Autor Wątek: [dyskusja] TRI is back !  (Przeczytany 35637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 20, 2009, 16:51:02 »
HA! I see what you did there :)

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:04:02 »
Chociaz jakbysmy wrocili na polnoc to juz raczej nie byloby 100 na 100 tylko 300 na 100 ;)

klasa ! :) przynajmniej przyznajecie sie ze blobujecie ^^

Voulture

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:13:05 »
No mnie to zawsze bawi, co innegi jest, jak ktos sie boi walczyc na rownych silach i ucieka chowa sie az zbierze wiecej ludzi, zapewni sobie spora pzrewage i wtedy podejmuje walke. To jest blob. To, jak sie oglosi cta, przyleci 250 osob by zabic posa, obroncow jest 100, podejmuja walke bo nie maja wyjscia, wdupiaja i krzycza, ze blob blob blob jest smieszne. Jak kazda pzrewage liczebna nazywa sie blobem to pozniej wychodza takie glupoty gdy obie strony zarzucaja to drugiej i obie mysla, ze maja racje ;p

Ellaine

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:17:03 »
Każda duża flota jest blobem. Blob to taki kształt formacji :)

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:22:51 »
Kazdy blobuje tak samo. Naprawde Kebab, wy tak jak i wszyscy tez. Bierze sie tyle ile sie ma ludzi o danej porze. Przestanmy wogle o outblobowaniu mowic, bo to jest poziom z konca plecow.

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:25:32 »
Otoz to. Niech mi ktos z reka na sercu napisze: "i wtedy nasz FC powiedzial: KONIEC. NO MOAR. Nie chcemy wiecej pilotow w gangu!" ;)

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:40:27 »
a zebys wiedzial ze nam twink tak powiedzial raz .... ok to polowa spadac do 2giego gangu i leccie sobie gdzie indziej bo inaczej nikt z nami walczyl nie bezdie... serio ! :)

d00m z tego co pamietam w tri mk2 robil tak ze tylko z corpa brali zeby za duzo osob nie bylo albo first 10 ppl go and rest fuck off :)

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:49:04 »
ok roamy korpowe i wogle roamy to jedno a ustawka z kapsami i supportem to co innego. Wez nie wciskaj nam stary takich bajerow :) Jakos czesto ja osobiscie bylem w malutkim gangu blobowany przez tri 3x wieksze sily. Po prostu pisanie o blobowaniu jest bez sensu.

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:52:28 »
a zebys wiedzial ze nam twink tak powiedzial raz .... ok to polowa spadac do 2giego gangu i leccie sobie gdzie indziej bo inaczej nikt z nami walczyl nie bezdie... serio ! :)

Ale nie mowimy o malych roamach, kiedy rzeczywiscie zdarza sie czasem "ok, wiecej ludzi nam nie trza, bo nikt nie bedzie chcial sie z nami strzelac", tylko o powaznych opach o jakimkolwiek strategicznym znaczeniu :)

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:58:57 »
Jakos czesto ja osobiscie bylem w malutkim gangu blobowany przez tri 3x wieksze sily.
To się nie nazywa blob tylko pech i brak intela  :-*
I już przestańcie się tak puszyć  :knuppel2:

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 20, 2009, 18:01:24 »
no wlasnie cale tri :) jak oni maja przewage to ty masz zly intel, a jak oni sa w mniejszosci, to sa blobowani.
No to jest esencja tego co jest w was zabawne. I tak was kocham i wygladam w przyszlosc kiedy znowu sie postrielamy jak juz wujek bob bedzie 2 metry pod tulipanami w ogrodzie.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 20, 2009, 22:47:54 »
Panowie, skończcie dyskusję o blobach. To do niczego nie prowadzi. Ja wiem, że w temacie jest "Dyskusja" ale jeszcze trochę i zacznę ciąć.

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 21, 2009, 00:06:47 »
LOL Archen w Husarii/CVA :3
QFT

ok roamy korpowe i wogle roamy to jedno a ustawka z kapsami i supportem to co innego. Wez nie wciskaj nam stary takich bajerow :) Jakos czesto ja osobiscie bylem w malutkim gangu blobowany przez tri 3x wieksze sily. Po prostu pisanie o blobowaniu jest bez sensu.
zauwazam nutke ironii w tym cytacie :)
- roaming gang nie ma znaczenia strategicznego - macie mniej ludzi ok, bo NC glownie cerbiruje na polnocy a nie walczy, fine!
- nie sadze zebyscie robili gang do obrony posa na zasadzie niezapowiedzianego opa bo to by sie mijalo z celem, wiec majac do dyspozycji tyle corpow z NC ze juz poleglem przy liczeniu nie mam bladego pojecia dlaczego dziwnym trafem jestescie outblobowani przez TRI ktore ma 2x mniej ludzi w alliance niz IRON...

nie tak dawno temu bylo tak ze NC skoczylo do HPA bic naszego posa i na oko mieliscie 300 vs 160 a jednak przegraliscie - kompletnie otoczeni przez TRI w 160 osob !

wmawianie POJEDYNCZEMU sojuszowi (czasem 2 - white noise sie nie pojawia za czesto, chyba ze sa cap kille) ze blobuje NC to juz szczyt hipokryzji ...

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 21, 2009, 02:11:27 »
Zdaje sie KochuKebabu, ze nie zrozumiales calego przekazu. :)

Przekaz brzmi: kazdy (bez wyjatku) zbiera zawsze tyle ludzi ile moze (jezeli chce osiagnac jakis strategiczny cel, a nie robic pew pew dla czystej zabawy).

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 21, 2009, 03:29:56 »
oczywiscie - problem w tyme ze NC bierze tyle ile moze i jeszcze zlew czy sedes zeby numerami zapchac '_'

smiech bierze gdy NC placze na bloba bo walka jest 80 vs 80, chcieli capsy, wzieli capsy, capsy nic nie pomogly - ich blad
wzieli bs'y, bsy polegly - ich blad
wezma bloba to pewnie wygraja - ale to chyba oczywiste, ostatnimi czasy eve uczy nas matematyki lepiej niz polscy nauczyciele o tym ze jedna liczba calkowicie ownuje 2ga, mniejsza :D

Terion

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 21, 2009, 08:34:01 »
Ty masz klopoty z czytaniem ? Czy tylko nie rozumeisz czytanego tekstu ?

POkaz gdzie byl placz przy 80 na 80. Napisalem, ze walka mogla sie podbac obu stronom wlasnie ze wzgledu ZE NIE BYLO BLOBA. No ale jakze by mozna bylo przyjac to do wiadomosci, zreszta na tej walce nawet cie nie bylo z tego co widzialem.

Na poprzedniej porannej gdzie latles sabrem mieliscie zdecydowana przewage no ale co tam lepiej oprzec sie na kb gdzie jest te 80 na 80. Co z tego, ze chocby ja wisze na tym kb dwukrotnie, a nie mam 2 charow imieniem Ter'ion (coz za zaskoczenie). KB tez nie powie ile osob bylo na pocztaku, a ilu dolecialo i kiedy. Wiec daj se siana bo to jest zalosne.

Taaak dready sa zajebiste w walce z stadem bsow ...

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 21, 2009, 13:41:55 »
HA! :) Owned :) Dwa Teriony :) Tri - elite killboard alliance.

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 21, 2009, 14:24:27 »
Taaak dready sa zajebiste w walce z stadem bsow ...
trzeba bylo przyleciec BS'ami... oh wait, przylecieliscie i daliscie sobie warpnac close bsami w waszych sniperow - BRAWO

zreszta nie przylecieliscie tam bawic sie w strzelanie do BSow tylko dobic dyspro posa no chyba ze przegapilem cos...

Terion

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 21, 2009, 14:36:26 »
Przeciez napisalem, ze cala poranna akcja to byl mega fail organizacyjny co skutkowalo spektakularna flota. Dodalem tylko, ze mieliscie wtedy przewage (nie uzylem slowa blob, nie zarzucalem wam nic, jedynie naszej stronie, ze nie potrafila zagwarantowac obstawy do capsli i FC wrzucil capsy majac co obstawy okolo 15 bsow + kilka drobnicy w chwili gdy wy mieliscie tych bsow ~ 60 + tacklerow). Tak wiec nie neguje ze celem bnylo dobicie posa, nie zarzucam bloba stwierdzam fakty, ktore ty przeinaczasz i dopisujesz propagandowa bajeczke.

Poza odgrzewanym kotletem : wczoraj bylo tez male strzelanie flota irona ~ 70 osob (w tym okolo 15 sojusznikow z Councila bodaj). Wskoczyla do 2-6. Bsy (29 sztuk) zaczely strzelac do modow na posie. support ziewal na bramach. TRI wrzucilo oklo 70-80 osob tytanem. Glownie bsy z wsparciem 7 logistykow + tacklerzy. Nasz FC kazal wycofac sie supportowi na posa natomiast BS + kilka snipe hacy zaczelo skakac oddac 1 salwe i wiac liczac ze cos ustrzela. Jak bylem jesczze online poza wstrzelaniem sie w 2 bsy na armor nic nie uzyskalismy, tracac okoklo 3 bsow (moze next time naucza sie allignowac jak toi skonetowalo kilka osob). Pozniej chyba FC chcial sciagnac jakies posilki ale ze bylo kolo polnocy wybralem kurs do wyrka. Pewnie z kb da sie cos wyczytac.

Linki albo ludzie znaja, albo znajda w powyzszych postach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2009, 15:19:13 wysłana przez Terion »

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 21, 2009, 15:25:55 »
ale my zawsze mamy przewage kiedy wygrywamy, nwet gdy jest nas mniej... za kazdym razem tak sie usprawiedliwiacie ^^

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 21, 2009, 17:34:11 »
ale my zawsze mamy przewage kiedy wygrywamy, nwet gdy jest nas mniej... za kazdym razem tak sie usprawiedliwiacie ^^

Kombinujesz jak kon pod gore Kochu :) Gdzie ktos napisal, ze blobujecie podczas gdy w rzeczywistosci was bylo mniej ? :)

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 21, 2009, 19:21:10 »
h-pa, 300 nc vs 160 tri - nc poleglo, pisaliscie ze zblobowalismy ich na wejsciu a prawda taka ze wskakiwali jak cioty :)

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 21, 2009, 19:38:34 »
h-pa, 300 nc vs 160 tri - nc poleglo, pisaliscie ze zblobowalismy ich na wejsciu a prawda taka ze wskakiwali jak cioty :)

Jakies cytaty jesli laska ? :)

Ezachiel

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 21, 2009, 19:54:30 »
Panie i Panowie proszę się ograniczyć jeśli łaska zarówno ze słownictwem jak i nabijaniem postów. Temat ciekawy i jak widać obszerny jak rzeka ... ale konkrety proszę dotyczące walk TRI i samego come-back TRI. Bez karmienia trolli - m'kay  :knuppel2:
Edmund.

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:36:26 »
Jakies cytaty jesli laska ? :)
nie tak daleko bo na 1szej stronie w tym meciacie masz ze blobujemy 300 osobowe gangi w 150 ;) otaczamy ich szczelnym kordonem ...

Nashir

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 22, 2009, 15:01:53 »
Panie i Panowie proszę się ograniczyć jeśli łaska zarówno ze słownictwem jak i nabijaniem postów. Temat ciekawy i jak widać obszerny jak rzeka ... ale konkrety proszę dotyczące walk TRI i samego come-back TRI. Bez karmienia trolli - m'kay  :knuppel2:
Edmund.


Widzisz w nazwie thread'a dyskusja ? Rozmawiaja bez spina - wiec juz przestan byc nadgorliwy.

Rogoo

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 22, 2009, 17:22:53 »
Heh, jednak Centrala moze byc dobrym zrodlem informacji. Tri postawilo naszego POSa w RF, wychodzil 30 min po DT.

Wszedlem na Centrale - nie widze zadnego posta od kogos z Tri - onacza to, ze pos zostal uratowany. :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2009, 19:47:52 wysłana przez Rogoo »

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 23, 2009, 01:51:14 »
nei wiedzialem ze go wbili nawet :) ale ze tego co sie dowiedzialem to dwa wbilismy ;]

zreszta biorac pod uwage fakt ze do gry loguje sie tylko po to zeby trzepnac plexik czy cos a o opach rzadko sie pojawiam bo nie chce mi sie latac z 2giego konca swiata i nie mam klona w hpa ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2009, 02:13:22 wysłana przez LoveKebab »

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 24, 2009, 17:38:43 »
co to za historia mi sie obila o uszy ze wasi znajomi z WN zbaitowali MH i wyciagneli ich na fleet fajta z cynojamowanego systemu, podczas gdy wasza flota czekala na tytku na cajno, po czym okazalo sie ze ten system tez niestety jest cynojamowany, (flota white noise respect nie uciekli, zostali na polu do ostatniego poda). Musialo byc smiesznie u was na tesie :)

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 24, 2009, 18:28:56 »
nie wiem, nie bylo mnie :) poza tym uzywamy venta : d

myst1q

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 24, 2009, 20:30:19 »
nie wiem, nie bylo mnie :) poza tym uzywamy venta : d

kurcze... kolega tak sie wypowiada, a jak przyjdzie co do czego, to go niema ;]

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 24, 2009, 22:02:14 »
z tego co wiem wn padlo juz po tym jak tri od tytka sie oderwalo i wrocilo do h-pa
na tsie jedyny ciekawy moment byl jak kinky nie zdazyl anulowac destructa
i rozpuknal abadona :)

Goomich

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 24, 2009, 22:16:43 »
nie wiem, nie bylo mnie :) poza tym uzywamy venta :d

Haxx, jak teraz szpiedzy mają was podsłuchiwać na TSie?

na tsie jedyny ciekawy moment byl jak kinky nie zdazyl anulowac destructa
i rozpuknal abadona :)

Hmmm. A on nie był przypadkiem w C0venie wcześniej? :)

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 25, 2009, 02:17:51 »
Triowcy, a tak na serio, jakie tri ma plany. Czy moze jakie plany maja korpy w tri. Tzn ja wiem ze jest ogolnie podejscie "sie lata sie pjupja jest fajnie" ale jakis "cel" zawsze trzeba miec naszkicowany. Powiedzmy ze wojna trwa jeszcze dlugie kilka miesiecy na poludniu i na koncu jej nie ma juz boba, jego czlonkowie i korporacje oczywiscie gdzies sie rozchodza, wiec jest silne AAA, przejmuje szefostwo w "poludniowym naptreinie" i tak dalej. Co chcecie robic? Szamotac sie z ironem i MH tylko czy jakies plany na aktywne wejscie na sov czy co. Tzn ja wiem ze wiekszosc graczy pewnie juz jest wieloletnich, juz nie chca moze musiec za duzo logowac "obligatoryjnie" chca miec lajtowe pjupju, ale pewnie rekrutujecie tez nowych ludzi, co im mowicie ze jakie sa plany na pol roku - rok ?
jezeli powiesz ze "to just keep on killing shit" to spoko, bo sam mam takie plany, wiec zrozumiem.

LoveKebab

  • Gość
Odp: [dyskusja] TRI is back !
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 25, 2009, 02:53:48 »
a bo ja wiem, ostatnio mialem totalnie gdzies caly alliance i polecialem sobie na jakies zadupie plexowac ;]
nowych graczy nie rekrutujemy, plany sa takie zeby wkurzac NC bo to jest zawsze zabawne ^^
"na koncu boba nie bedzie" - jak sie od KNZ odbijecie to kaze ci zjesc te slowa :D