Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 191458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #455 dnia: Marzec 14, 2009, 02:54:13 »
eh nie kumasz o co biega, jak wielkie liczby by bob tam capitali nie wydokował to i tak to jest za mało - przypomnij sobie inwazje na nc - samo nc jest wstanie wystawić większą flote niż gbc jak dodasz do tego tfc pl i gonsow w cap walce gdzie liczy się tylko ilość gbc ma ich za mało

sednem poprzedniego postu było co innego - bob nie miał uwięzionych kapitali zanim walka się zaczęła, jednak walki nie podjął, bo bez całego aaa/se/rol to chyba trochę samobój, skoro wcześniej straty były zbyt duże co się zmieniło teraz ? (spadło xxx posów) ale nikt nikomu nie zniszczył floty więc jest tak jak na początku. To że 3h to trwało - capsy to nie vagi trochę czasu zajmuje latanie tymi krowami (pewnie część wymagała 2-3 kursów + rozdawania paliwa i takie tam)

a w duszy mam nadzieje, że będzie jakaś porządna walka, pospadają masowo capitale bo nudą powiewa odkąd gbc przegrało z nc (tam były chyba ostatnie walki z capsami)

a tak bdw, nie wiedziałem, że coven już tak lubi boba i -a-, gony już wam nie zagrażają a jednak "miłość" została

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #456 dnia: Marzec 14, 2009, 08:14:10 »
bruce prosze :)
you didn't wan't this sation anyway :)
aizen bob na prawde ma duzo caplsi i w pr byla ich wieksza czesc chyba ale to ze on ich wczesniej nie wyciagal moze wynikalo z tego ze nie bylo sensu tego robic, bo straty by byly za duze.

Powiedz mi jak zajac stacje npc to dam Ci cukierka. A propo strat to lepiej stracic 470+ wiez, ktore w wiekszosci to frakcyjne byly czyli stracic miliardy isk, poczekac az wroga grupa zajmie region i poczekac az zacznie jej wskakiwac sov3 (od jutra dokladnie zaczyna nam wskakiwac sov3).

keyword: strategy itt

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #457 dnia: Marzec 14, 2009, 08:32:39 »
Powiedz mi jak zajac stacje npc to dam Ci cukierka. A propo strat to lepiej stracic 470+ wiez, ktore w wiekszosci to frakcyjne byly czyli stracic miliardy isk, poczekac az wroga grupa zajmie region i poczekac az zacznie jej wskakiwac sov3 (od jutra dokladnie zaczyna nam wskakiwac sov3).

keyword: strategy itt

No nie wiem powiedz mi jak to jest stracic w cholere wiez w 3 regionach i mln isk w nich? Oddac kilkaset bln isk w high moonach za free? No i jak to jest dla pilotow GS tracic bln isk bo ich dowodztwo nie zadbalo o poprawna wycofke z 3 regionow ? Wkleic ci kmy?  :uglystupid2: Tania propaganda jest zawsze tania.

Aizhen ja z mojej strony po twoich postach moglbym cie zapytac jak twoja milosc do NC? Drugim pytaniem by bylo co pilot CVA ma do tego ? No, ale odpowiadajac na twoje pytanie.

Wiekszosc capsow po stronie boba, AAA, SE, c0ven, Rol, Sys-k sa finansowane przez ally/korporacje. W NC wiekszosc capsow jest prywatna. Co nam daje rozne fity, przy stracie spadki morale co w naszym przypadku, gdy mamy zapasy capsow korpowych/ally w razie wtopki nie ma to takiego znaczenia. C0ven nie raz juz musial od zera odbudowywac swoja flote capsow. Poza tym wiekszosc capsow NC jest na polnocy, a jakos nie wierze, zeby nagle tylu ich w dol przylecialo. WH trzeba szukac i robic nowe sygnaturki.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #458 dnia: Marzec 14, 2009, 08:48:36 »
No nie wiem powiedz mi jak to jest stracic w cholere wiez w 3 regionach i mln isk w nich?

Nie bylo na to czasu. Mielismy 3 tyg. na zmiane gownianego angel space na sanshe i lepszy i jeszcz wiecej moonow. To tak jakbys musial poswiecic 1000 zlotych aby zyskac 2000.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #459 dnia: Marzec 14, 2009, 09:08:54 »
BoB miał ten sam teren, co teraz GS, i zobaczcie, co się z nim stało...

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #460 dnia: Marzec 14, 2009, 09:12:18 »
No nie wiem powiedz mi jak to jest stracic w cholere wiez w 3 regionach i mln isk w nich? Oddac kilkaset bln isk w high moonach za free? No i jak to jest dla pilotow GS tracic bln isk bo ich dowodztwo nie zadbalo o poprawna wycofke z 3 regionow ? Wkleic ci kmy?  :uglystupid2: Tania propaganda jest zawsze tania.

Jest tak tania ze znajmosc mechaniki gry i niezabicie baby tytana Dariusa bylo tak trudne dla Was. Mielismy 4 tyg zeby zajac delve kosztem porzucenia tego co bylo za nami. Wiesz tak zajebista angelowa przestrzen bez dostepu do empire. Chcesz bierz, podobno detroid jest jeszcze do wziecia. Poszukaj postow zapy na temat ilosci monow w samym tenerifis, detroid ma podobna ilosc. Generalnie nasza poprzednia przestrzen byla za bardzo rozciagnieta, trudna do obrony - bez dostepu do empire co utrudnia bardzo logistyke.

Cytuj
Aizhen ja z mojej strony po twoich postach moglbym cie zapytac jak twoja milosc do NC? Drugim pytaniem by bylo co pilot CVA ma do tego ? No, ale odpowiadajac na twoje pytanie.

Nic nie ma do tego, a musi miec ? Udziela sie w tej dyskusji jako strona neutralna i ma prawo dorzucic swoja opinie na tym publicznym forum. No chyba, ze to nie jest publiczne tylko z ograniczonym prawem dostepu.

Cytuj
Wiekszosc capsow po stronie boba, AAA, SE, c0ven, Rol, Sys-k sa finansowane przez ally/korporacje.

100k USD itt

Cytuj
W NC wiekszosc capsow jest prywatna. Co nam daje rozne fity, przy stracie spadki morale co w naszym przypadku, gdy mamy zapasy capsow korpowych/ally w razie wtopki nie ma to takiego znaczenia. C0ven nie raz juz musial od zera odbudowywac swoja flote capsow. Poza tym wiekszosc capsow NC jest na polnocy, a jakos nie wierze, zeby nagle tylu ich w dol przylecialo. WH trzeba szukac i robic nowe sygnaturki.

I co z tego, ze sa prywatne. Korp/ally moze refundowac jezeli ma oficjalny korpowy fit. Z tego co sie orientuje chlopaki z NC maja korpowe fity i ich sie trzymaja moj Sherlocku :).

BoB miał ten sam teren, co teraz GS, i zobaczcie, co się z nim stało...

Nic nie jest wieczne, ktos kiedys po nas zajmie delve. Jednak dopoki gooni widza sens zabawy w eve to mysle ze utrzymamy. Jak nie to ktos inny. Dont give a shit to gra.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #461 dnia: Marzec 14, 2009, 10:44:10 »
A co to zmienia ? Te 3 tygodnie co byly pozwolily nam zabezpieczyc sov w calym delve. Mam nadzieje, ze uzyjecie tych kapitali i bedzie jatka. Trzydziesci dni, przez trzydziesci dni spadlo ponad 470 wiez, dready oraly delve 24/7 - skutek mozesz ogladac na influence map. A co Wy zrobiliscie przez trzydziesci dni ?

N I C

Z mojego punktu widzenia Aizhen jest jak najbardziej neutralny. Juz tak nie pij do niego i Teriona bo robi sie to nie przyjemne i rozpocznie flejma ( zebym ja dbal o regulamin na forum  ::) )


Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #462 dnia: Marzec 14, 2009, 10:48:01 »
podoba mi sie ten agresywny nastrój, zawsze efekt poważnej wtopy strategicznej  O0

no to poorzemy posy teraz, nie?  ;)

(choć to ma dla mnie drugorzędne znaczenie szczerze mowiąc, dla mnie liczy sie koniec easy DD)
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 11:11:24 wysłana przez Scaryman »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #463 dnia: Marzec 14, 2009, 10:48:54 »
o rezydowaniu w Delve GS będzie mógł powiedzieć za pół roku, jak wciąż tam będzie...
aczkolwiek przeprowadzka do Devle to takie "zamienił stryjek siekierkę na kijek".
Delve jest bogatsze od poprzednich regionów, ale dla zwyczajnych rzesz graczy, którzy żyją głównie z kerbirstwa fakt, że nie będą mogli tego robić w względnym spokoju będzie cięzki do strawienia. Szczególnie, żę GBC się ulokowało w okolicy i NPC stacjach. Koszty więc mogą okazać się zbyt wysokie w stosunku do generowanych zysków...
O flaszkę się mogę założyć, że wkrótce (o ile już to nie nastąpiło) zaczną się whine w GS, że kerbirzyć zbytnio nie można bo tłumy hostów polują...
No ale może zacisną zęby i będą szukać tych hord oficerów na paskach, których to wizjami szefostwo GS karmiło swoich czlonków :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #464 dnia: Marzec 14, 2009, 10:51:00 »
podoba mi sie ten agresywny nastrój, zawsze efekt poważnej wtopy strategicznej  O0

no ot poorzemy posy teraz, nie?  ;)

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #465 dnia: Marzec 14, 2009, 11:11:52 »
ja wiem wiem
to częsc waszego dystansu do gry  :laugh: :2funny: :2funny: :2funny:

edit:
(tak szczerze: wiesz ze mi akurat pos-war to zwisa, ja wiem ze to nieunikniona część wojen w 0.0, ale jeśli wygramy tą część - wy sobie odlecicie, ja i bufu stracimy zabawe  :laugh: do czego wcale ale to wcale mi sie nie spieszy, obecna sytuacja może trwać dość długo, aby były takie fajne naparzaniny jak są teraz. Akurat nam na zmianie status-quo terenowego specjalnie nie zależy. Dla mnie capitale to coś innego - to co wczoraj imo stało sie z PL, których to tytki zalogowały się ale już sie tak nie paliły do wskoku na grid, teraz więcej walk roztrzygnie taktyka i walka klasycznej floty a nie dyskoteka X tytków)
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 12:13:48 wysłana przez Scaryman »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #466 dnia: Marzec 14, 2009, 11:26:20 »
Ja tam się zgadzam że w sumie nic wielkiego się nie stało.
Rozwalonych zostało pare baniek wokół stacji i wyskoczyło pare capsów.

Wczorajszy dzień może być jedynie ciekawy o tyle że jest to sygnał że te capitale prawdopodobnie zaczną pracować. Bo po to były wyciągnięte ze stacji.


Nie ma co się spinać. Poczekamy zobaczymy może będą niedługo jakieś epickie bitwy.




acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #467 dnia: Marzec 14, 2009, 12:46:04 »
jeden Yogos wie o co chodzi, dziękuje  :)

wydokowało ok 60 dredów, tyle to "cva-kerbiry" wystawiają, przypomnę wam, że samo nc wystawiło 250 dredów, dlatego te liczby z uwalniania nie są oszałamiające

scery byłem w bobie i w mm, i cała ta walka mi zwisa bo jest oparta na "oszustwach" jest mi całkowicie obojętne kto wygra czy przegra, bo jak wygra bob strona to nas zaatakuje -a- jak wygra gons to ten sam gons też zaora provi (cva to taki stary ally, że ma tam te swoje macki rozsiane ;p)

dlaczego moje wypowiedzi mogą mieć zabarwienie nieco na stronę nc ? pewnie dlatego, że prawie wszyscy tutaj są po stronie bob/aaa, no właśnie i to coven który cały czas powtarzał, że robi chwilowy + do aaa żeby odepchnąć gonów z swojego podwórka teraz bierze udział w inwazji na delve z + dodatkowo do gbc (i tu pewnie moja sympatia do Yogosa się skończyła) a co do bufu - to sory ale piszecie o wygranej wojnie ze to "MY" - jak ja bym miał takich sojuszników jak wy też nic bym nie wygrał - do wojny potrzeba 100 bsow / 50 dredow a nie 20 roam vag, nawet w tym pr- gdzieś obok staliście

pisanie przez kogoś tego całego "YARRR MY WYGRYWAMY WOJNĘ, TERAZ WAS POSTRZELAMY" a wkład jest jaki jest zwyczajnie mnie drażni

pisanie też, że nc ma capitale u siebie jest słabe, żadna strona nie użyje floty dredów do walki na full aż nie będą w pełni sił, spokojnie jak się znajdą capsy boba to i po 2 stronie też się zlecą

co do dd, akurat bob nie powinien biadolić na te światełka, bo to one uratowały go podczas 1 inwazji, jak wczoraj w nocy pisałem posta to jeden dd w delve był odpalany

scery wiem, że za mną nie przepadasz, pewnie z 2 powodów - prawda boli oraz jesteś dyrkiem bufu który dba o wizerunek i rekrutacje, ja tam do ciebie nic nie mam (chyba tylko killrights za tą vage) wyluzuj człowieku nie musisz być guru, a nawet jak musisz to inni też graja w tą samą grę i wiedzą "o co biega"


ale mi post się nasmarował (dobra kawa dobra)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 14, 2009, 12:52:43 »
Nie masz co marudzuć o to że SE i c0ven teraz Delve odblokowują.


Sytuacja się tak spolaryzowała że są 2 główne bloki i jeśli zdechnie bob i gbc  zostaniemy sami z -a- rol i atlasem na placu boju przeciw całemu NC PL i Goonsom.

Ile wtedy by wtedy SE,  c0ven i sys  wytrzymał ?


Ellaine

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 14, 2009, 13:01:05 »
E tam sami przeciw, jeśli jakimś cudem rzeczywiście uda się uratować galaktykę przed BoBem, koelaicja północy z goonami nie będzie już potrzebna i rozwiąże się następnego dnia.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 14, 2009, 13:18:51 »
Aizhen, ja Ciebie pytam, co C0ven Twoim zdaniem powinien zrobić? Strzelać do -A- jak strzelał i roamować do Delve jak roamował tłukąc co się nawinie? Jeśli Delve zostanie skutecznie spacyfikowane to Gooni do nas na herbatkę przylecą szybciej niż się obejrzymy. Wymagasz od nas honorowego wylecenia do imperium, tak?
na urlopie od EVE

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 14, 2009, 14:15:01 »
Poziom postepowania 5 latka - kopne kogos wiekszego w kostke, moze mu sie nie bedzie chcialo mnie gonic. Jednak po ktoryms kopnieciu, wiekszy zareagowal to juz brak jaj zeby poniesc konsekwencje czynu trzeba sie chowac za plecamia starszego brata  :D

Skoro sie tak boicie tych Goonsow to po kij ich zaczepialiscie ?

Zreszta wrozenie z fusow co by bylo gdyby. Scenariuszy moze byc wiele. Moze PL bedzie chcialo zdobyc dominujaca pozycje, moze bedzie jakis iny wewnetrzny rozlam. Moze wszyscy zapragna zyc w zgodzie i milosci ....
No i nie trzeba bylo kopac po kostkach  ;D

Stajac po stronie kennego jasno sie okreslacie i tlumazcenei, ze nagle przeraziliscie sie kontrakcji sa o kant dupy rozbic - jakos predzej wam to nie przeszkadzalo, wrecz cieszyliscie sie z szarpanek z GS. Jak pisalem predzej jakos nie widze zeby NC po rozjechaniu kennego ruszylo an swieta krucjate przeciwko Covenowi (bo i po co ?)

laphiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 14, 2009, 14:23:55 »
to nie poziom 5 latka tyko normalny zdrowy rozsadek, jesli chcesz do kogos postrzelac bijesz sie z silniejszym, bo slabszy ucieknie. a jak ci silniejsi sa z silni to dogadujasz sie z innymi na twoim poziomie zeby im wkopac.

Male PS do modow. juz ne przesadzajcie dupa to nie jakis straszny wulgaryzm, nieladne slowo ale nie przesadzajcie z cenzura, 5 latki tu nie zagladaja, niedlugo sie cholera nei bedzie dalo powiedziec ...

Zolthar

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 14, 2009, 14:25:53 »
A co to zmienia ? Te 3 tygodnie co byly pozwolily nam zabezpieczyc sov w calym delve. Mam nadzieje, ze uzyjecie tych kapitali i bedzie jatka. Trzydziesci dni, przez trzydziesci dni spadlo ponad 470 wiez, dready oraly delve 24/7 - skutek mozesz ogladac na influence map. A co Wy zrobiliscie przez trzydziesci dni ?

N I C

Z mojego punktu widzenia Aizhen jest jak najbardziej neutralny. Juz tak nie pij do niego i Teriona bo robi sie to nie przyjemne i rozpocznie flejma ( zebym ja dbal o regulamin na forum  ::) )


nic dosłownie nic :) tfu N I C ciekawe co napiszesz za kilka tygodni ...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 14, 2009, 14:26:32 »
Jak po co zaczepialiśmy. Eso ma być nasze i basta.


Co do tej krucjaty to jak sie rzr i tcf w styczniu przegrupowywał to mówili że na -A- wjadą.
Nigdzie nie słyszałem żeby ktokolwiek to odwołał więc można przypuszczać że po zabezpieczeniu Delve i chwili odpoczynku jest duża szansa że będą kontynuować co zaczeli.

I co wtedy też nie powinniśmy się mieszać bo to sprawa między nimi a -A- ?

I co ? Jeśliby -A- zjedli to mamy wierzyć że nikt nie będzie eso które ma bardzo dobre moony atakował ?

Mona ma fajny tekst w stopce który tu pasuje:

"Have faith in God, but believe in antimatter."







[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 14, 2009, 15:31:37 »

nic dosłownie nic :) tfu N I C ciekawe co napiszesz za kilka tygodni ...

Jak juz bedziemy mieli Pure Blind? Pewnie nic...wiecej dobrego terenu na latanie za oficerami.

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 14, 2009, 15:36:23 »
Widzisz Yogos ? ;D GS szykuje sie przeciw NC jak sklepie kennego nie przeciw Covem + SE  :D

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 14, 2009, 15:40:33 »
wydokowało ok 60 dredów, tyle to "cva-kerbiry" wystawiają, przypomnę wam, że samo nc wystawiło 250 dredów, dlatego te liczby z uwalniania nie są oszałamiające

 :2funny: taaaa to tyle na temat... cały post był wart ile ten kawałek

Wczoraj z PR- odleciało 200+ naszych capitali i 8 naszych tytków. (edit: Do tego sporo JF). A przecież nie była to cała nasza flota, tylko jej część. Potem przestaliśmy liczyć, choć statki jeszcze latały O0. No ale Aizhen wie lepiej....  :-\ może to na sisi robiliśmy?!  :laugh:

pisanie przez kogoś tego całego "YARRR MY WYGRYWAMY WOJNĘ, TERAZ WAS POSTRZELAMY" a wkład jest jaki jest zwyczajnie mnie drażni

scery wiem, że za mną nie przepadasz, pewnie z 2 powodów - prawda boli oraz jesteś dyrkiem bufu który dba o wizerunek i rekrutacje, ja tam do ciebie nic nie mam (chyba tylko killrights za tą vage) wyluzuj człowieku nie musisz być guru, a nawet jak musisz to inni też graja w tą samą grę i wiedzą "o co biega"

jeśli już to nie przepadam za Twoimi postami na forum, nie za Tobą bo Cie nie znam ani człowieka ani gracza, a nie przepadam za postami bo są głupie przez brak rozeznania w poruszanych tematach (a powtarzana głupota jest irytująca).  :)

co do tego czy nasza działalność ma sens w skirmish pvp, i jak duży, to oceniają to nasi sojusznicy, którzy póki co bardzo ją doceniają (o BUFU możesz sobie poczytać w choćby ujawnianych forach BOBa, gdzie oceniano naszą gre po I Delve War), hm..  i wybacz wydaje mi sie to dużo wazniejsze niż opinia gracza CVA, która jest poważana tak jak poziom pvp tam  ;) ???


Jak juz bedziemy mieli Pure Blind? Pewnie nic...wiecej dobrego terenu na latanie za oficerami.

tak, na pewno, Wasza flota leci na Pure Blind na wyscigi...  :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 21:40:01 wysłana przez Scaryman »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 14, 2009, 15:43:22 »
No w sumie wcale nie mało tego było.

Do tego pare JF.
Może tam był tryt. A może dysporsium.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 14, 2009, 15:58:51 »
Jak juz bedziemy mieli Pure Blind? Pewnie nic...wiecej dobrego terenu na latanie za oficerami.

Aer Period Basis :\/


nic dosłownie nic :) tfu N I C ciekawe co napiszesz za kilka tygodni ...

Lubie takie zapowiedzi, czyzby tic toc tic toc w innym wydaniu ?

gosti

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 14, 2009, 16:44:19 »
Jak juz bedziemy mieli Pure Blind?

