Autor Wątek: Carrier pytania  (Przeczytany 10832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pharum

  • Gość
Carrier pytania
« dnia: Wrzesień 25, 2009, 14:56:52 »
mam pare pytan co do carriera kieruje moja postac w strone amarrskiego Archona ale niektore rzeczy sa dla mnie nadal nie jasne:
Fighter drones limit ktory jest napsiany na statku 1 za kazdy leve l to jest drone skill 5 + ship bonus ? czyli max 5+5 czy drony to drony a fightery to fightery czy skill od fighterow to jest ten limit i czy mozna miec 5 dron i 5 fighterow ?
wiem ze fighter to jest raczej support ship dla floty i ta pozycja mi odpowiada ciekawy jestem jednak czy robienie bounty badanie wormholi i robienie misji lv 4-5 w carrierze to dobry pomysl - jesli tak czy ktos ma dobry fit ?

Goomich

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2009, 14:59:40 »
Możesz wypuścić pięć fighterów lob dron i do tego po jednym za każdy level skilla carrier. W sumie 10. Do tego możesz podskillować Advanced Dron Interfacing. Za kazdy level możesz zainstalować jeden Drone Control Unit, który pozwala na kontrolowanie jedenej dodatkowej drony lub fightera. W sumie można wypuścić z carriera 15 dron lub fighterów.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:16:08 »
Może mi się wydaje, ale przy najmniej na Chimerze zapis brzmi:
"Can deploy 1 additional Fighter per level"
Czyli raczej max 10 dron / 15 fighterów

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:17:16 »
Masz pięć w standardzie. Jeden dodatkowy per level. Leveli jest 5.
 5+5=15?

Pharum

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:52:43 »
drone lv 5 = 5 dron (light - med - heavy) albo 5 fighterow
carrier lv 5 = 5 drone lub 5 fighterow
+ 5x drone control unit 5 drone/fighter
czyli drone lv 5 + carrier lv 5 = 10 dron albo 10 fighterow + eventualnie 5 drone unit control
super

jakies zlote mysli co dorobienia misji carrierem albo atakowanie piratow npc z wysokim bounty ?

P.S.
Jest jakis program out of game do poazywania czy moi "znajomi" sa online.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:10:38 »
carrier lvl5 = 10 dronow, niewazne jakich. +drone control unit 1/per. Max 15 dronow ogolnie.

dodaj sobie znajomego do addressbook, za kazdym razem jak bedzie online pokaze Ci sie jego avatar.

Pharum

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:15:42 »
out of game jakis program albo cos co mi bedzie glosno ryczec ze ktos jest w grze teraz
wiem ze jak dodam do adress booka to sie bedzie pokazywalo ze jeste online.

Goomich

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:44:49 »
Ma być COSMOS, który tym razem będzie jakimś Facebookiem dla Eve. A poza tym zawsze możesz użyć Xfire. :P
Jak będziesz używał carriera do racenia, to przyleci Valus i cię walnie. A ja mu pomogę. Potem on walnie mnie.

Więc NIE RÓB TEGO!

Pharum

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:56:10 »
wiece ile Strontium clathrates schodzi na wlaczenie i ile na trzymanie wlaczonego triage module I.

Nie potrzebuje tego zeby zrobic z eve facebooka ktore jestem zawzietym antyfanem tylko zeby wiedziec jak siedze w pracy kto z moich wrogow jest zalogowany teraz bo moj mlodszy brat gra na moim koncie czasami i traci mi ostatnio statki nic ciezkiego ale zabijaja go wartargety a on nie bardzo sie patrzy na local i overwiew za innymi kropkami niz czewone :P
i jak bede wiedzial kto jest zalogowany to moge mu napisac smsa zeby sie wylogowal - proste i przyjemne.

Racenie ? Valus?

