Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 191395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #630 dnia: Marzec 29, 2009, 19:50:50 »
Goons'y witamy w programie I'm sorry :P
BTW KB Triumvirate pokazuje spore lossy na polnocy :P Chyba NC dostalo Triple DD :)

Greyer

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #631 dnia: Marzec 29, 2009, 20:01:34 »
3 szpila spadła, 4 właśnie spada.
Goonów & CO wciąż brak.
Chyba teraz śpiewają: "We didn't want that system anyway"

KB Tri pokazywał dwa razy podwójne DD chyba, ale mogę się mylić :p

Butuhuru

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #632 dnia: Marzec 29, 2009, 20:04:21 »
Wlasnie spadla 4 szpilka. Laga nie ma o dziwo poki co. Local 1700. Obok floty Covenu stoji flota BoBrowych capsow ktora chyba jest tak samo liczna jak nasza. Przynajmniej wizualnie.


Loc0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #633 dnia: Marzec 29, 2009, 20:21:22 »
Nie podniecajcie sie tak kilkoma szpilkami ;)

Greyer

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #634 dnia: Marzec 29, 2009, 20:39:55 »
I w tym momencie count szpilek:
22 BOBR
21 GoonSwarm

\o/

benny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #635 dnia: Marzec 29, 2009, 22:01:09 »
OMG może jakieś wyjaśnienia czemu ktoś usunął rzeczowy raport z 49, który był tu jeszcze kilka minut temu?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #636 dnia: Marzec 29, 2009, 22:08:14 »
zaraz sie pojawi tylko poprawnie. cierpliwosci
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #637 dnia: Marzec 29, 2009, 22:15:52 »
juz jest. zgodnie z nowym regulaminem :) I co najwazniejsze, dziala wszystko tak jak zaplanowalem :)

A teraz troszke bardziej powaznie, przypominam na przyszlosc o zmodyfikowanym regulaminie
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

benny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #638 dnia: Marzec 29, 2009, 22:35:34 »
thx za wyjaśnienie

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #639 dnia: Marzec 29, 2009, 23:32:11 »
Cóż, gratuluję sukcesu ale mam nadzieje że przestanę już słyszeć marudzenie o bloby :3

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #640 dnia: Marzec 29, 2009, 23:38:34 »
gehhe

Teraz wy będziecie marudzić  ;)


Ezachiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #641 dnia: Marzec 29, 2009, 23:47:51 »
Gratuluję zdobycia przewagi  O0

Nerxes

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #642 dnia: Marzec 29, 2009, 23:50:09 »
No tak wypada pogratulowac superfriendsom :) nie sadzilem ze GS moze az tak mocno spierdzielic sprawe z tymi posami... naprawde... myslalem ze jakakolwiek przewaga  w 49 bedzie wypracowywana znacznie dluzej :) "pos po posie" :)

Duzy boost morale po stronie BOB'a i sadze ze "spinki" beda teraz znacznie czestsze i lepiej przyjmowane przez pilotow :) Przydal by sie jeszcze jeden jakis spektakulatny sukces by ucementowac to wysokie morale na dluzszy czas

Julius Septimus

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #643 dnia: Marzec 30, 2009, 01:42:19 »
Lokal osiągnął maksymalnie 1721 dusz. Cap wciąż działał :o Logowanie się w systemie przy tej liczbie nie odbiegało praktycznie od logowania w jakimkolwiek pustym. Wskakiwanie tak samo.

CCP się naprawdę popisało - takiego braku laga w 49- dawno nie było :)

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #644 dnia: Marzec 30, 2009, 07:31:14 »
Lokal osiągnął maksymalnie 1721 dusz. Cap wciąż działał :o Logowanie się w systemie przy tej liczbie nie odbiegało praktycznie od logowania w jakimkolwiek pustym. Wskakiwanie tak samo.

CCP się naprawdę popisało - takiego braku laga w 49- dawno nie było :)

mozliwe ze to dzieki temu ze nie bylo walk, brak drone w space no i nie ma jak sprawdzic rof laga,
ale jesli nie no to jestem pod wrazeniem :)

magni

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #645 dnia: Marzec 30, 2009, 08:22:40 »
mozliwe ze to dzieki temu ze nie bylo walk, brak drone w space no i nie ma jak sprawdzic rof laga,
ale jesli nie no to jestem pod wrazeniem :)

wlasnie o to chodzi, nie bylo duzych walk... gdyby byla jatka to przy takim localu node by padl...

