Autor Wątek: Drone Wars, wschód i południowy wschód  (Przeczytany 42337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 10, 2009, 22:26:59 »
Padles na glowe czy co ? Moje doswiadczenia to jabber poczta i forum. Czemu mialbym nie wierzyc ludziom z wlasnego grona. Nie mam czasu na gre, eve mnie nie kreci i mam zdecydowanie wazniejsze rzeczy na lbie niz internetowe piksle w tym czasie.

gosti

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 10, 2009, 22:42:23 »
To strasznie fajnie. A moje doswiadczenia to pew pew w eve online. Takiej grze, rozumisz.



Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 11, 2009, 00:54:30 »
Padles na glowe czy co ? Moje doswiadczenia to jabber poczta i forum. Czemu mialbym nie wierzyc ludziom z wlasnego grona. Nie mam czasu na gre, eve mnie nie kreci i mam zdecydowanie wazniejsze rzeczy na lbie niz internetowe piksle w tym czasie.

Nabardziej wiarygodne wypowiedzi są z pewnością tych, którzy "nie grają w EVE, bo ich nie kręci". Powinienem się zatem zacząć wypowiadać na temat tego co sie dzieje w WoWie, bo w końcu w niego nie gram. Ale to taki offtop.
Póki co, pseudo ally padły, których po prostu nie było sensu bronić, bo po cholere bronić tych, którzy wystawiają do obrony 14 ludzi, a Atlas ma robić reszte?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 11, 2009, 09:53:34 »
Nabardziej wiarygodne wypowiedzi są z pewnością tych, którzy "nie grają w EVE, bo ich nie kręci". Powinienem się zatem zacząć wypowiadać na temat tego co sie dzieje w WoWie, bo w końcu w niego nie gram. Ale to taki offtop.
Póki co, pseudo ally padły, których po prostu nie było sensu bronić, bo po cholere bronić tych, którzy wystawiają do obrony 14 ludzi, a Atlas ma robić reszte?
No ale wiesz, to wielki sukces GS że pojechało te sojusze. Jak tam soulscream, masz już dostęp do kompa z taśmami prawdy?

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 11, 2009, 10:46:33 »
A ja sobie mysle, ze Was Soul wkreca  :uglystupid2: i ne ukrywam, ze sie dajecie  O0

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:36:06 »
No i na caod te biedne komentarze o ludziach siedzacych w posach po 4,5h nic nierobiacych. Nie rob tu damage control.

Soul, sprobojmy sobie wyobrazic ze myslisz logicznie. Jestes szefem GS, wodzem naczelnym floty, uberpownzabojcaglupichnoobow.

Lecisz ze swoja flota bronic PL przed atakiem NC. System niema cynojamera, przybywasz flota 160 osob, poczym okazuje sie ze PL wystawilo 2 carriery i 11 bs. Jak mniemam krzyknol bys BANZAJ, i ruszyl walczyc o czyjes sov wiedzac ze ta osoba ma to w dupie ( no bo jak inaczej skomentowac to ze pl wystawia 13 osob ? widac "we dont want this system anyway" )

Tak wiec konczac ta teoretyczna opowiesc wieze ze zrozumiales o co chodzilo w postach gosiaka i falo. Wieze ze twoje zajecia poza eve szybko pozwola ci na powrot do eve wkoncu Yogg jest teraz zabijalny przez noobow, a coloseum wciaz nie dziala.

@Bruce - kazdy z tych "sojusznikow" dont want this system anyway, a my za *kiepsko opłacanych pracowników od brudnej roboty* niechcielismy robic ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2009, 15:30:20 wysłana przez Sotharr »

Totalizator

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 11, 2009, 13:27:51 »
Sojusznicy od tego są żeby pomagać w biedzie, nam w Detorid przez czas kiedy u nas był kryzys partycypacji i mieliśmy 30 osób we flocie pomagali swoimi stuosobowymi i opłaciło się z nawiązką  ^^

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 11, 2009, 13:30:14 »
Sojusznicy od tego są żeby pomagać w biedzie, nam w Detorid przez czas kiedy u nas był kryzys partycypacji i mieliśmy 30 osób we flocie pomagali swoimi stuosobowymi i opłaciło się z nawiązką  ^^

Agreee ino niech ci sojusznicy wykaza sie czymkolwiek. Np VI ktore wykazalo sie ze nawet nie umieja posa przygotowac dla friendly capital group ( haslo znane bylo wszystkim i blue i redom na localu :D ), czy chodzby w ustawieniu timerow stronta na jakies sesowne godziny...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 11, 2009, 15:45:15 »
No ale wiesz, to wielki sukces GS że pojechało te sojusze. Jak tam soulscream, masz już dostęp do kompa z taśmami prawdy?