Edit:
Czy ja zle widze ze Triage module I nie pozwala urzywac dronow jak jest wlaczony ?
max drones  Max Active Drone Modifier -100.00% ale twardo pisze w opisie ze The flux only disrupts incoming effects, however, meaning the carrier can still provide aid to its cohorts.
a moze zle zrozumielem ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 17:04:11 wysłana przez Pharum »

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:07:39 »
wiece ile Strontium clathrates schodzi na wlaczenie i ile na trzymanie wlaczonego triage module I. ...
Racenie ? Valus?
Wystarczy zrobic na module show info i bedzie wiadomo, to nie forum dla leniwych:P

A co do Valusia to nie wymawiaj tego nicka nadaremnie bo przyleci i zabije:P
* Lubie czasami poprzeklinac

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:45:35 »
nie tylko od info. zalezy od skilla tactical weap configuration... lvl4 = 300 na cykl.

Goomich

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:46:23 »
wiece ile Strontium clathrates schodzi na wlaczenie i ile na trzymanie wlaczonego triage module I.

Zależy od skilla, od 450 do 250.

Nie potrzebuje tego zeby zrobic z eve facebooka ktore jestem zawzietym antyfanem tylko zeby wiedziec jak siedze w pracy kto z moich wrogow jest zalogowany teraz bo moj mlodszy brat gra na moim koncie czasami i traci mi ostatnio statki nic ciezkiego ale zabijaja go wartargety a on nie bardzo sie patrzy na local i overwiew za innymi kropkami niz czewone :P

i jak bede wiedzial kto jest zalogowany to moge mu napisac smsa zeby sie wylogowal - proste i przyjemne.

Powkładaj tych wrogów do adressbooka, to jemu się będzie wyświetlać.

Edit:
Czy ja zle widze ze Triage module I nie pozwala urzywac dronow jak jest wlaczony ?

Dobrze widzisz, to moduł do ratowania różnych rzeczy.

max drones  Max Active Drone Modifier -100.00% ale twardo pisze w opisie ze The flux only disrupts incoming effects, however, meaning the carrier can still provide aid to its cohorts.
a moze zle zrozumielem ?

Znaczy to tyle, że nikt cię nie może naprawiać jak masz włączone triage.

kavar_

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:12:45 »
Mala uwaga, odnosnie :

Cytuj
...dronów...
Cytuj
...dronów...
Cytuj
...dronów...

Panowie, uzywa sie dron, a nie "dronów".

Pharum

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:29:02 »
ok super dzieki za to cale info dzieki wam rosnie moje survivalability w swiecie EVE jeszcze jakies zlote mysli odnoscnie carriera ?

silvia

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:36:39 »
Nie warpuj na paski / misje, bo przyleci piwat i ciebie zabije.

Kto to "Valus"?

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:37:32 »
To spory wydatek finansowy dla przeciętnego gracza ;)

Skille + ship + fit + fightery  ;)
Cała prawda o moim graniu...


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:47:38 »
Mala uwaga, odnosnie :

Panowie, uzywa sie dron, a nie "dronów".
Jeden dron. Kilka dronów. Rodzaj męski.
Drona, drony to bezpośrednie spolszczenie angielskiego drone i nie jest prawidłową formą.
:P
Przedwieczny.

Sotharr

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2009, 20:03:34 »
Jeden dron. Kilka dronów. Rodzaj męski.
Drona, drony to bezpośrednie spolszczenie angielskiego drone i nie jest prawidłową formą.
:P

"dron" to przecież także spolszczenie angielskiego słowa. Poproszę o źródło informacji, że prawidłowy jest rodzaj męski, bo jestem ciekaw, kto to ustalił.
Dla mnie termin "drone" był zawsze analogiczny do "probe", czyli rodzaj żeński.

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2009, 21:44:02 »
tak, po polskiemu mowi sie kilka dronow a jeden dron

ten dron
ta drona

dla ciekawych co to w takim razie jest drona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Drona :angel:
bedzie mozna mowic na ludzi uzywajacych dron ze uzywaja calej mocy bollywoodu przeciw wrogow :2funny: (tylko prosze sie nie obrazac ;) )

a tutaj link do tego czym jest dron: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Dron&redirect=no

Tak jest to spolszczenie ale nie jest to zapozyczenie. Mowienie drony jest tak samo nieprawidlowe jak (rowniex popularne) drones'y (czyt. drons mniej wiecej ;) )

Co ciekawe nie znalazlem (moze za slabo szukalem) bezposredniego tlumaczenia i wyjasnienia slowa dron, pojawialy sie glownie skojarzenia z owadami ???
ale dla przykladu jak pisza inni:
http://gadzetomania.pl/2009/03/07/drony-zabily-po-raz-pierwszy/
http://kopalniawiedzy.pl/dron-UAV-Miami-4549.html

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2009, 22:23:08 »
W słowniku języka polskiego nie ma ani słowa drona ani dron, w związku z tym będę używał form 'jedna drona' oraz 'kilka dron' i żaden fachowiec od języka polskiego nie przekona mnie żebym pisał 'jeden dron' i 'kilka dronów' bo to kaleczyło by moje poczucie estetyki :P

gosti

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2009, 22:32:38 »
Jeden dron? Powaznie? To tak samo jak kiedys pisal pewien redaktor pewnego portalu e-sportowego - "jeden frag".

Toc to nawet brzmi dziwnie :P

Maver

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 25, 2009, 23:42:52 »
...zle zrozumielem ?

Jedno pytanie.
Jesli dobrze zrozumialem to wlasnie zaczeles gre i twoim celem jest wyskilowanie Cariera po to zeby nim robic misje solo i racic tak?


JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 25, 2009, 23:53:53 »
Moja rada - odpuśc sobie na najbliższe pół roku carriera bo prędzej go wjebiesz niż Ci się wydaje :) Naucz się mechaniki i nabierz doświadczenia a dopiero potem skilluj capitale. Chyba że masz dużo kasy, to rób z nią co chcesz.

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 26, 2009, 10:26:39 »
Zdecydowanie, carrier to dosc duzo skillowania (z pol roku chyba tego bedzie). Do tego musisz miec cyno alty zeby sie samemu poruszac...
To z czego warto zdac sobie sprawe - w EvE nie ma uber statkow, ktore sa niezniszczalne i klepia wszystko i wszystkich :)
Sam carrier to zacheta dla innych zeby go zestrzelili.

/Offtop mode on/
Tak - jeden dron. Poszukam az znajde dlaczego jest tak. Ale wiem ze taka jest przyjeta poprawna wersja :)
/Offtop mode off/

Maver

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 26, 2009, 12:20:25 »
/Offtop mode on/
Tak - jeden dron. Poszukam az znajde dlaczego jest tak. Ale wiem ze taka jest przyjeta poprawna wersja :)
/Offtop mode off/

Drone = truteń... wiecie taka wojownicza pszczółka, albo inna mrówka sluzaca do zjadania wroga.
Stad tez rodzaj męski, czyli mozna probowac "polszczyć" i pisac dron, co brzmi po prostu idiotycznie. Wiec Drona imho jest znacznie przyjemniejsze dla ucha.

silvia

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 26, 2009, 12:38:08 »
Cytuj
w EvE nie ma uber statkow, ktore sa niezniszczalne
A Polaris?

Sotharr

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 26, 2009, 13:13:07 »
Drone = truteń... wiecie taka wojownicza pszczółka, albo inna mrówka sluzaca do zjadania wroga.

Truteń to samiec pszczoły, a nie pszczoła-wojowniczka. Oprócz reprodukcji jest bezużyteczny i nie robi nic. Dlatego określenie "truteń" stało się synonimem lenia i darmozjada. :p

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2009, 19:29:10 »
A Polaris?
nie liczy sie ;) raczej nie ma fafnasie pierdzilionow dpsu, a to ze przezywa DDD to pikus ;)

w polskim slowniku jest tlumaczenie Drone jako bezzalogowy samolot zwiadowczy/bojowy. To czym mozna sie sugerowac to samolot (statek/pojazd itp) jest rodzaju meskiego wiec spolszczone slowo drone powinno byc rowniez rodzaju meskiego.

