Autor Wątek: Exploity?  (Przeczytany 6963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Exploity?
« dnia: Czerwiec 19, 2009, 11:34:19 »
Curse / Pilgrim > Falcon / Rook > rest.

Mysle, ze nie ma lepszego wyjscia, do lapania solo po 0.0 duet Arazu + Curse z cloakiem jest zabojczy, do low masz pilgrima do gankowania nubkow. Matarskie sa juz kompletnie bez sensu, gallente juz chyba masz.

No ale to tylko moja prywatna opinia. Co do duetow do solo, bierz przyklad z najlepszych: https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_kill.php?id=197088 Monkey w Arazu + alt "lol internets". licza ravenow naprawde robi wrazenie. czasem lata na 3 konta ze scimitarem Awox z tego co mi wiadomo.

The Monkey i Awox używają exploita.
Cała prawda o moim graniu...


Loc0

  • Gość
Exploity?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2009, 11:48:33 »
The Monkey i Awox używają exploita.
proof or stfu? ;D

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Exploity?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:16:09 »
Własnie w tym jest najgorsza rzecz, że nie mogę tego udowodnić. Latam czasem za tymi gangami i patrzę, jak łapią boty i ludzi na paskach, ssach, plexach i co ważniejsze - eskalacjach.

Za każdym razem 10 sekund od pojawienia się na localu kogoś mają. Nawet 2 cloakujące boty w 5 minut bez wychodzenia z systemu. To jest po prostu niemożliwe - nic im nie ucieka z botów, chociaż one mają instawarp na ss i od razu cloakują. Możesz mieć farta i złapać jednego, bo akurat dowarpowywał na pasek, na który Ty też lecisz, ale nie dwóch naraz w odstępie kilku minut. I dla nich nawet nie istnieje problem pasków 70 Au od bramy - widziałem wraki i tam.

A zresztą poczytajcie sobie sami komentarze na KB:

https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_kill.php?id=196501

"kek
2009-06-17     -  nolocal exploit makes you a hero, monkeysphere oh wait"

Co się zgadza z relacją klimy i la mara, którzy stracili statki NA ESKALACJI (przypominam - nieskanowalna, póki właściciel bmki nie wleci na nią). 10 sekund po wskoczeniu do systemu mieli banię na sobie. Link do kb

Parę dni później próbowali złapać Garona - nie widział ich na localu, ale na szczęście ktoś z naszego ally wskoczył do systemu i jemu local pokazał redsów.

Topic na Eve-o na ten temat

Aha. Petycje do CCP są odrzucane, bo "our logs shows nothing".

Gdy wysłałem listę pytań o to wszystko, to mi podziękowali za zainteresowanie w stylu "we hope you enjoy this game".


Ok, możecie to sobie odbierać jako bajdurzenie. Ale ja nie jestem jedyny, który czuje, że coś tu śmierdzi.
Cała prawda o moim graniu...


Gregorius

  • Gość
Exploity?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:23:56 »
Straszna nędza z takim explotem.. Fajnie, że jak zwykle w takich sytuacjach CCP reaguje bardzo "żywo".
 :storm:

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Exploity?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:47:17 »
Poza tym sens mojego komentarza do voulturowego posta nie polegał na tym, żeby teraz oskarżać, bo jak sami widzicie, nie mam nic 100%-owego na poparcie moich słów poza tym co ludzie mi mówią i ja widzę. Po prostu chciałem wskazać na fakt, że podanie tego przykładu na duet curse/arazu nie jest miarodajne.

Bo te kille nie wynikają akurat z konfiguracji tego gangu.
Cała prawda o moim graniu...


Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2009, 13:37:43 »
Tez mialem watpliwa przyjemnosc zostac zaatakowany przez niewidzialny statek. Nikogo na localu, zero ratow, nullsek. Na szczescie bez scrambla i weba wiec ucieklem na mwd. Ten bug istnieje chyba od pierwszego patcha po apo jesli nie od wejscia apo wiec mozliwe ze ktos wykombinowal juz jak to zrobic.

YANNICK

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2009, 14:32:01 »
Potwierdzam. Wspomniane typki z Pandemic Legion latają często po Eso i upolowali tak kilku naszych. W sumie sam powątpiewałem, do czasu aż przekonałem się osobiście (dwukrotnie). Za pierwszym razem wskoczyłem do systemu, żeby przescoutować bramę Garonowi, bo jakiś host się na niego zaczaił, a tam....2 hostów na localu. Garon drugiego nie widział w ogóle. Za drugim razem ktoś wskoczył do mnie i napisał, że na localu jest host, a umnie local pusty, tylko nas 2. Zrobiłem szybki przeskok do systemu obok i z powrotem i...faktycznie - jest host widoczny.
Nie wiem jak to robią i cały sęk w tym, że nie ma tego jak udokumentować tak, aby przedstawić to jako wiarygodny dowód.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2009, 14:39:01 »
screenshoty?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

ch0w

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2009, 14:42:13 »
fraps

myst1q

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 19, 2009, 14:43:15 »
Cytat: ch0w
fraps
wlasnie to mialem napisac
zrobcie maly 'ambush' i jazda.

YANNICK

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 19, 2009, 14:52:18 »
Frapsem nic nie udowodnie, bo skoczę tam i z powrotem i każdy mi zarzuci, że gość wskoczył do systemu jak przeskakiwałem. Jeśli 2 osoby jednocześnie będą nagrywały by pokazać, zę jedna widzi, druga nie, to pozostaje kwestia udowodnienia, że oba filmy nagrane zostały w tym samym czasie. Nie jest to 100% dowód.

