Autor Wątek: O COVEN słów pare  (Przeczytany 34652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 10, 2009, 15:08:29 »
  Po co się teraz prać? Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr-  Gooni mają Delve, C0ven Esoterię, BoB- nic, wszyscy szczęśliwi. Historia to spisywanie wydarzeń, pisanie o tym, jak kiedyśtam ludzie patrzeli na jakieś wydarzenie, to o ile mnie pamięć nie myli, historiografia. I trochę nie pasuje do gry komputerowej.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:32:58 »
Najlepszym przykładem, a zarazem najśmieszniejszym był list dyplomaty z MASS przetłumaczony przez Polaka, który z nimi latał. Najlepiej obrazuje to jeden z odcinków Lamb Drive Active (http://lfn.eve-on.net/inne/lamb_drive_active/images/LDA_arogancjac0ven.jpg).
Miśki z MASS chyba generalnie nie przepadają/przepadali za Polakami, niecały rok wcześniej podobą akcję mieli z Ion Core, które wówczas walczyło w Stain o pocket z W-Q288. Jestem na 99% pewny, że tekst o arogancji dowództwa już wówczas padł pod naszym adresem (Yogos - jesteś w stanie gdzieś sprawdzić, czy tak było rzeczywiście ?).

Świetny tekst i warto by był przyklejony (chociaż pewnie przydałoby się go odpowiednio oczyścić z niepotrzebnych naleciałości).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Totalizator

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:33:20 »
Nikt tu c0venu nie opluwa chyba że masz na myśli komentarze o tym jak faktycznie postrzega was reszta eve. Jesteście w stainwagonowym bloku gdzie nie gracie pierwszych skrzypiec i nie prowadzicie samodzielnej polityki bo nie bardzo macie jak. Macie troche stacji capsów i highendów, albo nie macie tytanów albo ich nie używacie, jesteście lepsi w roamach niż we flotach ale politycznie jesteście mniej więcej odpowiednikiem naszych sons of tangra, jakby podmienić 'polak' na 'bułgar' i 'stain empire' na 'pandemic legion'

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:38:22 »
Nikt tu c0venu nie opluwa chyba że masz na myśli komentarze o tym jak faktycznie postrzega was reszta eve. Jesteście w stainwagonowym bloku gdzie nie gracie pierwszych skrzypiec i nie prowadzicie samodzielnej polityki bo nie bardzo macie jak. Macie troche stacji capsów i highendów, albo nie macie tytanów albo ich nie używacie, jesteście lepsi w roamach niż we flotach ale politycznie jesteście mniej więcej odpowiednikiem naszych sons of tangra, jakby podmienić 'polak' na 'bułgar' i 'stain empire' na 'pandemic legion'
Czy ja należę do reszty EVE ? IMHO tak, więc pls mów za siebie. Nieważne jakbyś się spinał, to możesz się jedynie wypowiadać w swoim lub imieniu tych, których reprezentujesz. Nie dałem i nie daję Ci prawa reprezentowania mnie więc pls wypowiadaj się jedynie w imieniu swoim i GS-u.
Tym bardziej, że dla mnie GS obecnie to tylko cień tego czym był kiedyś, w odróżnieniu od c0ven.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:42:24 »
Nikt tu c0venu nie opluwa chyba że masz na myśli komentarze o tym jak faktycznie postrzega was reszta eve. Jesteście w stainwagonowym bloku gdzie nie gracie pierwszych skrzypiec i nie prowadzicie samodzielnej polityki bo nie bardzo macie jak. Macie troche stacji capsów i highendów, albo nie macie tytanów albo ich nie używacie, jesteście lepsi w roamach niż we flotach ale politycznie jesteście mniej więcej odpowiednikiem naszych sons of tangra, jakby podmienić 'polak' na 'bułgar' i 'stain empire' na 'pandemic legion'

Bruce, tylko C0ven miewał we flotach walczących o c9n więcej pilotów, a nawet wiecęj BSów niż SE. Nie byliśmy przystawką dla SE, tylko równoprawnym partnerem, a w linii dyplomacji cały czas jest po drodze - w sumie niektóre decyzje wychodziły nawet z naszej inicjatywy. Nie wiem czy tak sprawy mają się między PL a SoT, ale tak jak opisałem wyglądają w Stain Wagonie.
na urlopie od EVE

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:43:26 »
Nikt tu c0venu nie opluwa chyba że masz na myśli komentarze o tym jak faktycznie postrzega was reszta eve. Jesteście w stainwagonowym bloku gdzie nie gracie pierwszych skrzypiec i nie prowadzicie samodzielnej polityki bo nie bardzo macie jak. Macie troche stacji capsów i highendów, albo nie macie tytanów albo ich nie używacie, jesteście lepsi w roamach niż we flotach ale politycznie jesteście mniej więcej odpowiednikiem naszych sons of tangra, jakby podmienić 'polak' na 'bułgar' i 'stain empire' na 'pandemic legion'
To jest topik o c0ven , a nie o powerblokach w EVE. Po pierwsze nigdy nie bedziemy takimi potegami jak BoB, TCF, PL, GS bo po prostu nie ma tylu polskich graczy, a po drugie nie jestemy aliansem multi. Zreszta takie byly i sa zalozenia ally c0ven - 100% polskich graczy. Wiec twoje porownywanie nas do glownych power blockow, ktore posiadaja w swoich szeregach ludzi z kilkunastu krajow jest z zalozenia do Zostałem ocenzurowany. Mimo tego, ze jestesmy aliansem (700 luda ) osiagnelismy calkiem ladne rezultaty nie bedac niczyim petem.

PS. I jestesmy z tego zajebiscie dumni, a nie mamy z tego powodu kompleksow.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Totalizator

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:43:58 »
Czy ja należę do reszty EVE ? IMHO tak, więc pls mów za siebie. Nieważne jakbyś się spinał, to możesz się jedynie wypowiadać w swoim lub imieniu tych, których reprezentujesz. Nie dałem i nie daję Ci prawa reprezentowania mnie więc pls wypowiadaj się jedynie w imieniu swoim i GS-u.
Tym bardziej, że dla mnie GS obecnie to tylko cień tego czym był kiedyś, w odróżnieniu od c0ven.

Większość "reszty eve" wie tyle o c0venie co pisze w naszym wiki albo i jeszcze mniej, jest dużo sojuszy na mapie które mają więcej od covenu a o których ja nie wiem nic kompletnie bo mają zero wpływu na to co się dzieje dookoła mnie w querious. Zgadzam się natomiast że mając więcej membersów, capsów, stacji i kasy niż kiedykolwiek przedtem, budując outposty raz na tydzień a także po kompletnym rozbiciu i przyparciu do muru odwiecznego wroga GS jest jedynie cieniem swojej dawnej chwały (Straciliśmy przecież wspaniałe eso!)

Totalizator

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:46:01 »
To jest topik o c0ven , a nie o powerblokach w EVE. Po pierwsze nigdy nie bedziemy takimi potegami jak BoB, TCF, PL, GS bo po prostu nie ma tylu polskich graczy, a po drugie nie jestemy aliansem multi. Zreszta takie byly i sa zalozenia ally c0ven - 100% polskich graczy. Wiec twoje porownywanie nas do glownych power blockow, ktore posiadaja w swoich szeregach ludzi z kilkunastu krajow jest z zalozenia do dupy. Mimo tego, ze jestesmy aliansem (700 luda ) osiagnelismy calkiem ladne rezultaty nie bedac niczyim petem.

Pandemic jest mniej więcej tak duży jak c0ven a stain jest iirc mniejsze a zamiatają wszystko dookoła jak chcą, każdy wie kto zacz i nikomu się nie śpieszy z nimi na wojnę, to jest wasza skala porównawcza jeśli o mnie chodzi.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 10, 2009, 18:30:28 »
No, koniec tego dobrego. Jak przesieję piasek w tej piaskownicy to otworzę na nowo.

EDIT: przesiałem - "kupy" wylądowały (mam nadzieję, że wszystkie a przynajmniej większość) we flejmie. Jak się tam już zaaklimatyzujecie to otworzę ten topic dla bardziej konstruktywnej dyskusji
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2009, 18:44:34 wysłana przez Wilk »
na urlopie od EVE

Loc0

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:05:04 »
Jak pomysle, ze Ty, Bruce,AER, Swiec cos tam jestescie Polakami i czytam co piszecie o Polsce to tez autentycznie sie wstydze. A jak pomysle jaka wizytowke nam wystawiacie to przez tydzien mam taka doline, ze szkoda mowic.

