Autor Wątek: Secure Containers i... kilka pytan  (Przeczytany 2964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mcmviper

  • Gość
Secure Containers i... kilka pytan
« dnia: Kwiecień 22, 2009, 16:56:49 »
Witam!

Troszke wkurza mnie juz kopanie do puszki - dosyc czesto jestem okradany i nic nie moge z tym zrobic wiec pomyslalem aby rozstawic sobie na pasku kilka secure containerow i do nich kopac. I tu pojawia sie problem - gdy prubuje wystrzelic kontenery to pojawias ie info, ze nie moge wystrzelic kontenera bo jestem w odleglosci mniejszej niz 5000m od (innego kontenera lub wraku). Moje pytanie brzmi - czy moge wystrzelic kontenery gdziekolwiek - potem je przeciagnac tractorem w konkrete miejsce a potem z anchorowac i zabezpieczyc haslem???

Ellaine

  • Gość
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2009, 17:13:24 »
Kopanie do kontenera jest bez sensu, bo ma on pojemność 3900 metrów. Więcej stracisz 20 razy więcej czasu latając między kontenerami niż na kradzieżach. Rozwiązanie jest proste - kop w systemach gdzie jest kilku ludzi, nie kilkaset.

Goomich

  • Gość
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2009, 17:14:30 »
Nie, ciągać możesz tylko wraki i jettisony.

mcmviper

  • Gość
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2009, 17:50:21 »
Hehe ludzi az tak duzo to tu nie ma. A moze nie napelniac do konca puch tylko zwozic gdy juz bede mial na zapelnienie calego indyka??

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2009, 12:36:59 »
w takiej sytuacji najlepiej kopac na 2 konta - 1 kopie, 2gie w indyku. a zeby miec 100% pewnosci, ze nikt ci nic nie ukradnie, to 1 secure kontener zakotwiczasz i traktujesz go jako bufor miedzy koparka a indykiem.

mcmviper

  • Gość
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2009, 13:05:53 »
Niby tak ale majac 2 konta szkoda by aby 1 marnowac tylko na wozenie urobku - lepiej 2 kontem na raty latac lub misje robic lub jeszce cos innego. W sytuacji aby 1 kontem zwozic towar trzeba by kilka osob kopiacych - hauler za duzo czasu wisial by bezczynnie na pasku w oczekiwaniu na skalki.

I troszke odejde od tematu. Kumpel z korpa jest kopaczem i nie ma zadnych skili pozwalajacych mu na robienie misji a chcialby podwyzszyc sobie stand do korpa aby osiagnac perfekcyjny przemial (6.7 oczywiscie). Czy w takim przypadku latajac na misje moge wciagnac go do floty aby otrzymal tez troszke standa mizmo, ze to ja robie misja a on sobie spokojnie siedzi i paski ryje??

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2009, 13:10:19 »
I troszke odejde od tematu. Kumpel z korpa jest kopaczem i nie ma zadnych skili pozwalajacych mu na robienie misji a chcialby podwyzszyc sobie stand do korpa aby osiagnac perfekcyjny przemial (6.7 oczywiscie). Czy w takim przypadku latajac na misje moge wciagnac go do floty aby otrzymal tez troszke standa mizmo, ze to ja robie misja a on sobie spokojnie siedzi i paski ryje??

Jesli oddajesz misje na flote, to on tez dostaje standing

Goomich

  • Gość
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 23, 2009, 13:26:07 »
Niby tak ale majac 2 konta szkoda by aby 1 marnowac tylko na wozenie urobku - lepiej 2 kontem na raty latac lub misje robic lub jeszce cos innego. W sytuacji aby 1 kontem zwozic towar trzeba by kilka osob kopiacych - hauler za duzo czasu wisial by bezczynnie na pasku w oczekiwaniu na skalki.

To mu mining foremana zrób.

mcmviper

  • Gość
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 23, 2009, 13:36:41 »
Tomash znaczy sie dolaczyc go do floty i normalnie robic misje. Dobrze mysle??

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Secure Containers i... kilka pytan
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2009, 13:44:17 »
Tomash znaczy sie dolaczyc go do floty i normalnie robic misje. Dobrze mysle??

najwazniejsze jest, zeby byl we flocie kiedy konczysz misje u agenta, ale jak bedzie we flocie caly czas, to nie zaszkodzi.