Autor Wątek: TNQ - Inne  (Przeczytany 195890 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

silvia

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 01, 2009, 18:59:50 »
1. Zielony kwadrat z gwiazdka to twoj corp member a zolty z czeszka, to oznacza, ze osoba ma security status poniezej 0.0 lecz wyzszy niz -5.0 dodatkow, za zabicie tej osoby jest wyznaczona nagroda isk. Przypomniec bym chcial, ze wolno strzelac tylko do osob ktore mrygaja na czerwono lub maja security status -5.0 i mniej.

2. Mozesz tego dokonac na kilka roznych sposobow:
 a) Zajrzec do zakldaki 'Assets' i jesli miales w tamtej stacji jakies przedmioty, to kliknac prawym na stacje w ktorej sie znajduja i "Set Destination".
 b) Jesli znasz imie agenta od ktorego brales misje to:
    - Mozesz zajrzec do zakladki "People & Places" -> "Agents" , znalezc agenta od ktorego brales ta misje i kliknac prawym a potem "Set Destination" i leciec wedlug wskazanych systemow.

    - Jesli go tam niema, to znowu "People & Places", nastepnie w "search type" wybierasz "character" i w okienku po prawej wpisujesz jego imie.
  c) jesli znasz nazwe systemu do ktorego chcesz wrocic to:
    -Klikasz F10 by otworzyc mapke. Powinno ci sie pojawic okiekno o nazwie "Wold map control panel" i w "Type in location name" wpisujeasz nazwe systemu. Potem najezdzasz na nazwe systemu, klikasz prawym i "set destination".
    -Idziesz do "people & places" w search type bierzesz "system" wpisujesz nazwe. Wyskoczy ci okienko, prawym klikasz na systemie i "set destination".

LukaP

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 01, 2009, 20:26:14 »
jaaa udalo sie :D  dzieki

a co to jest ten security status? to chyba trzeba nabroic jakos w danym systemie czy korporacji zeby to miec?

a jest jakas tabela z moja reputacja wobedz innych korporacji np?

silvia

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 01, 2009, 20:28:23 »
Zmniejszenie security status wystepuje by sie strzeli/zniszczy/zabije innego gracza lub cos co do niego nalezy.

Aby podniesc Security status trzeba zabijac 'te zle' NPC.


Character sheet standings 'liked by', lecz mozesz tam tylko sprawdzic standingi do korporacji NPC.

LukaP

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 01, 2009, 21:13:34 »
to jak ktos jest pvp i chce powalczyc z innymi to bedzie mial security niski?

silvia

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 01, 2009, 21:57:09 »
to jak ktos jest pvp i chce powalczyc z innymi to bedzie mial security niski?

to moze leciec do 0.0 - tak niema spadku security, niema concordu (on jest tylko w 0.5 i wyzej), niema tez sentry na stacji czy bramach.

walke w low czy highsec mozna zalegalizowac- wystarczy, ze nawzajem wyjmiecie sobie cos z puszek.

LukaP

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 01, 2009, 22:28:38 »
piszesz niezrozumialem dla mnie jezykiem :D

gdzie jest 0.0? i co to jest low i higsec?

silvia

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 02, 2009, 00:50:53 »
piszesz niezrozumialem dla mnie jezykiem :D

gdzie jest 0.0? i co to jest low i higsec?

0.0 jest na pograniczach swiata.
w 0.0 znajduja sie moony r64 ktore przynosza bardzo duzo isk.
tylko w 0.0 gracze moga posiadac wlasne stacje jak i pewne konstrukcje na posach.
tylko w 0.0 mozna uzywac tak zwanych baniek, bomb i dd [doom(s)day].
w 0.0 znajduja sie takze najbardziej wartosciowe skaly, raty [NPC do zabijania] i rozne inne rzeczy :D

w 0.0 mozna w ludzi strzelac do woli.


lowsec... jest pomiedzy 0.0 a highsec najczesiej. Mozna tam legalnie strzelac do innych graczy, lecz na bramach (gate) jak i stacjach znaduja sie sentry gun ktore ciebie beda ostrzeliwac. po oddaniu strzalu na graczu ktory niemial GCC (Global Criminal Countdown) lub niemajacego security status rownego lub nizszego niz -5.0 bedziesz mial wyzej wspomniane GCC- bedziesz wtedy legalnym celem dla kazdego innego gracza, i beda w ciebie strzelac sentry. Maja GCC odradzam wskoczenie do high secu. Lowsec to systemy o statusie security pomiedzy 0.1 a 0.4.