PS. Po ilu latach na Wyspach dostaje sie prawo do zmiany obywatelstwa ?
:2funny: przestan trolowac takimi postami, bo juz to na centrali przerabialismy :D
Sory Wilku musialem sie wciac :)
Co o C0venie sadza ludzie:
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=836738

Bumpnij ktos topic to zobaczymy co mysla po aktualnych przetasowaniach. Ostatnio na localu ludzie z PL pozytywnie wypowiadali sie o C0venie, uciszajac troli z (...).

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:15:07 »
Otwieram, gdzie trollować macie (kierunek: flame). Tu zakaz. Jak chcecie do czegoś stąd nawiązać na trollową modłę to też do flejmu.

Zapraszam do dyskusji.
Czujcie się ostrzeżeni.
na urlopie od EVE

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:23:25 »
Loco: Tamten topic jest sprzed prawie roku. Dużo się od tamtego czasu zmieniło (prawie wszystko). Może załóż nowy :)

Rogoo

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 10, 2009, 23:33:10 »
Co o C0venie sadza ludzie:
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=836738

CAOD. Najlepsze zrodlo informacji. Najlepszy intel.  O0 Zwlaszcza te wszystkie posty altow, czynia ten watek bardzo wiarygodnym. :)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 11, 2009, 00:22:04 »

Falo bardzo się mylisz tutaj.
Pomysł zrobienia C0VEN powstał w umysłach Rageziva, mnie, Bekocza i roofiego po tym jak lataliśmy sobie po Syndicate i sie okazało że fajnie jest. nazwe wymyślił ktoś z BUFU NoQ zapowiadało się dobrze do momentu właśnie wylotu do Venal.
A co do możliwości przelotu do Venal to nie rozumiem. PBN  dawno już tam mieszkał a do Syndicate przylecieliśmy właśnie z Venal i to było przepustką dla nowego ally bo byliśmy tam rezydentami a nie folkami :) więc chyba troszke ci sie fakty pomieszały falo.

Hmm... No na pewno nie będę się sprzeczał, bo po prostu nie mam do tego podstaw. Piszę tyle ile wiem, a że zawsze najbliżej z Bekoczem byłem to też daje to o sobie znać. Dzięki za sprostowanie :)

Skwiercpur

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 11, 2009, 11:03:13 »
A opiszcie nam jak to bylo z c0venem i bufu. Skad ta milosc i dlaczego nazywaja was smieciarzami.

YANNICK

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 11, 2009, 12:40:09 »
A opiszcie nam jak to bylo z c0venem i bufu. Skad ta milosc i dlaczego nazywaja was smieciarzami.

A nazywają? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co BUFU myśli teraz o Covenie, a to co myśleli kiedyś zwyczajnie mi wisi. Budowanie wzajemnych relacji w oparciu o rozpatrywane przez pokolenia historyków zbrodnie II wojny światowej jest bez sensu.
Miłości jak nie było, to i nadal nie ma. Między Coven'em i BUFU jest wciąż spory dystans, chociaż gdyby BUFU wyciągnęło do Covenu rękę, to myślę, że na pewno nie została by w powietrzu. Mam wrażenie, że przez ostatnie pół roku BUFU przeszło sporą drogę.

Taka to moja opinia.

Skwiercpur

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 11, 2009, 13:01:37 »
to nie jest watek w ktorym macie sobie odbudowac relacje, tylko watek wlasnie historyczny w ktorym osoby postronne poznaja meandry poczynan C0VEN'a.
Rozumiem ze jest ci zdanie bufu o kowenie obojetne, ale nie o to tu chodzi, tu chodzi o to ze moze duzo osob nie wie jaka  jest wasza historia wspolna.

Straszny

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 11, 2009, 13:06:17 »
@YANNICK
czy tu chodzi o to ze nasze drogie hosty znalazły gdzie jakiś tekst covenowca w ktorym nazywa nas śmieciarzami ? (bojsów z bufu) - no i 5 czy 6 raz juz o tym na forum jedzie, żeby w końcu wywołać jakieś publiczne obrzucanie sie mięsem chyba...  ???

