Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 192149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voulture

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #350 dnia: Marzec 09, 2009, 19:02:26 »
Sammani - to raz.
Dwa to kompletna nierzetelnosc wklejanych tam killi i losow. W 30 secund znalazlem kilka spreparowanych msow i tytanow zabitych przez capital fleet MM. Tak dlugo jak kille nie beda sciagane tylko i wylacznie pzrez API z wszystkich sojuszy, korporacji, postaci (a tego ccp nigdy nie zrobi) wklejanie killbordow i budowanie na nich statystyk jest glupota. Zawsze to potarzam i bede powtarzal, to mily i fajny dodatek pokazujacy aktywnosc i osiagniecia poszczegolnych pilotow, aktywnosc korporacji jesli o miejsca i wielkosc gangow chodzi, wzglednie zainteresowania i styl walki sojuszu. Nikt nigdy zadnej wojny na kb nie wygral, akurat Goonsi i NC powinni to wiedziec najlepiej.

Nie mniej jednak imponujaca liczba zabitych posow.

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 09, 2009, 19:03:09 »
nastepnym razem prosze, BARDZO CIE PROSZE o przeczytanie co wklejasz

 ::) Ok, te posy wcale nie spadly, KenZoku je kiedys kupilo za 0 ISK i w ogole ich strata nie ma zadnego znaczenia.  O0

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #352 dnia: Marzec 09, 2009, 19:20:09 »
Ciach, dotyczy usunietego posta :) -V.

Dobra, w ogole dyskusja wyglada tak:

Rogoo: "Killboardy sa z dupy i nic nie pokazuja."
Pilot1: "Nieprawda, killboardy to jedyne co daje realny obraz sytuacji."
Rogoo: "Ok, to macie tu killboard z calosciowa ocena strat BoBa od momentu inwazji."
Pilot2: "Klamstwo! posy sie nie licza!"
Pilot3: "I do tego jestes nierzetelny!"

Wiec w zasadzie nie ma sensu ciagnac dalej tej kwestii.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 19:59:12 wysłana przez Voulture »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #353 dnia: Marzec 09, 2009, 19:21:32 »
POS Large   6   458
POS Medium   0   28
POS Modules   22   1870
POS Small   1   38



to chyba wlasnie swiadczy jak dali dupy

Voulture

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #354 dnia: Marzec 09, 2009, 19:27:06 »
A ja nie widze zwiazku miedzy pilotem 1/2/3. Tutaj kazdy moze miec wlasne zdanie, nie podpinaj tekstow jednostki do sojuszu / ogolu. Kazdy ma prawo wlasnej interpretacji danych.

To, ze Kenny stracil cale Delve i Quer wszyscy wiedza, to, ze spadlo ponad 500 posow takze. W zaden sposob nie zmienia to skutecznosc pvp sojuszu. Dla wybranych momentow, straty terenu sojuszy jesli o posy i stacje chodzi (doliczycie je jakos do kb, do zestawienia? i wartosc high endow ktore wam wpadly w lapki?) zawsze sa ogromne. Gdybysmy mogli np zobaczyc wyniki goonsow z tego samego okresu, nie z calosci poczynan... Jak myslisz, ile stacji, hi endow i posow im spadlo na poludniu? ;)

To zawsze dziala w obie strony.

~~

Tak czy siak - gratulacje pzrejecia delve. Mam nadzieje, ze to nie koniec walk o te tereny ;>

Ezachiel

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 19:51:12 wysłana przez Edmund »

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #356 dnia: Marzec 09, 2009, 20:01:26 »
aj jak to się ładnie zmienia i nagle kb już są nie prawdziwe ?  :laugh:

pewnie że nie są - szczególnie te które są publiczne :
1. sporo losów nie wklejanych
2. wklejanie kilów takich "doczepianych" dla ładnej statystyki

ale ilość wierz jakie spadła bobowi jest imponująca, trochę mi się przypomina atak boba na nc i całe wielkie MAX DMG, gdzie molle napisał wiele postów, że to jest "to coś" (za długo by pisać) a teraz los się odwraca i bob jest tym 2, i wmawia, że jak np iron nie walczył to znaczyło, że są fail ally a jak bob nie walczy to to jest taktyczny odwrót  O0

znowu zatoczyło się koło i walki są w delve z przegrywającym bobem, już to było i będzie znowu - jest akcja jest reakcja i pewnie nadejdą niedługo czasy, że się sytuacja odwróci. Taka mentalność, że ten dominujący jest widziany jako ten "zły" i reszta pod sztandarem dobra się jednoczą itp  :buck2: :buck2: :buck2: :buck2: :buck2: :buck2:

amra

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #357 dnia: Marzec 09, 2009, 20:06:51 »
Edmund KB ktory na ktorym nie ma obowiazku wkejac all pvp kills & nikt tego nie wymusza beda zawsze nie dokladne.

Rogoo
Ogolnie jesli chcesz sprawdzic dzialalnosc pilota bufu to kb bufu jest najlepszy bo dbamy o jakosc tego KB. Mysle ze podobnie jest w MM czy IRON, ich KB ukazuja calkiem przyzwoicie ichnia dzialanosc.
Takie publiczne KB gdzie ktos wkleja kile jak sie nudzi i ma wola chwile sa kiepskie do robienia statystyk poniwaz zawsze sa nie kompletne. Juz nie wspomne ze nie maja kampani pozakladanych to bardzo ulatwia liczenie.

Inna historia z kb goonswarm, dorabiane kills, nie wklejane straty, - naprawde ciezko uwierzyc ze to na api bazuje.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #358 dnia: Marzec 09, 2009, 20:09:11 »
 ::)

Ot się rozpętała dyskusja.

Większość graczy która się udziela w tę grę gra w nią na tyle długo że wie jakie są dobre i złe strony KB i udzuału wielu sojuszy. Każdy mnie wiecej wie z jaką poprawką należy je traktować.

Chyba że się ma wspólny KB dla całego bloku.

I zauważyłem że nikt tego tu nie neguje. Panowie z NC/CVA/GS mówią że te KB są z dupy jeśli się patrzy na bitwy z udziałem wialu sojuszy więc po co wogóle wklejać linki.
A Straszny się z tym zgadza ale zaznacza że większość KM na KB BUFU jest w 100% w ich wykonaniu. W ich roamingach w vagasach. No to go besztacie żeby nie wklejał bo nic nie zmieniają.

Nie rozumiem tego.

Była walka ? Była.
Toczą  się takie właśnie walki teraz ? Toczą.
No to jeśli konflikt jest w takim etapie że nie latają kapsy, nie ma blobów przy posach to co mamy nic nie pisać ??

Cisza ma być tak ? Bo "te walki nic nie znaczą, nic nie wnoszą i wogóle KB jest z pupy"
Tak ?

Kolesie zebrali gang, pokierowali nim, i w pare osób wam leją statki na prawo i lewo i robią z tego battle raport. BO TAM BYLI, WINO I MIÓD PILI I PROCH WĄCHALI I JEST ICH PRAWEM ŻEBY TO OPISAĆ W TOPICU O WOJNIE.

Jak się im chce i mogą wzbogacić forum to chwała im za to.
I nota bene mogą zyskać rekrutów którzy będą widzieć że goście latają i się nie boją.

A wy jak nie chcecie opisywać niczego to przynajmniej nie przeszkadzajcie.
Za to za jakiś czas jeśli z tego kupa wyjdzie będziecie mogli powiedzieć:
"Tyle lataliście kozaczyliście a siedzicie w jita".

Yogos ! Jezyk ... Ed.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 07:39:16 wysłana przez Edmund »

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #359 dnia: Marzec 09, 2009, 20:13:03 »
@Yogos

Straszny ma prawo sobie wklejac killboardy ile wlezie. A my mamy prawo za kazdym razem odpisac mu, ze te kille nic nie znacza. :)

amra

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 09, 2009, 20:19:40 »
Niby racja, ale mozna to robic w bardziej kulturalny sposob niz to sie odbywa czesto.
I wiecej czasu poswiecic argumentacji czemu to nic nie znaczy, niz puszczac cala pare w "jaki on jest beee bo napisal cos a my go nie lubimy".

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 09, 2009, 20:20:35 »
No to mu normalnie odpisz a nie w stylu : "nie wklejaj"

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #362 dnia: Marzec 09, 2009, 20:20:55 »
Nie, nie rozumiesz. Te kille znacza wszystko. Bo jak sie jest elite-pvp to nawet Ibis jest niezla zdobycza, bo podnosi K:D ratio.

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #363 dnia: Marzec 09, 2009, 20:31:53 »
I wiecej czasu poswiecic argumentacji czemu to nic nie znaczy, niz puszczac cala pare w "jaki on jest beee bo napisal cos a my go nie lubimy".

Argumentacja dlaczego to nic nie znaczy byla tutaj postowana tonami (widocznie nie chcialo Ci sie czytac). Ale racja jest jak trąba słonia - kazdy ma swoja :)

Jezyk ...
Ed.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 07:45:43 wysłana przez Edmund »

Nerxes

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #364 dnia: Marzec 09, 2009, 20:34:47 »
wmawia, że jak np iron nie walczył to znaczyło, że są fail ally a jak bob nie walczy to to jest taktyczny odwrót  O0
To znaczy ze IRON'a rozwiazali? sojusz stracil w sumie to co budowal kilka lat i nagle IRON znalazl sie z reka w nocniku bo BOB strzelal mu systemy ktore do tej pory byly niedostepne dla nikogo?

NIe badz smieszny bo porownujesz dwie zupelnie odmienne wojenki...

IMHO trzeba miec wielkie jaja zeby przetrwac to co IRON i watpie by znalazlo sie wiele sojuszow ktore przetrwaly by to co stalo sie z BOB'em

Panowie z GS/MM i w ogole cala antybobowa koalicja odtrambiaja zwyciestwo od pierwszego dnia i troche to przypomina  zeszloroczna wojne o Delve Kiedy to cala ta machina wojenna "tak dobrze jadla a jednak zdechla"

Nie wiem jak to sie wszystko skonczy ale zastanawiam sie jakie bedzie wytlumaczenie GS kiedy jednak to Delve za kilka miesiecy straca... Juz na tytany i cynojammery nie da sie zwalic wiec bedzie MEGA FAIL (czego z calego serca zycze)

Jesli BOB jest elitarny to was w tym Delve zajezdzi na smierc  jesli nie to musi poszukac nowego domu :)

Proszę uzupełnić dane zgodnie z wymogami regulaminu. Korp, Sojusz, Postać w ustawieniach profilu. Dziekuję. Ed.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 05:45:27 wysłana przez Edmund »

roofi

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #365 dnia: Marzec 09, 2009, 21:19:55 »
jest pięknie o kurde jak pięknie

większość ostatnich postów dotyczy BUFU, morale, chęci do gry, możliwości jakie daje obecna sytuacja

to ja chciałem wspomnieć o jeszcze jednej pominiętej lub niezauważonej

młody voulturek pisał w poście który dziś czytałem o "starej ekipie" BUFU z którą dobrze mu się latało, takoż:

venzon - na postarunku
part, roni, morgo, bj i ja ponownie w grze po przerwach - bo aż chce się grac

tak więc czas pokaże kto lubi się strzelać i kto dłużej wytrwa

powodzenia wszystkim walczącym

BUFU 4 LIFE

rooofi

Proszę uzupełnić dane zgodnie z wymogami regulaminu. Korp, Sojusz, Postać w ustawieniach profilu. Dziekuję. Ed.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 05:34:16 wysłana przez Edmund »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #366 dnia: Marzec 09, 2009, 21:30:13 »
Jatka w l3-i3 wlasnie sie odbywa.

Local 550 lag straszny, cariery na gridzie.

edit
a mi talitana ze scrambla przez lag zwiał ah ah ah coz za strata ale byłby skalp  :diabeł:   :D

edit2
o/ Rooofi
Fajno że stara brygada wraca
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 21:41:24 wysłana przez Yogos »

roofi

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #367 dnia: Marzec 09, 2009, 21:48:53 »
witam yogi  :)

ważne jest jeszcze to yogos że tak potoczyły się losy większości starych znajomych że wszyscy teraz jesteśmy po jednej stronie barykady 

bufu, ty i se, coven, loco z -a-, acan i bob

chciałoby się powiedzieć goons - conecting people  :diabeł:


Proszę uzupełnić dane zgodnie z wymogami regulaminu. Korp, Sojusz, Postać w ustawieniach profilu. Dziekuję. Ed.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 05:36:14 wysłana przez Edmund »

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #368 dnia: Marzec 09, 2009, 22:52:16 »
właśnie braliśmy w udział w cudownie zgranej taktycznie i bardzo szybkiej akcji... po PR-  O0
wskok z tytka, support + semi-long hace, mniam, gate, gate, stacja ;) local 500+, nas 120.
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=24517 (to jeden z tych 11 alarmów o których pisał chyba Yogos - oczywiście raport niepełny siłą rzeczy). Cały czas seria fajnych walk idzie, no sam miód.

widze ze Coven/SE/AAA mają właśnie fajną bitke  O0 (edit:.... i dyskoteka z 4 DD kończy jakże ciekawą impreze )
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 23:28:20 wysłana przez Scaryman »

Greyer

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #369 dnia: Marzec 09, 2009, 23:21:13 »
Akcja w L3 z tego co słyszę na TSie i widzę po KB zakończyła się potrójnym doomsdayem w wykonaniu Pandemiców ... flota wraca do homesystemu odchudzona o sporą liczbę statków ...

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #370 dnia: Marzec 09, 2009, 23:22:35 »
Jatka w l3-i3 wlasnie sie odbywa.

Local 550 lag straszny, cariery na gridzie.

edit
a mi talitana ze scrambla przez lag zwiał ah ah ah coz za strata ale byłby skalp  :diabeł:   :D



piekne zagranie naszych FC - piekna jatka duzo lagu na poczatku (moduly). Na koniec 4 doomsdaye. Dwa carriery stracone, ale flota SEBAAAY poszla w piach. KMy splywaja po stronie przeciwnika padl machariel. Jestem ciekaw jak on byl sfitowany bo chyba jest blad km'a i nie pokazuje modulow.

@ Yogos ciesz sie ze laga nie bylo bo tam bylo z 10 innych statkow i bylbys przerobiony na mielonke :3

@ Greyerlander dzis ogolnie poszlo 6 doomsdayow 2 z tytanow GS 4 z PL :).


Jak bedzie jakis battlereport na kb gs to wkleje.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #371 dnia: Marzec 10, 2009, 00:15:03 »
Gratz dla PL, który puszcza DD również na swoich sojuszników  O0 Cel uświęca środki ;) Masakryczny lag. Bitwa w całym systemie na różnych planetach, ship reagował normalnie ale moduły nie (przynajmniej Mi). Można było warpowac itp, ale lag na modułach był po prostu chory  :uglystupid2: Ciekawe jak by to wyglądało bez laga i tytanów :) Odejmując te kille z DD można sądzić ze NC & Goon dostało by mocno *** :)

Bruce, jak coś dodajesz do cudzych postów to zaznacz na czerwono :]

Zgodze się, gdybyśmy nie wygrali to byśmy przegrali (ewentualnie nastąpiłby remis)

Ja załapałem się na końcówkę bitwy moim carrierem, lag potworny, walczyliśmy ze znaczną przewagą liczebną przeciwnika ale wlot prosto w pułapkę 2xDD Pandemic Legion zakończył bitwę. Tymczasem wcale groźnie wyglądająca próba odbicia pr- przez GKC zakończyła się klęską.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 13:29:01 wysłana przez JimmyBrownie »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #372 dnia: Marzec 10, 2009, 00:24:10 »
Watpie - 70 carrierow na gridzie bylo, a co gdyby bylo to nie wiadomo. Poniewaz wlasnie gdyby nie lag to Wasza flota poszla by w piach od 2 pierwszych DD.

API nie policzylo odpalenia DD tak jak w J-L kilka tygodni temu.

EDIT

swoja droga ten op mialbyc suicide op :V
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 00:32:56 wysłana przez soulscream »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #373 dnia: Marzec 10, 2009, 00:32:31 »
Nic sie nie stalo bo wiedzielismy, ze zdjecia beda robic i z ta mysla wskakiwalismy do sysu z przewaga hosta w capsy i liczby.  No, ale znowu mamy pokaz hipokryzji w wykonaniu GS. Pamietacie te placze GS jak BoB im swiatelka zapalal. No prosze jak to teraz sie zmienilo  :2funny: . Zeby nie bylo to nie jestem mad, bitter bo nie stracilem shipa. Gratuluje PL uzycia tytkow, no a za 2 dni powtorka z rozrywki.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #374 dnia: Marzec 10, 2009, 00:58:03 »
Dalej twierdze ze tytany w eve to najgorsza rzecz jaka mogla sie trafic. Jednak skoro sa to czemu ich nie uzywac. Zreszta system nie byl cynojammed czemu swoich capsow nie wrzuciliscie ?

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 10, 2009, 01:36:24 »
Chcieliscie zrobić self destruct na 70 carrierach? Gratz !

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 10, 2009, 07:16:52 »
Taaa Soulscreem ma racje.
70 carierów było na gridzie wiedz bez laga dopiero byśmy nic nie ubili.

Nic to starcie na korzyść PL  :)  :diabeł:


link do bitwy na publicznym kb stainwagonu:

http://www.eve-starbase.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=76030

Szkoda że lag troszke popsuł zabawę  :(
Mi osobiście się warp distruptor na czerwono zablokował i w sumie kupe tym cepem zrobiłem. Równie dobrze mogłem szutlem przylecieć ..waaa


edit

Warto może jeszcze dodać że przed samą bitwą z tytkami w rf poszedł 1 pos na dyspro

Yogos ...  :knuppel2:
Ed.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 07:43:19 wysłana przez Edmund »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #377 dnia: Marzec 10, 2009, 08:25:14 »
Wczorajsza akcja w PR- to nie była próba odbicia tylko zajebiście udany roam - kręciliśmy się po okolicach a-e, 6q hacowym roamem w ilości ok. 100 - 120 osób, potem padło pytanie czy ktoś ma cynko w pr-, cynko sie znalazło, wskoczyliśmy postrzelaliśmy sie, pośmialiśmy wyskoczyliśmy :D Potem poszedłem spać a po kb widze że potem też było ciekawie :)

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #378 dnia: Marzec 10, 2009, 09:22:23 »
Uhh to jest godne uwagi bo jak pamietam w czasie I DW Pandemici dostaly za swoje skirmishe miano ... Pathetic Legion, uznane za "oficjalne" przez CALE gbc :buck2:.

sorki bo przeoczyłem po tym śmiesznym linku Rogoo  do "KB boba" z modułami posów i preparowanymi killami supercapitali.

troche na siłe sie czepiasz bo bufu wiele razy wyrażało sie pozytywnie o PL (ale o ich grze, nie o zachowaniach) podkreślając ich skuteczność w tych semi-long hacowych + cloak taktykach.

Nazwy prześmiewczej używaliśmy zasadniczo ze względu na prostackie zachowania na localu Pandemiców ale publicznie i tu na centrali Bufony podkreślały wiele razy poziom taktyki PL i wiem ze zarówno w grze jak i na innych forach nikt nie oceniał negatywnie ich efektywności walk (zresztą trudno było inaczej jak kb pokazywał ile w tych skirmish fights wyszarpali BOB/GBC statków). btw: Pandemic był wtedy dużo mniejszym sojuszem, i jak kiedyś bardzo trafnie zauważył Albi - BOB nie przyciął w pore roślinki w ogródku i ... wyrosła 3 metrowa rosiczka.   ;)

Dla mnie to że MAX nie poleciał na Fontanne tylko na RA->IRON->MM to była wielka pomyłka strategiczna. Coś jak decyzja Niemców o ataku na Kaukaz/Stalingrad zamiast powtórzenia uderzenia na Moskwe w 1942 roku, używając historycznych porównań. Zbito RA, zbito IRON, utknęło na MM, zanudziło i zmęczyło większość naszych graczy (akurat ja sobie potrafie zorganizować fun robiąc solo-rajdy jak mi sie nudzi flota, ale większość miała MAXa i przepychania o 1 j z MM/PL&co po dziurki w nosie, MM miał liczby, był uparty, no i miał support bardzo mocnej floty capitali PL, jak wszyscy wiedzą kampania stanęła na przepychance o 1-2 systemy), najgorsze ze tak naprawde nie zakończono tej kampanii i zmieniono cel a PL pozostał praktycznie nienaruszony i dostał gratis pół roku na produkcje Tytków i spokojne trzepanie kasy.
(taki troche oderwany akapit od sytuacji bieżącej w Delve, ale w sumie to co zrobił, kogo zaatakował a kogo nie, BOB, teraz rzutuje jak mocnych ma przeciwników)
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 10:26:29 wysłana przez Scaryman »

Ezachiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #379 dnia: Marzec 10, 2009, 10:30:40 »
@ Straszny

Ja bym się nie przejmowal zdaniem GGC ( Great Goons Comunity ) w sprawie oceny znaczenia zabitych statków przez grupy rajdujace w Delve, ilości strat wśród ratterów i rozbitych małych grupek ... bo jesli powiedzmy korporacje po stronie GKC ( Great Kenzoku Comunity ) wychaczą 3-4 tyś statków miesięcznie tracąc w tych akcjach powiedzmy 1500 statków na rajdach to pomimo oceny globlanej jako mimalne straty w stosuku do straty sorv, posów budujacych super capitale i high endowych moonów KenZoku dla poszczególnych Kowlaskich może to mieć znaczenie, i wywołać zmiany w balansie floot operujacych w rejonie Delve. I choć operujace w tym rejonie sojusze mogą dysponować potencjalnie znacznie większą ilościa statków, to efektywnie może nie być tak słodko . . . ale na widoczne efekty tej taktyki jeszcze trochę przyjdzie poczekać ... mimo to uważam że każdy pilot przeciwnika wyłączony czasowo z akcji jest wart starań ... o ile macie dość wytrwałości by to ciągnąc ... w końcu morale GKC pewnie jest mocno poszarpane ogromem strat jakie na początku walk poniesliście ...
Najlepiej dla GKC było by wywołac reakcję gdzie wiekszość ciężkiego sprzetu została by wycofana ... może czas zrobić to co zrobili Amerykanie w czasie II WW ? Otwożyć drugi front .... ???
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 10:56:03 wysłana przez Edmund »

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #380 dnia: Marzec 10, 2009, 10:36:52 »
sorki bo przeoczyłem po tym śmiesznym linku Rogoo  do "KB boba" z modułami posów i preparowanymi killami supercapitali.

No sorry man, ale to bylo po tej calej dyskusji jak to ubijanie ratterow ma na celu zlamanie morale pilotow 'naplandu', "poniewaz ISKi to skonczony zasob, tracenie statkow wplywa zle na morale".

Oczywiscie rozumiem, ze POSy sa za darmo, moduly do tych posow rowniez, zaden z nich nie byl prywatny itp.

Ja nie mam pojecia czy tam sa preparowane kille bo szczerze mowiac nie laze po kazdym mozliwym killboardzie liczac straty wszystkim wokol.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #381 dnia: Marzec 10, 2009, 10:41:44 »
Edmund
IMHO nie otworzymy drugiego frontu bo nas jest za mało. Amerykanie mieli kolosalną przewagę w przemyśle i zasobach ludzkich nad Japonią a i nad połączonymi statystycznie Japonią i Niemcami też (oni sami, nawet nie licząc Rosji ani GB).

