Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Inne

<< < (113/151) > >>

Asag:
Hmm, a działa wam teraz Eve? Bo ja nadal nie mogę wbić i mi to coś dziwnie wygląda.

Server: tranq
Status: Unknown

Też tak macie?

Doom:
Ddos był. Jest na forum juz o tym wątek

bardzozlysim:
Witam wszystkich
I od razu przechodzę do rzeczy: nie grałem jeszcze w EVE (ściągam aktualnie klienta) i mam kilka pytań:
1. Mam triala na 21 dni - nie stać mnie na wykupienie czegokolwiek - czy (i ewentualnie jak) dam radę zarobić na przedłużenie konta i czy jest sens to robić (mogę poświęcić kilka godzin/dzień czasu)
2. Mam wolnego kompa który ledwo spełnia minimalne wymagania - jaki styl gry (profesje) polecacie żebym mógł pograć nie oglądając pokazu slajdów (i pozwoli na grę bez wkładu finansowego).

Doom:

--- Cytuj ---1. Mam triala na 21 dni - nie stać mnie na wykupienie czegokolwiek - czy (i ewentualnie jak) dam radę zarobić na przedłużenie konta i czy jest sens to robić (mogę poświęcić kilka godzin/dzień czasu)
--- Koniec cytatu ---
Osoby ktore tylko na trailu nastukaly na plex są bardzo nieliczne i z reguły są to niezłe talenty w okreslonej dziedzinie. obecne ceny plexów też raczej mocno  utrudniaja to zadanie.

--- Cytuj ---2. Mam wolnego kompa który ledwo spełnia minimalne wymagania - jaki styl gry (profesje) polecacie żebym mógł pograć nie oglądając pokazu slajdów (i pozwoli na grę bez wkładu finansowego).
--- Koniec cytatu ---
Handel / industry / górnictwo, ale i tak sporo zalerzy jak slaba to maszyna

bardzozlysim:
Wychodzi na to że pobawię się przez 3 tygodnie i dalej out... A ile kosztuje najtańsze przedłużenie konta i na ile czasu (i czy mogę założyć sobie 2gie konto jak ten trial mi wyjdzie bo za pierwszym razem to na pewno efektywnie nie wykorzystam czasu).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej