Autor Wątek: Po jakim czasie można opłacać konto PLEX-ami?  (Przeczytany 1998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Machlojka

  • Gość
Po jakim czasie można opłacać konto PLEX-ami?
« dnia: Wrzesień 26, 2009, 22:40:10 »
Witam.

Na wstępie pragnę przeprosić za podanie w moim profilu nicku (prawdopodobnie) nieistniejącej postaci. Dopiero przymierzam się do gry; wcześniej latałem przez kilka dni na koncie trialowym, jednak nie pamiętam, jak nazwałem swojego bohatera.

Zdaję sobie sprawę z tego, że podobne pytania mogą pojawiać się na forum dość często, jednak nie znalazłem odpowiedzi, która usatysfakcjonowałaby mnie w stu procentach. W przeciągu miesiąca mam zamiar zacząć grać na poważnie, zaczynając od stworzenia konta poprzez Steam. Chcę od razu opłacić sobie dwa miesiące zabawy, a później kupować PLEX-y za walutę w grze.

Tutaj pojawia się moje pytanie. Czy osoba nieobeznana z grą jest w stanie, po niespełna trzech miesiącach gry, uzbierać ISK-i na doładowanie w stosunkowo krótkim czasie (tydzień, może dwa tygodnie grania do dwóch godzin dziennie)? Mam tutaj na myśli postać stworzoną pod PvP. Przyznam szczerze, ze niezbyt mnie pociąga kopanie przez kilka godzin dziennie, a z drugiej strony wolałbym nie zaczynać od handlu, bo zwyczajnie się na tym nie znam.

Będę wdzięczny, jeśli znajdzie się ktoś, kto wytłumaczy mi krok po kroku, co dokładnie powinienem robić, aby osiągnąć swój cel. Aha, jeszcze jedno - wydaje mi się, ze każdy z graczy ma możliwość wysłania zaproszenia, co daje mu możliwość uzyskania miesiąca darmowej zabawy. Czy można je wysyłam wielokrotnie, a jeśli tak, to może któryś z was po prostu wyśle mi jedno, kiedy już będę zaczynał? Dla mnie to bez różnicy, w jaki sposób założę konto, a zapraszający na pewno się to przyda.

Z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytania i pozdrawiam.

Kha Verti

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kha Verti
  • Korporacja: BSI
  • Sojusz: brak
Odp: Po jakim czasie można opłacać konto PLEX-ami?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2009, 22:55:10 »
Przy Twoich złożeniach tzn brak kopania i handlu obawiam się że uzbieranie na plexa po dwóch miesiącach gry, przy graniu 2h dziennie będzie dość ciężkie. Zwyczajnie nie będziesz miał jeszcze skilli by robić dochodowe misje / klepać wartościowe raty. Na uniezależnienie się od PLN będziesz potrzebował trochę więcej czasu (aż wyskilujesz bs'a z fitem i bokami tak by klepać lv4)
Kha Verti / BSI / Brak sojuszu

Machlojka

  • Gość
Odp: Po jakim czasie można opłacać konto PLEX-ami?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2009, 23:03:17 »
Dziękuję. W związku z taką a nie inną odpowiedzią pozwolisz, że sformułuję swoje pytanie nieco inaczej. Czym musiałbym się zajmować i ile (mniej więcej) czasu poświęcić grze, aby było to możliwe po tych trzech miesiącach? Lub jeszcze inaczej - jeśli nie w trzy miesiące, to może po dodatkowym tygodniu, dwóch, po miesiącu?

Mac Dercad

  • Gość
Odp: Po jakim czasie można opłacać konto PLEX-ami?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2009, 08:32:13 »
Wydaje mi się, że po dwóch miesiącach + długim trialu powinieneś mieć skille wystarczające do robienia misji lvl4. Ustalmy dochód ostrożnie na te 20 milionów na godzinę i mamy wynik - 15 godzin klepania misji i masz plexa. Czy jednak uda się to zrobić od razu to inna sprawa - żeby komfortowo robić te misje potrzebujesz statku który z fitem warty jest koło 150 milionów, które oczywiście też sam musisz zarobić.
Co do zaproszenia, to jeśli dobrze się orientuje daje ono miesiąc darmowej gry zapraszającemu tylko jeśli nowy gracz zacznie płacić za konto kartą kredytową, co w polskich warunkach jest wybitnie nieopłacalne.