Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 190684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Terion

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #910 dnia: Kwiecień 10, 2009, 19:41:10 »
LOl Chyba zapomnieliscie jak bylo przed dwoma laty jak dyspro moony byly gowno warte... :) Tytany mial BOB i ASCN :) Nie bylo capsow, jump frachtow ani jump bridgy... I zapewniam Cie Terion ze twedy zaden IRON ani GS nie znaczyli absolutnie nic.. BOB jechal kazdego jak chcial :) No ale wszyscy zaczeli plakac ze gra powinna sie nazywac BOB online i Devowie postanowili dac szanse sierotom :) I nagle zamist kopac miesiacami wystarczylo postawic posa gdzie trzeba i po miesiacu mialo sie 6-9bilionow.. rozne dziwne twory zaczely sie wozic Nyx'ami a tytany zaczeto produkowac tasmowo :)

I superzorganizowane sojusze takie jak RA, BOB czy kilka innych stracily na znaczeniu.. bo to ze ktos potrafi zorganizowac spora flote zeby pchac 2-3 absurdalnie na owe czasy drogie frachty przez 0.0 nic nie znaczy.. Teraz kazdy... doslownie kazdy moze sobie latac jak chce i gdzie chce.. jak nie przez siec JB to jump frachtami. A taki c0ven ktory dwa lata temu zyl by ze skladek ratujacych membersow ma spore dochody praktycznie nie ruszajac palcem

Przypominam wszystkim ze system posowania i Sovy zmianiono w momencie jak MC oralo polnoc i zachcecam wszystkich by wygrzebali mapki z tamtego okresu :) A jesli sie komus nie chce to zareczam ze 75-85% mapy kontrolowal BOB i GBC :)

EDIT: Od czasu wprowadzenia SOV i cyno jammerow jakos mielaca wszystko maszyna MC zaczela ponosic sromotne kleski :) ELIT pvp poszlo do lamusa i zaczela sie Era blobow

Znaczy, ze BoB byl wielki i potezny gdzy mial miazdzaca przewage nad przeciwnikiem, a gdy 2 strona dostala podobne zabawki stal sie tylko malym bobem ktory zmutowal w kennego. - Jak najbardziej sie z tym zgadzam. BoB byl kiedys silnym sojuszem, jednak jego sila pochodzila z przewagi w posiadanych informacjach i sprzecie oraz sp postaci nad innymi. Gdy owy poziom sie mniej wiecej zrownal okazlao sie ze czas zapomniec o mitach i przejrzec na oczy. To ze 2-3 lata temu IRON czy GS nic nie znaczyl ... who cares ? Jak to bodajze Yogos napisal, w ktoryms z swoich postow "nic nie jest dane w eve na zawsze".
Wprowadzanie sova, moonow czegokolwiek - ewolucja gry. Tak samo mozna pisac o zmianach w bonusach shipow - raz 1 wymiatal inym razem dostal po dupie, ze nadawal sie tylko jako kolejny pokemon w hangarze.
Wprowadzenie pewnych udogodnien daje szanse normalnym graczom, powoduje ze to nie tylko zabawa dla no-lifow.

Nie skonczyla sie zadna era elite-pvp tylko skonczyl sie monopol na posiadanie zabawek przez tylko 1 strone. Kazdy dostal lopatke i mogl sobie zbudowac swoj zamek z piasku. To, ze nagle zamek boba okazal sie juz nie tak piekny - coz, z czasem nawet najpiekniejsze zlocenie sie wytrze.


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #911 dnia: Kwiecień 10, 2009, 19:48:01 »
Cytuj
Kazdy dostal lopatke i mogl sobie zbudowac swoj zamek z piasku. To, ze nagle zamek boba okazal sie juz nie tak piekny - coz, z czasem nawet najpiekniejsze zlocenie sie wytrze.

Trudno powiedzieć, że BoB dostał w walce jak równy z równym. Chciałbym zobaczyć GS, czy kogokolwiek innego, szturmującego Delve przeciwko BoBowi z cynojammerami i sov 4.

Cytuj
To ze 2-3 lata temu IRON [...] nic nie znaczyl

IRON powinien uronić łezkę...

gosti

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #912 dnia: Kwiecień 10, 2009, 19:56:03 »
Trudno powiedzieć, że BoB dostał w walce jak równy z równym.

Tribute.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #913 dnia: Kwiecień 10, 2009, 19:58:11 »
Cytuj
Tribute.

Odnoszę się do Delve. Ofensywa na Tribute zatrzymała się, gdy BoB odleciał do GW. Nie możemy stwierdzić, jak potoczyłby się MAX gdyby nie ten move.

gosti

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #914 dnia: Kwiecień 10, 2009, 20:15:32 »
Odnoszę się do Delve. Ofensywa na Tribute zatrzymała się, gdy BoB odleciał do GW. Nie możemy stwierdzić, jak potoczyłby się MAX gdyby nie ten move.

MAX nie skonczyl sie, poniewaz BoB odlecial do GW.
BoB odlecial do GW, poniewaz MAX sie skonczyl.

Ja to tak widze.

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #915 dnia: Kwiecień 10, 2009, 20:17:20 »
Obrona delve zatrzymała się, gdy gonsy odlecieli w inny teren. Nie możemy stwierdzić jak potoczyłaby się obrona gdyby nie ten move.

Laco a co takiego zrobiło ccp co sprawiło, że bob stracił na przewadze ? Nie wiem od jak dawna jesteś w aaa ale zapytaj chłopaków od siebie jak bob wskakiwał 100 carierami wypuszczał figtery i to był koniec, pisanie o jamerach też nie bardzo pasuje bo to właśnie te jamery uratowały boba w 1-delve-war

ktoś napisał, że dyspo były gówno warte - pytanie dlaczego... bo ccp zrypało własną mechanikę i były exploity a do tego skoro były gówno warte to czemu powstał max :p

ktoś tam pisał, że to nie cva "rozdaje karty" - oczywiście, że nie, nigdzie tak nie napisałem więc po co taki komentarz, skoro ani bufu czy coven też są pionkami, karty rozdaje aaa+rol , nc u siebie i ruskie koło dronkowa

partridge

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #916 dnia: Kwiecień 10, 2009, 20:47:41 »
ej a czy Ch.. Ci w d..e tez musze pisac z duzej litery zeby wyrazic szacunek? Aer prosze daruj juz sobie bo topic jest o Wojnie w Delve a nie o polskiej gramatyce. Jak chcesz znajdziemy Tobie forum Miodka. Przestan sie wypowiadac na temat tej wojny skoro nawet w niej nie uczestniczysz. Tak samo Bruce.

Teraz cos z zupelnie innej beczki. Dwa POS'y KIA padly. Prometium POS padl rano. Jutro rano wychodzi POS High End z Dyspro mam nadzieje ze Goonswarm czy cokolwiek innego pokarze sie z lepszej strony i wystawi jakies statki zamiast smack'u na localu.

_
-Yogos
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2009, 21:14:15 wysłana przez Yogos »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #917 dnia: Kwiecień 10, 2009, 21:13:11 »
Panowie trzymać pion.

Goonswarm jest nazwą własną i nie przekręcamy mixując z .. bo polecą warny/kneble.




Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #918 dnia: Kwiecień 10, 2009, 21:20:40 »
no co do tego ze dzieki zmianie ccp i posom kazdy sie latwo dorobil tytka i dlatego bob padl to przesada

teraz posy, kiedys static plexy i t2 bpo, wczesniej trade runy,
zawsze byly myki do robienia iskow

Ezachiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #919 dnia: Kwiecień 10, 2009, 21:30:02 »
Upadek i wzrost siły militarnej powiązany jest z loterią, dostępem do tech II i wprowadzeniem przez CCP mechanizmu invencji.
Ponad 2 lata temu BS z fitem tech II kosztował 400-500 mil, dziś kosztuje 20% tego max.
Wtedy waśnie "elitarne" floty BoB-a orały GS jak chciały bo 30 HAC-ów z BS-ami kasowało 100 fregat i kruzow t1 GS. Wtedy powstał i utrzymał się MC, wspierajac Bob-a.
BoB mial poprostu szczęście zdobyć przewagę ekonomiczną i technologiczną na początku grupując graczy z dużym stażem posiadających tech II BPO itd ... przez co dlugo utrzymywal supremacje na polu walki poprostu moga wystawic znacznie lepsze technologicznie sily niz przeciwnik ( powstanie tzw standaru BoB fitting ), oraz ponosić znacznie większe straty niz inni bo z łatwością amortyzowali sobie wtopy, zresztą akurat to robil ally w tym czasie - placil za sprzet, ammo i statki t2 do gangow. HAC kosztował 200-300 mil, Recon ok 200 mil itd ...
Ceny surowców z Moonów poszły w górę po uwolnieniu produkcji tech II przez wprowadzenie inwencji, wtedy kiedy z 2000 czy 3000 BPO tech II dostępnych w grze zrobilo sie ich nagle 300 000 ... i zaczęto produkować na duża skalę tech II .
Ja jeszcze pamiętam jak Invul II kosztował 30 mil isk, a cruise launcher II 3 x tyle co arbalesty ... za crowa placilem 30 mil chyba, a za fit do niego 100 mil ( bez rigow ).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2009, 21:40:17 wysłana przez Edmund »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #920 dnia: Kwiecień 10, 2009, 21:32:15 »
Słuchajcie Eda bo dobrze prawi.

Nerxes

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #921 dnia: Kwiecień 10, 2009, 21:58:21 »
D2 pojechalo rozwalac baby tytana w 40 dredow to byla zajebista flota :) a MC rozjechalo polnoc wrzycajac jednorazowo nie wiecxej jak 12 carrierow + 2-3 MS'y :) Wiem bo z nimi walczylismy i te walki sa na KB polnocnych aliansow jak i c0venowych

100 carrierow BOB'a to nie ta bajka :) bo na owe czasy w superwalkach zdychaly floty skladajace sie z 4-8 capitali (ra gdzies kiedys wdupilo 12 ale to insza inszosc bo ruscy to wyjatek od reguly)

A po kilku miesiacach takie aliansy jak c0ven i SE traca takie ilosci i nie ma tragedi :) Potem sa walki w ktorych te same alianse traca lacznie +60 dredow i tez nie ma tragedi ani 100 postow na CAOD :)

CCP wprowadzilo zajebiscie duzo ulatwien i to co kiedys bylo dostepne tylko dla elity zaczelo byc dostepne dla c0venu GS IRON'a i calej masy mniejszych aliansow :) Do prowadzenia wojny nie potzreba zajebiscie duzego zaplecza i 150 wymaxowanych nolajfow :) wystarczy jeden ksiezyc zeby to oplacic :)

Ezachiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #922 dnia: Kwiecień 10, 2009, 22:08:59 »
D2 pojechalo rozwalac baby tytana w 40 dredow to byla zajebista flota :) a MC rozjechalo polnoc wrzycajac jednorazowo nie wiecxej jak 12 carrierow + 2-3 MS'y :) Wiem bo z nimi walczylismy i te walki sa na KB polnocnych aliansow jak i c0venowych

100 carrierow BOB'a to nie ta bajka :) bo na owe czasy w superwalkach zdychaly floty skladajace sie z 4-8 capitali (ra gdzies kiedys wdupilo 12 ale to insza inszosc bo ruscy to wyjatek od reguly)

A po kilku miesiacach takie aliansy jak c0ven i SE traca takie ilosci i nie ma tragedi :) Potem sa walki w ktorych te same alianse traca lacznie +60 dredow i tez nie ma tragedi ani 100 postow na CAOD :)

CCP wprowadzilo zajebiscie duzo ulatwien i to co kiedys bylo dostepne tylko dla elity zaczelo byc dostepne dla c0venu GS IRON'a i calej masy mniejszych aliansow :) Do prowadzenia wojny nie potzreba zajebiscie duzego zaplecza i 150 wymaxowanych nolajfow :) wystarczy jeden ksiezyc zeby to oplacic :)
Tylko dlatego że masz zbyt na te minsy, kiedyś poprostu nie bylo takiego ssania na rynku na komponenty t2, minsy kosztowaly 1/10 tego co teraz a tech II itemy 10 x tyle ... ciekawe co CCP zrobi by przywrócić balans w grze ...  ::)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #923 dnia: Kwiecień 10, 2009, 22:16:00 »
http://img511.imageshack.us/my.php?image=beztytuubtk.jpg

Tak, to jedyna salwa odpalona przeze mnie do tej pory.

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #924 dnia: Kwiecień 10, 2009, 22:32:02 »
ta tylko Ed się śliznąłeś trochę w tych latach, nie 2 a z 4-5

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #925 dnia: Kwiecień 10, 2009, 22:41:46 »
Mamy sytuacje w 49-

Local 850 - jesteśmy po pierwszym starciu, BoB&co lootuje.


Ezachiel

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #926 dnia: Kwiecień 10, 2009, 22:49:40 »
ta tylko Ed się śliznąłeś trochę w tych latach, nie 2 a z 4-5
Weszło z Revelation. Troche czasu musi minąć zanim realia rynku sie zbilansuja ... itd.
http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=438

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #927 dnia: Kwiecień 10, 2009, 23:05:10 »
znow wytarlismy podloge w 49- koalicja. Mialem sen, sen o tym, ze kiedys jednego dnia w 49- koalicja da dobra walke  ::)

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #928 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:27:30 »
znow wytarlismy podloge w 49- koalicja. Mialem sen, sen o tym, ze kiedys jednego dnia w 49- koalicja da dobra walke  ::)

ASSCAKES znani sa z tego ze wygrywaja wszystkie walki w ktorych przeciwnik ma 2 razy wiecej ludzi.

A jesli chodzi o liczbe sojuszy, to ja tu widze 3 vs cos ok. 20 :)

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #929 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:30:21 »
Rogoo ile agresji w tym poście :laugh:
... od razu widać ze wpierdziel zebraliście niezły ...  :2funny:

(tak btw: wydaje mi sie ze jesli tekst Goons...t jest naganny i moderowany to sformułowanie jakiego używasz chyba również nie pasuje zbytnio, i nawet wkurzenie wtopą nie powinno Cię tłumaczyć)

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #930 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:39:32 »
Straszny wiem co sobie myslisz tak naprawde. "3 sojusze kontra 22. 250 kontra 450. Jestesmy zoo petow aaa a oni sa tym czym my chcielismy byc. Odwrocily sie role. I w dodatku musze sie zadawac z takimi cudami jak Sammani ktoremu sie wydaje ze Coven to 3cia sila na poludniu podczas kiedy wystawiaja tyle ludzi ile jeden korp z Morsusa. gdzie ja jestem, z kim ja gram."

Spoko stary tak cie akurat los rzucil, ja to rozumiem.

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #931 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:41:32 »
(tak btw: wydaje mi sie ze jesli tekst Goons...t jest naganny i moderowany to sformułowanie jakiego używasz chyba również nie pasuje zbytnio, i nawet wkurzenie wtopą nie powinno Cię tłumaczyć)

Wkurzenie ? Ja tam dobre chmury sciagalem w tym czasie ;)

Ale jakie sformulowanie ? Przeciez to potoczna nazwa, tak jak Ken czy Barbie :)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #932 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:42:23 »
  Zdecydowanie widać, że wpierdziel zebrali niezły  :2funny:

  A tak gwoli ścisłości, wbrew temu, co można wywnioskować z postów naszych drogich kolegów z Morsus Mihi, to oni przylecieli do nas.


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #934 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:44:17 »
Raczej uczą się od goonów :))

sinkholes

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #935 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:50:59 »
Wynik bitwy jest chyba adekwatny do stosunku sił w niej biorących (nie liczę jajek) choć myślę że południe zestrzeliło chyba za mało jak na swoją przewagę.
Odnośnie wielkości i siły Covenu - południe jest poszatkowane jak widzisz na mapie i wszystkie te małe alliansy mają tym większy interes żeby się zblobować w Delve bo jeśli tam przegrają to ich tereny są pierwszym kierunkiem uderzenia dla GS ( uderzenie na północ byłoby zerwaniem związków z NC czyli końcem GS w 0.0.

Loc0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #936 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:53:08 »
A jesli chodzi o liczbe sojuszy, to ja tu widze 3 vs cos ok. 20 :)
Odnosnie przerzucania sie lista napow - pokusi sie ktos o sprawdzenie jak sie to ma do liczby graczy?
Nie chce mi sie teraz nad tym siedziec wiec wrzuce tylko te aktywnie sie udzielajace:
AAA-ROL-KEN-C0VEN-EXE (liczby calkowitej GBC nie podam bo nawet nie wiem kto tam teraz siedzi - poza Exe te ally sa stworzone czesto jedynie na potrzeby mechaniki gry i licza od 100 ~400 osob? - moze ktos z GBC niech napisze ile was tam jest) vs MM-GS-RZR-PL-TCF-KIA
1979+468+2646+567+1166 = 6826 ~ 9000 (GBC total na oko to nie wiecej niz 2-2,5k graczy) vs 2646+5717+1922+1014+1634+687 = 13620
Sadze, ze nawet dodajac GBC nie uzyskamy tak wysokich liczb jak koalicjia GS&Co ;)
Nie wliczam tu ally, ktore okazyjnie wspieraja obie strony konfliktu bo nap listy po obu stronach sa dlugie ;)
Jesli podane wyliczenie jest w przyblizeniu prawdziwe ... to przeciez nie nasza wina, ze partycypacja komus zjechala  >:D

ps Dane z dotlana - ktos chyba kiedys burczal, ze nie prawdziwe?

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #937 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:55:37 »
Wynik bitwy jest chyba adekwatny do stosunku sił w niej biorących (nie liczę jajek) choć myślę że południe zestrzeliło chyba za mało jak na swoją przewagę.

dolicz do tego serie takich smiesznych egzekucji-jajecznic wokol 49: http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=26519
a mineło nas wiele allied gangów ustawiających sie wokół układu z bitwą i na dolotówkach bliższych/dalszych.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2009, 01:01:40 wysłana przez Scaryman »

sinkholes

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #938 dnia: Kwiecień 11, 2009, 01:02:03 »
Jajek nie liczę bo ciężko stwierdzić czy ich bicie bardziej pomaga czy bardziej przeszkadza w wygraniu bitwy (w zależności w jakim stanie i gdzie mają klony i sprzęt).
Loco dolicz jeszcze SysK który jest dużo większy od Covenu a ma coś kolo 1-1,2k graczy  :)

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #939 dnia: Kwiecień 11, 2009, 01:15:56 »
Przestan sie wypowiadac na temat tej wojny skoro nawet w niej nie uczestniczysz. Tak samo Bruce.

Jestem w domu na czas wielkanocy, przykro mi że nie zostałem pykać w stateczki kosmiczne to przecież podobno dla mnie tak ważne! A tak ogólniej rzecz ujmując to owszem, uczestniczę w tej wojnie choć niestety system CTA w którym mój internetowy CEO mówi mi co mam robić ze swoim wolnym czasem jest mi obcy.

Aha i gratuluję kolejnego zwycięstwa. W 49-, wiecie, tym 49- który wygraliście tydzień temu i który miał stać się przyczółkiem ofensywy? Dobrze że już wygraliście i nie musicie tam ciągle siedzieć bo ja np. byłbym okrutnie znudzony i poleciałbym sobie np. zarobić trochę kaski we własnym sovie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2009, 01:22:25 wysłana przez Bruce Ironstaunch »

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #940 dnia: Kwiecień 11, 2009, 01:29:27 »
*siedzi blisko miesiac orajac jeden system dla sojuszu ktory wystawia 1/5 całej floty*
*uwaza ze jest wielki i wazny a esoteria lezy kolo querious*
*snuje fantazje o podbiciu delve za kazdym razem jak wygra potyczke*
*jest c0venem*

benny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #941 dnia: Kwiecień 11, 2009, 03:52:45 »
to ja to ja:)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #942 dnia: Kwiecień 11, 2009, 07:46:58 »
  Może założymy goonom i nc oddzielny temat z tym, co robili w rl a nie w grze? Będzie zdecydowanie łatwiej, chyba, że ktoś uważa, że jego bycie w domu ma jakieś znaczenie dla kampanii w Delve...

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #943 dnia: Kwiecień 11, 2009, 07:52:28 »
  Może założymy goonom i nc oddzielny temat z tym, co robili w rl a nie w grze? Będzie zdecydowanie łatwiej, chyba, że ktoś uważa, że jego bycie w domu ma jakieś znaczenie dla kampanii w Delve...

no tak na bu-fu.org moga sie odzywac jedynie sojusze zwiazane z polskim honorem i walczacymi po jednej stronie.

heh ~~~~~~~~~~~:cripes:

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #944 dnia: Kwiecień 11, 2009, 07:56:14 »

Aha i gratuluję kolejnego zwycięstwa. W 49-, wiecie, tym 49- który wygraliście tydzień temu i który miał stać się przyczółkiem ofensywy? Dobrze że już wygraliście i nie musicie tam ciągle siedzieć bo ja np. byłbym okrutnie znudzony i poleciałbym sobie np. zarobić trochę kaski we własnym sovie.


Kaska jeszcze jest  :)
Ja ogólnie od początku akcji w Querios siedze w tym samym BSie   :D

Zresztą jak mi się nudzi to odpalam alta i sobie ratuje w moim sovie  ^^