My tam na wewnętrznych forach nigdy covenu nie obrażamy (ci ktoryz od nasz wyszli albo zostali wyrzuceni mogą poswiadczyć ze nigdy na forum nie było żadnych obraźliwych sformułowań wobec korporacji z covenu), jeśli druga strona to robi - coż - świadczy to tylko o nich.

coven z bufu mają wspólne korzenie w grze i dużo ludzi sie zna, w sumie bufu budowało coven z pozostałymi korporacjami (to chyba bufon wymyślił nazwe sojuszu), tyle ze potem bojsi postanowili pójść swoją drogą (i w przeciwieństwie do np GBT, które zaliczyło rundke ;) i wróciło) - my poszliśmy naprawde swoją drogą. Ja trafiłem do bufu zaraz po tym rozwodzie, więc sprawe znam tylko z drugiej ręki  :)

W świecie EVE bardzo trudno średniej wielkości ambitnej korporacji pvp znaleść sobie miejsce i wyrobić markę a przy tym nie zostać całkowicie zdominowanym/zmergowanym. Mi rybka czy jesteśmy w GBC, w sojuszu wielkim jakimś innym, czy w covenie czy w cokolwiek - aby nasi bojsi mieli zabawe fajną jaką my lubimy. A życie i podróże po całym EVE (południe-północ-południe) nauczyły nas trzymać się razem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 18:02:07 wysłana przez Scaryman »

Siewca Titum

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 11, 2009, 13:46:09 »
Chciałbym tylko nadmienić coś o czym niektórzy zapomnieli. EvE Online to po prostu gra. Dziękuję.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:22:25 »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Straszny

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:26:45 »
 :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:
nie no - serio o to chodzi?

zaraz jeszcze ktos sie czepi ze matarskie statki złomami nazywamy

jpkm  :2funny:
wiesz co to jest żart?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 18:53:35 wysłana przez Scaryman »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:39:53 »
Jesteś świadom tego, że wczoraj został założony oddzielny temat we flamie?  ::)

Loc0

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 11, 2009, 17:46:10 »
Loco: Tamten topic jest sprzed prawie roku. Dużo się od tamtego czasu zmieniło (prawie wszystko). Może załóż nowy :)

No przeciez pisalem zeby tamten topic bupnac (ja mam odgorny zakaz ;p).
Wiem, ze na e-o masa osob postuje altami, ale bez przesady. Przeciez wypowiadaja sie tam rownierz zwykli gracze mainami. I tu nie chodzi o to czy jest to NAJ zrodlo informacji - to nie topic szpiegow o szpiegach i wypowiadali sie w nim ludzie z obu stron konfliktu.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 11, 2009, 17:56:51 »
Cytuj
No przeciez pisalem zeby tamten topic bupnac (ja mam odgorny zakaz ;p).

Raz, że też nie powinienem, dwa, że ten topic był dla ally "500 osób i więcej", teraz lista 500 osób i więcej wygląda całkiem inaczej :p

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 12, 2009, 11:13:31 »
Większość "reszty eve" wie tyle o c0venie co pisze w naszym wiki albo i jeszcze mniej, jest dużo sojuszy na mapie które mają więcej od covenu a o których ja nie wiem nic kompletnie bo mają zero wpływu na to co się dzieje dookoła mnie w querious. Zgadzam się natomiast że mając więcej membersów, capsów, stacji i kasy niż kiedykolwiek przedtem, budując outposty raz na tydzień a także po kompletnym rozbiciu i przyparciu do muru odwiecznego wroga GS jest jedynie cieniem swojej dawnej chwały (Straciliśmy przecież wspaniałe eso!)
Wyobraź sobie, że dla większości "reszty EVE" Wasze wiki jest co najwyżej tak samo znane jak wg Ciebie c0ven. Zwróć uwagę, że temat nie dotyczy i nie dotyczył tego, jak c0ven jest postrzegany, a jego HISTORII.

To, że o czymś Ty nie wiesz nie jest tu żadnym wyznacznikiem, wybacz mi za brutalne słowa, ale nie jesteś kimś wyjątkowym by decydować w tej kwestii. Możesz natomiast (i IMHO powinieneś) wyrażać WŁASNĄ opinię w temacie w którym zdecydowałeś się wypowiadać, więc pls powstrzymaj się na przyszłość od wyrażania opinii, które brzmią jakbyś się wypowiadał w imieniu "reszty EVE".