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #646 dnia: Marzec 30, 2009, 09:34:39 »
padłby na pewno.... mimo braku walk nawet małe starcia pod POSami (typu złapanie paru zagapionych graczy w bąbelki wokół POSa albo operatora pilnującego strontium) wywoływały od razu mi lag na modułach... a przecież nikt nawet nie wyrzucał dron.

anyway i tak wielkie gratki dla CCP za to jak gra chodzi, rok temu jita przy localu 800 i przecież praktycznie zero większych walk, blokowała sie na całe godziny gry.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Bitwa w 49-U6U
« Odpowiedź #647 dnia: Marzec 30, 2009, 10:08:40 »
@Yogos
Nie, w żadnej grze nie ma tak zaawasowanych mechnizmów prowadzenia walki i tak dużo do zrobienia przy "okazji". Choć sama walka jest w EvE uproszczona w stosunku do WoW czy innych gier gdzie nalezy się posługiwac cąłym zestawem umiejetności, to praktycznie nie jest potrzebne zaplecze.
Trochę wam zazdroszczę tej zabawy, bo bylo nie było bierzecie udział w czymś dużym ...
Swoją drogą, to od jakieś czasu zastanawiam się nad tym rozwiazaniem sojuszu przez Agenta Gonsów, bo przecież koles mówił że to był spontan i wogóle ... a Goonsi bardzo szybko się przestawili na Delve, w sumie w 2-3 dni sie przeprowadzili efektywnie, mieli gotowe zapasy posów, paliwa do posów, trasy przeżutu kapitali itd ... cały ten bajzel trzeba było jakoś przenieść do Delve ... i tak sobie myślę że to nie był spontan, tylko zaplanowana akcją, rozpaczliwa, bo pozbyli się ważnego agenta w grupie bob-a, a drugie takiego moga nie mieć, ale jednak zaplanowana, przygotowana i przeprowadzona .. nie żaden spontan pod wpływem chwili ...

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #648 dnia: Marzec 30, 2009, 10:22:12 »
spontan na bank

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #649 dnia: Marzec 30, 2009, 10:50:34 »
spontan nie spontan, ale kilka dni przed tym incydentem przez wszystkie forumy przelatywala informacja ze goonsi umieraja smiercia naturalna. Nikomu nic sie nie chce, nie moga zebrac 50 osob do floty itp.

Najprawdopodobniej szefostwo goonsow rzucilo wszystko na jedna karte zeby podtrzymac istnienie sojuszu. Dlatego tez na forum pojawiaja sie rozne propagandowe teksty w stylu 'mamy swoja wyspe i bedziemy jej bronic' albo 'ubilismy iles tam bilionow i jestesmy uber'
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #650 dnia: Marzec 30, 2009, 10:55:47 »
Malo bogata w wydarzenia niedziela, ale wynik dobry :)
1720 w local max, CCP dalo rade, chociaz tak naprawde oprocz strzelania do posow i paru malych bitewek (jedemu z naszych udalo sie dostac do gangu GS i gangwarp carriera + dreada pod nasz pos = 2 martwe capsy miedzy innymi) wiele starc nie bylo. Mysle, ze gdyby te 1700 osob strzelalo do siebie node by dlugo nie stal na nogach.

No i chyba 1720 to nowy rekord? :>

Co do Bruca i narzekan na 'blob', to mam nadzieje ze sledziles local z braku innych zajec, GBC i spolka bylo okreslane blobem okolo 300 razy :)

Ellaine

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #651 dnia: Marzec 30, 2009, 10:58:26 »
Przejrzałem plan Molla.
Goonsi to mały sojusz w rifterach. Skąd oni niby mogli wziąść BSy? Został specjalnie zachowany przy życiu i wyhodowany przez Molla, pewnie BoB potajemnie wysłał im parę tytanów i kilkaset dreadów żeby utrzymać morale swoich sług z GBC poprzez stworzenie im medialnego, głośnego wspólnego wroga którego każdy może nie lubić.

W ten sposób BoB może utrzymać w szeregu swoje legiony i podbić świat.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #652 dnia: Marzec 30, 2009, 11:39:13 »
Cóż, to jeszcze nie koniec, walczymy



