Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 189855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 01, 2009, 13:01:42 »
A może tak pochwalcie się, bez flamu, jaki macie Plan B?

myst1q

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 01, 2009, 13:31:34 »
mystiq, nie masz zielonego pojęcia o czym wogóle gadasz fyi, nawet nie podejmę tej dyskusji bo musiałbym zacząć od tłumaczenia ci czym sie rozni sniper bs od vagabonda a na to nie mam ani sily ani cierpliwosci

jak narazie to wy tracicie statki, nie ja.
pozatym, kto porownywal vaga do snipe bs'a, bo nie ja. i postaw sobie normalnego bs'a sfittowanego przez goona versus vaga sfittowany i pilotowany przez kogos kompetentnego i zobacz kto wygra. postaw takiego bs'a przeciwko hacowi zrobionemu i pilotowanego przez kogos kompetentnego i popatrz kto wygra.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 01, 2009, 13:34:30 »
podczas pierwszych starc wystawiali floty rowne naszym - ich assety sa zamkniete w pr- wiec juz nie siej tej chorej propagandy.

a co do disbandu - heh to nie my wymyslilismy metagaming, inna rzecz jak juz wbije nam w konstelacjach ze stacjami sov3 to bedzie naprawde trudno zajac te systemy.

No tak biedny Aer z GS i chlopaki z NC potrafia tylko flejmowac bo wizja na bu-fu.org jest calkowicie inna od Twojej v0v

Po 1 nie sieje zadnej propagandy tylko pisze tutaj sobie wlasna opinie co o tym sadze i jak to widze. To jest topic do dyskusji a ja praktycznie juz w ta gre nie gram i mam gleboko w 4 literach czy wy wygracie czy bob. BoB to dla mnie banda aroganckich "pro" no lifow a goonsi to banda chamow i prostakow ( ofc sa fajnie ludzie i tu i tu ale ja mowie o ogole ) rownie zadufanych w sobie jak ciecie z boba. Jedyna roznica ze BoB ma prawo byc zadufany imo. Tak wiec nie sieje propagandy tylko mowie to co mysle.

Co do metagamingu ciesze sie ze bob dostal w pedzel od broni ktorej sam tak duzo uzywal przeciwko innym. Szczerze. Ale tylko dlatego jestescie tutaj gdzie jestescie. Co do samego metagamingu sam zawsze niecierpialem tego typu zagrywek w eve. Tak samo jak altow i innego shitu.

Jezeli jest to tak jak uwazasz bufu.org to po cholere sie tutaj w ogole wypowiadasz? Biedni jestescie? Mozliwe. Napisalem zeby twoj kolega napisal mi gdzie 3 tygodnie temu napisalem posta w stylu "tic toc". A ty co? :) Nie za bardzo rozumiem co ma "wizja bu-fu.org" do mojej "wizji"? Musisz mi wybaczyc ale czasami mam problemy z rozumieniem tak zawilych wypowiedzi i nie zawsze doszukuje sie tego co autor mial na mysli.




WANT PIE NOW!!!!!

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 01, 2009, 13:50:34 »
A może tak pochwalcie się, bez flamu, jaki macie Plan B?

nie ma planu B

jak narazie to wy tracicie statki, nie ja.
pozatym, kto porownywal vaga do snipe bs'a, bo nie ja. i postaw sobie normalnego bs'a sfittowanego przez goona versus vaga sfittowany i pilotowany przez kogos kompetentnego i zobacz kto wygra. postaw takiego bs'a przeciwko hacowi zrobionemu i pilotowanego przez kogos kompetentnego i popatrz kto wygra.

GoonSwarm jest tragiczny w ta gre, wiemy ze tracimy statki - ale ja pytam I CO Z TEGO ? Liczy sie efekt koncowy. Wszystkie stacje w delve zajete, pr- zamkniete (assety uwiezione). Jak jakims cudem teraz to przegramy to wszyscy beda sie smiac z samych siebie bo taki jest gs. Fun zamiast hurf blurf i tyle. Wejdz kiedys do nas na ts, do floty. Chlopaki z Morus Mihi moga potwierdzic, ze jest chaos polaczony z dyscyplina - ale jest zabawnie, umiemy sie bawic.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 13:56:25 wysłana przez soulscream »

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 01, 2009, 14:23:23 »
dla mnie GS to zakała koncepcji pvp w eve, ale nie w sensie ze coś mam do Was jako graczy, tylko do samej idei GS - weźmy olbrzymią ilośc przeciętnych/słabych graczy (ja wiem że w GS jak w każdym aliansie zdarzają sie czasem super pvperzy) i dajmy im silną baze motywacyjną do wspolnych działań (w tym wypadku celem jest zepsucie zabawy najsilniejszej organizacji gry). Dla mnie to takie promowanie "bylejakości" , choć liderom GS nie można odmówić umiejętności kierowania taką masą kont. Przeciwieństwem tego podejścia jest chyba najjaskrawiej Stain Empire.

Wellington zagadany przez jednego z dyplomatów słowami "Pana armia jest najlepsza na świecie, szkoda tylko że jest taka mała", odpowiedział "jest najlepsza właśnie dlatego że jest taka mała".

Jednak EVE to tylko eve, ograniczona mechanika nie pozwala przeskoczyć wielu spraw, i nawet najsprawniej dowodzona flota, z najlepszymi pomysłami, fitam i sprawnym pilotami nie pobije na ogół więcej niż 1,5-2 krotnie większych sił (a jeśli nawet to naprawde wyjątkowo sie to zdarza).

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 01, 2009, 14:31:04 »
Jednak EVE to tylko eve, ograniczona mechanika nie pozwala przeskoczyć wielu spraw, i nawet najsprawniej dowodzona flota, z najlepszymi pomysłami, fitam i sprawnym pilotami nie pobije na ogół więcej niż 1,5-2 krotnie większych sił (a jeśli nawet to naprawde wyjątkowo sie to zdarza).

Bzdura, PL rozwalił liczniejsze BRUCE potem GBC, my Smasha przy stosunku sil w local 500 na 300 na ich korzysc. Jakość > Ilość

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 01, 2009, 14:44:02 »
To może jak już operujemy cytatami, to z filmu "Patton".

Cytuj
-Sir, General McAuliffe turned down a German surrender demand. You know what he said?
-What?
-He said, "Nuts."
-Keep 'em moving, Colonel, a man that eloquent has to be saved.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 01, 2009, 15:12:59 »
Bzdura, PL rozwalił liczniejsze BRUCE potem GBC, my Smasha przy stosunku sil w local 500 na 300 na ich korzysc. Jakość > Ilość

zawsze mnie fascynuje co tak mało kumaty w pvp człowiek ma tak duzo do powiedzenia na forum o pvp a nie w grze. naprwde fascynujące.

no i jak zwykle zupelnie nie na temat (cos jak jak odzywki bruca na polishu) do cytowanego kawałka mojej wypowiedzi. Nie dość ze nie czytasz ze zrozumieniem (to dość popularna przypadłość) to co gorsze nie odpowiadasz z sensem (co już jest dość poważne).

Moze warto by czasem napisac cos merytorycznego zamiast podwazac slowa innych tylko w oparciu o killboard?
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 15:28:26 wysłana przez Voulture »

Trico

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 01, 2009, 15:16:23 »
Wszyscy mamy tu zaskakująco dużo do powiedzenia jak na robaczki które nie mają styku z łańcuchem dowodzenia.

Jak długo można kampić pr- ?
Może do czasu gdy padnie większość posów w delve i querious, może troche dłużej ale nie wiecznie.
Potem karta może się odwrócić ale nikt nie będzie blokował capsów w stacjach, w końcu tak nie można ich przenieść na killboard. W sumie to może być jeden z większych błędów GS, nie pozwolić tym capsom walczyć i wykruszać się.

Co do tego, że -A- wystawia głównie floty haców i supportu to mają racje, nie stacjonują w delve/pb/querious, nie mają gotowych altów do skautowania, wlatują i wylatują tego samego dnia - jeśli komuś coś wypadnie musi wylecieć sam, nie widze tego w bs'ach.

Aha, gdyby znowu w tygodniu okazało się, że gbc traci jakieś corpy:
Polityka no-more-blue, ogłoszona z pół roku temu chyba zacznie wreszcie funkcjonować.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 01, 2009, 15:35:02 »
Cytuj
Moze warto by czasem napisac cos merytorycznego zamiast podwazac slowa innych tylko w oparciu o killboard?

no Voulture gość pisze "bzdura" po czym podaje liczby w niczym nie korelujące z cytowanymi moimi słowami - trolluje sobie w najlepsze i nie zauważyłem zeby moderatorowi to przeszkadzało.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 01, 2009, 15:46:28 »
Liczby korelują się w ten sposób że byłem tam i widziałem to. Kompetencja zawsze wygrywa z liczbami, patrz także 30 haców pandemic legion kampujących całe RISE w stacji. Oczywiscie należy zachować proporcje i w kompetencji, jeżeli przeciwnik potrafi się wydokować, wycelować i wystrzelić to ich kompetencja jest niezerowa i też sie jakoś wlicza  ;)

Wszyscy mamy tu zaskakująco dużo do powiedzenia jak na robaczki które nie mają styku z łańcuchem dowodzenia.

kto nie ma ten nie ma  ;D


Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 01, 2009, 15:50:07 »
Wszyscy mamy tu zaskakująco dużo do powiedzenia jak na robaczki które nie mają styku z łańcuchem dowodzenia.

wasz wywiad jest tak rozwiniety ze niedorozwiniety widze :)

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 01, 2009, 15:50:46 »
@ scary
Jedyna osoba trollujaca to ty, ciagle zaprzeczasz faktom, robisz z siebie boga pvp, bedac przecietniakiem. Notorycznie obrazasz innych. Gdyby tak postepowala inna osoba niz z bufu juz dawno by poleciala. No coz jakie forum taki poziom moderowania - sa rowni i rowniejsi.

Ten post zas wprowadzil tyle nowego do sykusji o Delve co post scarego. Nie chce wywalac calej tej dyskusji wiec prosze o spokoj. +10
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 15:55:03 wysłana przez Voulture »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 01, 2009, 15:58:13 »
@ voult

ej sorry voul moze i nie wprowadzil nic do dyskusji o delve zreszta tak samo jak straszny ale on ma racje i wlasnie pokazales jak upolitycznione jest to forum niestety

Voulture

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #189 dnia: Marzec 01, 2009, 16:19:34 »
Ech mialem ochote to wszystko wywalic do jakiegos ofptpa kiedyzauwazylem, ze to juz jest oftop nazwany jakas dyskusja. Wprawdzie myslalem, ze taki burdel zrobiliscie z normalnego tematu dotyczacego Delve ale nie zmienia to faktu, ze te antykonstruktywne posty scarego i teriona, ktore nie maja nic wspolnego z temat i opieraja sie tylko na obrazeniu piszacych, oberwaly 10tka tak jak powinny. Oczywiscie Bruce masz racje, to ze warna dostala osoba z bufu i osoba z irona jest zdecydowanie najlepszym dowodem na to, ze to forum nalezy i jest rzadzone przez osoby z bufu i iro.. -ohwai.

W sumie zabawne, narzekacie na upolitycznie forum w momencie w ktorym zrobilem rzecz zadajaca temu kompletny klam - zwarnowalem strasznego. Sorki, wasza logika mnie rpzerosla w tym momencie.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #190 dnia: Marzec 01, 2009, 16:25:15 »
dla mnie GS to zakała koncepcji pvp w eve, ale nie w sensie ze coś mam do Was jako graczy, tylko do samej idei GS - weźmy olbrzymią ilośc przeciętnych/słabych graczy (ja wiem że w GS jak w każdym aliansie zdarzają sie czasem super pvperzy) i dajmy im silną baze motywacyjną do wspolnych działań (w tym wypadku celem jest zepsucie zabawy najsilniejszej organizacji gry). Dla mnie to takie promowanie "bylejakości" , choć liderom GS nie można odmówić umiejętności kierowania taką masą kont. Przeciwieństwem tego podejścia jest chyba najjaskrawiej Stain Empire.

Bawi mnie strasznie gadanie o 'przeciętnych graczach', czy wiesz, że goonfleet to nie jest korp który rekrutuje graczy eve online, tylko ludzi piszących na forums.somethingawful.com które wcale o eve-online nie jest. Jeżeli ktoś, z tego forum, chce latać z nami, dajemy mu wszelkie podstawy żeby już od początku mógł razem z resztą sojuszu brać udział w czym tylko się da. To tak jakbyś namówił RL kolegę do eve i dał mu na starcie pare milionów isk i fregatkę, tylko my dajemy jeszcze miejsce do gry i wspólne opy.  Dlatego nie ma najmniejszego znaczenia jaki jest gracz, jest od nas, gra z nami, pomaga ile chce, robi co chce i bawimy się świetnie.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #191 dnia: Marzec 01, 2009, 16:32:26 »
wall of text

nigdzie nie widze zeby dostal warna, narazie jak widze to chlopaki z gs/nc maja "obserwowany" na bufu.org

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #192 dnia: Marzec 01, 2009, 16:41:38 »
a ja w takim razie prosze o opinie admina czy moj post w "DYSKUSJI" do ktorego odniosl sie Bruce piszac bzdura i zaczynajac ciag obrażeń powinien zostac skrytykowany przez moderatora, bo imo zostałem obrazony teraz przez Voulturea i nie zamierzam tak tego zostawić.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #193 dnia: Marzec 01, 2009, 16:47:42 »
to jak mam pisać, 'fakty alternatywne'?

Gregorius

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #194 dnia: Marzec 01, 2009, 16:57:04 »
jedyne co w tym topicu bez dna jest ciekawego, to banner soulscream'a

anyway - Myślę, że od początku nie było tu żadnej dyskusji... żadna ze stron nie chce pokazać, że przegrywa; każdy przedstawia.. łagodnie mówiąc "swoje wersje wydarzeń". Ja już przestałem się spodziewać jakichkolwiek rzetelnych informacji z tej kampanii...

Choć prawda jest taka, że goonsi na CAOD nie potrafią utrzymać twarzy, pozwalam sobie wnioskować, że dość krucho będzie z nimi za miesiąc :P

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #195 dnia: Marzec 01, 2009, 17:08:09 »
Czyli CAOD już przegraliśmy, zostało jeszcze eve.

Voulture

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #196 dnia: Marzec 01, 2009, 17:12:17 »
a ja w takim razie prosze o opinie admina czy moj post w "DYSKUSJI" do ktorego odniosl sie Bruce piszac bzdura i zaczynajac ciag obrażeń powinien zostac skrytykowany przez moderatora, bo imo zostałem obrazony teraz przez Voulturea i nie zamierzam tak tego zostawić.
Proponuje odezwac sie w tej sprawie do administratora forum z Twojego korpa - Ireula, Ptica badz Hastrabull'a zlapiesz najszybciej.

Przypominam, ze jezeli uwazacie, ze ktorys post nie nadaje sie do dyskuji, powinien zostac zmoderowany lub uzytkownik przekrozyl jakies bariery zawsze istnieje opcja zgloszenia postu do moderatora. Dla was to 3 klikniecia. Informacje o obserwowaniu uzytkownika zaczynaja sie od oziomu warnow 25%+.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 17:41:43 wysłana przez Voulture »

myst1q

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #197 dnia: Marzec 01, 2009, 19:24:41 »
pewnie mi sie oberwie, ale... voult, twoje posty tez niewprowadzaja nic do dysksji o delve ;p.



drodzy gooni i bufoni... po co sie klucicie o to kto jest lepszy, o to kto wygrywa? moze pokazcie to w faktach (km z bitew, przejete i odbite systemy).


Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #198 dnia: Marzec 01, 2009, 19:30:59 »
NIe gram obecnie bo nie mam czasu ale forum czasem oglądam.

Nie rozumiem tej dyskusji.
Tą runde wygrali Goonsi i NC a przegrał BoB i GBC.

Prawda wygląda tak że oni siedzą i kontrolują Delve a GBC siedzi w empire.

Także chwała goonsom i ekipie za te runde.

Z drugiej strony BoB się nie rozpadł.
Dziś są na dnie. Dostali baty ale są razem.
Tym większa chwała dla nich jeśli z tego dołka wdrapią się z powrotem na szczyt.


W EVE nic nie jest dane na zawsze.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 01, 2009, 20:10:30 »
Cytuj
W EVE nic nie jest dane na zawsze.

i to sa piekne slowa.

Panowie, ja rozumiem, ze dyskusja goraca, ale postarajcie sie trzymac tematu.

Poza tym powtarzam jeszcze raz. Centrala lezy na serwerze zwiazanym z ludzmi z bufu od 5 lat i jakos wam to nie przeszkadzalo. Teraz nagle zaczelo? Zalosne! Odpusccie sobie!
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 01, 2009, 20:20:36 »
i to sa piekne slowa.

Panowie, ja rozumiem, ze dyskusja goraca, ale postarajcie sie trzymac tematu.

Poza tym powtarzam jeszcze raz. Centrala lezy na serwerze zwiazanym z ludzmi z bufu od 5 lat i jakos wam to nie przeszkadzalo. Teraz nagle zaczelo? Zalosne! Odpusccie sobie!

A ja tego też nie rozumiem.

Ku.wa goście robią kawał gigantycznej roboty i utrzymuja to w ruchu. Co więcej ktoś na 100% pare złociszy z własnej kieszeni wyrzuca na domene a tu takie beszty.

Z ..ja spadliscie czy co ??


Z tego co ja widze moderatorzy są ok.
Może jedynie pare razy zagrali nie do końca fair wobec soulscreemai on ma prawo mieć pretensje. ALe w ogóle ja moim skromnym zdaniem oceniam ich prace pozytywnie.

A nie jest to prosta robota. Zwłaszcza że większość dyskusji się do flamu kwalfikuje, łby tutaj są gorące i szybko atakują jak na pvperów przystało zwłaszcza w dyskusjach o polityce. No i dobrze. Starcia jest w grze są ostre, ludzie sporo siedzą i poświęcają czasu na to żeby skopać przeciwnika więc dlaczego forum ma być jedwabiste ?
W grze jest ostro więc na forum też no i to jest ok  :diabeł:



« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 21:00:58 wysłana przez Yogos »

Vermian

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 01, 2009, 20:55:26 »
Jesli to cos znaczy, to mam podobne zdanie jak Yogos  :P .

Wracajac do tematu, ktos tam (nie chce mi sie wertowac stron kto) napisal ze wiecznie nie moga kampic boba w stacji. Oczywiscie ze nie, najprawdopodobniej beda kampic tak dlugo az tyknie sov 3 w kluczowych miejscach  :P .
Co do "psucia zabawy", no to fakt, jak sie pretenduje do miana elity i nagle wpada banda ludzi ktorych uwaza sie za nieudacznikow, carebearow, empire huggerow i "wioskowych" glupkow co pluja na kazdego, i taki zespol zabiera stacje, no to faktycznie, zabawa zepsuta. W koncu to "my" ich mielismy [.....] ,  a nie na odwrot.

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 01, 2009, 21:17:56 »
dla mnie GS to zakała koncepcji pvp w eve,

Dla mnie natomiast, zakala sa Twoje posty na tym forum.

Nie dość ze nie czytasz ze zrozumieniem (to dość popularna przypadłość) to co gorsze nie odpowiadasz z sensem (co już jest dość poważne).

A powidzial Ci to czlowiek, ktory nie umie pisac po polsku. Boj sie Bruce, albowiem juz niedlugo ksiazki stana sie dla Ciebie zlepkiem losowych zdan.

Bawi mnie strasznie gadanie o 'przeciętnych graczach', czy wiesz, że goonfleet to nie jest korp który rekrutuje graczy eve online, tylko ludzi piszących na forums.somethingawful.com

Daj spokoj, on jeszcze nie pojal. Tak jak dziesiatki scammowanych ludzi w Eve. Ja nie wiem, mimo ze pisze w opisie corpa "We DO NOT openly recruit"...jak cmy do swiatla.

to jak mam pisać, 'fakty alternatywne'?

Mhhhmhmmhhm...zasmialem sie :D

Jak długo można kampić pr- ?

No kampiony jest teraz 24/7 juz od jakiegos tygodnia+. Jasne, ze predzej czy pozniej wszystkim sie znudzi. No chyba, ze non-stop beda prowadzone Opy kampujace, juz do konca naszych dni :D

@Hastr

Wiesz, tak na upartego,  jestes modem i jedna ze stron w konflikcie, wiec mozna by Cie posadzic o stronniczosc. To tak jakby mecz Polska-Niemcy sedziowal Polak (albo Niemiec), chyba o to chodzi.

@Topic
from ru caod.
axels2000 (BNC PR manager): "BOB lose large battle for Delve. Can we predict it some time ago? No. What's gonna happen with Delve in 3-6-9 monthes.. I don't know. But I'll be back..."

Kenny, oficjalnie przyznal sie do porazki. Angielszczyzna polamana, ale da sie rozczytac o co chodzi. Za trzy dni odzyskaliby sov 3 i jammery. Jak na te chwile tylko w Pure Blind moze byc opor (Beachboys Sov3 Exe Sov4), wiec to jeszcze nie koniec. Delve padlo, ale roboty zostalo.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 01, 2009, 21:36:44 »
Cytuj
Jak na te chwile tylko w Pure Blind moze byc opor (Beachboys Sov3 Exe Sov4)

 :P

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #204 dnia: Marzec 02, 2009, 00:38:26 »
Mnie tylko zastanawia czy Skunk-Works jest wciąż po stronie BoBa/KenZoku czy też przeszli na drugą stronę bo to ich sov rośnie bardziej niżeli GS (a przynajmniej patrząc na mapę Influence).
wreszcie na temat: Jak pewnie wiesz, obszary na mapce influence są generowane dynamicznie w zależności od sova i liczby outpostów. Nie oznaczają one bezpośrednio granic sova, to sobie na dotlanie możesz obejrzeć. W sytuacji, gdy nachodzą na siebie strefy wpływów dwóch ally, granica przebiega po wypadkowej. W momencie, gdy jeden z sojuszy traci możliwość generowania strefy wpływów (tu BoB/Kenny), to automatycznie druga się poszerza. Przecież jak BoB zniknął, jakieś względnie niewielkie aliansiki miały przez chwilę na mapie ogromne bąble. Dla mnie to coś jak ciecze o różnym ciśnieniu i różnej możliwości ściskania.

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 02, 2009, 05:32:38 »
czytanie ze zrozumieniem heh, napisalem ze przeciez wszyscy wiedza ze jestesmy petami PL/NC.

Bzdury piszesz. To my jestesmy petami Goonswarm.

W jaki sposob wyjdzie im to na plus? Proste odsiew badziewia zawsze sie przydaje.

Odsiewanie badziewia to zawsze dobra sprawa. Pod warunkiem, ze przy okazji utrzymasz swoj region.

GoonSwarm jest tragiczny w ta gre, wiemy ze tracimy statki - ale ja pytam I CO Z TEGO ? Liczy sie efekt koncowy.
[...]
Chlopaki z Morus Mihi moga potwierdzic, ze jest chaos polaczony z dyscyplina - ale jest zabawnie, umiemy sie bawic.

nigdzie nie widze zeby dostal warna, narazie jak widze to chlopaki z gs/nc maja "obserwowany" na bufu.org

CCCC
C
C
CCCC

a KIM TY jestes by oceniac MNIE?!
KERBIREM!
wiec stul pysk i sie nieudzielaj w tematach pvp

Uhuhuhuhu... MNIE ?! CIE! Ehe...  O0

A tak wracajac do sytuacji w Delve. Czy czasem jakos na dniach nie stuknie KenZoku sov3 ? Postawia jakas stacje czy sie wycofaja ?

Ogolnie ostatnio jest okrutnie nudno na poludniu. Cos mi sie widzi, ze wielki breakout op z PR bedzie 10 marca jak bedzie dlugi downtime przy okazji Apocrypha. :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 02, 2009, 07:23:14 »
Flejm wycięty do: http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=6033.0
Resztę dyskutantów oraz moderatorów proszę o spokój i odrobinę dystansu do siebie i tematu, bo w zasadzie połowa wątku kwalifikuje się do wywalenia.
I powtórzę po raz kolejny - jeśli ktoś ma zastrzeżenia do pracy moderatorów, proszę (wraz z cytatami) kierować te sprawy do mnie poprzez pm (ewentualnie zgłaszając wiadomość). Powtarzające się oskarżenia o stronniczość, bu-fu.org itp. nie poprawiają atmosfery i mogą powodować skutki odwrotne do zamierzonych.
Przypominam też (szczególnie tym najbardziej narzekającym na moderatorów), że na Centrali każdy może ubiegać się o "posadę" moderatora w wybranym dziale. Zastrzegamy sobie jednak, że w niektórych przypadkach, można zostać na okres próbny moderatorem innego działu niż ten wybrany.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 08:16:56 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

myst1q

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 02, 2009, 10:08:38 »
jak zabijać z hostowym localem 10krotnie większym niż własny gang
bufu style-a  O0 : http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=23842 (19:1)

pracujcie chlopaki, to niedlugo bedziemy puszczac sabaton na centrali  O0

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 02, 2009, 10:35:28 »
Cytuj
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=23842

Kurde naprawdę nikt nie chce Goonów (poza nimi samymi) w Delev i okolicach, żeby nawet raty pomagały Bu-Fu w rajdzie?  :2funny: :2funny: :2funny:

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 02, 2009, 10:41:36 »
te raty to stąd:
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=23842

ten gość npcował obok naszego gangu... nie ma to jak wyczucie miejsca i czasu  :laugh: ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 11:02:36 wysłana przez Scaryman »