Autor Wątek: Polityka EvE  (Przeczytany 48275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 25, 2009, 12:59:53 »
CVA ma 6 wypowiedzianych wojen. Rozpadł sie jakiś sojusz i zobowiązania przeszły na corpy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 07:40:56 wysłana przez Mighty Baz »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 26, 2009, 23:48:20 »
Brick Squad wlasnie wtopil flote capsli w A4.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 27, 2009, 01:25:17 »
http://br1ck.podzone.net/?a=kill_related&kll_id=123610

To już ich trzecia wtopiona na nas;)
I-DEA / C0ven

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 27, 2009, 01:27:03 »
Może wolno się uczą?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 27, 2009, 02:29:39 »
Raczej my mamy niesamowitego farta w kreowaniu sytuacji, w których wróg MUSI wtopić  ;)
Cała prawda o moim graniu...


Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 27, 2009, 10:49:35 »
HEHE... fajna bitka, gratki...

a i Brick'i maja fajny bannerek na KB - z logiem Coven'u :P

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 27, 2009, 11:06:32 »
Jak widac banerek na kb niewiele im pomaga.  ;D

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 27, 2009, 12:58:54 »
No generalnie my się bardzo z Brickami "kochamy". Niemal 3000 killi w ciagu kilku miesiecy mowi samo za siebie :)
I-DEA / C0ven

amra

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 29, 2009, 05:27:55 »
Dzis w nocy Atlas wybral sie na tance do WI.
Wynik tutaj: http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=125769

Przebieg wydarzen:
1 ) Neutralny corp wprowadza pos petow WI w RF.
2 ) Powyzszy korp zglasza sie do Atlasu z info ze zrobia bait-a na capsy WI
3 ) 1h przed wyjsciem posa z RF, flota Atlasu przesuwa sie na pozycje wyjsciowe
4 ) Pos wychodzi z RF, neutralny corp atakuje go z flota bsow + 1 carrier
5 ) WI wskakuje capsami + bsy(duzo) & support , neuty bankuja flote WI i odpalaja cyno na carrierku
6 ) Wskakujemy, ladujemy grid ( w tym czasie tracimy morosa ) i rozpoczyna sie mordowanie, neuty sie wycofuja
7 ) Dready WI spadaja, konczy sie pierwszy cykl sidge nasz 2nd moros bedacy primary dla WI ma 30% hulla dostaje remoty z carrierow i od tej pory tankuje do konca starcia flote WI
8 ) Carriery WI chowaja sie do posa, przezucamy dps na posa, pos spada i wracamy do mordowania dreadow
9 ) dready WI martwe, strzelamy do carrierow, 9 sztukom udaje sie ujsc
10) roztrzeliwujemy wraki i wyskakujemy
End of story.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 09:53:39 wysłana przez Kane McCallan »

Goomich

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 29, 2009, 07:56:42 »
Mam uwierzyć, że rozwaliliście 50 capsli tracąc 4 statki przy tym?  :D

amra

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 29, 2009, 09:28:14 »
Nie musisz ale takie sa fakty.  :)
Komentarz z EVE-O zamieszczam ponizej, trafny i zlosiwy.

by Caladain Barton
"It was a very well done hotdrop by atlas, outnumbering us heavily in caps. But such is life in 0.0...never know who is going to show up to the party and start shooting both sides"
comment by Darth Syphils
"lol at the BYRN comment. You killed 1 dread, 3 support ships lost 43 caps and your entire support fleet. That's the most 1 sided cap fight in the history of eve, at least Atlas was nice enough to say GF."
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 10:04:19 wysłana przez Kane McCallan »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 29, 2009, 09:40:47 »
A mnie to nie dziwi z relacji wynika że był lag na aktywacji gunów a to jest na korzyść liczebniejszej strony.

