszukaj jeszcze raz tego katalogu tylko na początek daj opcje "pokaż pliki ukryte i systemowe", drugi sposób na znalezienie tego to po prostu wpisz ścieżkę dostępu w odpowiednim miejscu okna

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

LukasTDI

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 16, 2009, 13:22:05 »
jeszcze półtora miesiaca   ::)
i po 1.12.09 bedą nowe poradniki  :2funny:


Tomek1899

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 16, 2009, 13:26:45 »
Ten folder mam tylko na ALL users Dane aplikacji ale tam nie ma folderu z EVEMoon:(:(.....

Goomich

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 16, 2009, 13:30:15 »
No to nie musisz niczego kasować?

Tomek1899

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 16, 2009, 13:54:02 »
Tylko w ten foleder wkleic EvE moon??.....bo zaznaczam ze na swoim koncie niemam takiego folderu tylko all users czyli dla wszystkich

NeX

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 16, 2009, 15:03:16 »
  Nic nie kombinuj! W dokumentach nie powinno się instalować programów. Jak nazwa wskazuje jest to miejsce domyślne dla dokumentów, czyli np efektu pracy oprogramowania, a nie plików instalacyjnych. Zwyczajnie załóż sobie gdziekolwiek w wygodnym miejscu katalog "EVEMon". Jeżeli masz tylko jedną partycję, to domyślnie instaluje się programy w "Program Files". Wypakuj do założonego katalogu "EVEMon" wszystkie pliki. Uruchom program, a on sam pozakłada pliki konfiguracyjne jeśli naprawdę ich nie ma. Jeśli coś nie startuje to tylko dlatego, że wcześniej były pliki konfiguracyjne niezgodne z nowa wersją programu. Dlatego proponowałem skasowanie ich z dokumentów. Jeśli upierasz się, że ich tam nie ma, to po nowej instalacji powinny być i działać.

Tomek1899

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 16, 2009, 15:52:30 »
Robie tak i niestety znow mi wyskakuje Nie można uruchomić aplikacji poniewaz jej konfiguracja nie jest wlasciwa

NeX

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 16, 2009, 17:24:34 »
  Użyj jakiegoś menedżera plików, który ułatwi Ci pracę z systemem. Skonfiguruj aby pokazywał wszystkie pliki i katalogi. Najlepiej tez poproś kogoś aby pomógł w ustawieniach.

Masz tu screena na którym po lewej jest domyślne wyświetlanie Windowsa i niestety nie widać katalogu w którym między innymi jest następny katalog z konfiguracją EVEMon. Musisz wyświetlić wszystkie pliki tak jak w menedżerze po prawej. Zewnętrznym programem jest to pewniejsze i pokaże wszystkie dane, a nie tylko takie jak życzy sobie Bill.

Wtedy powinieneś znaleźć C:\Documents and Settings\**Twoja_Nazwa**\Dane aplikacji\EVEMon

Gdzie **Twoja_Nazwa**, to katalog logowania Windowsa taki jak go nazwałeś.

Tomek1899

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 17, 2009, 11:19:29 »
Okej dzieki za taka pomoc w wolnej chwili sciagne ten program i sprobuje zrobic to jeszzce raz:D jesli sie uda lub nie zamieszcze to na forum:)

Ellaine

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 19, 2009, 11:50:18 »
Swoja droga wiecie ze ten program nazywa sie EveMon a nie EveMoon? Mon jak Monitor, nie jak Ksiezyc. Monitor od monitorowania skilli.

devilsbirth

  • Gość
Odp: EveMoon
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 19, 2009, 11:56:59 »
To jest jasne jak słoń!  :D