My tu raczej zostaniemy długo, może dłuzej niz Kenzoku? Zielonego pojęcia nie mam o ich planach bo po tej serii meta-gamowych wtop teraz wszystko jest możliwie najtajniejsze, więc powiem CI że ubaw jaki tutaj mamy na pvp  (naprawde nie miałem tyle frajdy przez całe 2 lata gry) to pewnie zostaniemy dłużej nawet jeśli Ken odszedłby z Delve. Jesteśmy korporacją "pure-pvp" i w końcu mamy idealne miejsce dla siebie na zabawe.  :) Aż sie stare bufony obudziły z letargu i zaczeły się głaskać trąbami z nami  O0

u innych morale jest różne, nie powiem ze wszyscy mają wysokie (inne korporacje/sojusze GKC) bo bym skłamał, nie każdy umie czy chce sie znaleść. Ale takie super fajne rajdy jak wczoraj ten do PR- na pewno poprawiają ludziom nastawienie bo fun dają nieziemski. A chyba po to gramy ;)

Język ...
Ed.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 11:06:09 wysłana przez Edmund »

Hieronim

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #382 dnia: Marzec 10, 2009, 10:58:19 »
Pytanie: czy BoB naprawdę myślał, że przyłączenie się do -A- to dobry pomysł? Według mnie to było najgorsze co mogliście zrobić. Goonswarm też zdawał sobie sprawę z tego, że nie można na nich liczyć, jeśli chodzi o pomoc sojusznikom, dlatego was rozjechali.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #383 dnia: Marzec 10, 2009, 11:03:47 »
Pytanie: czy BoB naprawdę myślał, że przyłączenie się do -A- to dobry pomysł? Według mnie to było najgorsze co mogliście zrobić. Goonswarm też zdawał sobie sprawę z tego, że nie można na nich liczyć, jeśli chodzi o pomoc sojusznikom, dlatego was rozjechali.

a przestańcie patrzeć na to przez swoją wieloletnią niechęć do AAA. Dla mnie AAA to trochę drugi BOB, sojusz podobny do nich i sposobem gry i taktykami i tym specyficznym cfaniactwem i zdeterminowaniem w polityce i bitwach. Pasują w sumie do siebie i dla mnie fajnie ze są po jednej stronie. Ja tam lubię jednych i drugich.

Goonswarm nie rozjechało nikogo (edit: w tej wojnie :P) - metagamowy disband sojuszu to nie rozjechanie, dajcie sie roztrzygnąć wojnie, na razie BOB został kompletnie zaskoczony ilością ludzi jaka sie do Delve zwaliła i nie oparł sie przewadze sojuszników GS. Pierwszą runde przegrali ale to przecież nie koniec wojny. O czym nawet szczerze i głęboko nienawidzący BOBa i AAA gracze CVA powinni wiedzieć ;)  O0
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 12:36:07 wysłana przez Scaryman »

Ezachiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #384 dnia: Marzec 10, 2009, 11:03:59 »
[ciach .. small wall of txt]
My tu raczej zostaniemy długo, może dłuzej niz Kenzoku? Zielonego pojęcia nie mam o ich planach bo po tej serii meta-gamowych wtop teraz wszystko jest możliwie najtajniejsze, więc powiem CI że ubaw jaki tutaj mamy na pvp  (naprawde nie miałem tyle frajdy przez całe 2 lata gry) to pewnie zostaniemy dłużej nawet jeśli Ken odszedłby z Delve. Jesteśmy korporacją "pure-pvp" i w końcu mamy idealne miejsce dla siebie na zabawe.  :) Aż sie stare bufony obudziły z letargu i zaczeły walczyć z nami  O0

u innych morale jest różne, nie powiem ze wszyscy mają wysokie (inne korporacje/sojusze GKC) bo bym skłamał, nie każdy umie czy chce sie znaleść. Ale takie super fajne rajdy jak wczoraj ten do PR- na pewno poprawiają ludziom nastawienie bo fun dają nieziemski. A chyba po to gramy ;)

Jak zadyma w Delve wam się znudzi może zostaniecie takim korpem nomadów jak Agony ?
U nas na forum jest rozpiska z planowanym harmonogramem przeprowadzek do róznych miejsc ... pewnie nie zawsze przeprowadzki są bo nasz CEO szuka dobrego miejsca ... jak to mówia w Agony ... Rich Target Enviroment ... czasem pewnie nas nakryją czapkami ... ale jest zabawa jak się leci gangiem parunastu osób i szuka dymu ...  >:D

Ps & Edit : Troszke Offtopicowo, ale jakoś nie wiem ... może inny mod pomysli co z tym zrobic ...