Autor Wątek: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??  (Przeczytany 4808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nowy

  • Gość
Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« dnia: Wrzesień 11, 2009, 14:31:01 »
Witam, jestem nowym graczem i mam jedno pytanie.
Skończył mi się właśnie trial i chciałem kupić kod aktywacyjny. W necie znalazłem jedną stronę, link poniżej:
http://gameon.pl/produkt/SiecioweMMO,RPG/Eve_online_kod_30_dni
na której takowy kod można kupić, ale cena tego kody jest zadziwiająco niska. Moje pytanie brzmi czy kupno takiej karty jest legalne (żeby przypadkiem CCP nie zbanował), oraz czy tą kartą można aktywować konto trial i później grę.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Ps. Najlepiej jakby się wypowiedziały osoby które już u nich kupowały i powiedziały czy firma jest solidna i nie ma żadnych kłopotów z uzyskaniem kodu. Mam nadzieje że nie jest to żadne oszustwo, bo cena 50 zł za miesiąc brzmi nieźle :D

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 21:25:05 wysłana przez nowy »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2009, 14:46:46 »
Hmm, z tego co wiem, poza plexami (których jednak nie można odsprzedawać za rl kasę) to nie ma w tej chwili kodów 30 dni. Także dziwna sprawa.
Sprawa wygląda niby legit, bo kod wysyłają na maila (tak jest w ofercie napisane), ale z drugiej strony jest zero informacji o tym sklepie - co to za firma, adres, nip itd... Ja tam bym nie ryzykował, żeby nie okazało się, że to jakiś sklep widmo.
Dla mnie to trochę niezbyt ładnie pachnie.
Przedwieczny.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Aktywacja konta
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2009, 14:48:46 »
Hm.. albo to jakaś ściema, albo posiadają baaardzo stare zapasy, bo 30 dniowych kodów do gry nie ma już od dawna. Istnieją teraz wyłącznie 60dniowe. Ewentualnie coś takiego jak PLEX(Pilot License 30d Extension), który przedłuża ważność Twojego konta o 30d, ale jest to item w grze i kupowanie go za realną kasę grozi banem :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2009, 15:50:08 wysłana przez Keeno Smythe »

Goomich

  • Gość
Odp: Aktywacja konta
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2009, 14:51:09 »
Istnieją teraz wyłącznie 30dniowe.

60dni

Cytuj
PLEX(Pilot License 30d Extension), który przedłuża ważność Twojego konta o 30d, ale jest to item w grze i kupowanie go za realną kasę grozi banem :)

Obawiam się, że raczej trudnawo byłoby go przesłać mailem.

nowy

  • Gość
Odp: Aktywacja konta
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2009, 14:55:26 »
Sprawa wygląda niby legit, bo kod wysyłają na maila (tak jest w ofercie napisane), ale z drugiej strony jest zero informacji o tym sklepie - co to za firma, adres, nip itd... Ja tam bym nie ryzykował, żeby nie okazało się, że to jakiś sklep widmo.
Dla mnie to trochę niezbyt ładnie pachnie.
No dane o firmie są. Mnie też wygląda że wszystko jest legit ale wolę być 100% pewny. Dane o firmie masz tutaj:
http://bluemedia.pl/kontakt/dane_firmy/

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2009, 14:57:35 »
No dane o firmie są. Mnie też wygląda że wszystko jest legit ale wolę być 100% pewny. Dane o firmie masz tutaj:
http://bluemedia.pl/kontakt/dane_firmy/
A to nie są przypadkiem dane firmy, która zaprojektowała stronę?
Tak czy inaczej, te 30 dni śmierdzi odrobinę.
Przedwieczny.

nowy

  • Gość
Odp: Aktywacja konta
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2009, 15:07:55 »
A to nie są przypadkiem dane firmy, która zaprojektowała stronę?
Tak czy inaczej, te 30 dni śmierdzi odrobinę.
No właśnie na stronie Blue Media znalazłem informacje że to ich produkt i oni są właścicielami. Jeśli chodzi o Blue Media to wiem że ta firma została nawet nagrodzona 1 miejscem za najszybciej rozwijającą się firmę w europie środkowo-wschodniej i  raczej jest to legalna firma. Niepokoją mnie właśnie te kody 30 dniowe. Mam kumpla który gra w EVE od kilku ładnych lat i on mi właśnie powiedział że kodów 30-dniowych już dawno nie ma, dlatego zacząłem się zastanawiać.
Chciałem się już skontaktować z producentem gry czy te kody są legalne (wysłałem maila na support@eve-online.com) ale na zapytanie mi nic nie odpowiedzieli :(
Nie wiem jak inaczej się z nimi skontaktować. Jak ktoś ma jakieś kontakty z producentem gry, to niech się zapyta :D

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Aktywacja konta
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 11, 2009, 15:52:45 »
Obawiam się, że raczej trudnawo byłoby go przesłać mailem.
Może wysyłają Ci kod potrzebny do kontaktu z dostawcą PLEX-a w grze :D Ludzie różnie kombinują... choć nigdy nie wiadomo, może akurat mieli jakieś stare zapasy :)

Chociaż teraz tak sobię myślę... czy przypadkiem nie chodzi to o kod, który pozwala na założenie NOWEGO konta  z 30 dniami gry.
Coś ala : https://shop.battleclinic.com/product_info.php?products_id=51
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2009, 15:58:56 wysłana przez Keeno Smythe »

nowy

  • Gość
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 13, 2009, 21:25:18 »
Dostałem w końcu odpowiedź od CCP. Napisali że albo gameon posiada jeszcze stare kody (co jest podobno możliwe), albo są to kody 30-dniowe do zakładania nowych kont. Jako że na gameon.pl kody do EVE są według ich rankingu na 2 miejscu jeśli chodzi o sprzedaż to mam nadzieje że na tym forum są osoby które takie kody kupowały i mogą powiedzieć jakiego rodzaju są to kody.
Za odpowiedź z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 12:47:15 wysłana przez nowy »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 13, 2009, 23:39:14 »
...kąt...
Tylko nie kąt... błagam! :)

TTesla

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Turbo Tesla
  • Korporacja: Zapijaki i Nubaki
  • Sojusz: Klub przyrodniczo-podróżniczy pana Rabarbara
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 14, 2009, 00:05:34 »
Zamiast do CCP, napisz do ww sklepu. Jeżeli będą unikać odpowiedzi, bądź odpowiedź będzie dla Ciebie nie jasna - nie kupuj. Taki mail zwrotny może być później dowodem popełnienia przestępstwa.


nowy

  • Gość
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 14, 2009, 12:48:46 »
błagam! :)
Już nie błagaj, poprawione :D Chyba spałem jak to pisałem :P

hakatu

  • Gość
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 17, 2009, 18:44:40 »
Ja polecam BattleClinic Szybko, sprawnie i pewnie. Pierwsza transakcja trwała niecałą godzinę, kolejne od 5 do 15 minut.

Przy obecnym kursie wychodzi ~100zł za 60 dni

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 18, 2009, 10:40:13 »
Ja polecam BattleClinic Szybko, sprawnie i pewnie. Pierwsza transakcja trwała niecałą godzinę, kolejne od 5 do 15 minut.

Przy obecnym kursie wychodzi ~100zł za 60 dni
I jak zadzwonią to przygotuj się na pytania w stylu jakie jest największe jezioro w okolicy, bądź autostrada( :uglystupid2: ) itp :)

aceed-

  • Gość
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 18, 2009, 11:37:18 »
I jak zadzwonią to przygotuj się na pytania w stylu jakie jest największe jezioro w okolicy, bądź autostrada( :uglystupid2: ) itp :)

Norma :) To samo masz w ShatteredCrystal, jak pierwszy raz kupujesz TC. Następne kody przychodzą mailem praktycznie odrazu.

hakatu

  • Gość
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 18, 2009, 12:00:01 »
BC nie dzwoni z takimi pytaniami. Jak już jest telefon (co czasami się zdarza), to automat podaje kod, który trzeba wpisać w odpowiednim miejscu strony. Tylko tyle. Dlatego właśnie wolę Battle Clinic od "Kryształów".

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Aktywacja konta za 50 zł - ktoś próbował??
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 18, 2009, 12:09:49 »
Aaa racja, moja wina, nie doczytałem. Miałem na myśli ShatteredCrystal ;)