Zgadzam się natomiast że mając więcej membersów, capsów, stacji i kasy niż kiedykolwiek przedtem, budując outposty raz na tydzień a także po kompletnym rozbiciu i przyparciu do muru odwiecznego wroga GS jest jedynie cieniem swojej dawnej chwały (Straciliśmy przecież wspaniałe eso!)
Cieszę się, że zgadzamy się w kwestii tego, że o chwale czegoś nie decydują tylko:
- ilość membersów, capsów, stacji, kasy
- ilość wybudowanych outpostów na tydzień
Rozbicie i przyparcie - taaak to dobry argument, ale wciąż pozostaje kwestia w jaki sposób zostało to wykonane. To  chyba tyle w kwestii chwały.
Co do tego czy moim zdaniem jesteś cieniem tego czy byliście = cóż, naprawdę nie wiem co sobie wyobrażasz o moim zdaniu, ba - nawet mnie to nie interesuje. Natomiast argumentacja jakiej użyłeś - zupełnie nietrafiona.
Zdania nie zmieniłem, a jak chcesz to próbuj dalej je zmienić. Mały hint - chwała, ilość membersów, kasy, etc. to nie wszystko.

PS
Wydaje mi się, że to OT - pozostawiam ocenie modów, czy może warto wydzielić.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 12, 2009, 11:27:44 »
Fajna historia, warto przeczytać.
Musze jednak stwierdzić, że sam początek zwiazany z założeniem Coven jest, powiedzmy, średnio blisko prawdy. Zapomniałeś dodać, iż jednym z głównych (jak nie głównym) założycieli był LosBekoczoS wraz z korporacją No Quarter (NoQ). Coven było otwarciem w pokecie w Venal. Dopiero później coś się niektórym w głowach namieszało i Coven uznał, że NoQ nie pasuje do obrazka (do dnia dzisiejszego nie wiem dlaczego, ale co tam). Szkoda tylko, że było to mało przyjjazne odwdzięczenie się za załatwienie możliwości siedzenia w Venal...

Tutaj to ja się trochę wtrącę :) Widget pisał losy C0ven od momentu jak on (w postaci członka Guns'N'Roses) dołączył do C0ven. Było to kilka miesięcy po powstaniu sojuszu i około 7-8 miesięcy po tym jak PBN zamieszkało w Venal (które wtedy było terenem "rezydenckim" D2, i za standa, przy odrobinie dyplomacji, można było tam mieszkać).

Tak jak Zolthar pisał, C0ven postało jako inicjatywa kilku osób - Bekocza (NoQ), Venzona (BUFU) oraz PBNu czyli Rageziva i Zolthara po wspólnej wyjazdowej akcji w Syndicate.
Sojusz powstał 1.1.2007 zgodnie z wypasionym planem ... który miał jedną wadę, nazwa Coven okazała się zajęta (choć sprawdzaliśmy) :D Stąd Rageziv chcąc mieć datę powstania 1.1.2007 zrobił C0ven. Ta data i tak poszła się paść w którymś momencie, gdy na skutek nieopłaconego rachunku sojusz nam zamkneli :) Stąd data powstania na aktualnym C0venie jest późniejsza.

Gwoli ścisłości, C0ven na początku był zakładany jako międzynarodowy sojusz z językiem urzędowym angielskim.

Tutaj moja pamięć jest nieco zamglona, ale jak dobrze pamiętam do C0ven na samym początku dołączyło PTF. Wtedy też wszyscy osiedliśmy w Venal. Początki były obiecujące, lecz po kilku miesiącach BUFU odeszło z C0ven - wtedy nasze pomysły na EVE i sposób gry były na tyle różne że ciągneliśmy w różne strony - BUFU lubiło się "szwendać" my raczej klepać się lokalnie, zwłaszcza że wtedy w Venal był Outbreak regularnie robiący nam z dupy garaż, na których można było się nieźle pouczyć.

Chcieliśmy zbudować w C0ven "masę krytyczną" graczy, stąd rekrutacja Guns'N'Roses oraz nabór polaków do istniejących korpów. Niestety rekrutacja graczy nie-polskojęzycznych nie szła za dobrze i utrzymanie formuły międzynarodowej było coraz trudniejsze.
Na tym etapie zaczęły się pewne tarcia z NoQ, wynikające z tego że coraz więcej ludzi używało polskiego na ally/ts itp. Do tego byliśmy wtedy mało zorganizowani, w okolicy dobrze latający outbreak... więc wpierdole zbieraliśmy regularnie... z NoQ odszedł jeden z głównych FC, bekocz grał coraz mniej i wkrótce droga NoQ i C0ven się rozeszła.

Od tego momentu, C0ven w praktyce stał się polskim sojuszem.

