Autor Wątek: czy warto kupić NYXa  (Przeczytany 4349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
czy warto kupić NYXa
« dnia: Październik 05, 2009, 09:36:48 »
potrzebuje szybkiej rady, co myslicie o mothershipach po patchu? warto? Mam alta, czyli moge parkowac ms w posie. Ponoć msy beda dokowaly na stacjach... :-\

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2009, 10:27:13 »
potrzebuje szybkiej rady, co myslicie o mothershipach po patchu? warto? Mam alta, czyli moge parkowac ms w posie. Ponoć msy beda dokowaly na stacjach... :-\
Raczej nie będą dokować na stacji... zmiana na sisi miała na celu ułatwienie fitowania i testowania supercapsów.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2009, 11:27:12 »
A póki co sam test został przełożony...
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 11:48:28 wysłana przez Sotharr »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2009, 11:56:03 »
Raczej nie będą dokować na stacji... zmiana na sisi miała na celu ułatwienie fitowania i testowania supercapsów.

Chodzi o podane przez CCP info o modułach do dokowania supercarrierów, a nie o zmiany na SISI. Nie wiadomo tylko czy to do stacji czy do posa, choć podejrzewam, że raczej do stacji (dziwnie wyglądałby supercaps, czy jakikolwiek caps dokujący w 'szpilce')
na urlopie od EVE

MightyBaz

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2009, 12:03:17 »
napisano, że nalezy zrobić upgrade stacji. Ale, nie o tym chcialem, tylko wasze opinie nt msow po patchu. czy warto zainwestowac w msa, w koncu to jakies 25b z rare fitem

Ellaine

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2009, 12:12:44 »
Lepiej kupić sobie 1000 BCków albo 5000 cruiserów T1 i latać nimi sobie do końca życia. Zniszczenie MSa się zdarza. Znasz kogoś komu rozwalono 5000 cruiserów T1? :)

Goomich

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2009, 12:21:06 »
Ale przy stracie MS możesz stracić najwyżej 5, a nie 25 000 implantów. :-)
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 12:35:46 wysłana przez Mona X »

aceed-

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2009, 12:25:10 »
Po pierwsze, jeśli stać Cię na stratę MS'a... yyy supercapsa, to czemu nie?
Po drugie - po patchu zyska "troszke" na DPSie - warto.
Po trzecie - stajesz sie automatycznie primary targetem dla tytków - już mniej warto :)
Po czwarte - jeśli czujesz że po prostu chcesz latać MSem, to olej pierwsze 3 punkty i poprostu zacznij tym latać :)

LoveKebab

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2009, 12:56:45 »
Msy sa spoko, mialem mojego przeszlo rok i opchnalem zeby kupic 2 kolejne w Dominion.
Zdecydowanie warto chociaz po ostatnich zmianach torped i gunow na tytkach sam nie wiem czy bedzie tak fajnie z tymi fighter bomberami jesli zmiany dotkna tez compact'ow

ale ogolnie rzecz biorac MS daje chyba najlepszy fun z supercapitali :)

mam nadzieje ze NIE beda mogly dokowac tak jak to jest teraz

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2009, 11:28:14 »
Hm, z koleji ja mam pytanie o "dokowanie" msa. Czy to nie jest przypadkiem na zasadzie upgrade'u outposta i ms moze dokowac wylacznie na outposcie a stacje npc sa dla niego zakazane? Orietuje sie ktos jak to bedzie w dominion?

Maver

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2009, 11:47:36 »
Hm, z koleji ja mam pytanie o "dokowanie" msa. Czy to nie jest przypadkiem na zasadzie upgrade'u outposta i ms moze dokowac wylacznie na outposcie a stacje npc sa dla niego zakazane? Orietuje sie ktos jak to bedzie w dominion?

Swoja droga CCP moglo by wymyslic jakis sposob na to zeby nie trzeba bylo posiadac altow do pilotowania supercapitali.
Ja osobiscie lubie RPG Mode, a co za tym idzie nie lubie altow. Zakladajac ze chcial bym takim MS'em polatac, musial bym w najlepszym wypadku miec alta ktory by go "parkowal" kiedy nie chce w nim siedziec.
Wiem ze z punktu widzenia ekonomicznego, CCP jak najbardziej zalezy na tym zeby te pare kont wiecej bylo, bo ktos je musi opłacic... ale to i tak bez sensu.

Wystarczyl by jakis uber hiper super modul, ktory po wyskoczeniu z supercapitala "cloakowal" by go do czasu az wlasciciel nie podleci do niego zeby znow wsiasc.
Dla zwiekszenia zabawy moglo by dac sie takiego MS'a czy tytka wycloakowac podlatujac do niego :)
Dopiero by sie smiesznie zrobilo jak by ludzie sledzili gdzie takie capsy sa parkowne :D

Wiem wiem... po co jak mozna kupic alta i uzywac tytana jako i-win button...