Butuhuru

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #653 dnia: Marzec 30, 2009, 11:54:34 »
Nawiazujac do postu Edmunda to milo ze jest choc jeden taki co wierzy w propagande Goonsow :). Z tego co ja czytalem po roznych forach itp to sytuacja byla taka ze BOB zdobyl stacje w Detroid o kilka jumpow od glownego pocketu Goonsow w ktorym mieli swoje centrum przemyslowe.  Mowilo sie wtedy ze w zasadzie to kwestja czasu kiedy Goonsi wroca do empire z biletem w jedna strone. W tym czasie kiedy Goonsi bronili sie w Detroid Stain Wagon poraz trzeci probowal zdobyc Esoterie a bylo nie bylo to Esoteria jest bardzo bogatym regionem w ksiezyce, wiec strata regionu byla prawdopodbnie odczuwalna pod wzgledem kasy jaka wplywala na sojusz. Tak wiec pszczolki były kąsane na dwoch frontach.
Szefostwo Goonsow musialo cos zaaranzowac by sie ratowac. I trzeba przyznac ze ich plan był bardzo błyskotliwy jednakze nie wierze w jego spontanicznosc. Jakkolwiek by nie glosila ich propaganda na pewno do tego sie przygotowywali. Zajecie w tydzien dwoch duzych regionow to nie jest cos co sie robi na spontana.

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #654 dnia: Marzec 30, 2009, 12:20:20 »
ROTFL - przeciwnicy NC nagminnie placza o blobach od dawna (nie patzrac na to, ze gdy maja okazje to sami blobuja). Jednak to co teraz robi bobr + ruskie to jest mega blob. Zobaczymy jak dlugo cala ta spolka bedzie w stanie utrzymywac takie liczby.

Nie orientuje sie nawet jak wygaldala sprawa z -49. MIalo sov 3 i bylo cyno jammed ? Jesli nie to jeszcze wieksza beka. GS zajeli cale Querius i Delve w podobnym czasie jak bobr + ruskie + se + jakeis tam wolne watahy jamnikow zajeli 1 system. Wiec jesli tak to wyglada ile czasu bedziecie zajmowac systemy z sov 3 i 4 ? Jak czesto bedziecie w stanie utrzymywac liczby pozwalajace zasypac obrone 4:1 ? No i do jammowanych sysetmow trzeba bedziue wpierw wskoczyc. Boost morale - pewnie tak. Jak bedzie wygladalo to morale po 5 probach wskoczenia i dostaniu kilku flashy ? Czy beda usmiechy na twarzach pilotow w wskakujacych bsach ?

Pozyjom - uwidim.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #655 dnia: Marzec 30, 2009, 12:25:31 »
Ahahaha zajebisty obrazek Bruce  O0


Azihen miałeś kiedyś CTA pare tyg dzień po dniu non stop ?
Siedziałeś kiedyś na posie 2 tyg w snipa bsie i logowałeś się tylko by postawić x i wystrzelać wagon amma w posy przeciwnika ?

Większość sojuszy pęka po paru cta.
Dlatego są potrzebne duże liczby w sojuszach aby ci ludzie mogli się wymieniać.

Lub musisz mieć ludzi (i mechanizmy) przygotowane do takiej właśnie walki. Dzień po dniu, tydzień po tygodniu.


Ale w jednym masz racje - zobaczymy co się będzie działo dalej.


Co do sov3 ono aż tak nie przeszkadza przy naszym obecnym stylu prowadzenia kampanii. Poprostu rozwalasz raz wlatujesz i siedzisz w systemie non stop.

Jak już masz dredy w systemie to rozwalić w twoim prime jammera znowu to nie jest aż taki wielki problem.

constelation sov to jest problem bo posom się w 2 dni claimowanie załącza ale jak popatrzysz na ostatnie walki to tendencja jest taka żeby wszystkie moony zająć posami i wtedy żeby postawić posa musisz zniszczyć posa przeciwnika

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #656 dnia: Marzec 30, 2009, 12:38:01 »
Nie wiem, może się nie znam, nigdy nie byłem fanem fleetopów i poswars (ani nie brałem w nich za dużo udziału, przynajmniej nie przez ostatnie 2 lata), ale dla mnie porównanie czasu zdobywania regionu w zasadzie niebronionego (Delve por disbandzie ally trzymającego sovy) do zdobywania systemu z sovem i bronionego - jest cokolwiek naciągane.
To, że Północ i Goonsi nie próbowali wskakiwać do systemu z 1200+ wrogami mnie nie dziwi - dziwiłoby, gdyby próbowali ;)
Zebranie tak dużej ilości pilotów w jednym miejscu przez bobry można nazwać niezłym wyczynem, zastanawia mnie tylko (chyba, że niedoczytałem) czemu taka masa ludzi nie popsuła kompletu posów w systemie, aż tak długo dożynki trwały? Czy może raport nie daje pełnych liczb?

