Autor Wątek: Smack na localu a petycje  (Przeczytany 7722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Smack na localu a petycje
« dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:58:26 »
Wydzielam do osobnego wątku, bo nie ma to nic wspólnego z raportami z bitew. — Soth

Update 25.09.09:
W dniu wczorajszym Bricki dostali nakaz eksmisji z Stain w trybie natychmiastowym http://img180.imageshack.us/img180/4407/ceglowka.jpg . Najlepszy jednak jest smack.
Na lokalu w z-h jeden z hostow napisal "polskie swinie". Zostala wiec wyslana petycja do CCP o lamaniu Eula. Dostalem nastepujacego maila, z ktorego mielismy ubaw na TS

"2009.09.25 16:49
Hi,

I've said I was sorry. I don't speak that language at all, just heard my friends say it a lot.

If you think that this will get me to empire or any of us, you are wrong.

I can accept the decision of GM to ban me because it was something ugly for sure.

but don't come at me with some bullshit about offensive language, friends told me it's something so common, it can harass only oversensitive 6 years old child.

Sincerely,
Scrolizer"

No i perelki z locala przy kampieniu ich w stacji :

[17:36:53] Faeltagen > Jakie, nie mówiąc? Przynajmniej podczas gdy jesteś biorąc to latwy drogi i kempingowych stacji with a whole 4 osób w niej, którzy są oczywiście nie bedzie undock. Pan co najmniej powiedzieć coś. Morons

[17:38:22] Faeltagen > Jak ty sobie Sad pole może jedynie siła w 12 godziny na dobę. Brazylijski sojuszy są 23/7. Ci ludzie nie zdołają!!!!

[18:06:34] Faeltagen > Kielbasa Starowiejska

[18:10:17] Faeltagen > Proszę zadzwonić po Policję!  - przy tym spadlismy z krzeseł :D .

Tak myslelismy, az do tego: [18:14:06] Deaell Portt > [18:13:58] Faeltagen > Kocham Cię x20 na localu.

Update: po translatorze wklejaja nam teraz na localu nasz hymn :-) .

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2009, 23:57:35 wysłana przez Sotharr »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

silvia

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2009, 01:37:20 »
Fajne zachowanie - nastepnym razem jak ktorys z covenowcow lub bufonow znowu bedzie przeklinac na flotowym - napisze petycje.

Goomich

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2009, 02:39:54 »
Mystiq, my nie latamy z mithril inc. na wspólne CTA...

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2009, 07:57:20 »
co nie znaczy ze nie musi go byc w waszej flocie  ;)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2009, 09:09:59 »
Fajne zachowanie - nastepnym razem jak ktorys z covenowcow lub bufonow znowu bedzie przeklinac na flotowym - napisze petycje.
A co ma flotowy kanal do locala Oo ?Poza tym co innego w swoim gronie sobie zarty robic, a co innego ublizac innej narodowosci w ich jezyku bo kampia cie w stacji. Jak zobaczysz na localu smackujacych c0venowcow to zachecam cie do wysylania petycji.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

gosti

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2009, 10:06:14 »
Musicie ich naprawde nie lubic, skoro piszecie petycje o takie cos.

kot znikot

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2009, 10:29:43 »
Ja tam lubie sobie z Ruskimi pogadac w ich jezyku, oczywiscie na zasadzie ctrl wklej, bo cyrylicy nie kumam ani w zab, mimo wysilkow mojej pani rusycystki z podstawowki. Dobrze wiem, ze ich to denerwuje, ale o ile ktos sie nie ociera o jakies wulgaryzmy i chamskie odzywki na tle narodowosciowym, to czemu nie? Co w tym zlego, ze goscie skampieni na stacji z nudow otworza Babelfisha, i sobie pogadaja jakies bzdury na lokalu, jezeli nikogo to nie obraza? Irytowanie wroga to element wojny psychologicznej, tylko trzeba to robic z klasa, z wyczuciem, koles ktory napisal "polskie swinie" w pelni zasluzyl na przerwe od gry, tzn osobiscie bym to olal, ale jezeli komus chcialo sie napisac petycje, to jestem w stanie zrozumiec jego punkt widzenia - sa rozne poziomy patriotyzmu :) Natomiast nikt mi nie zabroni blablabla na lokalu, i sojusze,ktore nie pozwalaja swoim czlonkom na jakiekolwiek interakcje z innymi graczami ta droga uwazam za dretwe, jest to fajny element rozgrywki tylko trzeba miec umiar

