Autor Wątek: Poszukuję ludzi do p&p RPG  (Przeczytany 11733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« dnia: Sierpień 19, 2009, 16:44:59 »
Zagrałbym w p&p rpg... czy naprawdę po 30ce tak ciężko znaleźć ekipę jak mi się wydaje  :(

Wątek dla poszukujących partnerów do grania w "papierowe" RPG. X.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 14:10:31 wysłana przez Xarthias »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2009, 16:48:04 »
Zagrałbym w p&p rpg... czy naprawdę po 30ce tak ciężko znaleźć ekipę jak mi się wydaje  :(
Zależy. Ja jako mg nie stosuję filtrów typu wiek płeć itp przy montowaniu ewentualnej nowej drużyny, w przypadku już istniejącej też, tyle że wchodzi jedna rzecz którą biorę pod uwagę - opinia reszty gangu o potencjalnym nowym graczu
Bana mają u mnie osoby z którymi już grałem prowadziłem im i o których wyrobiłem sobie opinię  :knuppel2: w przypadku moich byłych mg tak nie robię bo jednak nie wiem jak grają
Sporo tez zależy od miejsca zamieszkania...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Blutbart

  • Gość
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2009, 17:11:11 »
@Xeovar: ja gram z osobnikami odpowiednio: 28lat, 24 lata, 20 lat i 19 lat (sam mam 36 lat i pewnie wkrótv=ce na niektóre sesje mój syn dołączy - lat 14 prawie), a mieszkam w miasteczku liczacym trochę ponad 30k mieszkańców.

P.S. Inna sprawa że status miejscowej legendy rpg i człowieka który ten rodzaj rozrywki tu upowszechnił też pomaga :D

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2009, 09:07:43 »
Czy któryś z Was mieszka blisko Poznania ? :) Albo ew Krakowa ...

Wiem, wiem, dziwne pytanie, ale mieszkam w Poznaniu a jestem z Krakowa więc tam relatywnie często bywam ... I jestem bardzo, bardzo wygłodzony rpga :P

ivil

  • Gość
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2009, 09:36:10 »
Ja mieszkam w szczecinie czyli w miare blisko poznania :P. Od jakiegos czasu mam ochote cos poprowadzic ale nie mam komu.

Ellaine

  • Gość
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2009, 09:52:32 »
Mieszkam w Wawie i moje osiągnięcia w temacie organizacji sesji to załapanie się na granie raz na 3 miesiące w Shadowruna :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2009, 11:47:20 »
Xeovar w poznaniu jest spory gang ludzi bawiących się rpg ogólnie jak i wodem. Kwestia złapania z nimi kontaktu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2009, 12:10:14 »
Xeovar w poznaniu jest spory gang ludzi bawiących się rpg ogólnie jak i wodem. Kwestia złapania z nimi kontaktu

No właśnie jak do tej pory nie mam punktu zaczepienia. Akurat w tym wypadku internet nie rządzi...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2009, 12:48:40 »
No właśnie jak do tej pory nie mam punktu zaczepienia. Akurat w tym wypadku internet nie rządzi...
proponuję tą część dyskusji przenieść na priv żeby nie powiększać offtopika

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Mac Dercad

  • Gość
Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2009, 20:31:26 »
Lepiej wydzielić wątek - szukanie ludzi do rpg to zbyt ważna sprawa żeby ją zamykać na prv;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 24, 2009, 14:09:40 »
Wydzieliłem z wątku o WoD MMO.

Jak ktoś w okolicach Trójmiasta gra lub chciałby zagrać, to ja jestem chętny ;)
Grałem/prowadziłem D&D (od pierwszej edycji do 3.5, czwórkę znam tylko teoretycznie) różne settingi, WoD, nWoD, Warhammer, Shadowrun, Ars Magica, 7th Sea, In Nomine Magnae Veritas i parę jeszcze innych... Jestem tak wyposzczony, że chętnie zagram nawet w Kryształy Czasu :P
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 24, 2009, 14:24:23 »
Jeśli ktoś potrzebuje gracza w Warszawie to ja chętnie. Nie jestem jakoś porażająco dyspozycyjny ale raz na miesiąc czas znajdę.
A pograłbym chętnie w nowego lub starego Woda albo Ars Magice albo coś współczesnego albo cyberpunkowego albo jakieś SF / Space Opere albo ostatecznie jakieś zwykłe fantasy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 14:29:41 wysłana przez Albi »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 24, 2009, 14:26:59 »
Jeśli zaliczysz Olsztyn do okolic Trójmiasta to właśnie kończę myśleć nad jakąś mini kampanią Dark Hersy, i wciąż nie mogę zebrać bandy na która potraktowałbym Ucieczką z Miasta Maszyn (Neuroshima)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Blutbart