Highsec- dom carebearow jak i trade hubow. Highsec to systemy z security status pomiedzy 0.5 a 1.0.  W highsecu niewolno ci strzelac do ludzi ktorzy niemaja GCC/Security status ponizej -5.0 / Niemasz z nimi wojny / Niesa w przeciwnej Milicji / Niesa dla ciebie legalnym celem poprzez kradziez twoich dobr lub 'kill rightsy'.
Oddanie ostrzalu na kim w highsecu spowoduje przylecenie concordu (policja). Ucieczka przed concordem rowna sie banowi, choc moge sie z tym klucic :D

Aby rozezna sie z tym gdzie jest 0.0 (zwany czasem null sec'iem), low sec i high sec, polecam ci wylaczyc mapke (F10) i potem przejsc do ustawien mapy (zakladka "Star map") potem klikasz na "Security status". ot co :D

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 02, 2009, 10:52:41 »
piszesz niezrozumialem dla mnie jezykiem :D

gdzie jest 0.0? i co to jest low i higsec?

Mam prosbe poczytaj watek - strone wczesniej jest dokladne wyjasnienie o co chodzi z ss systemu
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 04, 2009, 13:16:15 »
Mam taki problem.
Ustawienia teoretycznie mam skonfigurowane tak żebym na overviu widział efekty wrażego ew na moim shipie poprzez odpowiednie ikonki przy celu z over który mnie traktuje tymi zabawkami. Teoretycznie.
W praktyce widze jedynie co mnie scrambluje i webuje, z pozostały wiem o tym że jestem traktowany damperem / jamerem itp jedynie po nagłej utracie locka / celności dział / zwiększeniu dmg od npc i pasku w dolnej części ekranu który pokazuje kiedy kończy się cykl działania tego ustrojstwa. nie widze natomiast odpowiednich symboli na overwiu.
WTF?
PS
O ile wiem nie tylko mnie to dotyczy, a co ciekawe wygląda na to że gnębione w ten sposób sa tylko konta nie sam klient, bo na innym koncie na tym samym kompie nie ma takich problemów ;/

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 04, 2009, 13:40:10 »
Rozumiem, że chodzi Ci o misje... a spróbuj eksperymentalnie rozciągnać over na szerokość ile się da i tak po baw się kolumnami, żeby zostało Ci pół centymetra wolnego miejsca po prawej stronie over - taka jakby pusta kolumna. Kolumny regulujesz tak samo jak Excellu.

Ja włąśnie mam taki "nadmiar" i widzę wszystkie ikonki... inna sprawa, że są tak malutkie, że muszę najechać kursorem na nie, żeby zobaczyć co mi tam szarpie nogawkę  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 04, 2009, 14:54:43 »
Aktualnie chodzi o misje, dziś wieczorem kontrola odnośnie graczy.
Bawienie się szerokością kolumn nie ma tu znaczenia, do tej pory widziałem każdy typowy ewar na over niezależnie od szerokości tego okna. Wygląda na to ze te ikonki nie sa przypisane do kolumny ale równają do prawej krawędzi i tyle
Co do wielkości, jakoś mi to nie przeszkadza. Natomiast fakt że nie wiem który gnojek z 4 takich samych bije mi ew po sensorach jest z deka irytujący

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 04, 2009, 15:05:14 »
Wiem, że ikonki są wyrównane do prawej, ale obstawiam, że może się nie wyświetlają gdy jest mało miejsca.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 04, 2009, 15:09:05 »
Szerokości tego okna i rozdzielczości gry nie zmieniałem odkąd kupiłem sobie lapa i gram na nim. Więc to zdecydowanie nie to bo wyskoczyło by szybciej niż rawie rok czasu po zmianie kompa i parenaście dni od ostatniego patcha

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 04, 2009, 16:27:07 »
w 0.0 mozna w ludzi strzelac do woli.
Protestuję - co za stronniczość  ;) ;D

Wszędzie można strzelać legalnie i do woli. W niektórych wypadkach jednakże trzeba poczynić pewne przygotowania.

Żeby strzelać legalnie w hisecu i lowsecu należy wypowiedzieć wojnę (war dec) korpowi, który zamierza się zaatakować lub zapisać się do milicji wybranej frakcji lub zapisać swoją korporację (faction wars). Co prawda ilość celów jest znacznie mniejsza niż w null, ale w pełni legalnie możemy to robić.
Ponadto można w pełni legalnie atakować graczy wyjętych z pod prawa (odpowiedni sec status względem sec systemowego), złodzieji oraz tych co nas zaatakują pierwsi.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

sasajas

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 16, 2009, 17:16:01 »
mam pytanie jak robic wiekszy lvl misji ?? to trzeba sobie wyrobic po prostu u jakiegos agenta kolejne lvle czy szukac agentow ktorzy daja wieksze lvl misji ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 16, 2009, 17:25:22 »
Robiąc misje dla jednego agenta nabijasz sobie standing do korpa którego jest przedstawicielem. Ze wzrostem standingu będą odblokowywać ci się kolejni (lepsi) agenci danego levelu, a po nich także wyżej levelowi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

silvia

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 16, 2009, 18:11:59 »
www.eve-agents.com

bardzo przydatna strona do szukania agentow.

Btw, misle w lowsecu sa lepiej platne niz te w high.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 17, 2009, 00:25:34 »
Btw, misle w lowsecu sa lepiej platne niz te w high.

Ale ryzyko straty shipa czyni robienie ich NIEOPŁACALNYM  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 17, 2009, 02:08:24 »
Ale ryzyko straty shipa czyni robienie ich NIEOPŁACALNYM  :coolsmiley:
----ciiiichoooo---- ;)

A tak na serio, to w nowym paczu mają wprowadzić epic story arki lvl4, w których część będzie mogła rozgrywać się w low (do wyboru przez gracza, albo low z dużymi nagrodami albo hi z dużo mniejszymi. misje w low będą przystosowane do robienia cepem lub AFką, z poziomem trudności odpowiadającym temu, jaki ma się robiąc zwykłe lvl4 większym statkiem)

silvia

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 17, 2009, 11:29:24 »
Nie sluchaj sie.

Misje L1 i L2 w low robi sie bardzo latwo, a zarabia sie na nich dwa razy wiecej jak na tych w imperium.

Jedyne co to nieprzeginaj te statkiem i uwazaj na systemach highsec->lowsec. w tych mozna piwatow od siedmiu bolesci spotkac.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 17, 2009, 11:44:36 »
dodam jeszcze, że większą część czerwca 2007 spędziłem w Aeschee i okolicznych systemach robiąc misję dla Federal Intelligence Office. Moja postać powstała pod koniec maja tamtego roku - nie są więc te lowseki takie straszne dla nowych graczy :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 17, 2009, 12:43:28 »
Nie sluchaj sie.

Misje L1 i L2 w low robi sie bardzo latwo, a zarabia sie na nich dwa razy wiecej jak na tych w imperium.

Jedyne co to nieprzeginaj te statkiem i uwazaj na systemach highsec->lowsec. w tych mozna piwatow od siedmiu bolesci spotkac.

Bzdury Waćpan pleciesz

Z czasów, gdy jako instruktor w UA miałem dostęp do statystyk korpowych, pamiętam jak młodzi kadeci masowo wtapiali cruisery na misjach L2 w hisecu. Skoro NPC są wyzwaniem dla młodych graczy, to walka z nimi w lowsecu - będzie jeszcze większym.  Dodatkowo strata cruisera czy BC-ka jest dużym bólem dla takiej postaci, podczas gdy misjonarz z półrocznym stażem zwykle machnie ręką na wtopę money makera za pół dużej bańki.

Młodzi gracze nie umieją się zachować w low, nie wiedzą na co patrzeć (combat probe'y na skanerze kierunkowym), marne skille z działu Navigation powodują, że nawet frytką jest im ciężko przebić się przez kampę, podczas gdy bardziej doświadczeni gracze radzą sobie bez problemu w identycznej sytuacji cruiserem na pasywnym armor tanku (to obserwuję z autopsji na szkoleniach UA). Ba, młodzi regularnie tracą pody w lowsecu, a muszą przecież mieć implanty, żeby sensownie skillować.

Poza tym kasę z misji nie robi się z nagród agentów czy LP, a na bounty, loocie i salvage'u. Te trzy czynniki są takie same w hi i low, więc nie ma sensu robić misji w low, gdzie narażamy się na utratę statku.




No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 17, 2009, 12:52:00 »
Nie są. Loot jest lepszy w low (częściej sie dropią meta 3 i 4 itemy), ale na nisko lewelowych misjach jest to i tak prawie niezauważalne, a wobec ryzyka wtopy z rąk graczy nie uzasadnia podjęcia ryzyka

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 17, 2009, 12:58:47 »
Bzdury Waćpan pleciesz

Ba, młodzi regularnie tracą pody w lowsecu, a muszą przecież mieć implanty, żeby sensownie skillować.

Akurat pody tracą również wydawałoby się, że bardziej doświadczeni. :P

http://kb.c0ven.pl/?a=kill_related&kll_id=55432

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 17, 2009, 13:12:43 »
Pytanko: Skąd najtaniej wziąc skilla 'Nanite Control' gadałem z paroma ludkami ale nikt nie jest pewien na 100% jedni mówią że sprzedają go npce w npc 0.0 inni że dropuje z misji dla agentów pirackich jeszcze inni że z plexów.
Więc jak to jest naprawde?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 17, 2009, 13:18:38 »
Nie są. Loot jest lepszy w low (częściej sie dropią meta 3 i 4 itemy), ale na nisko lewelowych misjach jest to i tak prawie niezauważalne, a wobec ryzyka wtopy z rąk graczy nie uzasadnia podjęcia ryzyka

Klepiąc raty w low ostatnio nie widziałem jakiegoś wysypu sprzętu best named, ale zgoda co do ogólnej konkluzji.

Mona X - każdemu się zdarzy (np: nabiłem się frytką na smartbombę), ale mnie stać na latanie po low z setem +4 czy LG Halo (do jednego shipa) plus druty, młodziaka - raczej nie bardzo.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 17, 2009, 13:21:57 »
Pytanko: Skąd najtaniej wziąc skilla 'Nanite Control' gadałem z paroma ludkami ale nikt nie jest pewien na 100% jedni mówią że sprzedają go npce w npc 0.0 inni że dropuje z misji dla agentów pirackich jeszcze inni że z plexów.
Więc jak to jest naprawde?

O ile mi wiadomo z plexów ladar.

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 17, 2009, 13:25:35 »
Moze i loot lepszy ale pirat zawsze sie usmiecha jak taki pan przylatuje :) na pewno da sie tylko sa problemy z kampami na bramach a tego sie nie uniknie jak przylecisz czyms wiekszym niz frytka ::)

@SokoleOko ale tracic pody jak aggruje cie 1-2 shipy to wstyd co innego jak jest lag albo komp z grafa nie wyrobi (np ja tak wczoraj stracilem poda, ale tez sam troche zlamilem :) )

w low trzeba sie bardzo pilnowac co wydluza robienie takiej misji a potem ew wywoz lootu.
Ja od siebie moge zacheci do rabienia misji w low zwlaszcza w placid albo black rise >:D
zwlaszcza jak lata na frakcyjnym ficie :D

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 17, 2009, 13:25:43 »
Pytanko: Skąd najtaniej wziąc skilla 'Nanite Control' gadałem z paroma ludkami ale nikt nie jest pewien na 100% jedni mówią że sprzedają go npce w npc 0.0 inni że dropuje z misji dla agentów pirackich jeszcze inni że z plexów.
Więc jak to jest naprawde?

Podobno enpece to sprzedają Sanshe lub Angele. Po DT sprawdzę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2009, 14:47:14 wysłana przez Mona X »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 17, 2009, 14:05:49 »
Podobno enpece to sprzedają w Sanshen lub Angele. Po DT sprawdzę.
Jak by było u angeli to wypas.

Voulture

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 17, 2009, 14:13:16 »
To jest ten cholernie drogi skill, 250m+? Z tego co sie orientuje tego sie nie da kupic, to wypada z jakichs pleksow chyba.

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 17, 2009, 14:38:52 »
To jest ten cholernie drogi skill, 250m+? Z tego co sie orientuje tego sie nie da kupic, to wypada z jakichs pleksow chyba.

Wypada na bloodowych  cosmosowych radarów, nie wiem czy z innych npcy też.

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpień 17, 2009, 14:49:21 »
Jak by było u angeli to wypas.

Nie ma w Stain, na forum zgłaszają, że u Serpentisów i Guristasów też nie ma. Czyli raczej bezedura z tym.

Wypada na bloodowych  cosmosowych radarów, nie wiem czy z innych npcy też.

Ja swojego kupiłem w Heimatar, więc pewnie u innych też.

nskarus

  • Gość
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpień 19, 2009, 09:39:43 »
Jakis czas temu gralem w eve, i teraz chcialbym wrocic. I sie zastanawiam czy jest mozliwosc sprawdzenia swoje postacie (jakie ma skille i ile iskow) majac nieaktywne konto. Bo staralem sie to sprawdzic ale jakos nie moge tego znalezc.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:03:26 »
Możesz napisać petycje, żeby uaktywnili Ci konto na 24h.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...