Autor Wątek: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?  (Przeczytany 3220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miki Jaszczur

  • Gość
Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« dnia: Kwiecień 20, 2009, 12:27:46 »
Jaki statek będzie dobry do robienia misji poziomu trzeciego . ?

Gram Caldari i myślałem nad Drake lub Ferox. ? choć podoba mi się też Brutix . Ma niesamowity wygląd .

Mosiek

  • Gość
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2009, 12:45:56 »
Zdecydowanie drake, nadaje się też do lvl4. Zrób na nim pasywny tank tarczą (2xLSE i 3 active hardy po misję).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2009, 12:51:39 »
Na początek to powiedz jakie systemy uzbrojenia skilowałeś i jaki typ tanka.
Drak jest najlepsza opcją jeśli odpowiedzią na moje pytanie jest rakiety + pasiv shild tank
W przypadku działek lepiej wychodzi ferox (na draku ani jednej armaty nie zamontujesz :) ), a tank na nim również tarczą tyle że pasywny będzie miał może 1/4 skuteczności tego co wyciśniesz z draka.
W przypadku brutala to szczerze mówiąc nie wiem czy jest lepszy od feroxa, ale ma chyba jeden slot więcej na działa i no i tankuje armorem a tej sztuki jako początkujący caldari prawdopodobnie nie opanowałeś jeszcze...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Miki Jaszczur

  • Gość
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2009, 13:03:02 »
W taki m razie zdecyduje się na Drake . mam więcej zrobionych skili z dziedziny Rakiet. i chyba łatwiej się robi misje stosując taktykę z dystansu.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2009, 13:06:45 »
Na zapas odpowiem, że brutix na misjach ssie w porównaniu z myrmem, którym jeśli założysz rigi i masz przyzwoite skille na armor tanking, możesz spokojnie tankować nawet lvl4. Brutix za to jest świetnym statkiem close range, co na misjach zwykle nie było zbyt dobrym pomysłem. Z galentyjskich statków na lvl3, jak zrobisz med dronki t2, to vexor spokojnie wystarczy, ważne, żeby utrzymywać zasięg i dobrze dobierać cele. Ale skoro chcesz iść w caldari, to odradzam :)

Drake to supermisjomobil, wybór każdego stereotypowego carebeara, dopóki nie dorobi się ishtara, domiego bądź ravena (o marauderach nie wspominając)

NeX

  • Gość
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2009, 15:14:08 »
  Dorobiłem się wszystkich wymienionych, ale i tak preferuję Drake. Zrobi prawie wszystko co wymienione tylko marudom nie dorówna, ale on jak wybuchnie po drodze, to za 50-150m ISK a nie półtora miliarda  :D

Danad

  • Gość
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2009, 09:35:32 »
Ja tam nie wiem lvl3 robię Brutixem na bliski zasięg tak od 15 do 30 km i potrafię przeżyć
bez skakania w warp, mam 2 reperki i jakoś daje radę a bliski kontakt podnosi adrenalinkę
zdziebko  :D i tez jest fajnie hy hy

amra

  • Gość
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:14:57 »
Niestety wszyscy którzy ci polecaja drake-a maja racje. Ferox tylko w wypadku jak bedziesz mial juz duzo sp bo dopiero wtedy ten statek blyszczy.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 22, 2009, 07:41:41 »
Jak już będzie miał dużo SP to niech siada w Voltura. Błyszczy bardziej i dosłownie i możliwościami :2funny:

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ellaine

  • Gość
Odp: Jaki statek wybrać do misji lev 3 ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 22, 2009, 07:47:19 »
Błyszczy we flocie farmerskiej, z trzema mindlinkami. W sumie to jest orgiastycznie boski, uhh, vulture +8 BSów będzie dobre :)