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 24, 2009, 15:26:17 »
Ja osobiście mieszkam w Augustowie (woj. podlaskie), ale dla chętnego w Warszawie myślę, że coś bym znalazł. Kolega prowadzi tam Gasnące Słońca między innymi więc proszę o kontakt na priv, a ja spróbuję się z nim dogadać - ewentualnie mój kontakt na gg: 8143932
Chłopak jest dobrym Mistrzem Gry i lubi nowych dla siebie graczy. Aha, na gg jestem wieczorami - On zresztą też, więc w razie potrzeby da się zorganizować rozmowę i jakos umówić.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 24, 2009, 15:52:57 »
Jako że to poniekąd mój wątek, to się dopnę - Poznań :)

Malag Maradan

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 24, 2009, 16:56:24 »
Poznań as well  o7

Mac Dercad

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 24, 2009, 18:43:35 »
Wrocław - WFRP, małomhroczny i niezbyt ciehrpiący WOD oraz generalna chęć do eksperymentów;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 24, 2009, 19:40:41 »
Xeovar z tego kontaktu co ci podesłałem nic nie wyszło?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 25, 2009, 09:12:02 »
Ruch tam niewielki, próbuje coś wybadać oraz od drugiej strony podejść całą Drugą Erę, mam znajomą co zna ludzi może coś z tego jeszcze wyjdzie...

Blutbart

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 30, 2009, 09:40:31 »
Kolega zgodził się na umieszczenie numeru gg jego. Więc dla chetnych ze stolicy umieszczam:
Krzysiek 7877828

Soulless

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 30, 2009, 15:20:22 »
Gdynia, ogólnie trójmiasto bo dojechać mogę.
W sumie przymierzam się nieco do poprowadzneia Battlestar Galactica :)

Ronin

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 31, 2009, 17:35:39 »
z checia pogram z kims nowym, jak cos w trojmiescie bedzie organizowane to sie pisze.

Maver

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 04, 2009, 12:47:06 »
Zagrałbym w p&p rpg... czy naprawdę po 30ce tak ciężko znaleźć ekipę jak mi się wydaje  :(

Wątek dla poszukujących partnerów do grania w "papierowe" RPG. X.

Dzieci, zony, kochanki, praca... To juz nie to samo co kiedys.
Nawet nie wiem gdzie mam moje kostki do Warhammera.

Troche szkoda, ale z drugiej strony teraz po zarwaniu nocy nad jakas przygoda dochodzil bym pewnie do siebie przez caly dzien. Dawniej wystarczyl lyk coli z rana i mozna bylo dalej funkcjonowac :)


A tak na marginesie, czy w Środziemiu w Krakowie (chyba tak sie ta knajpa nazywala) dalej czasem grywaja ludzie w RPG'i? Czy cos pomieszalem?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 04, 2009, 12:51:12 »
Jedyna rpg knajpa o której słyszałem jest albo była w Warszawie...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Maver

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 04, 2009, 12:56:12 »
http://knajpy.krakow.pl/lokal/132

cyt.
"...Klimat tego miejsca sprzyja spotkaniom miłośników fantasy i wszelkich magicznych dyscyplin, co z resztą od czasu do czasu czynią zbierając się na prelekcjach i tajemnych zlotach. ..."

Z tego co pamietam znajomy kiedys tam chodzil z jakas paczka pic piwo i grac w p&p RPG.
Nie bylo to chyba jako tako wpisane w sama idee knajpy, ale "fani" spotykali sie raz na jakis czas zeby porzucac kostkami.

Nie wiem jak jest teraz, to bylo dobre pare lat temu.
Moze zrobila sie tam zwykla "dresiarnia", trzeba by sprawdzic :)



EDIT:
Bo doczytalem do konca.

"W każdy wtorek Plan Show godz.18.00, pokazy i nauka w planszówki, karciane i inne (więcej danych wieczory-gier@o2.pl). "


Czyli jednak dobrze mi sie wydawalo.

KennethWolf

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 23, 2009, 23:55:48 »
Jedyna rpg knajpa o której słyszałem jest albo była w Warszawie...
W Łodzi mój znajomy miał udziały, knajpa niedaleko pietrkowskiej była, w podziemiu, jedna sala knajpiana jedna kafejki internetowej, jak robiliśmy zlot PBEMa Archipelag Mroku (chyba legenda internetowego RPGowania, powstał ponad 10 lat temu w świecie StarWars a my nadal gramy, ostatnio z nową energią, jak by ktoś chciał to zapraszam na PW!) to tam nocowaliśmy, mieli na ścianie wymalowany wielgachny wulkan z Trylogii Tolkiena (Orodruin chyba?!? ostatnio 3logie czytałem z 5 lat temu...). Do tego były na pewno knajpy RPGowe we Wrocku i w Jeleniej Górze chociaż takie mniej oficjalne bo mieliśmy umowę z właścicielami i ekipą pracującą że my siedzimy i dziwnie się zachowujemy a oni nam sprzedają ponadprzeciętne ilości piwa bez dodatku wody ;-)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 24, 2009, 06:25:51 »
no w Wawie mamy paradox (nowy, lepszy :P) na szczęście... dzięki temu można zawsze ludzi znaleźć... mi na szczęście udaje się jeszcze w coś pograć czy poprowadzić.. fakt, że raz na dwa tygodnie, czasem trzy ale daje radę sie zebrać, chociaż już część mojej grupy to stateczni panowie z rodzinami hehehehehe
Moderatorzy na drzewo!! :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 03, 2010, 17:13:09 »
Moja sytuacja RPGowa poprawiła się bardzo i udaje mi się prowadzić kampanię wampira nWoDowego (Wampir: Requiem). Potrzeba mi jeszcze jednego, w porywach 2 graczy (co da razem drużynę 3-4 osób). Gramy w piątkowe noce w Warszawie acz daleko od centrum. W ofercie miejsce do odespania, wino i grzanki :)


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 03, 2010, 17:54:38 »
Hmmmmm.... kurna wawa troche daleko... z której strony miasta, zachodniej może ? :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 03, 2010, 18:00:59 »
Wręcz odwrotnie - dokładnie wschodni kraniec, Stara Miłosna czyli dzielnica Wesołej.

Wychodzi okolo 40-50 minut autobusem (nie podmiejskim) i 15 do 90 minut samochodem zaleznie od czasu pory dnia od centrum do mnie.
Mozna dojechac latwo z centrum albo placu konstytucji, mozna tez dojechac pociagiem (nie podmiejskim) + 15 minut w autobusie ktory jezdzi z dworca w Wesołej do mnie co jakiejś 10-15 minut.

Pienias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pienias
  • Korporacja: The Scope
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 03, 2010, 18:16:24 »
Jak taki temat leci to może ktoś gra w okolicach Londynu? Bo tu pustynia jeśli chodzi o granie z polskojęzycznymi, a bełkoczącego angola to nie skumam do końca i coś pokićkam  ;) 

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 03, 2010, 18:59:27 »
Wręcz odwrotnie - dokładnie wschodni kraniec, Stara Miłosna czyli dzielnica Wesołej.

Wychodzi okolo 40-50 minut autobusem (nie podmiejskim) i 15 do 90 minut samochodem zaleznie od czasu pory dnia od centrum do mnie.
Mozna dojechac latwo z centrum albo placu konstytucji, mozna tez dojechac pociagiem (nie podmiejskim) + 15 minut w autobusie ktory jezdzi z dworca w Wesołej do mnie co jakiejś 10-15 minut.

Ble, to z poznania o całe miasto dalej :(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2010, 19:47:46 »
Ktoś chętny na pobieganie w cieniach Bogoty AD 2074?
Najlepiej ekipa z Trójmiasta do grania na żywo, alternatywnie - skype (lub coś podobnego).
Ja prowadzę ;)
Przedwieczny.

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 29, 2010, 22:15:03 »
piszę się  :)  zawsze mogę jeszcze Battlestara podrzucic jakby ktos mial ochote pograc  ;)

Trzmielu

  • Gość
Odp: Poszukuję ludzi do p&p RPG
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 29, 2010, 22:47:06 »
Jeśli skype to wchodze, bo do trójmiasta daleko. Przez studia posypała się ekipa a chętnie pograłbym znów :]