Poza tym piloci Atlasa mieli jeszcze 2 atuty:

1- Oni wjechali w WI nagły - hotdropik sprawia że obrońcą zaczynają się bardziej trząść ręce i co poniektórzy z nich kombinują jak zwiać z pola walki bo wiedzą że będzie wtopa.
2- Atlas jest dużo bardziej oblatany w lagu więc chłopaki wiedzieli jak klikać na gunach.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 29, 2009, 10:38:13 »
najs  :)

Sammani

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 29, 2009, 10:43:51 »
Niech mi ktos powie, ze ci goscie nie sa tragiczni...  ::) Nie dziwie sie czemu tri lubi tam latac, a MM, RZR nie zabierali wszystkich do delve.

lorgius

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 29, 2009, 13:40:18 »
ok 70 dreadów + 30 car kontra 30 dredów + 20 car  - naprawdę ktoś myślał że skończy się to inaczej. Udana zasadzka zawsze zaboli.

Atlas stracił troje z supportu ale ich neutralni "koledzy" praktycznie wszystko co nie było drobnicą (ktoś też coś wspominał o atlasie strzelającym do neutrali). Coś miedzy 50-60 strąceń na naszym kb. Konwencjonalna flota WI wycofała się po wszystkim praktycznie nienaruszona. 

Miałem sobie darować ale nie dam rady się powstrzymać: flejm covenu - prawie jak flejm  :2funny: :2funny:

Cytuj
Niech mi ktos powie, ze ci goscie nie sa tragiczni...  ::) Nie dziwie sie czemu tri lubi tam latac, a MM, RZR nie zabierali wszystkich do delve.

Miałem pytać kiedy ostatnio się logowałeś ale odpowiedzi sam sobie udzieliłeś  :2funny: Ktoś jeszcze zauważył że "Niech mi ktos powie, ze ci goscie nie sa tragiczni" to najczęściej używane określenie przez ludzi mających zazwyczaj "wybitne" osiągnięcia na własnym koncie??  ;D

Pewnie bym się martwił bardziej gdyby nie to, że do domku wróciłem o 6 nad ranem po całej nocy dobrej zabawy a cała ta wtopa bardziej mnie śmieszy :laugh:  :buck2:

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 29, 2009, 13:58:46 »
:admin:

Wszyscy niech będą grzeczni i nie robią flama w ładnym topicu.
Jeszcze jeden głupi post i potne topic.


Tak btw. Sister Bliss grywa coś aktywnie ?

Sammani

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 29, 2009, 14:45:03 »

Miałem pytać kiedy ostatnio się logowałeś ale odpowiedzi sam sobie udzieliłeś  :2funny: Ktoś jeszcze zauważył że "Niech mi ktos powie, ze ci goscie nie sa tragiczni" to najczęściej używane określenie przez ludzi mających zazwyczaj "wybitne" osiągnięcia na własnym koncie??  ;D

Stary zabiliscie jednego dreada. Wzieli was na odleglosc, efekty widac dziekim imba fitom dreadowych. Laliscie pompowanego przez 25 carrierow (w tym czesc triage) dreada bez siege. Wedlug slow ludzi po forach, wasza flota miala postackowane dziala. Zeby na zabawy z posami nie stackowac dzial wie w c0venie n00b w rifterku. Ba podejrzewam, ze nawet noobek w gs o tym sie dosc szybko dowiaduje. Bledy poczynajac od fitowania statkow, kompozycji floty, zachowania w silnie zalagowanych warunkach, az po bledy fc. Wildly Incompetent pelna geba  :D. Jesli juz chcesz szastac swoim KB to podaj linka do niego.

BTW. co ma moja osoba wspolnego z failem WI? Jak cos wal na priwa  O0 Chociaz mozesz opisac jakiez to wybitne osiagniecia ma WI poza kupieniem geminate od KIA i TCF?

Pewnie bym się martwił bardziej gdyby nie to, że do domku wróciłem o 6 nad ranem po całej nocy dobrej zabawy a cała ta wtopa bardziej mnie śmieszy :laugh:  :buck2:

Translate: We didnt want those caps anyway.

lorgius

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 29, 2009, 16:33:00 »
Wildly Incompetent pelna geba

Aż by się chciało odpowiedzieć na tak durny i pusty post jakimś równie bezsensownym i z pupy wziętym badziewiem.  :2funny:


Ale tyle flejmu - co ciekawe na forach też najgłośniej krzyczą wszyscy poza Atlasem - który spuścił nam łomot.  Dobra koniec odpowiedzi na flejm a przynajmniej z mojej strony.

