Eve Online > Total Noob Questions

Start - kilka pytan

<< < (2/42) > >>

Eleeist:
Poczytałem sobie trochę o rasach, jednak dalej nie wiem, która będzie dla mnie najbardziej odpowiednia. A co Wy byście polecali na początek kompletnemu n00bowi, który chce:


--- Cytuj ---Na początek trochę PvE, żeby zarobić parę groszy na lepszy statek i uzbrojenie. Potem dołączyć do jakiejś małej i przyjacielskiej korporacji - oczywiście nastawionej na PvP
--- Koniec cytatu ---

PS: do Unseen Academy dołączę pewnie jutro, gdy zacznę grę.

loobek:
Ludzie nie kładźcie koledze do bani głupot...
- Pasywny armor tank [chodzi chyba o bufor armora]

dla wyjaśnienia pasywny = samoregenerujący a o ile mi wiadomo armor się bez reperki nie regeneruje pasywny może być shield tank.

I tak na początek UA żeby potem mieć podstawowe pojecie co się dzieje dookoła Ciebie.

A co do rasy to caldari wydaje się rozsądnym wprowadzeniem w eve, drake i jego uber pasyw shield pozwala bezstresowo potrzaskać misje na początku, ale myślę ze dobrze sprawuje się tez pasive hurricane.

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: Eleeist w Lipiec 14, 2009, 22:32:32 ---Poczytałem sobie trochę o rasach, jednak dalej nie wiem, która będzie dla mnie najbardziej odpowiednia. A co Wy byście polecali na początek kompletnemu n00bowi

--- Koniec cytatu ---

W tej chwili wybor rasy ogranicza sie praktycznie do wyboru avatara, i backgroundu RPG, wiec tym najlepiej sie kierowac. Niezaleznie od tego kogo wybierzesz, i tak mozesz skillowac wszystko co chcesz, i latac wszystkim co tylko wyskillujesz, ilosc skillpointosw na starcie jest sladowa.

Eleeist:
O taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki ;).

madrag:
Witam wszystkich.

Małe sprostowanie nie noob tylko newbe ;] (tak wiem dla wielu to to samo, tak jak haker i cracker) ;p

Jako iż gram od 2 dni jak każdy z Was na początku mam dużo pytań i zapewne możliwości spieprzenia czegoś.

Zacząłem grac Ammarem. Doczytałem że nie ma już znaczenia rasa, bloodline itd., a awatar mi się podoba. Tutorial skończyłem. Łatwo lekko i przyjemnie…
Teraz pytanie: co dalej?

Kariera jaka mi się marzy… docelowo pvp, zawsze w mmo stawiałem na ten najlepszy wg mnie aspekt rozgrywki. Póki co, wiadomo mogę strzelać ze straszaka.

Co proponujecie? Jak wyskilowac mojego awatara?

Zresetowałem atrybuty tak jak opisał to NeX, czyli:

Intelligence   9
Perception   5
Charisma   5
Willpower   5
Memory   15

ponieważ chce te learningi podciągnąć (rozumiem ze są to wszystkie skile z tej kategorii??) skoro są podstawą do dalszych. Pytanie co obok tego rozwijać, jake skile w jakiej kolejności? Na jakich statkach się koncentrować? Co do misji po tutorialu. Wykonać wszystkie misje od 3 newbe agentów czy tylko skupić się na jednym z nich? W jaki statek się przesiąść zaraz po tym pierwszym?

Jeśli ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości…
Tak zamierzam aplikować do unseen academy ale to za jakiś czas, pozatym póki co nie chciałbym się uzależnić od jakiś konkretnych terminów bo mój czas jest ograniczony a i zawracać głowę ludziom w unseen to niewypada.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej