Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 190744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #945 dnia: Kwiecień 11, 2009, 08:04:39 »
Cytuj
no tak na bu-fu.org moga sie odzywac jedynie sojusze zwiazane z polskim honorem i walczacymi po jednej stronie.

heh ~~~~~~~~~~~:cripes:

Uważam, że na forum o dobrej grze nie powinni się w ogóle wypowiadać ludzie, którzy w nią nie grają...

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #946 dnia: Kwiecień 11, 2009, 08:07:37 »
O kurde jaki mocny tekst. A ja uwazam, ze pieprzysz glupoty i moj Ty elitarny polski wojowniku. Dlatego rowniez prosze o zablokowanie dostepu wszystkim ktorza pieprza glupoty czyli mnie rowniez i wszystkich innych udzielajacych sie w tym watku.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #947 dnia: Kwiecień 11, 2009, 08:10:50 »
  Tak cały czas się cieszysz, że macie luz, a my musimy siedzieć w 49-... A tymczasem nie zauważasz, że płacicie grubą kasę za grę, i się nie logujecie, żeby nam... Pokazać :) Sam mi powiedz, czy zmuszanie  goonów do płacenia za grę do której się nie logują nie jest idealnym strollowaniem paru tysięcy goonów.   O0

  Według waszych standardów, oczywiście.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #948 dnia: Kwiecień 11, 2009, 08:16:38 »
Dokladajac sie do tego pieknego flame'a skomentuje ostatnim opisem z gg Loco:

"Prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły"

A na poważnie:
Wczorajsza bitwa w 49 z mojej perspektywy bardzo fajna. Walka na posie co prawda była bardzo zlagowana (200km scramble ftw) ale kolejne skirmishe na bramach (i później bitka w czasie pogoni za bsami kia/mm) już były zdecydowanie lepsze. W zasadzie koalicja sama ułatwiła nam zadanie wycofując się później w trzech odrębnych gangach, które po kolei były rozbijane.
I-DEA / C0ven

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #949 dnia: Kwiecień 11, 2009, 08:19:11 »
Cytuj
i później bitka w czasie pogoni za bsami kia/mm

To była chyba flota razora i to, co zostało z bsów GS, ale mogę się mylić.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #950 dnia: Kwiecień 11, 2009, 08:20:57 »
Wiesz macie szpiegow w GS, a dalej nie macie podstawowego pojecia o GS. U nas nikt do niczego nie jest zmuszany, chce jezdzic rowerkiem to droga wolna. W ogole ta cala dyskusja jest lekko z dupy bo gdyby wasze male koleczko samozadowolenia pomoglo kennemu kiedy spadaly mu szpileczki to moze bym jezdzil rowerkiem juz w empire.

No ale rozumiem, ze liczycie na good fights etc :). Tym milym akcentem ide na 6 godzin do pracy.

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #951 dnia: Kwiecień 11, 2009, 08:33:30 »
ej a czy Ch.. Ci w d..e tez musze pisac z duzej litery zeby wyrazic szacunek? Aer prosze daruj juz sobie bo topic jest o Wojnie w Delve a nie o polskiej gramatyce. Jak chcesz znajdziemy Tobie forum Miodka. Przestan sie wypowiadac na temat tej wojny skoro nawet w niej nie uczestniczysz. Tak samo Bruce.

Dobrze Panie. Przestaje na Twoje zyczenie. To, ze temat jest o wojnie, nie zwalnia Cie od znajomosci podstawowych zasad gramatyki. Zreszta, Yogos Cie poprawil wiec wyglada na to ze musisz.

Btw, ten Twoj gimmick z przekrecaniem nazwy Goonswarmu jest slaby.

  ... A tymczasem nie zauważasz, że płacicie grubą kasę za grę, i się nie logujecie, żeby nam... Pokazać :) Sam mi powiedz, czy zmuszanie  goonów do płacenia za grę do której się nie logują nie jest idealnym strollowaniem paru tysięcy goonów.

Placisz za te gre? Naprawde? Tak...pieniedzmi?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2009, 08:50:36 wysłana przez Aer »

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #952 dnia: Kwiecień 11, 2009, 09:17:42 »
http://img511.imageshack.us/my.php?image=beztytuubtk.jpg

Tak, to jedyna salwa odpalona przeze mnie do tej pory.

