Autor Wątek: Gra  (Przeczytany 2540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

prezesik

  • Gość
Gra
« dnia: Kwiecień 20, 2009, 14:57:33 »
Witam jestem nowy i akurat teraz ściąga mi się gra puki jeszcze jej nie mam mam pytanko gra  w jakim jest jezyku ???  Moze ktoś mnie pokierować co się robi na starcie gry ..Znalazłem tu rożne tematy ale nigdzie nie jest opisane co i jak jak się zaczyna grę  :coolsmiley:

NeX

  • Gość
Odp: Gra
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2009, 15:08:54 »
To żeś się akurat jak wyrzut sumienia pojawił. Tutaj zacząłem pisać jak wystartować grą,  ale wiosna panie z gołym pępkiem chodzą i takie tam... Do jutra dokończę  ninja

http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=6343.msg90401#msg90401

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Gra
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2009, 15:58:44 »
Witam jestem nowy i akurat teraz ściąga mi się gra puki jeszcze jej nie mam mam pytanko gra  w jakim jest jezyku ???  Moze ktoś mnie pokierować co się robi na starcie gry ..Znalazłem tu rożne tematy ale nigdzie nie jest opisane co i jak jak się zaczyna grę  :coolsmiley:

Gra jest w jezyku angielskim defaultowo (polskiego nie ma). Na poczatek to zrobic tutoriale i polecam zapisac sie do Unseen Academy ;)
A skoro sie jeszcze sciaga to nie wiesz jaki bedziesz mial nick postacji
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

prezesik

  • Gość
Odp: Gra
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2009, 05:23:05 »
hm gra ściągnięta zalogowałem się podoba mi się graficznie widzę dużo funkcji ale myślę ze z tym angielskim nie dam se rady a szkoda bo na pierwszy rzut oka podoba mi sie

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Gra
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2009, 08:48:20 »
Naucz się angielskich nazw tego co potrzebujesz najbardziej i najczęściej, a po pomoc po naszemu zapisz się do Unseen. No chyba, że gra jest za trudna, a Ty nie masz czasu by od czasu do czasu ze słownikiem (wystarczy nawet taki internetowy) sprawdzić co dane słowo znaczy.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

prezesik

  • Gość
Odp: Gra
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2009, 06:18:24 »
Mozna jakiś kontakcik na gg moze jednak bym spróbował  ^^Jak cos moje gg 6931266

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Gra
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2009, 10:19:03 »
www.unseen.pl zapraszamy na szkolenia po polsku
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.