Nie, nie mam. Do 16 zostaje tam gdzie jestem teraz. Chrzciny kuzyna. Zreszta co sie tak palisz, zebym szpiega szybko spalil ? Heh
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2009, 15:55:08 wysłana przez Soulscream »

gosti

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 11, 2009, 21:02:33 »
Znowu jest nas 4x wiecej i sie chowamy. Tym razem w Wicked Creek pomagajac BYRN.

Mr edit.

Niedawno RA&co wstawilo pare posow BYRN w RFa jednoczesnie stawiajac 5 wlasnych. 2 na razie wstawione w RF, cos tam BYRNowego naprawione.

Nic wiekszego sie nie dzialo. Local oscyluje kolo 180-210 osob, prawie sami blue z czego 80% to Atlas, reszta BYRN+ Coven. RA zebralo jakas flote, ale sie wycofali. Podczas powrotu stracili paru spoznialskich z rak AAA+naszych.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2009, 22:17:01 wysłana przez gosti »

Loc0

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 11, 2009, 22:33:56 »

Haii o/

Sotharr

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 12, 2009, 15:32:46 »
To nie jest odpowiedni wątek na rozważanie rzekomych poglądów użytkowników, dlatego proszę o niewykolejanie go.

gosti

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 12, 2009, 22:12:20 »
Pomoglismy AAA naprawic hi-enda w Wicked Creek, pomoglismy BYRN naprawic cyno jama w tym samym regionie, zabilismy towera RA (?) i wrocilismy do domu.
Oporu brak.

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 12, 2009, 22:39:12 »
Pomoglismy AAA naprawic hi-enda w Wicked Creek, pomoglismy BYRN naprawic cyno jama w tym samym regionie, zabilismy towera RA (?) i wrocilismy do domu.
Oporu brak.
Chwilowo hosty są zajęci, wnioskując z rysunku powyżej. ^^ Ważny regrup.
Na pewno się jeszcze pojawią.

gosti

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 17, 2009, 00:09:59 »
AFK weekend z mojej storny i oczywiscie akurat wtedy duze pew pew na pd-wsch.   :diabeł:

Piatek
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=97796

Sobota
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=98456 (tutaj lossy Atlas-AAA-UK bardzo zanizone, wiadomo, ale szukac po innych KB mi sie nie chce :P)

Niedziela
Tez cos sie ponoc dzieje, ale nie wiem dokladnie co.
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=98683

Stop being useless, Polacy w Atlas... Opiszcie co tam sie dzialo w weekend.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:36:12 »
W weekend to nie wiem ale w niedziele była jedna wielka <ciach>... Sorry za słownictwo ale inaczej się tego nazwać nie da.
W naszym prime wychodziły jakieś posy COW więc zebraliśmy się (flota atlasu miała ok. 200 osób) i polecieliśmy ich bronić. Po drodze złączyliśmy się z flotą -A-, razem było nas 320. Do tego był COW który dysponował flotą ok. 80 osób. Staliśmy sobie wesoło w F-5. po czym z obu gatów w tym systemie wskoczyły hosty oraz COW się zbridgował. Czyli nas było ok. 400 a local sięgnął 1060 osób...
Atlas, -A-, COW vs GS, MM, RZR, RA, MT, XXX, KIA, PL i kilka mniejszych typu ultima ratio, red army alliance etc.
Po wskoczeniu hostów lag zmasakrował wszystko, nie dało się nic zrobić, strzelać, latać, nic nie działało jeden wielki syf. System nie był zreinforcowany ale nie mógł być bo walka w nim wybuchła spontanicznie, nikt jej nie planował. Po jakimś czasie działka zaczęły powoooooli działać, troche statków spadło, udało nam się zabić więcej niż straciliśmy głównie dlatego że hosty wskakiwały do nas a nie my do nich.
Po jakimś czasie czekania na aktywacje działek padł rozkaz wywarpowania na 9px gate i przeskoczenia, większość floty to zrobiła ale oczywiście node 9px był na tej samej maszynie co F-5 więc w tym systemie też kompletnie nic nie działało mimo już dużo mniejszego locala. Poczekaliśmy na spóźnialskich pare minut, i wróciliśmy do domu. Po drodze gonił nas gang MM ale wszyscy byli już tak wkurwieni lagiem że chcieli przegrupwoać się w 0-w co też zrobiliśmy. Gang MM przyleciał pokręcił się po systemie jak zebraliśmy się to sobie poleciał.
Niezapomniane niedzielne przeżycia. Dobrze że nie ma już boba i koalicja nie musi być do siebie splusowana :2funny:

http://killboard.atlas-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=98660

 :knuppel2: - Yogos
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2009, 13:19:06 wysłana przez Yogos »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:58:54 »
Byłem piwo piłem  ;) bo przez mega laga nawet nie bardzo wiedziałem co się dzieje  ;) Chyba do kogoś strzelałem, ale pewności nie mam bo działa żyły swoim życiem...jak i reszta modułów  ;) Najpiękniajsza było moja śmierć....coś około 30 minut zanim jajko sie pojawiło...tez spadło ale tego już ni huhu nie widziałem  :2funny:
Kto wygrał? O ile można mówic o wygranej?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Terion

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 17, 2009, 09:15:19 »
Tiaaa nie ma jak zebrac bloba 400 osob i narzekac, ze ktos zebral wiekszego  :2funny:  :uglystupid2: Do tego nazywac to <ciach>, bo przeciwnik nie dal sie rozstrzelac jak kaczki  :'(

 :knuppel2: - Yogos
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2009, 13:18:15 wysłana przez Yogos »

Rogoo

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 17, 2009, 09:32:47 »
Ogolnie byla to dosc zabawna akcja z mojej perspektywy.

Wrocil do nas pewien genialny FC a.k.a: "BUBBLE THE F*CK UP! BUBBLE THE F*CK UP MOTHERF*CKER! BUBBLE THE F*CK UP OR I WILL HAVE SEX WITH YOUR WIFE!" i mial byc hac gang op. Pomyslalem sobie "nie gralem ze 3 miechy ale z tym gosciem to musze poleciec bo przeciez ubaw bedzie po pachy".

Wiec pelen nadziei na jakis fajny roam polecialem sobie na "malego" opa, ladujemy w systemie, patrze na local - 850, a pozniej 1000+ osob. Wskoczylismy w banki, obczailem jaki jest lag, po 10 minutach wylagowalem w koncu z baniek - skoczylem na sejfa i znudzony wylogowalem.  :2funny:

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 17, 2009, 09:54:27 »
Tiaaa nie ma jak zebrac bloba 400 osob i narzekac, ze ktos zebral wiekszego  :2funny:  :uglystupid2: Do tego nazywac to <ciach>, bo przeciwnik nie dal sie rozstrzelac jak kaczki  :'(
Terion jak zwykle trzasnąłeś błyskotliwy komentarz. Zawsze można na Ciebie liczyć.
Po 1sze <ciach> była przez lag i to że bitka to była farsa a nie że ktoś nie dał się rozstrzelać. Grats za czytanie ze zrozumieniem.
Po 2gie ja nie narzekam na bloba tylko na laga a to różnica - brałem udział w bitkach z localem 1000+ gdzie lag był dużo dużo mniejszy i dało się grać. Wczoraj to była scena jak z przed 2 lat gdzie nic nie działało nic nie dało się zrobić było 5 gridów na jednym gejcie, overview bugi etc etc etc. Esencja wszystkiego co najgorsze lagu.
A blob był zebrany jako kontrblob do bloba w liczbie 400 który chciał rozstrzelać posy cow które mieliśmy bronić. Tylko że przeciwnik miał jeszcze więcej więc weź nie pitol głupot na forum tylko sie zaloguj od czasu do czasu. Jak zwykle masz dużo do powiedzenia jak na osobe która praktycznie nie gra.

 :knuppel2: - Yogos
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2009, 13:17:26 wysłana przez Yogos »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:09:26 »
A blob był zebrany jako kontrblob do bloba w liczbie 400 który chciał rozstrzelać posy cow które mieliśmy bronić.


Jednego POSa rozstrzelaliśmy w FYD-TO  :) Ogólnie chyba więcej, osobiście byłem przy jednym. RAZOR chyba jeszcze coś tam zezłomował  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 17, 2009, 12:03:10 »
Byłem tam, widziałem, nawet udało się nie wylogowywać, ale to była jedna z najgorszych lagowni a co za tym idzie bitek, na jakich udało mi się być, po kilku J od miejsca bitwy, które pokonaliśmy w godzine, lag odpuścił i to był jeden z najprzyjemniejszych momentów w EVE :). Żeby było jasne, jeśli wroga koalicja w takim składzie jak w F-5  zamierza podbić Atlas, to możecie już sobie pogratulować. Spontaniczny regrup dał wam 600-700 ludzi. Co jeśli to by było zapowiedziane CTA?  :uglystupid2: do czego to dąży chłopaki ?


Ps. Tak Terion .... potrafi "ubarwić" każdy wątek. Z tego co wiem temu człowiekowi siedzi totalnie niezrozumiała drzazga w dupie, zatem po co się męczyć, można dołączyć do właściwej grupy np. do takiej którą postnął Loc0 kilka postów wcześniej. Aha, to nie jest flejm, jeśli kogoś obraziłem to bardzo przepraszam  :angel:

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 17, 2009, 12:07:01 »
Cytuj
W naszym prime wychodziły jakieś posy COW więc zebraliśmy się (flota atlasu miała ok. 200 osób) i polecieliśmy ich bronić.
A na KB z bitwy CoW jako hosty?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 17, 2009, 12:30:02 »
A na KB z bitwy CoW jako hosty?
Tak bo po zbridgowaniu byli jako neutrale dla wszystkich i niestety dużo friendly fire się zdażyło :/

Terion

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 17, 2009, 13:24:37 »
Offtop mode on.

Czyli nas było ok. 400 a local sięgnął 1060 osób...
Atlas, -A-, COW vs GS, MM, RZR, RA, MT, XXX, KIA, PL i kilka mniejszych typu ultima ratio, red army alliance etc.

Dobrze że nie ma już boba i koalicja nie musi być do siebie splusowana :2funny:

Nie no zero narzekania na bloba, chodzi tylko o laga ... Gratz za umiejetnosc przeksztalcania mysli na slowo pisane.

Masz racje wcale sie nie loguje, dobitnie o tym swiadczy fakt braku aktywnosci na Kb. Normalnie az nie wiem co odpisac  :'(

Terion niestety nie ubarwia tylko pisze prawde, to ze niektorym sie ona nie podoba to inna inszosc, nie moj problem.
@ Pawel U. ogladales moja dupe, ze wiesz co mi tam siedzi badz tez nie ? Wklejajcie sobie obrazki przeciw NC, w koncu niewiele wiecej wam zostalo.

Offtop mode off.


Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 17, 2009, 13:35:39 »
a ja mysle ze na calej mapie (czyt. tereny 0.0) powinien byc happy rainbow land i wspolnie zakampimy wszystkie bramy i zgankujemy tych zlych misjonarzy z empire, no wait....oni tam nie wlatuja...to co robimy

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 17, 2009, 14:05:39 »
Offtop mode on.

Nie no zero narzekania na bloba, chodzi tylko o laga ... Gratz za umiejetnosc przeksztalcania mysli na slowo pisane.

Masz racje wcale sie nie loguje, dobitnie o tym swiadczy fakt braku aktywnosci na Kb. Normalnie az nie wiem co odpisac  :'(

Terion niestety nie ubarwia tylko pisze prawde, to ze niektorym sie ona nie podoba to inna inszosc, nie moj problem.
@ Pawel U. ogladales moja dupe, ze wiesz co mi tam siedzi badz tez nie ? Wklejajcie sobie obrazki przeciw NC, w koncu niewiele wiecej wam zostalo.

Offtop mode off.
Zacząłem odpisywać na tego posta ale daruje sobie. *ciach*

I słusznie. Ten wątek ani nawet dział nie służy do omawiania stylu pisania użytkowników czy też tego, kto blobuje bardziej. Wymieniliście przyjacielskie kuksańce, a teraz proszę o pisanie na temat. — Soth
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2009, 14:14:47 wysłana przez Sotharr »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 17, 2009, 18:08:16 »
Generalnie w takich mometach zawsze mowie ze bitwe wygralo ccp :D


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 17, 2009, 18:26:34 »
Raczej po raz kolejny przegrało. Jak gram już rok z hakiem co drugi patch to podobno usuwanie laga min, a jednak zawsze gdzieś się trafi dokładnie w takiej formie w jakiej już ponoć przestał istnieć..

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

silvia

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 17, 2009, 21:00:01 »
Jest roznica.

Popatrz na jita kiedys a teraz.

Popatrz tez na bitwy kiedys a teraz.
Kiedys z zyciu 400 vs 700 by sie nie zdazylo.
Nawet do systemu by niewlecieli :)

Rogoo

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 17, 2009, 21:00:14 »
Proponuje wprowadzic na KSOD podobna zasade jak na SHC:

"Narzekanie na bloba = automatyczny warn."  :angel:

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 18, 2009, 00:40:36 »
laga nigdy nie wyeliminuja, koniec i kropka

eve jest za male (swiat), kiedys na to samo (bez dronkowa) bylo 10k ludzi w prime
teraz jest 40k, ni chu chu nie obejdzie sie bloba
pamietam w gnw wielkie bloby byly po 80ppl
pamietam wymordowanie i przejecie bkg przez PA, zebralismy 80 typa i to byl zaj blob, nawet bob nie walczyl

teraz na spontan roamy potrafia sie wieksze gangi zebrac,

zadne infinibandy czy 64 bity nie pomoga, mozna 100v100 , to sciagna 500v500
to bedzie mozna ? sciagna 1000v1000

imo albo zwiekszyc powaznie liczbe systemow (cos jak boki empire tylko nad i pod empire na mapie) albo zrobi max standow sojuszu na 3

ale obie rzeczy nie realne

co do ciebie terion to jak nie grasz to sie nie wypowadaj, ja tez nie gram, i nie komentuje zadnych zwyciestw czy porazek tri, jak ci sie cos nie podoba to zmien ally
ale srac we wlasne gniazdo to szczyt

Terion

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 18, 2009, 00:52:17 »
Acha - brak propagandowego bagna i gloryfikacji wlasnego ally to sranie w wlasne gniazdo. Precz z obiektywizmem - niech zyje jedyna sluszna prawda (piszcie mi PMki jaka prawda na dana chwile jest aktualnie sluszna).


LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 18, 2009, 05:32:40 »
 J2-PZ6 - przejdzie do annalow histori eve(podobno najwiekszy cap fest w grze jaki widziano ) -  ilosc capow w starciu okolo 170 - liczba wrakow cap shipow na polu bitwy okolo 154.

Dokladniejszy raport napisze jutro po przebudzeniu.

Awards :
PL/RZR/MT/GS - za utrzymanie pola po bitwie ( piekne przeladowanie sie na nowe kapcie i powrot na pole bitwy - rzr )

AAA / ATLAS - za zabicie calego omfg stada capsow przeciwnika

Straty rozkladajac na strony walki
 PL/RZR/MT/GS (81 dreads & 2 carriers)
 AAA/ATLAS     (69 dreads & 8 carriers)

Ps1 Wiedzielismy ze to bajt jest ( intel przekazal ze rzr sie grupuje zeby miec wiecej kapci, oraz ze pl przygotowuje sie z gs i mt do wskoczenia przez bridge tytana + ich kapcie )

Ps2 Piekna bitka dzieki temu ze local oscylowal w okolicach 160( poczatek walki) do cos bodajze 230( w szczycie ) do ponownie okolo 160 ( na koncu walki - tak bylem last carrierem ktory odgryzajac sie probowal zginac godnie :D )

Ps3 Jak jest sie ostatnim na polu bitwy to nawet strong exile boooster nie pomaga :D

Ps4 Znowu zarwana noc :D

 


Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 18, 2009, 08:01:28 »
J2-PZ6 - przejdzie do annalow histori eve(podobno najwiekszy cap fest w grze jaki widziano ) -  ilosc capow w starciu okolo 170 - liczba wrakow cap shipow na polu bitwy okolo 154.

Dokladniejszy raport napisze jutro po przebudzeniu.

Awards :
PL/RZR/MT/GS - za utrzymanie pola po bitwie ( piekne przeladowanie sie na nowe kapcie i powrot na pole bitwy - rzr )

AAA / ATLAS - za zabicie calego omfg stada capsow przeciwnika

Straty rozkladajac na strony walki
 PL/RZR/MT/GS (81 dreads & 2 carriers)
 AAA/ATLAS     (69 dreads & 8 carriers)

Ps1 Wiedzielismy ze to bajt jest ( intel przekazal ze rzr sie grupuje zeby miec wiecej kapci, oraz ze pl przygotowuje sie z gs i mt do wskoczenia przez bridge tytana + ich kapcie )

Ps2 Piekna bitka dzieki temu ze local oscylowal w okolicach 160( poczatek walki) do cos bodajze 230( w szczycie ) do ponownie okolo 160 ( na koncu walki - tak bylem last carrierem ktory odgryzajac sie probowal zginac godnie :D )

Ps3 Jak jest sie ostatnim na polu bitwy to nawet strong exile boooster nie pomaga :D

Ps4 Znowu zarwana noc :D
Kurdeeee
Dlateczego to zawsze musi być tak późno! Zastanawiałem się czy zostać ale stwierdziłem że eee tam ide spać. No i teraz mam... Grats bitki dla obu stron!