Autor Wątek: PYTANIA NOOBKA: Waznosc konta / Skille / Amarr - Cyber Night  (Przeczytany 2078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dz3jk

  • Gość
PYTANIA NOOBKA: Waznosc konta / Skille / Amarr - Cyber Night
« dnia: Wrzesień 06, 2009, 20:16:07 »
witam

mam 3 pytania.

pierwsze dotyczy ważności konta. mam 21 triala ze steama i nie ukrywam ze gralem kilkoma rasami i wczułem sie w gre dopiero wsiadajac za stery fregaty amaar (amarr -> khanid -> cyber knight). w srode konczy mi sie trial. normalna gre chcialbym zaczac na tym samym koncie ale dopiero za 2 miesiace lub od nowa. stad pytanie o waznosc czasowa konta. bo nie wiem czy pozowla mi drugi raz uruchomic wersje 21 trial :P

drugie pytanie dotyczy skilli. chce uczyc sie skilla na destroyera i nie moge. otrzymuje komunikat - this skill does not fit the training queue. wiem co to znaczy ale dlaczego i skad moge wziasc liste skili ktore moge opanowac (zarowno tych do operowania nowymi statkami jak i reszty).

trzcie to prosze o jakies rady lub sciezke rozwoju cyber nighta...

z gory dzieki za odp na moje pytania noobowskie pytania

Mac Dercad

  • Gość
Odp: PYTANIA NOOBKA: Waznosc konta / Skille / Amarr - Cyber Night
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2009, 20:55:37 »
Będziesz mógł przedłużyć konto bez problemu, chociaż ja radziłbym chyba założyć sobie za te dwa miesiące nowego triala z 21 dniami i od razu doładować konto.
Destroyerów prawdopodobnie nie możesz skillować bo nie masz wszystkich innych wymaganych skilli, albo masz już ustawioną kolejkę dłuższą niż 24 godziny. Jeśli tak to musisz albo dotrenować co trzeba albo poprzestawiać skille w kolejce/coś z niej wyrzucić.
A co do trzeciej rady, to zależy głównie od tego co chcesz w grze robić - to jaki dana postać ma background [cyber knight czy cokolwiek tam innego] nie ma najmniejszego znaczenia, chyba że jesteś roleplayowcem.

silvia

  • Gość
Odp: PYTANIA NOOBKA: Waznosc konta / Skille / Amarr - Cyber Night
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2009, 22:09:53 »
Jesli chodzi o skill to jest za dlugi by wejsc do queue - moze jest przepelniona innymi skillami.

Dz3jk

  • Gość
Odp: PYTANIA NOOBKA: Waznosc konta / Skille / Amarr - Cyber Night
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2009, 23:21:45 »
wielkie dzieki :) juz latam destroyerem :) ale i tak od srody bede mial dluga przerwe z EVE ale na pewno wroce :) pozdrawiam