No i strasznie bawi mnie huśtawka nastrojów tutaj :)
Raz jedna strona w euforii odtrąbiła zwycięstwo i koniec przeciwników, za chwilę pienia odwrotne... A walki trwają dalej :)
Może trochę samokrytycyzmu jednym i drugim? :)
Póki wojna trwa i strony walczą, nie przesądzajcie o tym, że któraś już wygrała, bo się można nieźle wygłupić i przejechać :)
Na razie, na moje średnio zorientowane oko, lekką przewagę mają Goonsi i spółka, ale bobry ostatnio nadrabiają nieco i ciężko perować o wygranych/przegranych.
Przedwieczny.

Goomich

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #657 dnia: Marzec 30, 2009, 12:47:03 »
To jest wojna. Im bardziej entuzjastycznie odtrąbi się swoje zwycięstwo, tym twoi piloci mają większe morale. A im wieksze morale, tym więcej pilotów gotowych zaryzykować swoje statki i życie osobiste dla sojuszu, by odnosic więcej entuzjastycznie odtrąbianych zwycięstw.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #658 dnia: Marzec 30, 2009, 12:50:05 »
To jest wojna. Im bardziej entuzjastycznie odtrąbi się swoje zwycięstwo, tym twoi piloci mają większe morale. A im wieksze morale, tym więcej pilotów gotowych zaryzykować swoje statki i życie osobiste dla sojuszu, by odnosic więcej entuzjastycznie odtrąbianych zwycięstw.
Ale imo do tego powinny służyć własne fora, bo na ogólnodostępnych, 2 tygodnie później, kiedy następną dużą bitkę się przegra, wychodzi się na [wstaw dowolną obelgę określającą niezbyt dużą lotność umysłową] i dostaje podwójnie po morale ;)
Przedwieczny.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #659 dnia: Marzec 30, 2009, 12:51:22 »
gdzie kto płakał o blob? hmm , dla mnie to była jasna analiza sytuacji. Jedna strona ma 500 osób - druga 1500. Ta mająca 500 nie ma szans. Tyle. Napisanie wprost ze unikamy czołowej walki mając 3 czy 4 razy mniej pilotów to było stwierdzenie rzeczywistości i nic więcej. Przez miesiąc pozostały nam wolpacks jako sposób na zadawanie strat i męczenie wroga. Co staraliśmy sie robić.

Floty rzędu 1500-2000 ludzi, a tyle wystawiał na fali entuzjazmu Swarm-coaliction, to jest nie do pobicia organizacjami rzędu 300, 500 ludzi. W 49- GS and co. mieli wyjątkową okazje spróbować bitki mega-blob na mega-blob przy podobnej ilości dreadów i po raz pierwszy przy podobnej ilości tytanów z obu stron (!) . Nie chcieli. Pomijam serie pewnych crashy, ale i tak mogło być epicko.

No i wyszło ze Yogos miał racje: entuzjazmu koalicji GS&co wystarczyło na 2 miesiące walk .

Anyway 49- jest niesamowicie waznym systemem i tej walki nie można niedoceniać. To jeden z nielicznych punktów Querious o który warto sie bić, prawda taka ze przy Delve to Q jest marniutkim strasznie regionem - bida z moonami, bida ze stacjami NPC, gorsze SS-y, dużo trudniejszy do obrony. A z 49- capitale siegają już gdzie trzeba (czyli do  Delve)

Imo teraz właściwa kampania rozegra sie o trójkąt - J-L, 319 i C3N, te systemy są kluczem do Delve i Period Basis.

Bruce - rysunek po prostu pierwsza klasa  O0
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 13:07:43 wysłana przez Scaryman »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #660 dnia: Marzec 30, 2009, 12:55:58 »
Bloba mozesz zwalczyc tylko blobem.

Od dawna (LV anyone?) Goonsi twierdza ze blobem zalatwia wszystko. Tak zrobili w jv1v bodajze i tak samo chcieli robic tutaj. Niestety albo na szczescie po drugiej stronie takze udalo sie zebrac bloba. Bloba tak duzego, ze wskakiwanie na niego mijalo sie z celem. i w sumie o to teraz chodzi w eve. o stworzenie tak duzego bloba, zeby wskakiwanie nie oplacalo sie.

