Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 192044 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #420 dnia: Marzec 11, 2009, 19:15:15 »
Nie macie interesow zadnych ? A kto wam tytany budowal ?

Widze ze musze lopatologicznie do ciebie pisac bo nie rozumiesz w ogole kontekstu.

Uklady mamy z bobem natomiast z gbc z nikim i na takiej samej zasadzie dzialaja raczej wszyscy. Nic nowego i odkrywczego.
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

amra

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #421 dnia: Marzec 11, 2009, 19:18:31 »
Nie macie interesow zadnych ? A kto wam tytany budowal ?

Rogoo sam sobie odpowiedziales ;) Kluczowe slowo to "budowal".  >:D
Teraz zostal tylko jeden wspolny inters i chyba najwaznieszy strzelanie do Goonsow, MM, Razzor & PL.

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #422 dnia: Marzec 11, 2009, 19:27:21 »
Greater BOB Community. Nie "Southern Coalition" czy cos takiego.
Nie ma Boba = nie ma GBC. W odroznieniu od reszty powerblockow.

Ja rozumiem, ze lapanie mnie za jezyk to najlepszy sposob na wyplatanie sie z tych smiesznych deklaracji jakoby BUFU nie bylo / nie czulo sie czescia GBC.

Standingow zapewne tez nigdy nie mieliscie ustawionych do nikogo poza samym BoBem ?  ::)

amra

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #423 dnia: Marzec 11, 2009, 19:29:48 »
Ustawialsmy, ale liste dostarczal BoB a nie negocjowalismy z SoA i innymi, tak samo oni dostawali liste +.

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #424 dnia: Marzec 11, 2009, 19:45:17 »
Ustawialsmy, ale liste dostarczal BoB a nie negocjowalismy z SoA i innymi, tak samo oni dostawali liste +.

No wiec jestescie czlonkami exGBC. Nie da sie nie byc czlonkiem jakiegos powerblocku i jednoczesnie miec ustawiony + do wszystkich jego sojuszy. "Czuc sie" sie a "byc" to dwie rozne rzeczy :)

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #425 dnia: Marzec 11, 2009, 19:49:55 »
mamy układ z dominującą w tej konfiguracji siłą. proste

tak jak IRON dostał wolny "slot" (dobrze ze był ;) ) od 3 dominujących sojuszów NC. Tam jest decydująca trójka która rozstawia reszte jak uważa, także z terenem robi jak chce. Tutaj jedna organizacja, która o tym samym decyduje co na północy trzy nad resztą.

przecież to proste jak drut.

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #426 dnia: Marzec 11, 2009, 20:39:49 »
nie no ludzie ten watek to naprawde zakonczmy bo zapedziliscie sie w slepa uliczke z ta semantyka gbc. To jest oczywiste ze uklad w gbc poszczegolne pety (okreslenie techniczne jak ktos to wytnie to znaczy ze juz to slowo jest niepoprawne politycznie) maja z bobem, no bo z kim innym? No przeciez nie wchodzi sie do gbc przybijajac piatke z HUN'em czy kims innym . Jest jeden boss i zawsze byl. Mowiac ze nie czujecie sie czescia GBC wg mnie nie zachowujecie sie godnie. Byliscie czescia gbc i nadal jestescie i szacunek za to ze nie obsraliscie boba jeszcze, i walczycie wg starych zobowoazan. Ale NIE MOWCIE ZE NIE CZUJECIE SIE czescia GBC. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Tzn no nie napisal bys przeciez tego na tych waszych forach GBC command. Prawda?

Chcialem tez sprostowac bo ja chyba tutaj sie niedokladnie wyrazilem, powiedzialem ze w NC sa 3 glowne alajanse ktore maja po 3 sloty etc, i od tej pory sie mowi ze Iron jest na tych slotach i tak dalej. Byc moze ze bylem skacowany tego dnia wiec dla waszej przyjemnosci powiem wam jeszcze raz dokladnie jak jest w NC:
Sa 3 najwieksze sily: RAWR (tutaj zwany MM) , RZR, TCF (zi frencz)
kazdy z nich ma po 3 sloty goscinne (de facto wykorzystanych jest tylko 1 lub 2 w kazdym przypadku, jest to dynamiczne, ale nigdy nie bylo wszystkich 3 trojek pelnych), nie sa to sloty za ktore ktos placi - to sa bardziej takie guest sloty dla alajansow na trialu, ktory sluzy do stestowania jak dobrze zorganizowany dany alajans jest i czy moze sie sprawdzi generalnie. Mozna z tej listy spasc tak jak juz wiele i mozna w ten sposob tez zarobic sobie opinie i zosta czlonkiem NC w ogole. Bo - uwaga - oprocz tych 3ch glownych sil i ich guest slotow, sa w NC tez inni czlonkowie o statucie takim jak te 3 glowne, aczkolwiek bez generalnie swoich "gosci". Natomiast w zwiazku z tym ze 3 glowne sily nie wykorzystuja swoich slotow, na przyklad IRON - ktory jest pelnoprawnym czlonkiem NC tez ma w tym momencie goscia swojego, ktorym jest  The Council. (ticker jest "OWNED").
Jest to ogolnie wszystko ustalane na zasadzie sojuszniczej i nie ma zadnej hegemonii nikogo. Ogolnie chodzi o to zeby grupa alajansow byla ograniczona, ale zeby byly to kompetentne grupy.
Tak wiec IRON jest takim samym czlonkiem NC jak RAWR, TCF, RZR, Majesta, czy Initiative, a nie gosciem jak CORE, Scalar, Unit, czy The Council.
Mam nadzieje ze lektura ta byla dla was wszystkich przyjemna.