Tak btw moze jakis mod zrobi z tego nowy topic bo juz duzy offtop wyszedl...  ::)

Pharum

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 27, 2009, 01:05:30 »
Moja rada - odpuśc sobie na najbliższe pół roku carriera bo prędzej go wjebiesz niż Ci się wydaje :) Naucz się mechaniki i nabierz doświadczenia a dopiero potem skilluj capitale. Chyba że masz dużo kasy, to rób z nią co chcesz.
Gram juz troche w eve i jestem blizej carriera niz dalej i fighterow poprostu na temat tego konkretnego statku nie dowiadywalem sie duzo ze wzgledu na ten wlasnie motyw skillowania przynajmniej pol roku skupilem sie na bardzo osiagalnych i nie drogich BS-ach ktore sa bardzo ciekawe w exploatacji mam jeszcze pare dni zanim zakonczy sie budowa mojego okrentu wiec staram sie nazbierac jak najwiecej informacji a "wjebywanie statkow" to naprawde cos normalnego w eve.

robienie misji w carrierze nie jest rzecza ktora chce sie zajmowac do tego mam inne wyfitowane statki ktore radza sobie swietnie bede go urzywac jako wsparcie dla floty zreszta takie jest jego glowne przeznaczenie pytalem z czystej ciekawosci czy ktos robi tym misje i czy jest sens jak sie ma zaplata za misje w stosunku do tracenia drogich fighterow czas zabijania poszczegolnych statkow lub/i ogulny czas przechodzenia nim misji to sa konkretne pytania na ktore potrzeboje odpowiedzi a nie wiedziec przez jakie D sie pisze drona....

nie gram z polskimi graczami za duzo i wyrazenia racenie jest mi obce moze ktos to wytlumaczyc?

P.S.
Ludzie nie pamietam zebym zamienial ten temat w jezykoznastwo albo roztrzasanie slwoa dron drona dronow czy innego tym podobnego slowa opanujcie sie bo zaraz sie to zamieni w najdluzszay post na forum ktory nie bedzie miec z tematem nic wspolnego ....

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 27, 2009, 01:58:28 »
Cytuj
robienie misji w carrierze nie jest rzecza ktora chce sie zajmowac do tego mam inne wyfitowane statki ktore radza sobie swietnie bede go urzywac jako wsparcie dla floty zreszta takie jest jego glowne przeznaczenie pytalem z czystej ciekawosci czy ktos robi tym misje
O ile wiem niektórzy używają gangów carierów do szybkiego i efektywnego robienia misji l5, na niższe to już moim zdaniem overkill, ale jesli lubisz...
Cytuj
i czy jest sens jak sie ma zaplata za misje w stosunku do tracenia drogich fighterow
Z l5 za dużo nie miałem do czynienia, ale z l4 jest tak ze na palcach jednej ręki policzysz te po których bounty wyrówna ci wtope chociaż jednego mysliwca
Cytuj
czas zabijania poszczegolnych statkow
Kiedy raciłem z podpiętymi podemnie fighterami bs topiły się w sekundy, bc mniej więcej też, cruzy schodziły bardziej pod nawałą moich cruise missile, natomiast frytkom to fightery mogły skoczyć
Cytuj
nie gram z polskimi graczami za duzo i wyrazenia racenie jest mi obce moze ktos to wytlumaczyc?
racić = zabijać raty, najczęściej latając od paska do paska klepiąc spawny, czasem mieląc anomalie albo pleksy
Cytuj
P.S.
Ludzie nie pamietam zebym zamienial ten temat w jezykoznastwo albo roztrzasanie slwoa dron drona dronow czy innego tym podobnego slowa opanujcie sie bo zaraz sie to zamieni w najdluzszay post na forum ktory nie bedzie miec z tematem nic wspolnego ....
Witamy na Centrali :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pharum

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 27, 2009, 10:15:33 »
O ile wiem niektórzy używają gangów carierów do szybkiego i efektywnego robienia misji l5, na niższe to już moim zdaniem overkill, ale jesli lubisz... Z l5 za dużo nie miałem do czynienia, ale z l4 jest tak ze na palcach jednej ręki policzysz te po których bounty wyrówna ci wtope chociaż jednego mysliwcaKiedy raciłem z podpiętymi podemnie fighterami bs topiły się w sekundy, bc mniej więcej też, cruzy schodziły bardziej pod nawałą moich cruise missile, natomiast frytkom to fightery mogły skoczyćracić = zabijać raty, najczęściej latając od paska do paska klepiąc spawny, czasem mieląc anomalie albo pleksyWitamy na Centrali :P
:angel: Super konstruktywna odpowiedz z ktorej mozna duzo wyciagnac dzieki :) zeby tylko bylo takich wiecej. :angel:
A i dzieki za powitanie :2funny:

P.S.
A jak sie ma sprawa z augmented drones ? poza tym ze sa bardzo rare ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2009, 10:31:28 wysłana przez Pharum »

silvia

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 27, 2009, 15:35:10 »
Za 5x augmented ogre zaplacisz bodajrze 600mil+.

Pharum

  • Gość
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:12:23 »
Za 5x augmented ogre zaplacisz bodajrze 600mil+.
600mil za 5x dron ktorym sie dzieli dmg i w zasadzie nie jest takie dobre to troche duzo troche nawet bardzo duzo.

mam jeszcze pare pytan np: czy tylko pilot carriera "przemycajacy folte" musi miec wysoki sec status?
czy np jak ktos ma -9 i czeka tylko na mayhem a nie moze isc do sektora 1.0 to nie pusci nas wszystkich dobrych :D dobrych piratow :D przez niego?czy skoczymy ale on nie bedzie mogl opuscic statku?

carrier ma 1m m3 na statki to jakies 36 punicherow albo 20 abaddonow czy jak ladownia jest pelna to zwieksza sie cena skoku ze wzgledu na wiekszy ciezar statku ? pewnie nie ale w tej grze jest wszystko mozliwe.

jak sie wlaczy improved cloaking device II to jest opuznienie w wyslaniu foty ze statku tak jak jest opuznienie z namierzaniem ?

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:28:01 »
mam jeszcze pare pytan np: czy tylko pilot carriera "przemycajacy folte" musi miec wysoki sec status?
czy np jak ktos ma -9 i czeka tylko na mayhem a nie moze isc do sektora 1.0 to nie pusci nas wszystkich dobrych :D dobrych piratow :D przez niego?czy skoczymy ale on nie bedzie mogl opuscic statku?

carrier ma 1m m3 na statki to jakies 36 punicherow albo 20 abaddonow czy jak ladownia jest pelna to zwieksza sie cena skoku ze wzgledu na wiekszy ciezar statku ? pewnie nie ale w tej grze jest wszystko mozliwe.

jak sie wlaczy improved cloaking device II to jest opuznienie w wyslaniu foty ze statku tak jak jest opuznienie z namierzaniem ?

Capital shipy nie moga skakac po Hi-Sec'u, poniewaz nei mozna w takich systemach postawic cyno-field'a.
Poza tym, nie mozna 'zadokowac' w carrierze, on tylko moze przewozic puste statki : )

Koszty skoku sa niezalezne od tego co carrier przewozi.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 11:38:46 wysłana przez Zsur1aM »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Carrier pytania
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:40:01 »
600mil za 5x dron ktorym sie dzieli dmg i w zasadzie nie jest takie dobre to troche duzo troche nawet bardzo duzo.

mam jeszcze pare pytan np: czy tylko pilot carriera "przemycajacy folte" musi miec wysoki sec status?
czy np jak ktos ma -9 i czeka tylko na mayhem a nie moze isc do sektora 1.0 to nie pusci nas wszystkich dobrych :D dobrych piratow :D przez niego?czy skoczymy ale on nie bedzie mogl opuscic statku?

carrier ma 1m m3 na statki to jakies 36 punicherow albo 20 abaddonow czy jak ladownia jest pelna to zwieksza sie cena skoku ze wzgledu na wiekszy ciezar statku ? pewnie nie ale w tej grze jest wszystko mozliwe.

jak sie wlaczy improved cloaking device II to jest opuznienie w wyslaniu foty ze statku tak jak jest opuznienie z namierzaniem ?
what, what, what ????

W carriera wrzucisz max. 2 BS-y. Ilość zużytego paliwa nie zależy od ilości załadowania.
I nie bardzo rozumiem o co chodzi z przemycaną flotą i hi-seciem... Carrierem nie polatasz w systemach z ss > 0.4.
Carrierem możesz przewozić tylko statki, nie można ludzi, jeśli o to pytasz...
I o co chodzi z wysyłaniem floty ze statku ?