Autor Wątek: eve time code  (Przeczytany 3863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anlew

  • Gość
eve time code
« dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:33:17 »
otrzymałem eve time code, proszę o dokładną podpowiedź co po kolei trzeba zrobić aby przedłużyć aktywację?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: eve time code
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:40:18 »
Wchodzisz na
https://secure.eve-online.com/login.aspx?ReturnUrl=%2fAccountManMenu.aspx
logujesz się na swoje dane, klikasz 'Subscription Details', następnie 'Extend' wybierasz płatnośc poprzez GTC, wpisujesz kod i voila.

Qwicol

  • Gość
Odp: eve time code
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2009, 10:45:41 »
A ja chciałem zapytać jak wygląda sprawa z nieakywnym kontem i kupnem PLEXa np na Allegro. Co mam zrobić jeśli kupię PLEXa a moje konto jest nieaktywne? Ktoś w aukcji napisał że można odblokowć konto na 24h, inni wymagają aktywnego konta. Może mnie ktoś oświecić jak to jest? Ewentualnie jeśli nie działa czy można by nabyć typowy time code [na allegro ni ma].

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: eve time code
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2009, 10:48:12 »
Kup timecode. AFAIK nie ma możliwości aktywacji plexem nieaktywnego konta.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: eve time code
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2009, 11:01:07 »
A ja chciałem zapytać jak wygląda sprawa z nieakywnym kontem i kupnem PLEXa np na Allegro. Co mam zrobić jeśli kupię PLEXa a moje konto jest nieaktywne? Ktoś w aukcji napisał że można odblokowć konto na 24h, inni wymagają aktywnego konta. Może mnie ktoś oświecić jak to jest? Ewentualnie jeśli nie działa czy można by nabyć typowy time code [na allegro ni ma].
Kup GTC. Oferty z Allegro zawierające PLEXy są nielegalne z punktu widzenia ccp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Qwicol

  • Gość
Odp: eve time code
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 16, 2009, 11:24:04 »
A są 30 dniowe Time Cody? Czy już nie ma? Wiem że są 60 dniowe, ale nie mam kasy na nie, poza tym jest rozbieżność cenowa pomiędzy plexem który co prawda nielegalnie względem CCP kosztuje 30zł a TC na 60 dni za 120zł. Może ktoś z szacownego grona mógłby pomóc w zakupie - tj. wcielił się w rolę sprzedawcy?

Hehe, swoją drogą to kilka lat temu kłóciłem się na tym forum zawzięcie dlaczego Eve jest płatne, a teraz kombinuje skąd wziąść TC - ludzie chyba jednak się zmieniają ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: eve time code
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 16, 2009, 12:41:48 »
Czasem jeszcze możesz trafić legalny TC 30. To że ccp ich nie sprzedaje nie oznacza ze zbanowała wszystkie które sprzedała a nie zostały użyte...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.