Autor Wątek: Sfshootme wyd*** kumpli ;/  (Przeczytany 43382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loc0

  • Gość
Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« dnia: Sierpień 27, 2009, 18:39:17 »
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1163670
Na 2 state raveny (2 z 4 w grze) i tempesta tribal issue.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2009, 19:48:51 wysłana przez Loc0 »

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:01:24 »
kazdy ma swoja cene :)

Loc0

  • Gość
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:07:27 »
Ohh kaman za internetowe pixele walisz kumpla, z ktorym byles na piwie/ zlocie etc? Tlumaczysz ze to tylko pixele i nadal ich lubisz? Przeciez to zasluguje na lewego sierpowego wychowaczego  >:D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:14:54 »
SFS to dzieciak, kolejne wcielenie Jakea NOOBLA wolajace o uwage na forum, co kto lubi, gra toczy sie dalej..; )

gosti

  • Gość
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:16:01 »
Cytuj
Sfs shootme wyd*** kumpli ;/

Kto?

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:16:53 »
EPIC LUUUUUUUUUUUULS

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:19:36 »
Ohh kaman za internetowe pixele walisz kumpla, z ktorym byles na piwie/ zlocie etc? Tlumaczysz ze to tylko pixele i nadal ich lubisz? Przeciez to zasluguje na lewego sierpowego wychowaczego  >:D


hmmm a zdajesz sobie sprawę że bycie stróżem moralności innych to takie typowo polskie ;)) ? i raczej ciężko to zakwalifikować jako coś dobrego ;)

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:25:21 »
Ostro, niezła kasa.

Gra toczy się dalej

Loc0

  • Gość
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:36:36 »
Prosze Cie Mike - nie ma litosci dla zlodziei. I co on teraz bedzie robil? Trzepal sie nad screenem walleta? Ewentualnie niczym ostatnia menda MC (Krall Amarr) skonczy w jakims podrzednym ally siedzac zafkowany tytanem na posie, po czym pojdzie grac w wowa.

Ps Zanim mi powiesz, ze cos jest u mnie typowo polskie, poczytaj komentarze w tamtym watku.

Ellaine

  • Gość
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:41:30 »
Grałem kiedyś w różne gry online z kumplami i czasem robiliśmy sobie online różne straszne rzeczy, czasem ludzie kłócili się z tego powodu w RLu, czasem nie. To raczej normalne. Kumpel od piwa i gierek to niekoniecznie przyjaciel na śmierć i życie któremu ufa się bezgranicznie.

Sotharr

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:56:14 »
Chyba już go nie zaproszą na grilla.  :D
Sprzeda jednego ravena, kupi ze 3 postacie i dalej sobie będzie grał bezstresowo.

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 27, 2009, 20:02:45 »
Prosze Cie Mike - nie ma litosci dla zlodziei. I co on teraz bedzie robil? Trzepal sie nad screenem walleta? Ewentualnie niczym ostatnia menda MC (Krall Amarr) skonczy w jakims podrzednym ally siedzac zafkowany tytanem na posie, po czym pojdzie grac w wowa.

Ps Zanim mi powiesz, ze cos jest u mnie typowo polskie, poczytaj komentarze w tamtym watku.

Widzisz urok EVE polega na tym ze to nie kolorowy i infantylny WOW - tu każde zagranie jest dozwolone ... a CCP nie ściga za przekręty  ... imho nie ma sensu bawić się w analizę moralności ;) zrobił to co zrobił - ludzie pewnie zweryfikują swojego poglądy na jego temat a gra toczy się dalej ;)

A co on może zrobić ? hmm upłynnić towar i przesiadka na inne konto - nowa osobowość in game i tak do kolejnego przekrętu ..... mnie osobiście coś takiego nie bawi, ba nawet trudno mi zrozumieć jak z tego można czerpać jakiś fun .. ale trzeba wrzucić na luz i zaakceptować to jako cześć gry - a Ty byś go od razu po ryju  :knuppel2: ^^ Trzeba być bardziej powściągliwym ;)

co do typowo polskich zachowań to powiedz ile tam osób pisze o klepaniu go po ryju w ramach wychowania  :2funny:  sadze ze się teraz rozumiemy  :)




