Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 190440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #735 dnia: Kwiecień 05, 2009, 16:08:26 »
@Rogoo
podaliśmy info o odpuszczeniu przez TCF - czy to nie jest prawda? Dużo ich tam w bitwie widać, heh?

Mozecie sobie podawac "info". Ja znam stan faktyczny :)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #736 dnia: Kwiecień 05, 2009, 16:28:10 »
To zmień sobie tickera, bo cię modzi pogonią.

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #737 dnia: Kwiecień 05, 2009, 17:17:54 »
To zmień sobie tickera, bo cię modzi pogonią.

Que ?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #738 dnia: Kwiecień 05, 2009, 17:54:30 »
Nie masz info, ale znasz stan faktyczny, czyli masz informacje z pierwszej ręki. Czyli jesteś w TCFie. Czyli masz niepełne info nt. ally...

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #739 dnia: Kwiecień 05, 2009, 23:42:43 »
Nie masz info, ale znasz stan faktyczny, czyli masz informacje z pierwszej ręki. Czyli jesteś w TCFie. Czyli masz niepełne info nt. ally...

 lol2

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #740 dnia: Kwiecień 06, 2009, 17:15:28 »
bitwy o 49- ciag dalszy.

dzis spadla szpilka kennego w 49-

http://killboard.goonfleet.com/battles/1243

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #741 dnia: Kwiecień 06, 2009, 20:00:40 »
tak tak tak... jutro wychodzi 11 szpilek Kennego z reinforce... przed chwila 2 wasze zostaly wstawione w reinforce... itd... Slaba frekwencja Goons'ow, bardzo dobra frekwencja Razor'a. Zdaje sie ze wczoraj w KFIE Morsus Mihi stracilo troche statkow supportowych na dwoch naszych tytanach... Odnosnie frekwencji to wyglada mniej wiecej to tak 150 GS na 6k alliance... 200 Razor na 2k Alliance :P

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #742 dnia: Kwiecień 06, 2009, 21:30:07 »
Ja wiem ze nas bardzo nie lubisz i dajesz mi to do zrozumienia pokazujac swoim poziom i styl kultury bycia na kanale POLISH. Dziekuje Ci za ten update i przypomnienie o swojej osobie.

Nie wiem czy zauwazyles, ale nasz prime to US. Ja wiem jedno, ze ludzie sa zmeczeni po miesiecznym grindzie. Sam jestem wciaz zmeczony ale pojawiam sie jak moge.

Inna sprawa dzis Papa Digger nam przetlumaczyl kilka postow z caod.ru i bardzo mi sie podobaly stwierdzenie czlonka KenZoku, ktory stwierdzil ze nie potrzebowal swoich sojusznikow podczas ostatniej wielkiej cap bitwy i zeby dobrze pamietali ze gdzie jest ich miejsce delikatnie mowiac. Calkiem niezly sojusznik powiedzialbym.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #743 dnia: Kwiecień 06, 2009, 21:34:37 »
wiesz soulscream - ilosci loli, hahaow, zorow i innych niezwykle inteligentnych odzywek jakimi raczysz obdarzać polish raczej nie tworzy z ciebie osoby specjalnie wyznaczonej do oceniania kultury innych...  ::)

co do sytuacji

jutrzejszy dzień może być arcyciekawy, jest potencjał na całą serie bardzo ciężkich bitewek O0, i to nie w weekend kiedy wszyscy mają czas (ciekawie dobrana pora)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2009, 21:41:25 wysłana przez Scaryman »

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #744 dnia: Kwiecień 06, 2009, 21:40:20 »
Soul powiedz mi skoro jestescie tacy uber i nie wiadomo co... to po co rozwiazaliscie BOB'a i dlaczego walcza za was inne alliancy... no i po trzecie po co tyle spamujecie... dlatego ze za kazdym razem przegraliscie z BOB'em(KenZoku)  dotychczas? Wiesz to tak jak z tym dzwonem... jest strasznie glosny dlatego ze w srodku pusty...

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #745 dnia: Kwiecień 06, 2009, 21:44:14 »
a co ma z0r chain do wyzwania mnie od gowna. Rowniez, idac takim tokiem myslenia Ty rowniez nie jestes osoba, ktora ma prawo zwracac uwage na cokolwiek heh.

Anyway jutrzejszy dzien bedzie jaki bedzie. Tak jak przewidzialem bitwa o 49- bedzie bardzo dluga i mysle ze to bedzie stalemate taki jakim bylo qy6 heh

@ Partridge - bardzo dziwne pytanie, bo nigdy NIGDY nie twierdzilem ze jestesmy uber. GoonSwarm jest tragiczny w ta gre, a pytanie o sojusznikach ? Heh spytaj sie swoich mistrzow po co im taka niebieska lista. Eve jest zlozona gra, polityka jest zlozona. Zreszta zapytaj sie kennego (BoB to corp w goonswarm) na cholere atakowal kazdego i nie konczyl tego co za co. Ma na to co sam zasluzyl. Wymyslij metagaming i Mollowe pendulum go zabilo.

p.s czekam na jego kolejnego pieknego posta na caod

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #746 dnia: Kwiecień 06, 2009, 22:32:14 »
w tą gre nie da sie zakończyć czegoś. To nie wojna tylko zabawa w internecie, nie zabijasz nikogo a tylko złomujesz mu statki w których gra, i to statki których odbudowanie jest na ogół banalnie proste... siłą rzeczy możesz wygrać czasowo przez załamanie morale przeciwnika znudzonego jakimś stylem zabawy (np czestego zbierania wpierdzielu)  albo również czasowo przez zniszczenie jego ekonomii, ale w tej grze nie da sie tak naprawde pobić kogoś doszczętnie, tak na serio zniszczyć, gracze co najwyżej zmienią sojusze i dalej walczą przeciwko temu komuś kto był agresywny.

Agresywny sojusz zawsze bedzie miał coraz więcej wrogów, których nie da sie de facto zniszczyć a tylko w kołko pobijać, pobijać, pobijać...  (i o to chyba chodzi ;) )
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2009, 22:49:01 wysłana przez Scaryman »

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #747 dnia: Kwiecień 07, 2009, 07:59:47 »
Soul powiedz mi skoro jestescie tacy uber i nie wiadomo co... to po co rozwiazaliscie BOB'a

Bob sie sam rozwiazal.

Cytuj
i dlaczego walcza za was inne alliancy...
Jak juz, to sojusze. Wiec, walcza za nas bo my jestesmy za leniwi.

 
Cytuj
no i po trzecie po co tyle spamujecie... dlatego ze za kazdym razem przegraliscie z BOB'em(KenZoku)  dotychczas?

Tak,to dokladnie o to chodzi.

Cytuj
Wiesz to tak jak z tym dzwonem... jest strasznie glosny dlatego ze w srodku pusty...

...
...
...
...
...
WI...ECE...J W...IE...LO...KR...OPKO...W!

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #748 dnia: Kwiecień 07, 2009, 09:38:39 »
Achtung - moderator faszysta Yogos zajrzał do tematu.

Na razie nic do flama wyrzucać nie będe(może to błąd) bo nikt nic nie raportował - Part,Scary i Goonsi niech wiedzą że balansują na cieńkiej granicy pomiędzy dyskusją a flamem.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #749 dnia: Kwiecień 07, 2009, 13:06:56 »
w tą gre nie da sie zakończyć czegoś. To nie wojna tylko zabawa w internecie, nie zabijasz nikogo a tylko złomujesz mu statki w których gra, i to statki których odbudowanie jest na ogół banalnie proste... siłą rzeczy możesz wygrać czasowo przez załamanie morale przeciwnika znudzonego jakimś stylem zabawy (np czestego zbierania wpierdzielu)  albo również czasowo przez zniszczenie jego ekonomii, ale w tej grze nie da sie tak naprawde pobić kogoś doszczętnie, tak na serio zniszczyć, gracze co najwyżej zmienią sojusze i dalej walczą przeciwko temu komuś kto był agresywny.

Agresywny sojusz zawsze bedzie miał coraz więcej wrogów, których nie da sie de facto zniszczyć a tylko w kołko pobijać, pobijać, pobijać...  (i o to chyba chodzi ;) )

Póki co teksty bufu idą tak "wygramy" -> j-l -> "przeczekamy" -> pr- się zaczyna -> "jest plan, Molle ma plan" ->  pr- się kończy -> "teraz wygramy!" -> 49- się zaczyna -> "w sumie nie ma CTA, robimy co chcemy" -> 49- się kończy -> "wygraliśmy, teraz już nic nas nie zatrzyma!" -> bob wdupia 49 dreadów -> "To nie wojna tylko zabawa w internecie"

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #750 dnia: Kwiecień 07, 2009, 13:19:18 »
a tak troche szerzej? Ja rozumiem ze internetowe stateczki to bardzo ważna sprawa dla Ciebie  :laugh: ale ja tutaj zawsze mam takie samo zdanie (pomieszałeś wypowiedzi chyba wszystkich osób koalicji w jedną wypowiedź, brawo)  To co napisałem wyżej uwazałem i pisałem i rok temu, więc o co ci chodzi nie kumam...  - analiza sytuacji w zabawie to jest jedno, a to że takie a nie inne mechanizmy ta zabawa ma - to jest drugie. Bo mechanizm jest taki ze korporacje lubiące pvp bedą tutaj zawsze miały coraz więcej wrogów a nie mniej, bo nie da sie nikogo usunąć, nie da sie niczego serio "zakończyć". Czy ludzie ze zniszczonego D2, YouWhat, IACa, rozpadnietego RA zostali "zniszczeni" ? To tylko zmiana nazwy i dalej robią to samo, na ogół nie zmieniając sympatii w grze.

(na tej samej zasadzie co twoje "cytaty" ti mógłbym cytować info o przełamaniu kryzysu partycypacji GS na tydzień przed utratą sova w 49- )


to tak jakbym mial sie obrazić na ciebie za to ze mnie wczoraj goon wyzywal na localu za sam fakt ze sobie przelatywałem....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2009, 14:26:01 wysłana przez Scaryman »

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #751 dnia: Kwiecień 07, 2009, 16:20:55 »
Przed Chwila przeczytalem sobie to cos na CAOD:

Cytuj
Kenzoku took 49- from us over a period of three weeks. Today the world will look on as the floor is ripped from beneath them. Goonswarm and our many glorious allies have been laying low waiting for the perfect chance to strike. Watching in the shadows for that time.

That time is now, today at approximately 1500 Eve the time has come. A coordinated offensive that will make the entire Eve Galaxy stare in awe as our enemies fall before us like dominoes. Comparable to nothing ever in Eve's glorious history.

We saw a few short weeks ago our enemies ability to form up fleets in excess of 1400 pilots and hatched a plan fell giants. We are the best PvP alliance to grace Eve. Unmatched by none, imitated by many.


Are you ready?

Do konca mojego istnienia w EVE zostaly 43 minuty. Wlasnie sie pakuje i lece do Jita scamowac na lokalu :) jak czlonek Goonshitu.
Teraz serio. Za 43 minuty moze sie cos zacznie. Polowa POS'ow zostala zboostowana, kolejnych kilka bedzie wprowadzonych w reinforce bo nie ma co tutaj robic ale o 15 ET bedzie obiecana masakra... I Hope So :)

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #752 dnia: Kwiecień 07, 2009, 16:53:56 »
8 minut do zapowiadanego armageddonu, i'm waiting

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #753 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:00:44 »
Jeszcze minuta. Pewnie damy im jeszcze 15 minut na standardowe spoznienie. Jutro na forum bedzie ze i tak nie chcieli tego systemu :)

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #754 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:13:32 »
może im sie gra pomyliła ?

Ellaine

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #755 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:16:48 »
Pojutrze wydokują 2 dready, teraz pewnie chcą żeby GBC miało CTA bez sensu ;)

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #756 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:17:25 »
Pojutrze wydokują 2 dready, teraz pewnie chcą żeby GBC miało CTA bez sensu ;)

e tam, ten czas idzie na bicie kolejnych POSów i małe opy po regionie , nie ma że bez sensu ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #757 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:17:58 »
może im sie gra pomyliła ?
Wskoczyli do WoW?.....
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #758 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:19:34 »
bardzo nieladnie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2009, 18:25:15 wysłana przez Hastrabull »

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #759 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:34:51 »
Lol. Wy tak powaznie daliscie sie strollowac Edowi z dzialu HR ? ;)  O0

Slowo klucz: parodia.

gosti

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #760 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:42:37 »
Lol. Wy tak powaznie daliscie sie strollowac Edowi z dzialu HR ? ;)  O0

Slowo klucz: parodia.

Shhh, CAOD nie moze sie mylic!  :2funny:

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #761 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:46:34 »
Cytuj
Lol. Wy tak powaznie daliscie sie strollowac Edowi z dzialu HR ?

Jego MS warpujący na flotę dredów był całkiem serio, to chyba wzięliśmy jego słowa na wiarę  :( Zawiedliśmy się sromotnie, 300 osób wywalonych z pracy.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #762 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:48:53 »

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #763 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:52:38 »
ee czy to jeszcze jest "dyskusja" ?  ::)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #764 dnia: Kwiecień 07, 2009, 17:58:03 »
Pierwsza strona, 3ci post. Tam skończyła się dyskusja, a zaczął flame. ;) I tak samo było przecież w temacie o BoBie na północy. Ale czy komuś to przeszkadzało? :)

Bruce: ciężko się do tego odnieść, skoro Kenny to może 1/5 wystawianych przeciwko wam siłom. Ale wykonanie ftw :)

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #765 dnia: Kwiecień 07, 2009, 18:04:56 »
Lol. Wy tak powaznie daliscie sie strollowac Edowi z dzialu HR ? ;)  O0

Slowo klucz: parodia.

no ja nie wiem, kto tu wlasnie dal sie strolowac  :uglystupid2:

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #766 dnia: Kwiecień 07, 2009, 18:10:36 »
a tak troche szerzej? Ja rozumiem ze internetowe stateczki to bardzo ważna sprawa dla Ciebie  :laugh: ale ja tutaj zawsze mam takie samo zdanie (pomieszałeś wypowiedzi chyba wszystkich osób koalicji w jedną wypowiedź, brawo)  To co napisałem wyżej uwazałem i pisałem i rok temu, więc o co ci chodzi nie kumam...  - analiza sytuacji w zabawie to jest jedno, a to że takie a nie inne mechanizmy ta zabawa ma - to jest drugie. Bo mechanizm jest taki ze korporacje lubiące pvp bedą tutaj zawsze miały coraz więcej wrogów a nie mniej, bo nie da sie nikogo usunąć, nie da sie niczego serio "zakończyć". Czy ludzie ze zniszczonego D2, YouWhat, IACa, rozpadnietego RA zostali "zniszczeni" ? To tylko zmiana nazwy i dalej robią to samo, na ogół nie zmieniając sympatii w grze.

(na tej samej zasadzie co twoje "cytaty" ti mógłbym cytować info o przełamaniu kryzysu partycypacji GS na tydzień przed utratą sova w 49- )


to tak jakbym mial sie obrazić na ciebie za to ze mnie wczoraj goon wyzywal na localu za sam fakt ze sobie przelatywałem....

Przeszedles niezla droge od kogos, kto udawadnial innym, ze jest lepszy bo ma wiecej killi do kogos komu kompletnie nie zalezy. Jestem moim mistrzem! Moge Cie dotknac?

Jeszcze minuta. Pewnie damy im jeszcze 15 minut na standardowe spoznienie. Jutro na forum bedzie ze i tak nie chcieli tego systemu :)
Czytaj CAOD dalej i uwazaj je za wartosciowe zrodlo informacji o EVE ONLINE a bedziesz w te gre mistrzem! Na serio, MISRZEM!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2009, 18:18:05 wysłana przez Aer »

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #767 dnia: Kwiecień 07, 2009, 18:23:21 »
no ja nie wiem, kto tu wlasnie dal sie strolowac  :uglystupid2:

Przez pol strony byla tu ogolna ekstaza "ze jednak nie wydokowali", wiec odpowiedz sobie sam :)

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #768 dnia: Kwiecień 07, 2009, 19:28:13 »
E tam wy sie nie znacie ... zabijanie rifterow i ratujacych bsow top klucz do zwyciestwa, wdupianie floty capsow nic nie znaczy  ::)

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #769 dnia: Kwiecień 07, 2009, 20:00:00 »
(jeśli w offtopie można zrobić offtop)

Aer - a zaspokój moją ciekawość - ty wogóle grasz w EVE ? Masz aktywne konto? czy tylko na somethingawfull i tutaj "grasz" ? (nie to żeby mi to coś zmieniało ale ciekawy jestem)