Zostawcie moje wormhole!  :'(

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 14, 2009, 16:51:20 »
Ty tam cichaj zdradziles eve i oddales sie w calosci DFO  ;D

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 14, 2009, 20:16:21 »
Chlopaki z bufu, raz mowicie o gbc "oni, im, z nimi", a raz my, nam....   Zdecydujcie sie , pierwsza czy trzecia osoba, bo dziwnie sie to czyta.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 14, 2009, 21:33:22 »
Chlopaki z bufu, raz mowicie o gbc "oni, im, z nimi", a raz my, nam....   Zdecydujcie sie , pierwsza czy trzecia osoba, bo dziwnie sie to czyta.

nie czytaj, uzywamy form naprzemiennie i pewnie będziemy tak robić dalej. O bobitach też mowimy czasem "my" czasem "oni". Niewątpliwie kryje sie za tym zdrada połączona z tajnymi machinacjami.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 14, 2009, 23:56:58 »
E tam sami przeciw, jeśli jakimś cudem rzeczywiście uda się uratować galaktykę przed BoBem, koelaicja północy z goonami nie będzie już potrzebna i rozwiąże się następnego dnia.


Prawdopodobnie tak chociaz zergowa strona mocy jest kuszaca napewno czesc bedzie starac sie utrzymac NC w kupie i sproboje  skierowac uwage w strone sojusznikow Ken. Najgorzej w takiej sytuacji prawodopodobnie wyjdzie Stain wagon sa na tyle mali ze NC bedzie moglo sprobowac przeprowadzic krotka zwyciezka wojenke i rozjechac ich przez zalanie masa. Z -A- taki numer raczej nie przejdzie bez "wylaczenia" sova.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 15, 2009, 01:02:25 »
Goonsi postawili wszystko na 1 kartę i jak pokazuje mapa - tę partię wygrali, tam gdzie było niebiesko, jest żółto - nieważne jak, ważne że 1:0 dla gości. Można pitolić (co zresztą skutecznie robicie od miesiąca) i rozwodzić się nad metagamingiem, przewagą liczebną, boostem morale, tic tac toe, partiami szachów i wojną wygrywaną poprzez przegraną. :)

Fajnie że Kenny odszykał kapitale z PR. Może wreszcie ruszą dupska, bo jak do tej pory byli strasznie pasywni.. wiem byli "Outnumbered & Outgunned" itp. Ale fakt faktem że.. spodziewałem się po "Wielkim Bobie", o którym czytałem i słyszałem nawet nie grając jeszcze w Eve, duuużo więcej. Jeśli obrońca jest bierny, napastnik wygrywa wojne, m'kay? Osobiście mam w dupie co się stanie jeśli BoB totalnie upadnie - wiem tylko tyle, że jeśli walec NC ruszy dalej na południe , nie pójdzie im już tak łatwo.. chyba że wyłączą C0ven i SE  :2funny: :2funny:

Co do "tralala" o "zdrajcach", "Good Goons & Evil Bob"... zastanówcie się - przecież to tylko gra  :2funny: Obie strony mają grzechy i grzeszki na sumieniu, ale żadna ideologia z prawdziwego życia wzięta, nie powinna w Eve mieć dla siebie miejsca :)

Anyway - jest weekend - jutro może być fajnie w 49-, o ile Bob sie ruszy :) I mam nadzieję że pieniązki wydane w marcu na eve, przyniosą mi jeszcze więcej radości niż te z Lutego  >:D

Pkt 1 Regulaminu. ;) YANNICK
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 11:04:45 wysłana przez YANNICK »

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 15, 2009, 01:20:48 »
Prawdopodobnie tak chociaz zergowa strona mocy jest kuszaca napewno czesc bedzie starac sie utrzymac NC w kupie i sproboje  skierowac uwage w strone sojusznikow Ken.

Cele sa dosc jasno okreslone, Goonsom musi stuknac Sov3 i EXE musi zniknac z mapy. Jesli to sie uda to przewiduje wakacje i reset standingow. A potem to cholera wie, pewnie -A-.

ko0rt

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #487 dnia: Marzec 15, 2009, 01:40:15 »
Chyba zbyt wcześnie zaczynacie się dzielić :)

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 15, 2009, 01:44:23 »
Jimmy twoja wypowiedz powinna być wyryta na wstępie do "zakładki politycznej" tego forum

+1 dla Jimmiego

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 15, 2009, 06:51:28 »
Chyba zbyt wcześnie zaczynacie się dzielić :)

Cel. Tak wiesz, dla rozjasnienia :) Dodatkowe slowo klucz: "jezeli".