Ciąg dalszy Widget dobrze opowiedział, a ja nic więcej dodać nie mogę, gdyż przeprowadzka do Stain zbiegła się z moim urlopem od C0ven :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 12, 2009, 12:15:42 »
odeszlismy z covenu nie w venal a kilka miesiecy pozniej gdy bylismy w stain, zaczelo nam sie zwyczajnie nudzic w stain :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 12, 2009, 18:43:08 »
odeszlismy z covenu nie w venal a kilka miesiecy pozniej gdy bylismy w stain, zaczelo nam sie zwyczajnie nudzic w stain :)

Widzisz Venzon, starość nie radość :) skleroza nie boli :P Faktycznie NoQ odeszło wcześniej mimo że to Was pamiętałem (przez to szwendanie się :) ) ale KB nie kłamie.
I to w sumie przez Was mieliśmy kontakt w Fallen Souls, bo tam wylądowaliście na czas jakiś.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 13, 2009, 21:17:08 »
No wojenka z MASSami i ich sojusznikami to był coś.
Warto wspomnieć że wtedy nas jechali nie tylko massi ale również włosi Liama i Exceed INC pod dowództwem Goberiusa(naprawde silny korp wtedy).To było łącznie koło 1000k charów. Wieczorkami do RLDS wpadali w 200 osób i nas smackowali(nas wtedy w gangach było koło 40-60 osób przez całą miesięczną kampanie. IMO fenomenealny rezultat dla sojuszu który na ów czas liczył 350 charów).

Na samym początku kampanii zacząłem używać kapsów we flotach i w jednej z pierwszych bitew kazałem skoczyć (największy błąd w mojej karierze jako FC, Anon mnie boleśnie wypinktował na TSie po tej walce, za co z perspektywy czasu bym mu podziękował jakbyśmy się spotkali)  i wjebaliśmy wszystkie kapsy. Dramat.
Potem MASS+włosi+Exceed mieli boost morale i postawili szpile w RLDS i nas zaczęli nas kampić przez 5 tyg. Byliśmy wieczorami w naszym prime time ciężko przygnieceni ich przewagą liczebną i walczyliśmy gangami remote bsów pod stacją.

Ostro było czasem :)


Co od tego jak c0ven ustawił pierwsze standy z SE i tego conva to Dalila mi tego nie zapomni raczej. Nawet jak już do SE przeszedłem to mi czasem szpile z tego powodu wbiła. No ale to nie moja wina, bo zagadała akurat jak prowadziłem flote i kończyłem flaszkę więc fantazja była ułańska   :2funny:. W konwie o czym pozwolę sobie dopowiedzieć DODAŁEM że ja tu tylko zabijam a od myślenia mam Zolthara i że ma gadać z nim albo  Himkiem który wtedy był dyplomatą i potem się wszystko na szczęście dobrze ułożyło hehe


Rogoo

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 14, 2009, 18:10:49 »

Straszny

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 14, 2009, 18:43:01 »
jest róznica miedzy żartami "w rodzinie" a rozmową o lamusach

raczej tego nie załapiesz

Loc0

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 14, 2009, 20:03:04 »
Nuuu daj jakis background tych "smieciarzy" bo za nic nie moge skojarzyc skad to sie wzielo :D:D

Rogoo

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 14, 2009, 20:09:03 »
jest róznica miedzy żartami "w rodzinie" a rozmową o lamusach

raczej tego nie załapiesz

Ja rozumiem, ze jest roznica miedzy trescia "zartow publicznych" a trescia zartow "w rodzinie".

Opis korporacji jest informacja jak najbardziej publiczna.

Pytamy wiec: "ale o co kaman z tymi smieciarzami ?" :)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 15, 2009, 11:58:59 »
jest róznica miedzy żartami "w rodzinie" a rozmową o lamusach

raczej tego nie załapiesz

Chyba chodzi o slawetny post bennego  :2funny: Teraz poprosze twoja definicje "rodzinny" . Czy to taka "rodzina" jak w tym kawale o zdjeciu  O0 ? Zeby bylo na temat napisze tylko, ze w tym tygodniu do c0ven dolaczyla nastepna polska korporacja. Witamy na pokladzie. Narazie nie napisze jej nazwy co by nie utrudniac jej przeprowadzki.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

YANNICK

  • Gość
Odp: O COVEN słów pare
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 15, 2009, 13:01:49 »
Deaell, właśnie podałeś jej nazwę, bo co za problem sprawdzić. ;)