Screenshoty też musiały by pochodzić od conajmniej 2 osób i trzeba by udowodnić, że pochodzą z tej samej chwili. Ponadto nie ma żadnej możliwości 100% weryfikacji czy screenshot nie był podrabiany.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 19, 2009, 14:54:03 »
a logserver? tam chyba pokazywane są eventy, które klient odbiera, wśród nich chybapowinno być pojawienie w systemie oraz oddzielnie pojawienie na localu. Jeśli nie, to rzeczywiście klops.

Sotharr

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 19, 2009, 15:08:14 »
a logserver? tam chyba pokazywane są eventy, które klient odbiera, wśród nich chybapowinno być pojawienie w systemie oraz oddzielnie pojawienie na localu. Jeśli nie, to rzeczywiście klops.

Zmienili to z powodu tego programiku, który pilnował locala.

Trzeba wystawić się na przynętę i nagrać atakujących kolesi, których nie widać na localu.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 19, 2009, 15:55:19 »
Znajac ccp obudza sie za pol roku i kilkaset shipow pozniej. To moze byc cos zwiazanego z podobna mechanika do pos buga. Klient przeskakuje i nastepuje jakas tam procedura ladowania grida itd. Serwer dla minimalizacji laga moze nie sprawdzac czy ktores z tych czesci nie zostaly pominiete.
Cos w stylu

X wskakuje do systemu Y. Serwer odbiera ze X jest w Y wysyla niezbede info do ladowania grida itd w tym o graczach znajdujacych sie w y do x. Klient X nie wyslal jakiejs kluczowej infromacji powodujacej wyslanie do graczy w Y infromacji ze X wlecial do systemu. Klient gracza Z nie wie ze X jest w systemie nie ma go na localu nie laduje jego statku itd. X zaczyna strzelac do Z serwer kalkuluje co trzeba i wysyla do Z. Serwer nie sprawdza czy klient Z wie ze X jest w systemie. Z robi puff. Dopuki Z albo X nie spowoduje w jakis sposob update stanu systemu Z nie bedzie widzial X.
Jesli player W wskakuje do systemu Y serwer wysyla info ze X i Z znajduje sie w Y do W. W widzi X i Z oni tez go widza normalnie.

Urulok

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 19, 2009, 16:20:00 »
Cytuj
Hi,

We deeply apologize for the late reply.

Unfortunately we are unable to reimburse the ship as our server-side logs do not indicate that a bug/error within the game or a server related problem was the reason for your loss. This does not mean that we doubt your description of events in any way but I'm afraid it keeps our hands tied in regards to reimbursement. Sadly we can not consider your screenshot in our investigation as all information must be verified and confirmed through our server side logs. This allows for all petitions to be handled equally regardless of the situation, as all information can be verified without question. The introduction of information from a screenshot either brings in information we already have, or information that can not be verified and as such can not be used in the investigation.

Our reimbursement policies are very strict and we can only reimburse if we are able to verify that a bug or server error caused the loss. We hope that you understand our position and that you will recover swiftly from the loss.

Thank you for your patience.

Best Regards,
GM Gilsev
The EVE Online Customer Support Team

to tyle jezeli chodzi o screeny i frapsy jako dowody czegokolwiek. w powyzszej sprawie wyslalem screena na ktorym jestem wewnatrz banki posowej, 15km od szpilki  i obrywam od calego overview hostow;p kazdy kto zerknalby na tego screena powiedzialby ze desync ale niestety ccp nie ma nic w logach:)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 19, 2009, 16:42:15 »
To wygląda na to że zostaje wam ustawić dyżury pilotów którzy bedą skakać między dwoma systemami tam i spowrotem tylko po to żeby sprawdzać czy nie ma różnic na lokalu ;)

Z ciekawości czy jest to technicznie możliwe:
Da sie ustawić frapsa żeby filmował dwa odpalone jednocześnie klienty? Jeśli tak to może odpalić na jednym kompie dwa chary i wio. Ewentualnie jeżeli frapsa tak se nie da, ale działa to w sposób filmowania wszystkiego co jest widoczne na ekranie odpalić na dużym monitorze dwa klienty w mniejszej rozdzielczości i odpalić okna oboka siebie...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

myst1q

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 19, 2009, 16:45:25 »
raczej mi chodzilo o taka polapke, ze siedzisz jummy shipem (cnr?  ;) )z backupem na logon i localem otwartym.
zaatakuje ciebie, robisz movie a potem logon trap   >:D

ch0w

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 19, 2009, 18:12:02 »
fraps działa na zasadzie filmowania całego pulpitu albo aktywnego okna - jeśli masz duży monitor/2 monitory pracujące jednocześnie to jest to możliwe - problem w tym aby było cokolwiek widać

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 19, 2009, 19:18:42 »
Z frapsem problem jest taki, że jest mocno pamięciożerny. Chyba że ustawisz jakieś gorszej jakości nagrywanie, ale to chyba nie o to chodzi.

Poza tym bardzo ciężko jest zbaicić PL - oni najwyraźniej wolą boty bić - być może dlatego, że właściciel bota nie poniesie alarmu, że coś jest nie tak. To trochę jak okradanie złodzieja.

Jak już mówiłem - CCP nie przyznaje się do tego, że coś jest nie tak. Na razie zachęcam ludzi do pisania petycji w sprawie lossów esoterii, może w końcu będzie jakaś masa krytyczna.
Cała prawda o moim graniu...


pticu

  • Gość
Odp: Exploity?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 20, 2009, 00:11:29 »
nie da sie, fraps nagrywa tylko aktywne okno/ekran, mam 2 monitory, przerabialem to zeby ujecia walk robic z 2 kamer, ni chu chu