Abo jak bys sluchal co jest gadane na TS to bys mial te guny rozgrupowane i byc moze strzelil bys wiecej razy  :knuppel2:

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #953 dnia: Kwiecień 11, 2009, 09:26:07 »
Wiesz Soul z naszego punktu widzenia lepiej żeby w delve/querios po staremu siedział BoB i jego garden niż wy.

Nas eso nie interesuje, fajny region - zylem w qs- (pozniej sie przenioslem do h8, ktore bylo w duzo lepszym miejscu dla mnie) kawal czasu, ba wciaz mam tam graty ale :effort: latania i wystawiania je na market. Tak samo jak w e-pr0s mam wciaz mojego raven'a pleksowego :V.

Zreszta kazdy spaceholding alliance wie, ze utrzymywanie wiecej niz 3 regionow to straszna rzecz do ogarniecia logistycznie. Wiem, poniewaz do mnie nalezalo trzymanie w kupie feythabolis (swoja droga logistyka wypala 5 razy szybciej niz siedzenie i krecenie sie w posie). Ten kto tankuje posy w c0ven wie o tym doskonale.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #954 dnia: Kwiecień 11, 2009, 09:30:44 »
Cytuj

Abo jak bys sluchal co jest gadane na TS to bys mial te guny rozgrupowane i byc moze strzelil bys wiecej razy  :knuppel2:

Słyszałem co było :) I nie strzeliłbym, bo po chwili się rozjaśniło, ze strzelaniem nie było problemu, a i tak nie było mnie na żadnym kmie, czyli strzelałem do duchów  :2funny:

Butuhuru

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #955 dnia: Kwiecień 11, 2009, 10:34:35 »
Zamiast flejmowac na maxa to niech ktos z łaski swojej napisze co sie stalo wczoraj. Jak pooszla bitwa  w 49 i kto wygral. Niektorzy nie moga grac bo sie socjalizuja z jajeczkiem. :)

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #956 dnia: Kwiecień 11, 2009, 10:53:47 »
Zamiast flejmowac na maxa to niech ktos z łaski swojej napisze co sie stalo wczoraj. Jak pooszla bitwa  w 49 i kto wygral. Niektorzy nie moga grac bo sie socjalizuja z jajeczkiem. :)

wygrali goonsi

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #957 dnia: Kwiecień 11, 2009, 13:42:10 »
Z tego co sie orientuje zadna stron nie uzyskala jakiejs przewagi, generalnie u nas ten op ustawiony jest jako :welp: , nie bralem udzialu - nie zglebialem tematu -> piatek moj social life musi kwitnac.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #958 dnia: Kwiecień 11, 2009, 13:48:22 »
po wczorajszych fajnych bitkach widze dzisiaj kolejna wieża spadła
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=26587

(zdaje sie ze ta akurt to z hignedowego moona)

nasza szpila w RF obroniona.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #959 dnia: Kwiecień 11, 2009, 16:14:47 »
Uważam, że na forum o dobrej grze nie powinni się w ogóle wypowiadać ludzie, którzy w nią nie grają...

Chciałbym poznać twoje standardy "grania w eve", naprawdę.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #960 dnia: Kwiecień 11, 2009, 16:51:23 »
Cała natura goona. Po 10 normalnych postach wyciągnie taki, żeby narobić flame. Szkoda gadać.

Edit, żeby był kawałek trzymający się tematu.

http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=106942
To jest względnie cała bitka koło posa, nie liczy jednak bsów MM i Razora dojechanych przez -A- gdy uciekały... W zasadzie nie wiadomo przed czym. BoB stracił łącznie 4 bsy w walce, -A- trzy kolejne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2009, 16:58:00 wysłana przez Tooten »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #961 dnia: Kwiecień 11, 2009, 17:07:53 »
Koleś pamietaj, że każdy kij ma dwa końce i nie wybielaj się tak.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #962 dnia: Kwiecień 11, 2009, 17:10:26 »
przydalby sie jakis nowy gracz na scenie delve bo sie robi za bardzo przewidywalnie...moze gmy przyleca walczyc o highedny bo tam na wschodzie maja z dupy teren  :)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #963 dnia: Kwiecień 11, 2009, 17:15:01 »
Heh, wczoraj serwer pokazał, że mięsa w grinderze już aż nadto  :)

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #964 dnia: Kwiecień 11, 2009, 17:37:54 »
przydalby sie jakis nowy gracz na scenie delve bo sie robi za bardzo przewidywalnie...moze gmy przyleca walczyc o highedny bo tam na wschodzie maja z dupy teren  :)

Co jest przewidywalne w delve? [SŁUCHACZ JEDYNIE SŁUSZNEGO RADIA ZMODEROWAŁ TO NIEGODNE SŁOWO] nie ma ludzi by walczyć w US tz, goonswarm często nie ma dosyć w euro/russian tz. Jedna strona osiąga postęp gdy druga spartaczy strontowanie. Jeśli to uznajecie za nudne/przewidywalne to muszę was zmartwić bo przeniesienie walk do innego systemu będzie wyglądać tak samo i trwać tak samo długo.

Cała natura goona. Po 10 normalnych postach wyciągnie taki, żeby narobić flame. Szkoda gadać.

Odczytuje to jako "nie mam odpowiedzi więc nie podoba mi się pytanie"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2009, 20:00:42 wysłana przez Bruce Ironstaunch »

Ezachiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #965 dnia: Kwiecień 11, 2009, 20:36:15 »
Posprzątane.
Proszę o powstrzymanie się od [...] sami wiecie czego.
Dziękuję.
Wasz Mod.
Edmund.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #966 dnia: Kwiecień 11, 2009, 23:45:24 »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #967 dnia: Kwiecień 12, 2009, 01:04:10 »
Great movie spotted  :D

Butuhuru

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #968 dnia: Kwiecień 12, 2009, 01:07:24 »
Nie wiem czy moje pytanie nadaje sie do tego topicu ale  chicalem zadac pytanie dotyczace Pandemic Legion ktore jednak walczy w Delve. Podobno u nich jest drama. Ktos im wyprowadzil 30 posow , wywerne i ilestam capsow. Ma ktos jakies szczegoly?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #969 dnia: Kwiecień 12, 2009, 01:14:54 »
  Te newsy miały dotyczyć Puppet Masters, co dziwi, bo o ile mnie pamięć nie myli, to był chyba renter PL (aczkolwiek PL ma już historię walczenia z własnymi petami). Nie wiem, czy kradzież msa, 30 posów i parudziesięciu capsów to jest nadal news na pierwszą stronę.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #970 dnia: Kwiecień 12, 2009, 02:11:03 »
Nie wiem czy moje pytanie nadaje sie do tego topicu ale  chicalem zadac pytanie dotyczace Pandemic Legion ktore jednak walczy w Delve. Podobno u nich jest drama. Ktos im wyprowadzil 30 posow , wywerne i ilestam capsow. Ma ktos jakies szczegoly?

z mojej wiedzy w tym temacie (wyrywkowej) puppet masters to były rentier PL, obecnie najbardziej zajadły przeciwnik, w czasie ofensywy GBC na początku byli z nami splusowani, potem byli jako neuty dla obydwu stron (ich szybkie splusowanie i jeszcze szybsze "zneutowanie" było w sumie naszym błędem), nie cierpią się wzajemnie z PL i biją przy każdej okazji. PM ma spory potencjał, to dobrzy i zajadli gracze, na codzień  flota 40-50 osób a max co widziałem na raz u nich to była flota 100 graczy. Nie chrzanią głupot na localu. Na pewno będzie jeszcze o nich głośno nawet jak przegrają z PL. Fajni goście, potrafią grać.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2009, 02:28:08 wysłana przez Scaryman »

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #971 dnia: Kwiecień 12, 2009, 02:51:02 »
   Nie wiem, czy kradzież msa, 30 posów i parudziesięciu capsów to jest nadal news na pierwszą stronę.

juz chyba od dawna nie jest

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #972 dnia: Kwiecień 12, 2009, 11:15:29 »
Te niusy na temat Wywerny,wiez,POS'ow dotyczyly kradziezy ktorej dokonalo Pupet Master na Arcane Technology. Kolesie teraz spamuja wiezami PNQ. Wiezami, ktore dostali za free od Arcane :)

Trico

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #973 dnia: Kwiecień 12, 2009, 12:50:30 »
+/- flamebait
Ogłoszenia duszpasterskie, niedziela 12.04
w południe wszystkie systemy pomiędzy 49- a 0-h zakampione przez gbc, łącznie z 0-h i zaraza wie iloma następnymi systemami na pajpie.

Konstruktywnej odpowiedzi na pytanie: 'kiedy się zbierzecie' na localu 0-h nie widziałem

Kwitnie radosne dobijanie wylatujących z 49-

Kwitnie również kampa MM w 6Q - o tej porze jedyna oznaka aktywności w regionie, dodam skuteczna forma aktywności.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #974 dnia: Kwiecień 12, 2009, 23:05:27 »
16 września - Nasz batalion, plus dreadnoughty, atakuje 6-2 skąd wydobywa się dym - dyspro płonie, Goonsy zdaje się same podłożyły ogień. Barbarzyństwo. Batalion ponosi ciężkie straty. Mamy nie więcej niż po 60 ludzi w każdej kompanii. Pos jest okupowany nie przez ludzi ale diabły których nie imają sie ani kule ani ogień.

18 września - Walki trwają wewnątrz posa; Goonsi w środku to skazańcy; dowódca batalionu mówi 'komisarze rozkazali tym ludziom zginąć w elewatorze'. Jeśli wszystkie struktury w Delve są bronione w ten sposób, nasi żołnierze nigdy nie wrócą do Catch

20 września - Bitwa o 6-2 trwa nadal. Goonsi strzelają ze wszystkich stron. My czekamy w naszym posie; nie da się nawet wylecieć na paski. Sierżant-Major Nushke został zabity przebiegając przez ulicę. Biedak, miał trójkę dzieci.

22 września - Opór goonsów w 6-2 został złamany. Znaleźliśmy około 40 goonsów martwych wewnątrz budynku elewatora. Połowa latała t1 fregatkami - diabły morskie. Jeden jeniec został schwytany, ciężko ranny - nie mówił o niczym tylko o fofofo i z0r.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #975 dnia: Kwiecień 12, 2009, 23:36:06 »
 A tak na temat, to dzisiaj z zamiarem dobicia high endowego posa Razora poleciała głębiej w Querious flota głównie -A-, głównie bsy. Podwójne DD w wykonainu Pandemiców ubiło nieco mniej niż połowę bsów, do ostrzeliwania posa nie doszło. Ogólnie wygląda na luźniejszy dzień, kb BoBa pokazuje, że wraca do formy.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #976 dnia: Kwiecień 12, 2009, 23:41:13 »
KB kenzoku liczy lossy jako kille.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #977 dnia: Kwiecień 12, 2009, 23:55:01 »
  Liczył. Problem mieli z Reikoku Reloaded, bo nie było liczone jako część sojuszu. Teraz już jest.

magni

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #978 dnia: Kwiecień 13, 2009, 10:50:01 »
wow Bruce piszesz zajebiste raporty, takich nam tu wlasnie brakowalo, dawaj wiecej  ;D

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #979 dnia: Kwiecień 13, 2009, 11:13:15 »
16 września - Nasz batalion, plus dreadnoughty, atakuje 6-2 skąd wydobywa się dym - dyspro płonie, Goonsy zdaje się same podłożyły ogień. Barbarzyństwo. Batalion ponosi ciężkie straty. Mamy nie więcej niż po 60 ludzi w każdej kompanii. Pos jest okupowany nie przez ludzi ale diabły których nie imają sie ani kule ani ogień.

18 września - Walki trwają wewnątrz posa; Goonsi w środku to skazańcy; dowódca batalionu mówi 'komisarze rozkazali tym ludziom zginąć w elewatorze'. Jeśli wszystkie struktury w Delve są bronione w ten sposób, nasi żołnierze nigdy nie wrócą do Catch

20 września - Bitwa o 6-2 trwa nadal. Goonsi strzelają ze wszystkich stron. My czekamy w naszym posie; nie da się nawet wylecieć na paski. Sierżant-Major Nushke został zabity przebiegając przez ulicę. Biedak, miał trójkę dzieci.

22 września - Opór goonsów w 6-2 został złamany. Znaleźliśmy około 40 goonsów martwych wewnątrz budynku elewatora. Połowa latała t1 fregatkami - diabły morskie. Jeden jeniec został schwytany, ciężko ranny - nie mówił o niczym tylko o fofofo i z0r.

+1  O0
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 17:12:04 wysłana przez Skeer »
Cała prawda o moim graniu...