Natomiast wracajac do GBC - nie piszcie takich rzeczy, kazdy wie jaki jest uklad. Moze miales cos innego na mysli, ale wyszlo tak ze sie nie przyznajecie do GBC. GBC to bob + pety (goscie, podporzadkowani sojusznicy, whatever).

@ Edmund: chyba napisales korzystac przez z z kropka, panie purysto ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2009, 20:53:49 wysłana przez Skwiercpur »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #427 dnia: Marzec 11, 2009, 20:50:30 »
ech. Venzonowi chodzilo o to, ze nie mamy wiele dyploamtycznych polaczen z GBC. Mamy z bobem.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #428 dnia: Marzec 11, 2009, 20:56:06 »
no i spoko, mozna napisac "nie mamy scislych kontaktow z nikim innnym w GBC oprocz BOBa" a mozna napisac "nie czujemy sie czescia GBC".
Kolega sie nie wyslowil precyzyjnie, spoko, jak juz mowie, niewazne z tym pod-watkiem, jest to nieistotna semantyka.

Trico

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #429 dnia: Marzec 11, 2009, 23:58:36 »
pierdoły z innej beczki
dziś przeprowadzony został stress test na tq

rezultat końcowy:
"the system is fucked, we are leaving"

Około 21 polskiego czasu mając codzienny regrup zebraliśmy się w a-e i fc zaczął szukać celu. Ponieważ jakiś gang zaczął się kręcić koło 1-S musieliśmy wysłać support po maruderów z sakht, gdy tylko support wskoczył do 1-smeb TCF wrzucił swoje Bsy i support przez a-e do 6q, 80 osób.
Po chwilowej zabawie w macanego TCF postanowił wskoczyć, BSy na RR i support, hasło dnia - load support owerview, chyba po obu stronach, po czym jechana, nasze BSy dołanczają, local 200++

Po czym co następuje;
desync
przejście na stary dobry zryty manual fire
ponowne ładowanie grida +/- minuta

Cyno na jakimś BSie
Chyba z deczka dalśmy ciała dając czas załadować grid goonom z PR- (carriery i flota)
Rewarp całej floty GBC (nawet na drugiej bramie nie zdążyłem wgrać grida)
Ponieważ załadowanie grida bramy 6Q sprawiało problemy szybkie wycofanie.
Local nie przekroczył 350

Efekt końcowy jw, no i od tego czasu zamknięto połowe trade hubów empire (me wonder why)


Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #431 dnia: Marzec 12, 2009, 12:17:47 »
CCP HAX!!! kerbiry sie ukrywaja w w-space!!! :D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #433 dnia: Marzec 12, 2009, 12:32:59 »
Zapomniałeś wrzucić linka do KB CVA

nie musi, ale zapomnial dodac link do KB GS juz to uzupelniam

http://killboard.goonfleet.com/battles/1175

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #434 dnia: Marzec 12, 2009, 12:39:49 »
Jeszcze się chyba nie zdarzyło żeby po pathu nie było jaj z serwerem, wiec nie ma co marudzić że desync był.


Normalna rzecz, dopiero po 2-3 fixie serwer jest w miare stabilny i wtedy myśle będzie można jakąś flotke zmontować z widokami na dobrą jatke bez bugów.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #435 dnia: Marzec 12, 2009, 12:42:18 »
Jeszcze się chyba nie zdarzyło żeby po pathu nie było jaj z serwerem, wiec nie ma co marudzić że desync był.


Normalna rzecz, dopiero po 2-3 fixie serwer jest w miare stabilny i wtedy myśle będzie można jakąś flotke zmontować z widokami na dobrą jatke bez bugów.

yep, taki stress-test nowego oprogramowania i hardware-u żeśmy CCP zrobili w tym 1-SMEB ;) , mają nad czym myśleć teraz.

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #436 dnia: Marzec 12, 2009, 13:21:16 »
widzę Komb, że masz jakiś uraz do cva, nie wiedziałem że wklejenie linków innego kb niż bufu / bob jest tu czymś ofensywnym

a wlepiłem je tutaj by potwierdzić jak wygląda walka z punktu jednego kb i jak nie dokładne są liczby

a jak już tak bardzo chcecie flejm: to przecież molle już wszytko w grze widział i doskonale wie ze jest lag itp (pamiętacie ten słynny post kiedy padł serw i nc wtopiło capsy)  :buck2: że też nie uratował was w tej sytuacji, dziwne

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #437 dnia: Marzec 12, 2009, 13:42:20 »
keyword: strategy

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #438 dnia: Marzec 12, 2009, 13:44:59 »
chyba raczej - lottery  :2funny:

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #439 dnia: Marzec 12, 2009, 16:28:17 »
nie no jak lottery. Node crash i ruletka z zaladowaniem sie capsow byla "szachami". Tak wiec teraz jak najbardziej in-gejmowy sposob zkruszenia systemu obronnego boba nie byla szachami ? :D HHAHAHAHAHAH


Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #440 dnia: Marzec 12, 2009, 16:34:49 »
Ja tam zawsze mówiłem że lag nikomu nie sprzyja i jest nieprzewidywalny.
A wszelkie gadanie o tym że priorytet mają wskakujący albo systemy ze stacjami włożyłem między bajki po bitwach na północy za czasów fallen souls.


Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #441 dnia: Marzec 12, 2009, 16:51:38 »
widzę Komb, że masz jakiś uraz do cva, nie wiedziałem że wklejenie linków innego kb niż bufu / bob jest tu czymś ofensywnym

:2funny:

keyword: strategy

C

Ze lag nikomu nie sprzyja ? Jaki lag ? Nie ma laga - jest strategia. Nie ma node crash'a - jest "partia szachow".  O0

Diabl0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #442 dnia: Marzec 12, 2009, 18:56:53 »
Nie wiem czy to nie było by najlepszym rozwiązaniem, gdyby EVE po osiągnięciu jakiegoś tam punktu krytycznego przechodziła w tryb aktywnej pauzy. 10 sekund na wydanie polecenia (kierunek, predkosc, orbita, lokowanie i odpalenie dzialek/modułow), 30 (czy ile tam będzie potrzebne) sekund obliczeń na serwerze, wyświetlenia animacji i znowu 10 sekund na decyzje. W zasadzie było by to samo co jest obecnie - kliknięcie i czekanie na łaskawą reakcję, a przynajmniej było by mniej narzekań i dociekań kto tym razem miał mniejszego laga/większe szczęście.

amra

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #443 dnia: Marzec 13, 2009, 19:11:17 »
Czyżby nie wszycy od was sie załapali się na killa ?.
Też tam byłem, starcia trwaly nie wiecej niz 30s - 60 s, tylko raz zabalowalismy dłuzej w z wami
i wtedy ponieslismy straty, jak wasza flota urosla my sie ewakuowalismy na ss ( potem maialem 15 min przerwy, musialem znaleść nowy ship ;). Lokal byl ~120, w naszym gangu bylo 38 ludka jestem pewien tego na 100%. Z twego linka wynika ze bylo o 10 wiecej (np te bsy, 100% nie byly w naszym gangu), moge zgadywac tylko że mielismy dodatkowy gang do pomocy o którym nie wiedziałem, natomista mój overview pokazywłach powyżej 80 minusików w trakcie sztrzelanki i nigdy nie czekalismy aż wszycy w waszej floty wyjda w warp ;). Dobra to nie 2 - 3 wiecej  ;) ( sorrki za to okreslenie )
 
 

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #444 dnia: Marzec 13, 2009, 21:23:50 »
capitale uwolnione i wyskoczyły O0

bitka trwa (?).

BUFU odcina drogi dolotowe, dość skutecznie (choć to malutkie działanie przy tym co sie dzieje w PR-  :) )
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 22:45:25 wysłana przez Scaryman »

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #445 dnia: Marzec 13, 2009, 22:43:07 »
WRESZCIE sie zaczna fajty.

kaleba

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #446 dnia: Marzec 13, 2009, 22:43:17 »
w pr oprocz lokala 900 i wyskakiwaniu kapsli boba sie nic nie dzieje poza pojedynczymi kilami...

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #447 dnia: Marzec 13, 2009, 23:17:41 »
Ledwo czlowiek wyjdzie z domu a juz kapitale uciekaja z PR- :D Wreszcie sie nudy skoncza :)

Bellatorr

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #448 dnia: Marzec 13, 2009, 23:37:07 »
We have a situation in PR- lokal 900

AAAAAAAAAAAAaa swieża krewwww  :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł:

Was jest dużo. Nas mało... na południu.

Moja obserwacja. Północ jest na północy.
______
Przeczytaj i zastosuj sie do regulaminu dzialu zanim zaczniesz sie dzielic kolejnymi obserwacjami o/
Zdravim
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 09:50:42 wysłana przez Loc0 »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #449 dnia: Marzec 13, 2009, 23:39:59 »
PR- 02/13 - 03/13 never forget :patriot:


Swoja droga nie wierze ze udalo nam sie wytrwac w tej kampie 30d. No to czas na prawdziwa wojne :).

p.s brat st0p posting tia

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #450 dnia: Marzec 14, 2009, 00:40:22 »
Zgadzam sie ze wszystkimi przedmowcami: dobrze że kampa w pr- się skończyła, spełniła swoje zadanie i teraz niech zacznie się coś dziać.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #451 dnia: Marzec 14, 2009, 00:43:21 »
W PR nic sie ciekawego nie dzialo. BoB wyciagal capsy z stacji, a GS dal nam pokaz lancuszkow bo nic innego nie probowali. Bo frejek i innych talatajst to nie licze. W drodze juz powrotnej dostalismy rozkaz haltu i cofania sie do systemu D-3 .

Potem nastapil koszmar. Lagi byly olbrzymie, polowa bsow nie widziala celi bo im sie nie zaladowala. No, ale jakos popychalismy ten wozek do przodu. Nie wiem ilu vs ilu, wiem, ze nikt z c0venu w bsie nie polegl. W sumie to bylo takie strzelanie do kaczek.

http://img21.imageshack.us/img21/9261/tcfowned.jpg

Teraz pewnie nastapi eskalacja walk. PL juz tak czesto tytkow nie beda uzywac wiec czekaja nas fajne bitki.


I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #452 dnia: Marzec 14, 2009, 01:01:53 »
to by oznaczało, że potężny bob z niezliczoną ilością capitali i isk miał tylko capitale w 1 stacji i miał i tak mało, że musiał uwolnić te w pr- żeby walka się zaczęła toczyć "do przodu" po ich myśli, trochę mydlenie oczu takie gadanie "że teraz się zacznie", takie raczej propaganda/morale boost dla gbc

co do PL, rzucali tytany jak bob miał capitale "wolne" w systemach nie jamed i nawet pod nosem -a-, to chyba jedyny ally który się ich nie boi używać - za to pełen szacun  o7

uwolnienie części capitali to i tak za mało by walczyć w cap walkach bez całkowitego wsparcia aaa se coven rol itp, bo strona przeciwna ma ich chyba więcej

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #453 dnia: Marzec 14, 2009, 01:12:26 »
to by oznaczało, że potężny bob z niezliczoną ilością capitali i isk miał tylko capitale w 1 stacji i miał i tak mało, że musiał uwolnić te w pr- żeby walka się zaczęła toczyć "do przodu" po ich myśli, trochę mydlenie oczu takie gadanie "że teraz się zacznie", takie raczej propaganda/morale boost dla gbc

co do PL, rzucali tytany jak bob miał capitale "wolne" w systemach nie jamed i nawet pod nosem -a-, to chyba jedyny ally który się ich nie boi używać - za to pełen szacun  o7

uwolnienie części capitali to i tak za mało by walczyć w cap walkach bez całkowitego wsparcia aaa se coven rol itp, bo strona przeciwna ma ich chyba więcej

Stary,  op uwalniania orki trwal 3h w PR wiec sobie pomysl ile tego bylo. Powiem to tak, troche chlopaki tego maja oj maja. Co do PL i ich tytkow to rzucali bo wiedzieli, ze nie bedzie hotdropa na tytka. Dzisiaj tez tylko logowali, ale uzyc sie bali.  Domyslam sie, ze po sytuacji z Hardogiem czy jak mu tam. BoB bal  sie takich sytuacji i zostalo to all zlozone w npc stacji. No, a PL+co to wykorzystali i tyle w temacie. Poza tym byla jakas sytuacja z 2 tytkami przytrzymywani przez GBC, ale cos tam GM przyszedl, pogrzebal z gridem i odwarpowaly. Taka slyszalem historie. Jak bylo naprawde to nie wiem bo mnie tam nie bylo. Z tym , ktora strona ma wiecej to nie wiem. Zobaczy sie w praniu, kto umie ich uzywac i kto jest masta w hotdropach. Snipe dreads FTW.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

kaleba

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #454 dnia: Marzec 14, 2009, 01:20:24 »
bruce prosze :)
you didn't wan't this sation anyway :)
aizen bob na prawde ma duzo caplsi i w pr byla ich wieksza czesc chyba ale to ze on ich wczesniej nie wyciagal moze wynikalo z tego ze nie bylo sensu tego robic, bo straty by byly za duze.