Loc0

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 27, 2009, 20:08:08 »
Moze to zalezy od corpa w jakim sie gra/ gralo. Jak zaczynalem z GBT to byl to corp o zupelnie innych relacjach + rl spotkania piwkowania itd. Jak by mnie ktos z GBT tak wycyckal to naprawde bym zwatpil. Jak ja bym tak zrobil kogos, to wcale bym nie byl zaskoczony dostajac po mordzie ... nawet od Yogosa :D

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 27, 2009, 20:19:14 »
Moze to zalezy od corpa w jakim sie gra/ gralo. Jak zaczynalem z GBT to byl to corp o zupelnie innych relacjach + rl spotkania piwkowania itd. Jak by mnie ktos z GBT tak wycyckal to naprawde bym zwatpil. Jak ja bym tak zrobil kogos, to wcale bym nie byl zaskoczony dostajac po mordzie ... nawet od Yogosa :D

tak z pewnością w naszym pięknym kraju żyją sami prawi obywatele ;)

to się możne wszędzie stać - nikt nie ma na czole napisane "mam zamiar zrobić przekręt"
to nie ma nic wspólnego z corpem/kolorem skory/wyznawana religia ;)



ch0w

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 27, 2009, 20:31:32 »
lewy sierpowy tym którzy dali mu te maszynki  :2funny:

poza tym tak jak ktoś wspomniał - nie ważne jak silna "przyjaźń" w grze...to nadal gra ;) a co do bbq to może mu ktoś steka przesolił i miał powód  :laugh:

Loc0

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 27, 2009, 21:07:04 »
Heh nie przerysowoj moich slow plz.

LoveKebab

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 27, 2009, 22:33:19 »
smieszna sprawa ale ... nauczcie sie nicki czytac :)
SFShootme a nie SFSshootme :)

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2009, 23:03:59 »
smieszna sprawa ale ... nauczcie sie nicki czytac :)
SFShootme a nie SFSshootme :)

Przyszedł taki i zabawę popsuł  :-\  ;)

Loc0

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 27, 2009, 23:15:18 »
W dodatku nie zauwazyl, ze bylo od dawna poprawione  ::)
edit. juz nawet wiem dlaczego ... poprawilem tylko 1 odpowiedz ;/

Gregorius

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:49:07 »
Moze to zalezy od corpa w jakim sie gra/ gralo. Jak zaczynalem z GBT to byl to corp o zupelnie innych relacjach + rl spotkania piwkowania itd. Jak by mnie ktos z GBT tak wycyckal to naprawde bym zwatpil. Jak ja bym tak zrobil kogos, to wcale bym nie byl zaskoczony dostajac po mordzie ... nawet od Yogosa :D

Nie miałbyś nawet szansy, bo dobrze wiesz, że nikt w GBT by czegoś takiego nie zrobił ;) :*

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 28, 2009, 12:37:07 »
wszedzie sa jakies swinie, czasem wieksze, czasem mniejsze - ale sa.
Niestety w kazdej grze jest grupa osob ktorym sie nie ufa, druga ktorzy po prostu sa (tu juz nie wiadomo ktos swinia a kto nie) , i tacy z ktorymi sie normalnie gada i ufa 100% nie dlatego zeby wierzylo sie w ich dobre serce, ale da sie wyczuc ktorzy zyja gra i im zalezy - a ktorzy nie zrobia swinstwa bo graja dla funu i wlasnie zeby pogadac przy okazji a nie dla samej gry.

Niezbyt jasno sie wyrazilem - ale kazdy pewnie ma podobne odczucia to zrozumie, a jak nie - to jest to wlasnie ta ukryta swinia ;D

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 28, 2009, 19:06:46 »
Jedynym minusem podejścia CCP do tego typu spraw jest to ze klient ma większe szanse w EVE na zmianę tożsamości niż w RL ... z pewnością w corpach gdzie ludzie znają jedni drugich z widzenia ryzyko tego typ przekrętów jest mniejsze - bo w tedy dość szybko ludzie powiążą fikcyjnego kowalskiego w EVE  z realnym kowalskim - do klienta przywiera wtedy metka dupka i ciągnie się za nim smród - który go nie opuści po wylogowaniu się z EVE  ;) anonimowość zawsze sprzyja tego typu osobnikom .... przez jakiś czasu ludzie jeszcze po komentują - koleś poczuje się dzięki temu dowartościowany ( bo skupił na sobie uwagę innych ) potem sprawa przycichnie i typ pewnie uderzy ponownie ... 


Ellaine

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 28, 2009, 19:25:25 »
Eee, w realu też zapomną. Ja już nie pamiętam co moi kumple przekręcali w Ogame 8 lat temu i którzy :)

Rogoo

  • Gość
Odp: Sfs shootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 29, 2009, 18:41:01 »
Prosze Cie Mike - nie ma litosci dla zlodziei. I co on teraz bedzie robil? Trzepal sie nad screenem walleta? Ewentualnie niczym ostatnia menda MC (Krall Amarr) skonczy w jakims podrzednym ally siedzac zafkowany tytanem na posie, po czym pojdzie grac w wowa.

On nie jest zlodziejem. Zlodziej lamie prawo. On nie dokonal niczego co byloby wbrew prawu. Nie zlamal tez ani jednego punktu EULA.

A co z tym zrobi ? To samo co zrobilby kazdy z taka iloscia ISKow. Bedzie placil sobie za konta i mial darmowe stateczki dopoki mu sie nie znudzi. :) Kupi sobie nowa postac, itp. itd.

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 07, 2009, 20:28:06 »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2009, 21:30:30 »
 :2funny:
KARMA

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2009, 21:50:44 »
tl;dr pls ;)
Przedwieczny.

Gregorius

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2009, 22:02:55 »
Miazga! :D

Xarth - SFS został okradziony z tych shipów przez innego pilota, który zwrócił je właścicielom ;-)

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2009, 22:08:08 »
Xarth - SFS został okradziony z tych shipów przez innego pilota, który zwrócił je właścicielom ;-)

SFS stracił tylko jednego skradzionego shipa. Pośrednik postanowił go oddać właścicielowi :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 22:38:13 wysłana przez Carnuss »

Gregorius

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 07, 2009, 22:32:13 »
cholera, my bad. Niedoczytalem <wstydzi się>

aceed-

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 08, 2009, 13:11:37 »
Mam tylko jedną rzecz do powiedzenia w kwestii tematu: LOL

Dziękuję za uwagę :)

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 08, 2009, 14:43:30 »
tl;dr - Molle mial w stacji w delve (nie pamietam w ktorej) 3 nagrody z turniei = 2 Raveny State Issue (Corvus) i Tempesta Tribal (storm bodajze). Molle poprosil SFS'a o wywiezienie ich uzywajac alta w GS. Ten wzial sobie statki i poszedl w ch** :)


gregor40

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 08, 2009, 19:40:33 »
tl;dr - Molle mial w stacji w delve (nie pamietam w ktorej) 3 nagrody z turniei = 2 Raveny State Issue (Corvus) i Tempesta Tribal (storm bodajze). Molle poprosil SFS'a o wywiezienie ich uzywajac alta w GS. Ten wzial sobie statki i poszedl w ch** :)

Po czym sprzedlal jednego ravena, przekazywal go przez "trusted party" ktoy oddal go Mollowi. I jeden statek poszedl w placek z jagodami. Mam szczera nadzieje ze tak stanie sie tez z reszta lupu tego gow... goonowego zlodzieja

Straszny

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 09, 2009, 00:34:17 »
przeczytałem teraz całą historię (sorry za refleks, dopiero mam odrobinę czasu; na eve) ) i aż nie chce mi się wierzyć że dla pikselików w wirtualnej grze ktoś mógł tak potraktować ludzi-przyjaciół z reala, z którymi w końcu znał się pare dobrych lat... latałem z SFSem, był zwariowanym i świetnym FC. A skonczył gorzej niz gnojek Krall Ammar.

Samo zakończenie historii złodzieja rewelacyjne. Karma.  ;) Szkoda że tylko z jednym statkiem.