Autor Wątek: Nowa drama o handlu ISKami  (Przeczytany 9891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nashir

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 12:41:44 wysłana przez Xarthias »

magni

  • Gość
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2009, 19:05:22 »
gdzie tu jest ta bomba bo nie moge sie doszukac?

Nashir

  • Gość
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2009, 19:07:04 »
No tak wydanie 100k USD zeby zabic w grze internetowe imperium kosmicznego zla ktorym jest goonswarm to przeciez codziennosc. Za pierwsze 50k ktore wydalem nielegalnie na isk wylapalem bana, pozniej kolejne 50k zeby wszystko bylo legalne (gtc) zeby miec trillion isk na MOJE INTERNETOWE PENISY (tytany).

amra

  • Gość
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2009, 19:16:24 »
Ty naprawde wierzysz ze ktos wydał 50k lub 100k usd na ISK ?? Bo ja w to nie uwierze, slyszałem o oszołomach co wydały 1k ale 50k ?

Nashir

  • Gość
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2009, 19:23:34 »
Tak wierze w to bo nync sie wypowiadal ze ma zaplecze finansowe by to zrobic :). Swoja droga to jest tak absurdalne, ze podchodzisz do tego brakiem wiary.

Totalizator

  • Gość
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2009, 19:25:19 »
Już kilku AAA/ROL chlapało na prawo i lewo że mają nieskończone iski do swojej dyspozycji, to tylko potwierdza tamte plotki.

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2009, 19:27:25 »
Ty naprawde wierzysz ze ktos wydał 50k lub 100k usd na ISK ?? Bo ja w to nie uwierze, slyszałem o oszołomach co wydały 1k ale 50k ?

A wiesz, ze ludzie zabijaja sie w Polsce za zlotowke? W to tez trudno uwierzyc a jednak. Ja bym sie nie zdziwil, gdyby to byla prawda, bo istnieja oszolomy na tym swiecie potezne.
No, ale teraz wszyscy beda kwestionowac tego posta, bo przeciez EdFromHumanResources jest z GS, wiec to MUSI byc nieprawda.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 13, 2009, 19:29:20 »
I read it on CAOD so it must be true... A jeżeli jakimś szalonym sposobem to jest true, to bójcie się, goony, i lepiej spierniczajcie z Delve, bo polecą Topole na Waszyngton...

Cytuj
Już kilku AAA/ROL chlapało na prawo i lewo że mają nieskończone iski do swojej dyspozycji, to tylko potwierdza tamte plotki.

Chlapać sobie może każdy, ile z tego prawdy tylko gmi wiedzą...

Cytuj
A wiesz, ze ludzie zabijaja sie w Polsce za zlotowke? W to tez trudno uwierzyc a jednak.

Ludzie się zabijają nawet za darmo. To nie jest argument.

Totalizator

  • Gość
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 13, 2009, 19:33:52 »
Więc tak, najpierw było tajemnicze zniknięcie tytanów i leadershipa RA, potem Thug chwali się RL zyskami z eve przed Dariusem, potem PRYWATNA KONWERSACJA między mollem a thugiem gdzie thug znów mówi że "they reimburse all my losses" która wyciekła razem z resztą wszystkiego z forów boba, masa ROL gadających na prawo i lewo że mają infinite isk i wreszcie post samego sprawcy zamieszania znaleziony na ruskim CAOD.

Z drugiej strony kto by tam wierzył goonsom, heh.

Nashir

  • Gość
Odp: NEW TEETH NEW FLAT NEW LIFE DRAMA BOMB BOOYAH
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 13, 2009, 19:50:24 »
no i jakey ktory wszystkim w okolo gadal ile to on ma isk zeby przekupic dyrektorow gs heh - wszystko sie ladnie uklada

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 15, 2009, 09:13:24 »
Zgodnie z zyczniem soulscreema wywaliłem filozofowanie o moralnosci kupowania do oftopa. tu focus na polityce w eve a konkretnie rol

link do wycietych postów:
http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=6190.0


Soul a to ty zminiłeś temat z tego booyah na polska wersje ?

horax

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 15, 2009, 09:15:52 »
jp yogos, bez przesady, teraz wszystkie watki beda mialy 2,3,4 wersje???

robicie wiekszy burdel niz byl...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 15, 2009, 09:16:58 »
sapał żeby mu temat wyczyscic to podzieliłem i wyrzuciłem tutaj.

chociaz jeszcze spie może chodziło mu o to zeby mu tylko temat zmienic na ten jaki był.

nie mam pojęcia kto go wymoderował.

YANNICK

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 15, 2009, 10:59:22 »
(...)nie mam pojęcia kto go wymoderował.

Spójrz do loga moderacji.

Sotharr

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 15, 2009, 12:18:51 »
Przecież to nie jest żadna polityka tylko bicie piany przez goonów. Wątek powinien być w dziale ogólnym a nie KSOD.

Totalizator

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2009, 13:25:58 »
Nie zgadzam się, jeśli ktoś finansuje kampanię za pomocą tryliona isków z GTC to jest to sprawa jak najbardziej polityczna.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2009, 13:48:30 »
jak dla mnie to tylko i wyłącznie kolejna zagrywka propagandowa Goonów. Dziwnym zbiegiem okoliczności te rewelacje pojawiają się dokładnie wtedy gdy -A-/SE i reszta rusza się całkowicie na Delve...
może Gooni potrzebują karmić swoich sojuszników taką papką aby utrzymać ich jak najdłużej w okolicach Delve/Querious, co by walczyli za biedne i nieszczęśliwe pszczółki, które to wiecznie są pokrzywdzone...
Moderatorzy na drzewo!! :D

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 15, 2009, 14:44:45 »
Cytuj
Nie zgadzam się, jeśli ktoś finansuje kampanię za pomocą tryliona isków z GTC to jest to sprawa jak najbardziej polityczna.

  Równie dobrze można by rozmawiać o ilościach altów NC robiących afk l4ki w empire, żeby finansować walki, albo makro minerów, którzy zapewniają niskie ceny minsów i tańsze statki dla wszystkich. Jedyne, co jest politycznego w kupnie tcków przez RoL to to, że od listopada wojna była wielką walką między dobrymi i szlachetnymi goonsami, a złym real-money-tradującym RoLem, i te kupione (podobno) gtc idealnie wpisują się w propagandową wizję GS. Finansowanie kampanii to sprawa ekonomiczna dla wszystkich, a polityczna tylko dla GS. Bo reszcie dynda i powiewa skąd te iski się wzięły.

  Pod względem moralnym oskarżenia kierowane pod adresem RoL ze strony GS po tym, jak z mapy znikł BoB, jest co najmniej śmieszne.

Rogoo

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2009, 21:42:07 »
Równie dobrze można by rozmawiać o ilościach altów NC robiących afk l4ki w empire,

Lol.

Cytuj
Finansowanie kampanii to sprawa ekonomiczna dla wszystkich, a polityczna tylko dla GS. Bo reszcie dynda i powiewa skąd te iski się wzięły.

Nie tylko dla GS jest to sprawa polityczna.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 15, 2009, 22:41:38 »
Nie zgadzam się, jeśli ktoś finansuje kampanię za pomocą tryliona isków z GTC to jest to sprawa jak najbardziej polityczna.

Bruce specjalnie dla Ciebie.

"Edited by: Darius JOHNSON on 01/03/2009 19:28:27

    Originally by: fugazii

        Originally by: Darius JOHNSON

            Originally by: fugazii

            You ever met Ginger Magician?


            Enjoy your ban.



        idgi? You already tried the whole getting me banned thing once when you tried to use CCP to scam me for valid GTCs.



    hi, player "darius JOHNSON" didnt scam me, he sent me total of 12 90d codes all were good but one was a bad code,...assuming a typo. anyways he nvr logs on, so no way of correcting it w/o use of petition, so i need you guys to. i only want isk returned for 1 of the codes (370m).

    That was my petition that I sent. Also "lol" at spending like 500$ on isk.



Actually I ignored you because you're unimportant. True story for a long time Goonfleet was run on GTC sales from referral income gained from selling gtcs.

"lol" is on you sir. You DID contact me and I DID resend the code, which you decided to petition anyway because you were too stupid to c/p it I have to guess. "

Jakis komentarz panie moralny kompasie ?

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1010057&page=7
- post 205 .

Poszukac ci innych linkow, a moze chcesz wycinkow z waszego forum jak zbieraliscie iski ze sprzedazy GTC, albo raporty waszych dyrkow o sytuacji finansowej GS z roznych okresow ?


BTW. U are moron.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Nashir

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2009, 23:10:10 »
tak poprosze poszukaj, nie zapomnij o tym jak remedial ukradl nam titan fund'a

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2009, 23:29:11 »
tak poprosze poszukaj, nie zapomnij o tym jak remedial ukradl nam titan fund'a

I sprzedal iski na ebayu  :2funny:
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Nashir

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 15, 2009, 23:34:38 »
Wiesz ze to byl troll ? Swoja droga mielismy ostatnio ankiete czy odbanowac Remediala, padlo na nie niestety.

partridge

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 15, 2009, 23:35:56 »
Biarac pod uwage ze Autorem posta na CAOD jest Goons... mozna wywnioskowac ze to sciema na maxa majaca wprawic zaklopotanie w szeregach AAA, ktore pomaga KenZoku. To pewnie cos w rodzaju historii z poczatku Goonswarmu kiedy to membersi musieli placic dolarami zeby zostac czlonkiem tego rozowego pociagu.

Nashir

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 15, 2009, 23:37:51 »
No autorem posta na caod jest goon, ale autorem na caod.ru jest caly sprawca tego zamieszania. Jak znasz rosyjski idz tam, odnajdz tego posta - przeczytaj i wrzuc tlumaczenie.

Widze ze kolega nie zna historii GS i prosze o zglebienie tematu i zaznajomieniem sie w www.somethingawful.com .

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 16, 2009, 00:21:58 »
  Goonsi zamknęli BoBa korzystając z legalnego sposobu (choć będącego dziurą CCP), RoL MOŻE kupował tcki korzystając z legalnego sposobu (co też oczywiście niektórym się nie podoba),  no big deleo. Proponuję żreć się we flejmie a tu poczekać na jakieś riposty kogoś ważnego, jak np... Osób związanych z tematem.

partridge

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 16, 2009, 09:37:50 »
No autorem posta na caod jest goon, ale autorem na caod.ru jest caly sprawca tego zamieszania. Jak znasz rosyjski idz tam, odnajdz tego posta - przeczytaj i wrzuc tlumaczenie.

Widze ze kolega nie zna historii GS i prosze o zglebienie tematu i zaznajomieniem sie w www.somethingawful.com .
Wybacz ale nie czytam Goonsowych rzeczy bo sa bardzo mocno wykrzywione... odnosnie Goonsowej historii to dosc dobrze ja znam poniewaz dorastalismy razem w Syndicate... Ty pewnie jeszcze wtedy grales w ogame :)

Rogoo

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 17, 2009, 04:44:37 »
RoL MOŻE kupował tcki korzystając z legalnego sposobu (co też oczywiście niektórym się nie podoba), no big deleo. Proponuję żreć się we flejmie a tu poczekać na jakieś riposty kogoś ważnego, jak np... Osób związanych z tematem.

Tzn, kto "zwiazany z tematem" mialby tutaj postowac ? Przeciez chyba nie Ruscy ? :) I zdaje sie tylko polowa z tych ISKow byla kupiona legalnie (w sensie za pomoca sprzedanych GTC) ?

Butuhuru

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 19, 2009, 11:15:39 »
Z tego co pisali to Zalozyciel ROL jest rosyjskim magnatem w handlu aluminium i kreci miliardami dolarow. Na poczataku kupil nielegalnie trylion iskow na ebuyu i kupil za nie 5 tytanow kilka matek i mnostwo capsow i zalozyl ROL. CCP doszlo ze ktos na lewo kase skrecil i mu te tytanay i capsy wybuchly. Wiec koles poszedl po rozum do glowy i zakupil trylion iskow na sprzedazy time cardow. Wydal na to kilkadziesiat tysiecy dolarow. I CCP uznalo ze jest wszystko legal teraz.

Straszny

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 19, 2009, 11:29:13 »
Z tego co pisali to Zalozyciel ROL jest rosyjskim magnatem w handlu aluminium i kreci miliardami dolarow. Na poczataku kupil nielegalnie trylion iskow na ebuyu i kupil za nie 5 tytanow kilka matek i mnostwo capsow i zalozyl ROL. CCP doszlo ze ktos na lewo kase skrecil i mu te tytanay i capsy wybuchly. Wiec koles poszedl po rozum do glowy i zakupil trylion iskow na sprzedazy time cardow. Wydal na to kilkadziesiat tysiecy dolarow. I CCP uznalo ze jest wszystko legal teraz.

a jakiekolwiek dowody/przesłanki ?

dosłownie aż mi sie nie chce wierzyć ze ktoś tak miesza gierke z RL
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 11:40:51 wysłana przez Hastrabull »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 19, 2009, 11:41:24 »
a jakiekolwiek dowody/przesłanki ?

dosłownie aż mi sie nie chce wierzyć ze ktoś tak miesza gierke z RL

Scary sorry, nie ten guzik wcisnalem i wszedlem na edycje twojego posta.



strony www sprzedajace gtc maja limity ilosci mozliwych gtc do sprzedania w miesiacu. dla przykladu battleclinic nowemu uzytkownikowi sprzeda tylko 3 miesiecznie.

Do tego trzeba jeszcze potem sprzedac te gtc w grze, zeby iski zdobyc :)

1 000 000 000 000 ISK to (prosty kalkulator ci to powie) 1666 gtc okolo (po 600m za sztuke) co znow po przeliczeniu (srednia cena jakis czas temu to 34 dolary za sztuke bodajze) daje 56000 dolarow.

Nastepnie te 1666 gtc podzielic na 3 (tyle miesiecznie battleclinic sprzeda nowemu) daje 555 miesiecy. A wiec ten rusek bylby w stanie kupic tyle GTC po 46 latach. Gdyby tylko chcialo mu sie wykorzystac WSZYSTKIE strony sprzedajace GTC, to powiedzmy ze po kilku latach moglby tyle zdobyc.

Teraz pojawia sie drugi problem. Sprzedaz tych GTC. Na rynku trzeba opchnac 1666 GTC. Ja jakos nie widzialem wielkiego inflow GTC nigdy. Poza tym chlopak nie moglby rzucic wszystkiego od razu, bo cena spadlaby z 600m do 100m a to wiadomo mu sie nie oplaca.
A wiec myslac rozsadnie dajmy na to, ze sprzedaje 2, 3 GTC dziennie (tyle mi mniej wiecej schodzilo, jak je sprzedawalem). To oznacza, ze (znow kalkulator) sprzedalby wszystkie swoje GTC po 555 dniach czyli poltora roku codziennego sprzedawania GTC.
Biorac pod uwage weekendy, dni kiedy po prostu komus by sie to znudzilo itp, to mysle, ze kiela dwa lata by mu zajelo sprzedanie tych wszystkich GTC.


Tak wiec na moje, robiac krotka 5 minutowa kalkulacje, to co opowiadacie to jedna wielka bzdura, ktora kupy sie nie trzyma. Przynajmniej jesli chodzi o taka skale.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

sinkholes

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 19, 2009, 12:05:52 »
Ja tu widzę jeszcze jeden problem. Już widzę jak magnat finansowy siedzi i gra w evke, wydaje siano na gtc itd. . Myślę że on woli raczej w tropiki lecieć i mulatkami się bawić. ;p

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 19, 2009, 12:11:39 »
Myślę że on woli raczej w tropiki lecieć i mulatkami się bawić. ;p
Ile można?  :2funny:

Hast, te Twoje wyliczenia to trochę nie ten teges :P
Jeden użytkownik na bc może kupić 3 kody. Co za problem dla kolesia z taką kasą wysłać w miasto ludzi (żeby ip były różne) i kupować ze 100 kont? ;) (albo kupić sto prepaidów do gprsa).
Ze sprzedażą inna sprawa, ale jakby puszczał w promocyjnych cenach po rosyjskich ally to pewnie w kilka miesięcy by spokojnie opchnął te gtc...

A znając nowobogackich rosjan, to oni nie wiedzą na co kasę wydawać, więc taka historia miała szansę się wydarzyć... 56k dolców to tyle co splunąć dla niejednego takiego :P

Tylko, że póki ktoś na to nie poda jakiś sensownych dowodów, to nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby to była prawda :)
Przedwieczny.

Goomich

  • Gość
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 19, 2009, 12:13:59 »
Nastepnie te 1666 gtc podzielic na 3 (tyle miesiecznie battleclinic sprzeda nowemu) daje 555 miesiecy. A wiec ten rusek bylby w stanie kupic tyle GTC po 46 latach.

Mi się wydaje, ze już po 40 latach uznaliby, ze nie jest już nowym użytkownikiem. :P

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Nowa drama o handlu ISKami
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 19, 2009, 12:46:45 »
Dzizas, niby czemu mialby po 3 kody kupowac na bc?
Kupujesz na firme kody do "odsprzedania" hurtem od ccp, tak jak to robia posrednicy.
Kupujesz prywatnie w paczkach po 3 czy tam 5 od tej firmy. (jesli jest jakies zastrzezenie ccp co do ilosci tc na osobe, bo jesli nie to kupujesz wszystkie na raz)
Zatrudniasz kolesia ktory to w miesiac lub 3 sprzedaje te tc za iski przez secure, ale pewnie jak jestes bossem aluminiowym to masz sekretarki od tego. :P Do tego cene mozesz walnac z gory nizsza niz inni sprzedajacy tc za iski bo kupiles tc po cenie hurtowaj +1 rubel, a nie po detalicznej.
Kupujesz tytany.
Prywatnie nawet palcem nie kiwasz.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 12:53:04 wysłana przez Kalressin »