Eve Online > Total Noob Questions

Start - kilka pytan

<< < (42/42)

SokoleOko:

--- Cytat: Vidok w Kwiecień 01, 2013, 09:49:00 ---Z kąt mam wywnioskować zasię moich rakiet? Normalnie wieżyczki w info maja zawarty "zasięg operacyjny", tutaj natomiast nigdzie nie mogę tego znaleźć.

--- Koniec cytatu ---

W przestrzeni najedź myszą na launcher, pojawi się pop up i tam to będzie napisane.

PS. "Skąd"

Vidok:
Mam pytanie czy wszystkie skrzynie o kolorze żółtym należą do graczy? Miałem przed chwila taką sytuację że po skanowaniu, znalezieniu anomalii i zniszczeniu tamtejszych wrogów wypadły mi z nich żółte skrzynki. Nie tykałem ich bo wyczytałem że często robią taką sztuczkę starsi gracze wobec nowych, zostawiając takie niespodzianki i potem bezkarne niszcząc delikwentów którzy je otworzyli. Jednak te ewidentnie wypadły mi z NPCów, choć jest taka możliwość że po prostu ich wcześniej nie zauważyłem.

EmiLLos:
Z npca jak wylatuje skrzynka lub zostaje po salvage to nalezy juz do jakiegos gracza, tego ktory zabil danego NPC.

Skrzynki misjine/deadspacowe sa koloru czerwonego i sa dosc rzadko spotykane ;)

Doom:
To jest rodzaj buga w grze. Czesto mam tak że strzelam dwoma postaciami do ratów, i czesc skrzynek dla jednego z charów jest żółta. Ponieważ to alty kerbirskie z null to nigdy nie chciało mi sie sprawdzać czy ma znaczenie w mechanice gry, czy to tylko bag wyświetlania

Starakopara:

--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 01, 2013, 10:06:38 ---W przestrzeni najedź myszą na launcher, pojawi się pop up i tam to będzie napisane.

PS. "Skąd"

--- Koniec cytatu ---

PS2. "zasięg"

:P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej