Autor Wątek: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat  (Przeczytany 2924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rimen

  • Gość
Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« dnia: Luty 20, 2009, 19:05:50 »
Przepraszam, jeśli zaczołem nowy wątek ale nie mam już sił. Evke odpaliłem a teraz mam grafike jak z początków gry grafe mam GEForce 9500 GT (vista 64bity) klienta mam premium, setach grafy ustawaiałem zmiany ale zero reakcji; na xpku, gdzie była GF 7600 wszystko chodziło idealnie a tu jakieś jazdy; nic z tego nie rozumiem. Proszę o pomoc, co gdzie kliknąć. Dzięki.

pticu

  • Gość
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2009, 19:31:39 »
wywal viste :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2009, 20:05:44 »
Ja mam taką samą grafę w stacjonarce i evka bez problemu działa na Premium. Coś musiałeś pokrzaczyć przy instalacji.
Moja rada - wywal (odinstaluj) Evkę, a potem zainstaluj ją, ale z prawami admina (na koncie admina, albo prawym w instalkę i uruchom jako...). Prawdopodobnie instalowanie nie przez admina powoduje wszystkie Twoje problemy (z tego i poprzedniego wątku), bo Vista ma często problemy z tym jej "zabezpieczeniem".
Przedwieczny.

misao

  • Gość
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2009, 15:51:29 »
ja mam viste ultimate i sobei chwale, fakt powylanczane all pierdoly i ozdobniki ( oprocz tego fajnego bocznego0 paska z zegarkiem)

Nashir

  • Gość
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2009, 20:38:40 »

silverrobert

  • Gość
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2009, 20:54:17 »
vista64 > xp64
xp32 > vista32
Poprawilem dla ciebie.

rimen

  • Gość
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2009, 00:45:01 »
Dzięki Xarth. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem evke jako administrator - niestety on nie chce zainstalować jej na pulpicie, tylko w wybranym folderze. Niestety jak odpalam ją z folderu to grafa jest właśnie beznadziejna; natomiast jak po instalce zrobiłem "run eve" to wszystko było bardzo dobrze. Proszę powiedz mi jak mam ją instalować żeby to działało (default instalka była niewiadomo gdzie, a custom chce instalować w folderze) - mam tu taki plik eve.exe (safe mode) i to właśnie loguje evke w fatalnej grafice.

Goomich

  • Gość
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2009, 02:55:19 »
Dzięki Xarth. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem evke jako administrator - niestety on nie chce zainstalować jej na pulpicie, tylko w wybranym folderze.

No i dobrze, Pulpit nie jest od instalowania na nim gier.

Niestety jak odpalam ją z folderu to grafa jest właśnie beznadziejna; natomiast jak po instalce zrobiłem "run eve" to wszystko było bardzo dobrze. Proszę powiedz mi jak mam ją instalować żeby to działało (default instalka była niewiadomo gdzie, a custom chce instalować w folderze)

To te same, tylko w defaulcie nie pyta się gdzie ma instalować.

- mam tu taki plik eve.exe (safe mode) i to właśnie loguje evke w fatalnej grafice.

Bo safe mode to tryb bezpieczny, który się uruchamia jak są problemy. Odpalaj bez tego.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2009, 08:17:05 »
Tam gdzie masz eve.exe (safe mode) powinieneś mieć też samo eve.exe i z niej odpalać.
Skrót na pulpit możesz sobie sam zrobić, prawym na pulpit -> utwórz nowy (czy jakoś tak) -> skrót i potem wybierasz lub wpisujesz do czego ma to być skrót i voila.
Przedwieczny.

rimen

  • Gość
Odp: Mam evke ale grafika jest sprzed 10lat
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2009, 11:24:33 »
Dzięki za odpowiedzi. Faktycznie jest tam drugi plik o rozmiarze >500kb ( samo eve ) i klikam na to i jest git. Super, teraz mam evke na 22 calach. Pozdrawiam.