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2009, 12:24:25 »
Wystarczyl by jakis uber hiper super modul, ktory po wyskoczeniu z supercapitala "cloakowal" by go do czasu az wlasciciel nie podleci do niego zeby znow wsiasc.
Dla zwiekszenia zabawy moglo by dac sie takiego MS'a czy tytka wycloakowac podlatujac do niego :)
Dopiero by sie smiesznie zrobilo jak by ludzie sledzili gdzie takie capsy sa parkowne :D

Wiem wiem... po co jak mozna kupic alta i uzywac tytana jako i-win button...

Zapostuj Maver ten pomysl o ile jeszcze go nie ma, zamieszanie murowane a jakby ludzie posow pilnowali wtedy :D

Maver

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2009, 12:29:41 »
Zapostuj Maver ten pomysl o ile jeszcze go nie ma, zamieszanie murowane a jakby ludzie posow pilnowali wtedy :D

E, jakos nie chce mi sie robic zamieszania.
Opini i tak bedzie tyle co ludzi na forum :)

Ot mnie poprostu takie rozwiazanie bardziej by pasowalo, niz koniecznosc kupowania/robienia altow do pilotowania supercapsow.
Ja tam wole miec jedna "zajebista" postac, niz kilka od wszystkiego (zeby zrobic skille ktorych nie chce mi sie skillowac na mainie)

Jak mowilem, RPG Mode ON. Ale to ja.

A co do posow to dlaczego?
Nie chodzi mi o to zeby capsa na posie zostawiac, bo to mozna i teraz na upartego... ale o to zeby go mozna bylo zostawic w jakims SS i schowac.
O ile ktos nie poleci tam za toba i nie zrobi dokladniej BM'ki, to nie ma szans zeby namiezyl taki "schowany" statek w cloaku, wiec mozna go zaparkowac gdzie bądz. Do tego jeszcze zrobic delayed local wszedzie... i dopiero bylo by smiesznie jak nie bylo by wiadomo czy nie leci za nami jakis covert szpieg :-D

Albo juz wogole pojechac po bandzie, i kazdy obcy probujacy wsiasc do tak "zaparkowanego" capsa potrzebowal by na to np godziny, a ty w tym czasie dostawal bys info ze ktos wlascie kroi ci statek za 100mld ;D
Dopiero by sie szybko akcje ratunkowe organizowaly :D

Ale to tak wiesz... co by bylo gdyby babcia miala wąsy :)

MightyBaz

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2009, 12:38:41 »
takie hacking shipy byłyby jak znalazł

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 07, 2009, 12:42:31 »
Zostawiajac nawet na sile msa na posie jednoczesnie na forcefieldzie zostawiasz zajebiście wielka wywieszke "SHOOT ME"  :2funny:

Ale pomysl dobry, Maver, dajesz na forum z nim. Kto wie, moze sie przyjmie, zawsze rozgrywka ciekawsza ;]

Maver

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 07, 2009, 12:51:05 »
Zostawiajac nawet na sile msa na posie jednoczesnie na forcefieldzie zostawiasz zajebiście wielka wywieszke "SHOOT ME"  :2funny:

Wiem ze tak sie nie robi. Dlatego w tej chwili kazdy supercaps = alt. Dla mnie to rownie glupie jak piracenie mainem, a altem latanie do empire po zapasy amunicji itp...
Moim skromnym zdaniem psuje to zabawe. Bylo by o wiele smieszniej gdyby piraci z SS -10 musieli przez miesiac tluc raty, albo placic komus za transport stuff'u z empire ;)

Cytuj
Ale pomysl dobry, Maver, dajesz na forum z nim. Kto wie, moze sie przyjmie, zawsze rozgrywka ciekawsza ;]

Nie chce mi sie meczyc z tlumaczeniem. Jak ktos ma ochote to moze smialo przetlumaczyc i wrzucic.

ps. To zeby jeszcze "wymusic" takie dokowanie trzeba by zrobic ze supercaps nei znika z grida jesli siedzacy w nim pilot sie wylogowal ;D

Maver

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2009, 13:09:09 »
Dobra, cos tam wykaleczylem po angielsku. Moze bedzie choc odrobine zrozumiale. Choc prawde mowiac od czasow szkoly sredniej z dnia na dzien pisanie/mowienie po angielsku idzie mi coraz trudniej :)
Dobrze ze choc jeszcze rozumiem co czytam :D

Mozna sie pastwic jak by co:
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1192564

DaBlades

  • Gość
Odp: czy warto kupić NYXa
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 07, 2009, 14:11:02 »
takie hacking shipy byłyby jak znalazł

A może w końcu do czegoś by się przydali Marines   :2funny: