Autor Wątek: wytłumaczcie mi prosze...  (Przeczytany 3113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goen

  • Gość
wytłumaczcie mi prosze...
« dnia: Luty 15, 2009, 20:17:40 »
... dlaczego mój wczorajszy temat
"zakłócenia, zniekształcenia textów, opisów, podpisów" (czy jakoś tak)
został usunięty??? wchodzę dzisiaj chciałem przeczytać co i jak a tu  :o

więc jak mam się dowiedzieć co mam robić?

http://img187.imageshack.us/img187/2631/20090215120516qf8.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/5121/20090215120043nc9.jpg

 :-\

misao

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2009, 20:23:41 »
masz radka, pewni x1600

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2009, 20:56:27 »
Zainstaluj najnowsze sterowniki, jak nic nie da reinstaluj eve. Jak znow bedzie crap to przeczysc chlodzenie karty. Jest tez opcja ze twoja karta jest po prostu dla Eve za slaba, podaj specyfikacje sprzetu.

k_pax

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2009, 21:02:54 »
goen mozliwe , ze zasilacz ci szwankuje stad te krzaczki. Przeczysc od czasu do czasu cache eve i zmien color depth w ustawieniach eve

Aha napisz jaki masz OS i gfx

goen

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2009, 22:19:41 »
NVIDIA GF4 MX 440 w AGP8X
512 ram

nowe sterowniki

w wymaganiach (na styk) powinienem sie mieścić tym bardziej że poza tym wszystko jest cacy i śmiga


Rastlino

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2009, 22:26:36 »



Tak ja kiedyś miałem.
Takie problemy z grafiką w grach (ostatnie zdjęcie jest z War Rock'a) są spowodowane przegrzewającą się kartą graficzną i słabym/starym/popsutym zasilaczem. Wymieniłem zasilacz na nowszy i z większą mocą i nie mam taki ekstremalnych przypadków. Jedynie po czterech godzinach gry może mi się lekko statek "rozsypać" (to co na pierwszym zdjęciu ale na dużo mniejszą skale).

Pracuje ciągle na Gf4 Ti. GF4 MX mam na starym kompie i działa mi w miare dobrze, demonem prędkości nie jest i w jita przed stacją frezzuje troche ale jest ok.

P.S. Jeśli zdjęcia są za duże to prosił bym o ich zmniejszenie (miniaturki). Ja nieznam się na tym :P

Edit: może wyczyść kompa, jeśli dawno tego nie robiłeś może pomóc.
Edit2: Takie stany jakie masz u siebie, u mnie z czasem się nasilały, występowały coraz częściej aż zaczynałem mieć problemy z samym odpaleniem kompa (zasilacz się restartował gdy komp próbował załadowac cos więcej niż BIOS). Wkońcu padł na dobre.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2009, 22:32:58 wysłana przez Gromor »

misao

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2009, 23:38:45 »
przedostatnie zdjecie rox.. spiderman!

Straszny

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 16, 2009, 09:18:21 »
jest jeszcze jedna możliwość, jak pada kostka pamięci GPU, wtedy również dostaje się podobne przekłamania obrazu na teksturach i obiektach.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2009, 09:28:26 »
W poprzednim wątku zamiast jednego postu poleciał cały wątek nie wiedzieć czemu :(

Enyłej, jak NeX radził - w panelu sterowania grafy powyłączaj wymuszany anisotroping i inne bajery (najlepiej zostać przy defaultowych ustawieniach). Ściągnięcie najnowszego (oficjalnego, bo inne to crap) sterownika też nie zaszkodzi. Jeśli to nie pomoże, to dopiero grzeb w sprzęcie...
Przedwieczny.

misao

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2009, 10:34:54 »
na radku pomaga: wylacdzeni full screen to raz a dwa wylaczenie w biosie AGP acceleration

goen

  • Gość
Odp: wytłumaczcie mi prosze...
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2009, 15:22:40 »
jednak musi to być coś ze sprzętem bo chyba już wszystkie wasze propozycje przetestowałem, nawet w różnych kombinacjach i nic :(

a szkoda.

pozdro!