Autor Wątek: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany  (Przeczytany 12040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Totalizator

  • Gość
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1062752

tl;dr

nasz agent zdobył pozycję w której miał "transferować" komponenty do supercapsów dla Atlas w Omist, gdy zebrał kontrakty na części do trzech tytanów i nyxa atlas zaczął czuć że coś jest nie tak więc zwinęliśmy co już nam dali.

Nashir

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2009, 22:41:14 »
~~mittani sends his regards~~

Rogoo

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2009, 23:03:24 »
Spygame to jest bardzo dobry film. :)

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2009, 00:13:46 »
czyli wyszła wam kradzież.... no ale chwalić sie skurxxx na forum ? To juz chyba przesada. I to sojusz ktory twiedzil ze walczyl (kiedys) z metagamingiem ? (mowie o naszym forum bo z czytania caod po przejrzeniu setek durnych postów zrezygnowalem - goonmembersi zalewają je tonami bezsensownych wypowiedzi rujnując jakąkolwiek wymianę poglądów tam)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 08:32:45 wysłana przez Xarthias »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2009, 00:15:12 »
Co się dziwisz, to są emodzieciaki...  :P

PS Goonsi i tak nie chcą tych statków, więc po co im?  ::)
Cała prawda o moim graniu...


LoveKebab

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2009, 00:18:37 »
mk zbieral zamowienia na tytany bo doszedl do wniosku ze produkcja tytanow jest dochodowa
a ze trafila sie okazja dojscia do goonswarm to i skozystal - delve co by nie mowic jest dosc bezpieczne niezaleznie od tego kto kontroluje region (wczesniej GBC z banda alliancow teraz nc z jeszcze wieksza banda) wiec produkcja tytkow jest znacznie bezpieczniejsza... a ze na odchodne mogl cos brzydkiego zrobic w grze o statkach kosmicznych to sie nie dziwie ^_^

Bruce - nie miej zludnych nadzieji bo MK ma tyle z "waszego agenta" co i ja - to byl po prostu czysty zysk, kazdy praktycznie by zrobil to samo - tak sie dzieje gdy alliance pozwala na zarzadzanie 40bil osobie ktora w sojuszu jest nie dluzej jak miesiac :) co z tego ze ma 15 altow ...

Rogoo

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2009, 01:58:05 »
Złe goonsy, złe! A kysz!

Skwiercpur

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2009, 02:06:05 »
1.oddajcie im te tytki bo podobno walczycie z metagejmingiem
2.bob zwycieza w wojnie
3.bufu jest od dzisiaj wyrocznia moralnosci

ivil

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2009, 02:10:41 »
Nie czytalem tematu na eve-o ale z opisu Bruce'a wynika ze nie byl to metagamimng tylko przekupstwo/szpiegostwo bedace jak najbardziej czescia "normalnej" mechaniki gry (podobnie jak scam). W sumie to maja sie czym chwialic bo cztery supercapsy mniej u wroga to nie w kij dmuchal a gdy ten sprzet mozna dolaczyc do wlasnych zasobow to juz w ogole bardzo sprawnie wykonana akcja. Nigdzie nie zostalo powiedziane ze jedynym slusznym sposobem pozbawiania wroga statkow jest strzelanie do nich.

Co do aspektow moralnych to na codzien wiekszosc pilotow zajmuje sie mordowaniem(nie wylaczajac mnie) wiec proba udowadniania nizszosci moralnej zlodziejowi wydaje sie lekko nie na miejscu :P

LoveKebab

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2009, 02:29:54 »
2009-04-30  12:14:33  Gregor  monkeyking  u still havent told me about how u did 40bil in 5 minutes :D 
2009-04-30  12:14:44  monkeyking  Gregor  stole a titan comp set
2009-04-30  12:14:49  Gregor  monkeyking  ahahahha
2009-04-30  12:14:53  Gregor  monkeyking  win
2009-04-30  12:14:54  Gregor  monkeyking  lol
2009-04-30  12:15:12  Gregor  monkeyking  did they even realized who took it ? 
2009-04-30  12:15:18  monkeyking  Gregor  nope
2009-04-30  12:15:21  monkeyking  Gregor  as im Moveing it
2009-04-30  12:15:25  monkeyking  Gregor  lolz
2009-04-30  12:15:28  Gregor  monkeyking  lmao
2009-04-30  12:15:30  monkeyking  Gregor  from empire 2 0.0
2009-04-30  12:16:03  monkeyking  Gregor  no 1 knows yet bar a few need
2009-04-30  12:16:11  monkeyking  Gregor  to get last of assets out first

:)

Sotharr

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2009, 02:49:46 »
czyli wyszła wam kradzież.... no ale chwalić sie skurwysynstwem na forum ?

Gdy kolesie z BNC zajumali prywatnego tytana Hegemona Rasta i chwalili sie tym na forum, to też sie tak oburzałeś? Może wezwać łaaambulans?  :'(  >:D

LoveKebab

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 02, 2009, 04:34:23 »
napiszcie jeszcze newsa na onecie ...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 02, 2009, 09:03:56 »
Żaden metagajming, całe życie wojny były prowadzone na froncie i poza nim - agenci, szpiedzy, dywersanci... I bardzo dobrze że mechanika gry nie ogranicza sztucznie pewnych zachowań. Gdy 300 osobowa flota rozbija w puch 120 osobową to jest ok... ale gdy agent po cichu, potajemnie zmniejsza wartość bojową przeciwnika to już nie jest ok? Jeśli ktoś jest na tyle durny że w środku wojny mianuje dyrektorem kogo podleci (BOB) lub zleca pewne sprawy niesprawdzonym ludziom - szkoda że ten agent nie był sprytniejszy i nie opierniczył więcej sprzętu i gotówki.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 09:09:40 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 02, 2009, 09:08:30 »
Cytuj


Bobby Atlas
Gallente
Di-Tron Heavy Industries
Atlas Alliance    
Posted - 2009.05.01 19:33:00 - [9] - Quote
Report
Edited by: Bobby Atlas on 01/05/2009 19:33:57
Sasheria, a moron shield tanked avatar pilot, defected to goons, with HIS parts for a titan he spent 2 weeks hauling to omist (thats the "titan(s)" bit).

Then after a month of asking for leadership forum access every time a link went into in game channel I guess he got the idea he wasn't ever going to get that access and felt safer going elsewhere to build his titan, cya.

So with the exception of a lame alliance mail spam and some TS bans, goon epic drama is not so epic today.


Nastepna goonsowa fail drama ?

Nashir

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 02, 2009, 09:24:12 »
Nastepna goonsowa fail drama ?

damage control itt ?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 02, 2009, 09:25:23 »
Zaraz zaraz...kto jest większym tumanem? Ten co pomyślał i sprawnie przeprowadził akcje szpiegowsko-dywersyjna czy ten co odstawił myślenie na boczny tor i dał sie oszukać? EVE to nie jest prosta strzelanka nie wymagająca myślenia. Mysleć trzeba panowie i panie, i zabawa będzie na wysokim poziomie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 02, 2009, 09:27:06 »
Jaki damage control ?

Jeśli partsy były prywatne to wydymaliście jakiegoś durnia a nie atlas.
Choć bardziej mi to wygląda na to że nie udało wam się dostać na dyrektorskie forum atlasu a Mittens czy kto tam próbował się wbić nie chciał ryzykować jeszcze bardziej częściami więc zawinął się do empire i zrobił drame.

YANNICK

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 02, 2009, 09:58:18 »
Tego się nie dowiemy pewnie nigdy. GS będzie twierdził, że ukradł 3 tytany w proszku, a Atlas, że to były czyjeś prywatne części, więc dla sojuszu niespecjalna strata.

Tak czy inaczej szpiegostwo to nie metagaming i powinno być istotną cześcią każdej wojny. Z drugiej strony chociaż uważam, że metagaming świadczy o żałosnym życiu i niemocy osoby, która się do niego ucieka, to gdyby ktoś dał mi możliwość wyłączenia GS, to raczej zastanawiał bym się nad tym "kiedy" zamiast "czy". ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 12:54:01 wysłana przez YANNICK »

LoveKebab

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 02, 2009, 10:24:47 »
... a Mittens czy kto tam próbował się wbić nie chciał ryzykować jeszcze bardziej częściami więc zawinął się do empire i zrobił drame.
nie rozumiem dlaczego wszystko co z goonsami zwiazane teraz sygnuje kazdy Mittensem ... Sasheria, Termelane Kahn (nie pamietam jak sie nazwe tego chara pisze), monkeyking1, Sirob, Zonix, <insert random ex-omen alt in goons> to sa wszystko alty mk anie mittensa :)

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 02, 2009, 10:45:16 »
Ło jezu, co to się dzieje  :2funny: Podobno czytanie CAOD szkodzi, a prawda leży po środku :P Anyway, gratuluje takiej "siatki" szpiegowskiej :) Szczerze :P

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 02, 2009, 10:46:14 »
Gdy kolesie z BNC zajumali prywatnego tytana Hegemona Rasta i chwalili sie tym na forum, to też sie tak oburzałeś? Może wezwać łaaambulans?  :'(  >:D

głupia uwaga (i nie wiem czemu złośliwa) bo nigdy nie popierałem metagimngu i nigdy nie pochwaliłem żadnej akcji gbc bedącej meta-grą, poza tym co innego szpiegunek a co innego meta-gaming, każdy średnio kumaty gracz to załapie, gdzie jest ta granica (pomijam GS membersów bo z nimi to jak rozmowa o patriotyzmie i wyzywaniu od wszechpolaków).
[Edit: jak widać z posta ponizej do grona GS-membersów należy doliczyć jeszcze Aizhena, który tez nie kuma gdzie ta granica jest]

dla mnie debilne sa uwagi o tym ze "trzeba było lepiej uważać" itd... (albo że "fajna akcja szpiega")  - że to sie niby dzieje na wzór RL -  placek z jagodami prawda, gdyby gra miała PROMIL zabezpieczeń z RL jakie stosuje sie przy powaznych transakcjach handlowych czy w wojsku to żadna z tych akcji nie miałaby miejsca. To nie wina za mało uważających graczy tylko CCP które nie potrafi stworzyś SPÓJNEGO systemu zarządzania tak gigantycznym majątkiem jaki gracze w grze mają. (najlepszy przykład - prościuteńkie zmiany w zarządzaniu sojuszem wprowadzono dopiero żałośnie po rozwiazaniu BOBa i nawet nie wspominajac ze jedno ma coś wspólnego z drugim).
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 12:11:21 wysłana przez Scaryman »

acaste

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 02, 2009, 11:31:21 »
były by 3 tytany w atlasie, a nie będzie i tyle -  jeżeli mieści się to w ramach mechaniki gry to każdy komentarz o meta-g jest nie na miejscu, bo nikt nie jest "święty"

dla jednego strata 3 tytanów czy wyłączenie ally to coś złego, ale dla mnie np złe jest, że ktoś odpalił mi dd w posie, czy używał szpiegów by wiedzieć kto jest fc i go zabić jako 1 itp

a jeżeli latacie z bobem/gonsami/aaa w flotach to każdy z was często nie wiedząc brał w tym udział, bo np dawał "x" do floty molla a on wiedział, od szpiegów kiedy i jak uderzą przeciwnicy,
nawet tu na centrali pełno jest postów o tym, że ktoś się śmiał bo 2 osoba płakała na ts jak przegrywali "why we lose", czasem się to nazywa "dostaliśmy info",

a bumpowanie z posów, scam, robienie sztucznego laga, log off, itp itp .....

więc fajnie to wygląda "nie popieram, ale uczestniczę i mam fajną zabawę"

lastverb

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 02, 2009, 11:51:14 »
heh ja juz nic nie rozumiem, skoro odwolujecie sie do mechaniki: kiedys mechanika pozwalala na dd w posie czy bumpowanie posa tytanami, to nie bylo nic poza gra, tylko wykorzystanie szpiegow (w 1. przypadku). co jest w koncu metagamingiem?

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 02, 2009, 12:02:18 »
nie rozumiem dlaczego wszystko co z goonsami zwiazane teraz sygnuje kazdy Mittensem ... Sasheria, Termelane Kahn (nie pamietam jak sie nazwe tego chara pisze), monkeyking1, Sirob, Zonix, <insert random ex-omen alt in goons> to sa wszystko alty mk anie mittensa :)

Ach, skojarzyłem skąd znam Sasherię. Ten alt to Tamerlane Kahn i sporo krwi nam w Sabrze napsuł w Stain...

Anyway.

Skoro to ex-Omen, to ja się wszystkiego po nich mogę spodziewać. I jak do Atlasa przechodzili niektórzy, to się dziwiłem.

Kiedyś Omen tak bardzo potrzebował sukcesu z nami, że postanowił z posa wybumpować za pomocą blue do nas carriera z Atlasu naszego capsa na afku. Koleś ignorował standy, pieprzył coś o zrzucaniu ról (jasne, kilka dni jeszcze jako blue nas męczył). Ot, ex-Tri style.

Owszem, to jest zgodne z mechaniką gry, niepetycjonowalne, zresztą nic nie zrobiliśmy z tym. Po prostu opinia o tych ludziach jest taka, że nie są dobrymi pvperami, tylko dobrymi cheaterami  :)
Cała prawda o moim graniu...


Loc0

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 02, 2009, 12:11:03 »
AAaa another whine bomb lulz, ktos tam powyzej dobrze napisal - jakbym mial mozliwosc wylaczenia GS to nie byloby problemu "czy" a "kiedy". Przejzyjcie na oczy :D gratki.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 02, 2009, 12:17:18 »
AAaa another whine bomb lulz, ktos tam powyzej dobrze napisal - jakbym mial mozliwosc wylaczenia GS to nie byloby problemu "czy" a "kiedy". Przejzyjcie na oczy :D gratki.

a co tu przeglądać ? co to za zabawa ? bawimy sie w gre a co w tym zabawnego ? (ok - w każdym razie ja sie bawie w gre internetową i tylko w gre)

juz zupelnie nie jarze co was rajcuje w takich chamskich zagrywkach, to kiedy kurw...  zaczniecie składać gratulacje z namierzenia w RL i spałowania kogoś baseballami?

Terion

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 02, 2009, 12:21:47 »
głupia uwaga (i nie wiem czemu złośliwa) bo nigdy nie popierałem metagimngu i nigdy nie pochwaliłem żadnej akcji gbc bedącej meta-grą, poza tym co innego szpiegunek a co innego meta-gaming, każdy średnio kumaty gracz to załapie, gdzie jest ta granica (pomijam GS membersów bo z nimi to jak rozmowa o patriotyzmie i wyzywaniu od wszechpolaków).
[Edit: jak widać z posta ponizej do grona GS-membersów należy doliczyć jeszcze Aizhena, który tez nie kuma gdzie ta granica jest]

dla mnie debilne sa uwagi o tym ze "trzeba było lepiej uważać" itd... (albo że "fajna akcja szpiega")  - że to sie niby dzieje na wzór RL -  placek z jagodami prawda, gdyby gra miała PROMIL zabezpieczeń z RL jakie stosuje sie przy powaznych transakcjach handlowych czy w wojsku to żadna z tych akcji nie miałaby miejsca. To nie wina za mało uważających graczy tylko CCP które nie potrafi stworzyś SPÓJNEGO systemu zarządzania tak gigantycznym majątkiem jaki gracze w grze mają. (najlepszy przykład - prościuteńkie zmiany w zarządzaniu sojuszem wprowadzono dopiero żałośnie po rozwiazaniu BOBa i nawet nie wspominajac ze jedno ma coś wspólnego z drugim).

No i po raz n-ty

BoB/GBC/ogolnie zua strona mocy oszukac przeciwnika, powylaczac posy/podpieprzyc capy/supercapy/wyciagac info roznymi kanalikami - dobrze, perfekcyjne zagrania, przewidywania ruchow przeciwnika. A osoby poszkodowane sa same sobie winne bo sie nei zabezpieczyly
NC/GS/ta dobra strona mocy zaszkodzic dark side of powa poprzez wylaczenie posow/ally/podpieprzenie capsow/wyciagneicie fora etc - metagaming, skurwy****, maciciele, zalosne osoby etc.

Swietne podejscie ...  :2funny: :2funny: :2funny:

Tym razem to nie byla partia szachow ?  ;D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 02, 2009, 12:49:18 »
Ma ktoś zapiasane screeny goonsów ?
Chiałbym zachować te wspaniałe dzieła photoshopa na przyszłosć  O0

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 02, 2009, 12:54:45 »
nie Terion - byłem jedyną chyba osobą z udzielających sie na forum która nie jechała po Tobie jak marudziłeś na metagaming a wszyscy jechali ze to normalne, przejrzyj tamtą dyskusje a potem pisz posty (fajnie byloby jakby mądrzejsze niz to to tutaj co popełniłeś przypisując mi słowa których nigdy nie powiedziałem).

parta szachów dotyczyła spodziewanych crashów noda w czasie tamtej bitki, czegoś kompletnie innego niż poruszany temat, chyba ze było to tak dawno ze CI pamięć odmawia posłuszeństwa.

i dalej uważam ze porównywanie metagamingu do akcji z RL jest kompletnie z  końca pleców bo gra nie oferuje praktycznie zadnych zabezpieczeń przy zarządzaniu relatywnie wielkim majątkiem sojuszów/korporacji w grze. Pisałem wyżej -w swoim rajcowaniu sie kto kogo lepiej okradł zaraz zaczniecie składać gratulacje za spałowanie gracza w RL.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 14:28:46 wysłana przez Scaryman »

ivil

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 02, 2009, 13:11:48 »
Codziennie w Jewta scammowane pewnie setki miliardow isk a CCP zapytane o to jedynie szczerzy zeby i odpowiada cos w stylu "fajnie nie?". To co zrobil GS nie bylo niczym innym, ba nawet nie wykozystywali dziury w mechanice tylko czyjas naiwnosc.
Dla porownania mozna dodac ze codziennie sie ludzie wkurzaja o logoffski a CCP zapytane o to wzdycha i mowi widzi ze to nie jest dobre ale nie bardzo maja pomysl jak temu zaradzic bez robienia z eve gry dla nolifeow.

W zalozeniach tworcow wojny w eve mialy byc jak najbardziej zawziete, mialy wywolywac emocje i jak najlepiej odwzorowywac te "prawdziwe" wiec nalezy sie spodziewac ze widzac takie akcje owi tworcy sa wniebowzieci. Kazdy walczy tak jak moze i wyraznie widac ze GS odstaje jakoscia floty i umiejetnosciami od swoich przeciwnikow wiec staraja sie braki nadrabiac siatka szpiegowska bo nawet juz im liczby nie pomagaja.

Jakis czas temu Terion strasznie sie pieklil o jakas tam akcje wywiadu GBC i zostal zjechany kompletnie za to ze ma smieszne poczucie e-honoru i w ogole sie nie zna na tym jak powinno sie grac w prawdziwe eve-o. Moje sympatie w grze leza raczej po stronie BoBa ale podwojne standardy sa zle a fakt iz niedawno nawet Loc0 zauwazyl ze czytajac centrale mozna odniesc wrazenie ze GS jest jedynym normalnym ally oznacza ze musi byc ostro poniewaz pamietam jak jeszcze niedawno na sama mysl o strzelaniu do goonow cieszyl sie tak bardzo ze gdyby usmiechnal sie bardziej to odpadl by mu czubek glowy.

Podsumowujac kazdy ma prawo bawic sie w internet pixel spaceships jak mu sie podoba pod warunkiem ze porusza sie wewnatrz mechaniki stworzonej przez CCP czyli moze sobie klepac cale zycie misje w hisecu, wystawiac floty capsow, okradac inne ally przy pomocy szpiegow ale nie moze przeprowadzac atakow DoS na serwery TS przeciwnika, przenosic przemocy do swiata rzeczywistego czy zarabiac na grze kasy z RL.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 14:45:22 wysłana przez Ivil »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 02, 2009, 13:18:17 »
Czy jak napiszesz na karcie bankomatowej/kredytowej PIN, zgubisz te kartę, ktoś skorzysta, to też wina banku bo nie stworzył karty po której nie można pisać? Wina producenta żółtych karteczek że ktoś pisze hasło i wiesza na monitorze?
NIKT NIGDZIE  nie stworzył doskonałego systemu zabezpieczeń, czy to w RL czy w grze. Gdziekolwiek wchodzą w grę pieniądze czy ro realne czy wirtualne, trzeba myśleć.
Najbardziej zawodnym ogniwem jest człowiek i nikt inny, żadne zabezpieczenia nie pomoga jak człowiek po prostu nie myśłi.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

myst1q

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 02, 2009, 14:21:35 »
co jest zlego w logofski?
logofski nikogo nieokrada.  :(

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 02, 2009, 15:21:25 »
Czy jak napiszesz na karcie bankomatowej/kredytowej PIN, zgubisz te kartę, ktoś skorzysta, to też wina banku bo nie stworzył karty po której nie można pisać? Wina producenta żółtych karteczek że ktoś pisze hasło i wiesza na monitorze?
NIKT NIGDZIE  nie stworzył doskonałego systemu zabezpieczeń, czy to w RL czy w grze. Gdziekolwiek wchodzą w grę pieniądze czy ro realne czy wirtualne, trzeba myśleć.
Najbardziej zawodnym ogniwem jest człowiek i nikt inny, żadne zabezpieczenia nie pomoga jak człowiek po prostu nie myśłi.

+1

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 02, 2009, 15:37:11 »
Cholera wie ilu głowic ruskie nie potrafia się doliczyć ;D. A o całej reszcie i tak przeciętny zjadacz chleba nie miałby pojęcia ;). A co do kradzieży tytków, to jak w przypadku rozwiązania Bob-a - Nice one. Tylko z dala mi od hangaru corpowego :D.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

LoveKebab

  • Gość
Odp: Delve War II - Atlas traci trzy tytany, GS zyskuje trzy tytany
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 02, 2009, 16:15:04 »
Tak tylko ze jakos nikt nie kradnie prawie co tydzien glowic nuklearnych, atomowych lodzi podwodnych czy lotniskowcow. Nie wylacza zasilania w calych miastach lub wynosi super tajnych dokumentow.
jakos nie strzelamy sie statkami kosmicznymi