Z innej beczki to należy się pytanie po co było wprowadzać capsy tam gdzie nasze subcapitale same by sobie świetnie poradziły?    :-\

Stało się - szkoda wyrządzona - kropka. Atlas ma doświadczenie w takich akcjach i dobrze się spisał. Podobnie swego czasu PL umiało robić równie ładne i efekowne hotdropy. W przeciwieństwie do co niektórych postronnych obserwatorów, zaraz po moim powrocie proces trzeźwienia urozmaiciły mi opowieści pilotów capitali z korpa o tym dlaczego pewne rzeczy stały się a inne nie. W tych warunkach wyniku nie dało by się poprawić w żadną stronę tak aby miało to jakiekolwiek znaczenie.

Anyway, we wanted those caps - they were sooo shinyyy. ( and fraking expensive!  :'( )

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 29, 2009, 16:43:39 »
Moje mini sprawozdanie to:
1) zaczyna sie cta ktore jest sikret sikret nikt nic niewie czeski film - ile wziasc topsow wartosc zmienia sie co chwile.
2) lecimy juz prawie 2h - zauwazam ze jesli polecimy dalej to niemamy jak wrocic - odpowiedz lidera aliansu - albo bedzie maga fun albo mega ftopa
3) suport zamiast leciec do celu co chwile kogos bije po drodze - cap flota struga drewniane bozki majace przyspieszyc ruch suportu
4) Zaczyna sie cos dziac.- JUMP JUMP JUMP
5) Wskakujemy do sys - 10 osob ma zaladowane grida cala reszta przez 5 minut struga drewniane bozki majace przyspieszyc ładowanie sie grida
6) SIEGE ON - i jedziem target callin - lag na modulach zwyczajowo zwyczajowy - GOOD BLESS drone panel dziala lepiej w lagu :D
7) spadaja pierwsze dredy WI - po naszej stronie pada White Areo ( zapewne drewniani bozkowie zadali kozla ofiarnego za wgranie grida)
8) akcja przyspiesza capy WI spadaja jak dojzale sliwki - suport szaleje - "o neutral obok mnie scrambl"
9) FC WI padl chyba jako pierwszy bo nasze capsy nie spadaja a jeden z dredow sobie siedzi pompowany przez carriery i robi za agro tanka calej floty WI
10) nasz FC wpada w syndrom "zjesc ciastko i miec ciastko" - 1 gun na posa 2 na Primary
11) Medium pos WI pada - krwawa łaznia powoli sie konczy
12) ej WI dredy juz nawet nie uzywaja siege \o/ - spadaja jeszcze szybciej przechodzimy na carriery
13) ostatnie carriery umieraja dobijamy tradycyjne statki
14) Rozbijamy wraki na pobojowisku oprocz nich jest ponad 150 fighterow ( o mam 6 nowych fighterow) i 250 konwencjonalnych dron
15) wracamy do punktu gdzie wskakiwalismy - ehhh wiecie co mielismy umierac .. no i ten tego niema paliwa zeby wracac :D - nikt nie zauwaza tego praktycznie przeklejajac kile na KB i chwalac sie swojim e-peenem
16) o juz 6 rano czas isc spac :D
16)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 30, 2009, 00:17:09 »
Coven dostal wardeka od jakis hisekowych gankerow. Narazie pierwsze koty za ploty (czytac moj drake i sb kolegi). Kolega sie zagapil a mnie wybumpowal z docking range na 80% ich alt/kolega w neutral korpie i padlem bohaterska smiercia 150m od stacji  :buck2:. Przynajmniej nie widze innego powodu dla ktorego koles stal gdzie stal i bumpnal mnie na mwd z undocka. Patent do zapamietania i wykorzystania w przyszlosci.
Proba baicenia nie powiodla sie bo najwyraznie walka armagedona i drake z ich megathronem i vagabondem byla juz zbyt fair i zdeagrowali nim wsparcie dotarlo na pole bitwy. :2funny:
Nie powiem bylo calkiem fun mimo braku killi.

Sammani

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 30, 2009, 08:44:25 »
Cool story bro.


Aż by się chciało odpowiedzieć na tak durny i pusty post jakimś równie bezsensownym i z pupy wziętym badziewiem.  :2funny:

Mimo wszystko udalo ci sie ;). Ale spoko nie spodziewalem sie innej odpowiedzi. Bo jak tu sie sprzeczac z faktami?

Zbulu

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 30, 2009, 09:12:20 »
C0ven dostał wardeca ponieważ jeden z naszych zgankował im indyka w hisecu :)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:53:01 »
Wczoraj gooni postanowili odwiedzic esoterie. Syski powitaly ich chlebem i doomsdayem. Zostawili nam troche prezentow niektorzy mieli nawet fity z t2. Coven stracil az jednego cepa  :-\ bo syski inteligentnie zbankowaly chyba calego pipe i utknalem w 3 bankach pod rzad lecac mu na pomoc.  >:( Sprawce dopadlem i osobiscie zagryzlem razem z podem.  :buck2:

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 01, 2009, 13:02:03 »
Sprawce dopadlem i osobiscie zagryzlem razem z podem.  :buck2:

oja wypas, jestem z ciebie dumny  O0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 01, 2009, 13:41:26 »
Tez jestem z siebie dumny zaklepalem crusadera clawem.  :P

Sammani

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 01, 2009, 16:10:16 »
Proponuje zalozyc Rabbitowi jego wlasny topic na te wszystkie zapierajace dech w piersiach historie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 01, 2009, 16:24:10 »
No coz trzeba pokazac ze cos sie dzieje w tym wielkim zlym 0.0 nie tylko oranie posow i bloob vs bloob. Wole opisywac to z perspektywy swojej niz ograniczac sie do lakonicznego przylecial gang goonsow 2 Bsy pare bc hacy i duzo trashu. Systematic chaos zalogowal tytana bla bla bla link do kb z ktorego nic nie wynika. A potem sie dziwi czlowiek jak chce kogos sciagnac do null to sie nogami i rekami zapieraja bo tylko cta ciagle, blooby i zero fun.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 01, 2009, 16:43:41 »
ja sie ciesze jego szczesciem

magni

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 01, 2009, 16:50:55 »
ale sie czepiacie, niech pisze, przynajmniej jest co poczytac w pracy :P

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:07:12 »
coś nie tak z razorem?

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:08:22 »
Na SCH piszą że z Razora odchodzi CEI, zabierając capital BPOs i kasę uzbieraną na upgrade sova. Jest też info z IT że CEI idzie do nich.... czy to prawda to sie pewnie okaże w ciągu dnia-dwóch

MightyBaz

  • Gość
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:20:26 »
pierwszy tydzien po patchu bedzie raczej spokojny, kazdy chce sie okopac lub przegrupowac sily poki dziala infrastruktura.
Ciekawe, czy mniejsze ally rzuca sie na nullsec.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:24:13 »
tak po prawdzie to liczylem ze 1grudnia caly sov w eve pierdolnie i bedzie chaos i zgrzytanie zebow i wtedy sie okaze komu jeszcze na tym sovie zalezy, szkoda ze ccp zrobilo tydzien delaya no ale za tydzien zobaczymy co na mapie zostanie, mam nadzieje ze wielkie zmiany ale jak wiemy nadzieja matka glupich  :uglystupid2:

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:27:27 »
Na razie masz tydzien podczas którego jakies kilka tysięcy frachtów (szacunkowo) będzie musiało przelecieć z empire do 0.0....

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polityka EvE
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:31:51 »
Na razie masz tydzien podczas którego jakies kilka tysięcy frachtów (szacunkowo) będzie musiało przelecieć z empire do 0.0....
fakt zloty czas na wardecka