Terion, porownywanie orania niebronionego delve do okupacji 49- jest troszke nietrafione. Osmieszasz sie zdeczka robiac takie porownania. Jednak mam nadzieje, ze niedlugo caly opor goonsow zniknie i zacznie sie ponowne oranie delve, tym razem przez GBC. Wtedy bedziemy mogli porownac czasy orania. Moze nawet jakis konkurs zrobic?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #661 dnia: Marzec 30, 2009, 12:57:47 »
Ale imo do tego powinny służyć własne fora, bo na ogólnodostępnych, 2 tygodnie później, kiedy następną dużą bitkę się przegra, wychodzi się na [wstaw dowolną obelgę określającą niezbyt dużą lotność umysłową] i dostaje podwójnie po morale ;)
Xart ja jestem jak najbardziej za emocjami i propaganda tutaj. Oby tylko flame'a nie bylo
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #662 dnia: Marzec 30, 2009, 12:58:02 »
Wiesz Xarth to chodzi nie tylko o 49- te 5 posów jakkolwiek są ważne i pozwolą nam zdobyć dobry punkt do ataku dalej to tylko kawałek wiadomości z wczoraj.

Bardziej cieszy coś innego:

-TCF podobno wycofało capitale na północ
-MM podobno ma się przegrupować na północy
-PL  podobno wycofał capitale i supercapitale do fountain.


I to są newsy które (jeśli się potwierdzą) są ważniejsze niż te 5 posów.

Butuhuru

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #663 dnia: Marzec 30, 2009, 12:58:49 »
ROTFL - przeciwnicy NC nagminnie placza o blobach od dawna (nie patzrac na to, ze gdy maja okazje to sami blobuja). Jednak to co teraz robi bobr + ruskie to jest mega blob. Zobaczymy jak dlugo cala ta spolka bedzie w stanie utrzymywac takie liczby.

Nie orientuje sie nawet jak wygaldala sprawa z -49. MIalo sov 3 i bylo cyno jammed ? Jesli nie to jeszcze wieksza beka. GS zajeli cale Querius i Delve w podobnym czasie jak bobr + ruskie + se + jakeis tam wolne watahy jamnikow zajeli 1 system. Wiec jesli tak to wyglada ile czasu bedziecie zajmowac systemy z sov 3 i 4 ? Jak czesto bedziecie w stanie utrzymywac liczby pozwalajace zasypac obrone 4:1 ? No i do jammowanych sysetmow trzeba bedziue wpierw wskoczyc. Boost morale - pewnie tak. Jak bedzie wygladalo to morale po 5 probach wskoczenia i dostaniu kilku flashy ? Czy beda usmiechy na twarzach pilotow w wskakujacych bsach ?

Pozyjom - uwidim.

Wiesz Terion  jakby ci tu powiedziec ... no bedziemy walczyc do skutku bo z naszego punktu widzenia upadek BOBRa oznacza ze Goonsi wroca do Esoteri a tego nie chcemy. Prawda jest taka ze 49 to przyczolek (takie nasze Omaha Beach) , jak go zdobedziemy (co nadal nie jest pewne) to bedzie nam latwiej.
I Goonsi i NC tez to wiedzieli wiec wszystkie sily pchali by nam to uniemozliwic. Zreszta na poczatku system atakowalismy tylko my tzn Stain Wagon i AAA. BOBR dolaczyl troszke pozniej. Nadal nie wiadomo jak dalej sie potacza losy tego POS war ale dzis to nam wieja przychylne wiatry wiec sie cieszymy bo zasluzylismy sobie. Zreszta nawet kiedy sov zostanie w 49 zresetowany to nadal tam beda trwaly walki jeszcze z miesiac bo nie wierze zeby przczółki odpusciły tyle ze to my teraz bedziemy bronic tego terenu a wystarczy przeciez jeden blad, zła kalkulacja strontu i wszystko zacznie sie od nowa.

Dzis czytalem na scrapheapie ze 49 spelnil swoja role ze to mial byc taki bufor ktory mial nas spowolnic w naszym marszu w głab Querious. De facto to prawda ale wczesniej takie posty sie nie pojawiały a teraz sa wiec to brzmi tak jakby Goonsi sie pogodzili z porazka w 49 i zmienili troszke ton swojej propagandy.

A tak prywatnie to ciesze sie rowniez ze w raportach na scrapheapie coraz czesciej pojawia sie nazwa C0VEN. Kiedys najczesciej Shadoo pisał per blok AAA/SE a teraz coraz czesciej dodaje sie C0VEN do tych dwoch.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #664 dnia: Marzec 30, 2009, 13:01:36 »
A tak prywatnie to ciesze sie rowniez ze w raportach na scrapheapie coraz czesciej pojawia sie nazwa C0VEN. Kiedys najczesciej Shadoo pisał per blok AAA/SE a teraz coraz czesciej dodaje sie C0VEN do tych dwoch.

W pełni zasłużenie Panowie Covenowcy, w pełni zasłużenie
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech