Autor Wątek: [dyskusja] TRI is back !  (Przeczytany 35340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosti

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 02, 2009, 21:30:20 »
ta, wylecialem na 40% armora :D, slaveset + tempest fleet issue = win :)

Szkoda, fleet pestki jeszcze nie zabilem :p

edit.

Tri DDnelo WN :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 21:40:56 wysłana przez gosti »

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 02, 2009, 21:44:55 »
sa neutral, przylecieli na pomoc ale wyglada ze tylko za killami przygnali i w pewnym momencie zaczeli do nas strzelac i zbublowali wszystkich sniperow... dostali DD na twarz na wyjsciu za kare ;]

Tytan doom zaliczyl dzisiaj 140 killi ... 6 stron na KB :)

p.s - NC przegralo bo mieli tylko 2x wiecej ^^ - zobaczymy czy uda sie nam uratowac posa lol

pos padl, mordujemy capsy ;d
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 22:20:42 wysłana przez LoveKebab »

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 03, 2009, 00:18:59 »
haha fajna bitka byla, zdazylem zajrzec na forum, przeczytac ze akcja, kliknac logowanie, zmienic pieluche corce, dac ja zonie, zalogowac i dalej zalapac sie na walke. :)
ale strzelanie do tych waszych carrierow bardzie przypominalo mi strzelanie do posa w cruiserach  :uglystupid2:

Fedajkin

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 03, 2009, 08:04:30 »
Dużo jeszcze nauki przed tobą padawanie... należy jednym okiem grać (i jedną ręką) a drugim okiem zerkać na córkę i przewijać ją (drugą ręką)... przy odrobinie wprawy uda Ci się.  ;D

P.S. Fajna walka, ale kurcze dorwałem się wczoraj do W40k - Dark Crusade i się nie mogłem oderwać.

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 03, 2009, 16:39:32 »
Rogoo cos mowiles ostatnio o nieudolnych FC IRON. A jak to nazwiesz? :2funny:

Nie wiem w ogole co i jak, o wszystkim dowiedzialem sie z forum. Piloci w Delve dostali rozkaz siedziec na tylkach na poludniu, wiec nie ruszalismy sie na zadnego opa na polnoc :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 18:50:49 wysłana przez Rogoo »

gosti

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 03, 2009, 18:09:01 »
Ale kto byl FC ? Udalo mi sie dokopac do jakiegos raportu, wynika z niego ze dowodzil... Traderjohn. Ex-iron, CEO MV :)

TJ'a nigdzie nie widzialem, a FC byl jakis gosc z Free Space Rangers, czy jak im tam. Imionami rzucac nie chce :P

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 03, 2009, 18:35:07 »
Wyglada na to, ze supportem dowodzil icekold killa (FSR) i byl to jego pierwszy op. Kto nadzorowal calosc - ciezko powiedziec. To pewnie w ramach akcji "szkolimy nowych FC's" bylo, bo niedawno 2ch naszych FC odeszlo (1 przestal grac, 1 zmienil barwy klubowe).

Julius Septimus

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 03, 2009, 21:14:18 »
Chyba Ci sie watki pomylily? (szczegolnie jesli wemiesz pod uwage, ze sprawa drogich lossow byla juz poruszona)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 23:25:15 wysłana przez Loc0 »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 21, 2009, 08:49:23 »
http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=2942926

Jakiś battlereport? Czy matki już tak bardzo staniały?  ;)

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 21, 2009, 09:54:25 »
niestety (albo i stety) ja ostatnio ogladam tylko swiat pieluch :) wiec nie mam pojecia co sie stalo, spytam sie lk czy cos wie i czy opisze

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 21, 2009, 10:54:45 »
ytam powodowany zdrożna ciekawością...
Co tam mogła robić ta rurka? Tri ją złapało i to o nią całą awantura była, psedo suport logistyczny do sypnięcia jajkami, czy po prostu biedactwo się tam zagubiło?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

acaste

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 21, 2009, 11:10:15 »
cpitale to teraz chlebek powszedni, nawet w povi se 3 dni poratujesz i carierka kupisz, msy to już też nie to co kiedyś (nie wnikam w fakt, że ni jak się nie przekłada cena w jakość = są słabe)

Bellatorr

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 21, 2009, 11:31:55 »
ytam powodowany zdrożna ciekawością...
Co tam mogła robić ta rurka? Tri ją złapało i to o nią całą awantura była, psedo suport logistyczny do sypnięcia jajkami, czy po prostu biedactwo się tam zagubiło?

U nas też są tacy co robią mining opy na północy zamiast być w tym momencie gdzie indziej. Niestety.

A jeżeli dochodzi do ratowania tyłka ms'em to już chyba nie trzeba dalej komentować?

Ok. Skomentuję. Niektórzy mają za dużo kasy, a za mało rozumu.

Sammani

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 21, 2009, 11:44:12 »
stereotypy wcale nie maja podstaw, wcale, a wcale :)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 21, 2009, 12:10:22 »
A ja tylko chciałem battlereport...

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 21, 2009, 13:53:57 »
to bylo dosc smieszne :D White Noise zlapalo Nyxa i 2 carriery na bramie z tego co mi wiadomo. A ze nieco ponad godzine wczesniej mielismy jakiegos opa to duzo osob bylo w HPA online wiec szybko zmienili na CR bsy i smigneli do o-0 (6j od hpa, sov3 cynojammed system morsusow). Kumpel na gg powiedzial zebym sie logowal bo maja nyxa ztacklwanego, 2 razy mowic nie musial...

Wskoczylismy do systemu, szybki warp na 2ga brame (zanchorowane na nim chyba 6 large bubli lol) i jazda, nyx praktycznie nainwarpie (40km od pozostalych 2ch carrierow wiec one nas nie interesowaly) w momencie kiedy klepiemy MS'a do bramy przylatuje jakis plankton - cruiser, int, 4hulki i ... rorqual, pozniej wiecej carrierow i AEON (ostatecznie local byl chyba 120 - 60 vs 60, mm prawie same capsy)

Nyx spadl, rorqual primary - nawet nie widzialem jak stracil shielda bo spadl jak kamien. Natepnie probowalismy zgladzic aeona ale w tym momencie MM warpnelo na brame z 20 carrierow wiec zabralismy sie za shieldtankowe bo one zazwyczaj najmniej RR dostaja od innych capsow ^^. Chimera spadla, wiecej capsow nie tykamy bo juz za dozo na gridzie - na odchodne pozabijalismy support, i wyskoczylismy :D

http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=2942926

horax

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 21, 2009, 14:11:21 »
[raport]

Mysle ze to by bylo na tyle jesli chodzi o strategie dzialan MM. Ale na litosc Boska na co te hulki, moze ktos z MM to wytlumaczy  :2funny:

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 21, 2009, 14:51:03 »
Mysle ze to by bylo na tyle jesli chodzi o strategie dzialan MM. Ale na litosc Boska na co te hulki, moze ktos z MM to wytlumaczy  :2funny:
U nas też są tacy co robią mining opy na północy zamiast być w tym momencie gdzie indziej. Niestety.

A jeżeli dochodzi do ratowania tyłka ms'em to już chyba nie trzeba dalej komentować?

Ok. Skomentuję. Niektórzy mają za dużo kasy, a za mało rozumu.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 21, 2009, 16:34:12 »
Mysle ze to by bylo na tyle jesli chodzi o strategie dzialan MM. Ale na litosc Boska na co te hulki, moze ktos z MM to wytlumaczy  :2funny:

PC5 zainspirował ich na Ganknighcie.
Cała prawda o moim graniu...


Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 21, 2009, 17:38:05 »
Hehe...
Obserwowalem sobie cala walke w perspektywy cov opsa i wiedzialem ze Kochu od razu odzyje na Centrali ;) Szkoda ze nie ubiliscie tez Traderjohna (serio) :) IMO powinni zginac obaj i do tego zostac karnie wy******* z MM za odstawianie takiej lamosceny.

Mam nadzieje, ze TRI bedzie gnebic kerbirow na polnocy ile wlezie :) GJ  O0

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 21, 2009, 19:03:56 »
Nie rozumiesz co znaczy [dyskusja] i roznicy miedzy [flame] a [dyskusja]? Odsylam do wiki +warn.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 21:11:31 wysłana przez Loc0 »

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 21, 2009, 19:32:37 »
az sie zdziwilem ze moj faction fitted pilgrim przezyl ^^ szkoda ze system byl zjammowany bo sam bym tam wskoczyl :(

tak jak to zrobilismy do w6 :) http://dl.eve-files.com/media/corp/YoGi/2009.03.04.13.43.11.jpg

Ezachiel

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 25, 2009, 11:20:31 »
Widze że mamy nap-a z Tri, i coś więcej niż nap. Dawno na forum Agony nie zagladałem, i normlanie dziś szok ... coś więcej możesz napisać jak wyglądają obecnie napy i kooperacja z Agony ?

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 25, 2009, 13:51:52 »
pojecia nie mam :D

gosti

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 25, 2009, 14:02:52 »
Pewnie chodzi o to:

TRI nam zreinforcowalo promethium moona, tower wychodzil z RF jakos w nocy pare dni temu. IRON+WI zebralo 110 osob, TRI sie nie pokazalo i zeby sie nie nudzic IRON+WI ostrzelali 2 wieze Agony system obok.

Towery Agony wychodzily z RF ostatniej nocy. TRI spuscil na IRON tytana, ktory zabil wlasnego cyno falcona + 2 shipy TRI i uciekl. Wieze Agony zabite.

Pewnie stad NAP.

Straszny

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 25, 2009, 14:19:59 »
a tak wogóle IRON robi coś aktywnego/agresywnego ? Bo to tutaj to rozumiem wynikła seria wydarzeń z defend-opa. Napisz coś Gosti bo żadnych informacji z północy teraz nie ma.

gosti

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 25, 2009, 14:26:17 »
Nie wiem dokladnie, od 3tyg tylko zmieniam skille :p

Ale ogolnie to nic ciekawego sie nie dzieje chyba. Czasem TRI jakiegos POSa w RF wstawi 50 capsami i tyle.

Terion

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 25, 2009, 14:31:20 »
Zasadniczo nuda, luzne latanie i szukanie zaczepki lub uciekanie jak znajdzie sie wieksza ekipe z podobnymi zamiarami  :D No i jak komus sie chce to farmienie iskow. Ostatecznie w ramach nabijania czasu online widzenie pol afk w EC  ;D


Ezachiel

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 25, 2009, 14:47:45 »
Z tego co mi wiadomo, to IRON ostrzelało pos-y Agony wcale nie przy okazji tylko celowo. Agony miało sobie zrobić zajęcia praktyczne z pos gunnery, bo bronić tych posów nikt nie chciał za bardzo, a paru oficerów to pewnie nawet się ucieszyło bo nie trzeba już ich karmić  >:D Nie wiem czy cos strzelali bo mamy strasznie wolny KB, i znaleść coś na nim to przerwa obiadowa z kolacja i sniadaniem  ::)

gosti

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 25, 2009, 15:02:53 »
Z tego co mi wiadomo, to IRON ostrzelało pos-y Agony wcale nie przy okazji tylko celowo.

Owszem, byly takie plany, ale raczej podczas weekendu. Wizyta TRI przyspieszyla smierc posow.

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 26, 2009, 00:12:12 »
TRI nam zreinforcowalo promethium moona, tower wychodzil z RF jakos w nocy pare dni temu. IRON+WI zebralo 110 osob, TRI sie nie pokazalo
sensu wiekszego nie widzialem zeby tam leciec - reinforcowalismy wam towera majac 30 osob.... do dobicia moze i z 50byloby, i tak mielibyscie 2x wiecej, gdzie tu sens atakowac 2x wieksza flote ktora ma pewnie tyle samo jesli nie wiecej capsow na standby ?

gosti

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 26, 2009, 13:46:41 »
Nie wiem. Napisalem tylko, ze sie nie pokazaliscie.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 26, 2009, 15:42:08 »
ostatni to chyba "unbreakable" by Pytorion Be

LoveKebab

  • Gość

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 27, 2009, 00:18:23 »
jp. Tak farmicie to NC, że pewnie większośc z nich się zmieniło już w emo.  O0 .

Od dawna jestesmy emo ;)