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 26, 2009, 10:41:35 »
... Natomiast nikt mi nie zabroni blablabla na lokalu, i sojusze,ktore nie pozwalaja swoim czlonkom na jakiekolwiek interakcje z innymi graczami ta droga uwazam za dretwe, jest to fajny element rozgrywki tylko trzeba miec umiar
A C0ven zabrania, ale ja i tak sobie pogadam tylko nie oficjalnie:P
* Lubie czasami poprzeklinac

Sotharr

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 26, 2009, 13:16:34 »
A co ma flotowy kanal do locala Oo ?Poza tym co innego w swoim gronie sobie zarty robic, a co innego ublizac innej narodowosci w ich jezyku bo kampia cie w stacji. Jak zobaczysz na localu smackujacych c0venowcow to zachecam cie do wysylania petycji.

Przypomnij mi, jak to było, gdy obrażaliście Rumunów, i co wtedy wypisywałeś na niniejszym forum.  ::)

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 26, 2009, 14:11:08 »
Przypomnij mi, jak to było, gdy obrażaliście Rumunów, i co wtedy wypisywałeś na niniejszym forum.  ::)
Hah jak nie pamietasz calej sytuacci  sotharr i wogole nie byles w temacie jak widac to prosze cie nie generalizuj i nie wypowiadaj sie na temat dawno zakopany.

Tak se wspomne ze gadanie na forach na tematy kto kogo mocniej smackuje na localu kompletnie nie maja sensu ze wzgledu na to ze kazda strona zawsze ta "sluszna i jedynie prawdziwa"   ::)

Shaila Er

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 26, 2009, 14:27:33 »
Mikker Ty zyjesz!  :)
A trzymając się tematu to ja mam prośbę do Deaell'a. Pisz tak jak opisywałeś wtopę la mara, uśmiałam się do łez.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 26, 2009, 14:30:05 »
Przypomnij mi, jak to było, gdy obrażaliście Rumunów, i co wtedy wypisywałeś na niniejszym forum.  ::)
Eee, nie bardzo wiem o czym mowisz? Jezeli masz jakies logi z takiego zdarzenia zostana w pelni wyciagniete konsekewncje z wykopaniem z c0ven wlacznie.

Specjalnie dla Shaili Er. W PBN po wtopie La mara powstal kawal:

- Latasz statkiem na close?
- Tylko jak jestem w mothershipie.  :2funny:

No i furore podbil kawal o brodcastowaniu cyno. Historia jego powstania: Na posie zalogowany tytek w odleglosci portala czeka flota. Na wabia leci drake z cynem (3 letnia postac z swoim capsem)+dykta. Hosty polknely przynete. Fc prosi pilota o postawienie cyna i jego brodcast (potrzebne przy stawianiu portala). Pilot drake pyta jak to sie robi :-). Nastepuje dlugie tlumaczenie z smiechem na tsie, spame na all kanalach w aliansie, emo poniektorych pilotow generalnie chaos. Wynik: drake+sabre spadly. Cala flota cierpliwie czekajac nigdzie nie poleciala. No i powstanie kawalu:
-Umiesz brodcastowac cyno ?

gość coś napisał na lokalu - pewnie nie mając do końca pojęcia co pisze, a Ty wysyłasz petycje co CCP bo twoje "ego" "duma narodowa" została straszliwie nadszarpnięta, no i jeszcze "szybko napisze o tym na forum"

nie wiem kto tak naprawdę wygląda głupio, czy ten koleś czy Ty...

ps. nie popieram tego co napisał, ale trochę luzu i dystansu....
Widac, ze nie byles na jakims lag festu z goonami. Za kazdym razem 10 petycji wysylam z usmiechem na papie. Luz mam do siebie i swoich kolegow i jak ktos z ally, korpa powie mi per "debil", "swinia", "noob" etc etc to sie posmieje. No, ale ta zasada nie obowiazuje, kiedy nie pisze nic na localu, a ta osoba mi ubliza od "polskie swinie", potem glupoty o polskiej kawalerii atakujacej czolgi i generalnie jakies z dupy smack o WWII.   
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2009, 14:47:28 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

acaste

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 26, 2009, 14:38:29 »
gość coś napisał na lokalu - pewnie nie mając do końca pojęcia co pisze, a Ty wysyłasz petycje co CCP bo twoje "ego" "duma narodowa" została straszliwie nadszarpnięta, no i jeszcze "szybko napisze o tym na forum"

nie wiem kto tak naprawdę wygląda głupio, czy ten koleś czy Ty...

ps. nie popieram tego co napisał, ale trochę luzu i dystansu....

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 26, 2009, 14:41:12 »
Mikker o żesz w morde :)

Dawaj no jakieś namiary :)

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 26, 2009, 15:02:11 »
Powinienem sie pojawic w ciagu tygodnia , narazie staram sie znalesc jakies tematy na forach gdzie moglbym rozjasnic sobie lekko sytuacje co sie gdzie dzieje ;p
Przydalby sie jakis raport w stylu yogosa (kopnal by go ktos w cztery litey zeby napisal cosik takiego) o sytuacji w eve.


kavar_

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2009, 17:14:28 »
gość coś napisał na lokalu - pewnie nie mając do końca pojęcia co pisze, a Ty wysyłasz petycje co CCP bo twoje "ego" "duma narodowa" została straszliwie nadszarpnięta, no i jeszcze "szybko napisze o tym na forum"

nie wiem kto tak naprawdę wygląda głupio, czy ten koleś czy Ty...

ps. nie popieram tego co napisał, ale trochę luzu i dystansu....

Robisz burze, w szklance wody.
Nikt, nikomu nie nadszarpnal dumy narodowej.
Mysle, ze nie trudno sie domyslic, ze Dea wzial cala sprawe, nie na powaznie.
Maila z przeprosinami, dostal po tym, jak napisal na localu, ze poszla petycja i szczerze mowiac, watpie ze tak na prawde, ja wyslal.

Trzeba przyznac, ze pod tym wzgledem, bylo o wiele zabawniej, niz z goonami.
Najwieksza beke mialem z goscia, ktory po kilku godzinach w skampionej stacji, zaczal wklejac tresc, z google translatora oraz  mini-slownika turystycznego, w stylu : "kielbasa wiejska" i "ktorędy na dworzec" ;]
 
-


Mikker, no moglbys juz w koncu wrocic  :laugh: >:D


Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2009, 17:19:02 »
Mysle, ze nie trudno sie domyslic, ze Dea wzial cala sprawe, nie na powaznie.
Maila z przeprosinami, dostal po tym, jak napisal na localu, ze poszla petycja i szczerze mowiac, watpie ze tak na prawde, ja wyslal.
Za kazdym razem 10 petycji wysylam z usmiechem na papie.
ustalcie wersje  ;D

Sotharr

  • Gość
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2009, 18:16:26 »
Eee, nie bardzo wiem o czym mowisz? Jezeli masz jakies logi z takiego zdarzenia zostana w pelni wyciagniete konsekewncje z wykopaniem z c0ven wlacznie.
No chyba że stwierdzisz, iż C0ven jest oczerniany, natomiast BUFU to jest naprawdę okropne, tak jak wtedy to zrobiłeś.  O0 :2funny:

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2009, 21:54:03 »
No chyba że stwierdzisz, iż C0ven jest oczerniany, natomiast BUFU to jest naprawdę okropne, tak jak wtedy to zrobiłeś.  O0 :2funny:
Nie mam pojecia o czym mowisz, ale zaczynasz mnie denerwowac. Najpierw twierdzisz, ze KTOS z c0ven na forum cos zle o rumunach pisal, teraz sie dowalasz, ze cos pisalem o BUFU na forum. Wiec moze sie zdecyduj o co ci chodzi i wklej cytaty. Bo jak narazie to rzucasz oskarzenia na lewo i prawo, ale nic z tego nie wynika.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 26, 2009, 23:21:09 »
Chodzi mu zapewne o sytuacje z Leguena Romana gdzies na poczatku roku a ze ma niezbyt dobra pamiec i informacje z trzeciej reki to rzuca dziwne zarzuty  ;)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 27, 2009, 00:53:55 »
cześć mikker, miło cię znowu widzieć.

ps. yogos raczej nie streści sytuacji bo nie gra aktywnie z pół roku.

Sotharr

  • Gość
Odp: Smack na localu a petycje
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 27, 2009, 12:53:38 »
Nie mam pojecia o czym mowisz, ale zaczynasz mnie denerwowac. Najpierw twierdzisz, ze KTOS z c0ven na forum cos zle o rumunach pisal, teraz sie dowalasz, ze cos pisalem o BUFU na forum. Wiec moze sie zdecyduj o co ci chodzi i wklej cytaty. Bo jak narazie to rzucasz oskarzenia na lewo i prawo, ale nic z tego nie wynika.

O nic cie nie oskarżam. Po prostu dziwi mnie, że zapraszasz do składania petycji na swoich kolegów, bo gdy taka sytuacja faktycznie miała miejsce, to strasznie się zapieniłeś. Może to odświeży twoją pamięć: http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=4996.msg79100#msg79100