Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Przemysł

<< < (2/25) > >>

Goomich:

--- Cytat: bartoon w Luty 11, 2009, 09:26:27 ---ok wiec esli dalem copy pare blueprintow , to jak owinna wygladac sama operacja? bo daje get job i wyskakuje mi dwie pozycje do skopiowania i pisze pending. Wiec nie wiem czy te BPrinty sie kopiuja czy musze jeszcze cos zrobic zeby sie zaczely kopiowac?
--- Koniec cytatu ---

Too znaczy, ze użyłeś zajętego laboratorium. Jak skończą wcześnijesze zamówienie, to wezmą sie za twoje.


--- Cytat: bartoon w Luty 11, 2009, 09:26:27 ---3 Labolatorium przeosne - jest sens w to inwestowac?
--- Koniec cytatu ---

Jasne, jest szybsze od tych na stacji NPC i (póki jesteś sam) nikt ci nie zajmuje slotów. Ale do niego potrzebujesz POSa (można postawić w systemach 0.0 do 0.3 bez niczego, a w sytemach od 0.4, do 0.7, trzeba mieć odpowiedni standing do frakcji, która ma sovereignity w danym systemie) i korporację.


--- Cytat: bartoon w Luty 11, 2009, 09:26:27 ---4 Jest tam pozycja RUN ktora mowi ile razy dany proces ma przebiegac ? Nie wystarczy ze dam ilosc sztuk do produkcji ?

--- Koniec cytatu ---

Mówi ile runów będą mieć BPC, które z tego wyjdą. Czyli ile razy będziesz mógł zapuścić produkcję z BPC, zanim zniknie.

bartoon:
1czyli jak mi sie uda zrobic bpc II to moge jakos proces powtorzyc zeby go zrobic jeszcze raz czy lepiej (nie wiem czy da rady ) zrobic Z kopi koie.
2Pos czyli stacje ktore utzymanie kosztuje maja tek (paliwo  ito itd)?
3 Gdzie sie sprawdza sovereignity?

Goomich:

--- Cytat: bartoon w Luty 12, 2009, 09:35:52 ---1czyli jak mi sie uda zrobic bpc II to moge jakos proces powtorzyc zeby go zrobic jeszcze raz
--- Koniec cytatu ---

Jasne, potrzebujesz tylko nowych BPC, decryptorów i datacorów.


--- Cytat: bartoon w Luty 12, 2009, 09:35:52 ---czy lepiej (nie wiem czy da rady ) zrobic Z kopi koie.
--- Koniec cytatu ---

Nie da się kopiować kopii. Tylko oryginały.


--- Cytat: bartoon w Luty 12, 2009, 09:35:52 ---2Pos czyli stacje ktore utzymanie kosztuje maja tek (paliwo  ito itd)?
--- Koniec cytatu ---

Stacja, to stacja, mkożesz w nich dokować. POS to starbase, taka szpilka, otoczona polem siłowym, nie da się dokować. Tak, kosztuje paliwo.


--- Cytat: bartoon w Luty 12, 2009, 09:35:52 ---3 Gdzie sie sprawdza sovereignity?

--- Koniec cytatu ---

W lewym górnym rogu.

bartoon:
ona masz cierpliwosc i za to uklony
ale jeszcze jedno pytanko
Co to sa te decryptory i datacory?

LordDide:

--- Cytat: bartoon w Luty 12, 2009, 13:29:51 ---ona masz cierpliwosc i za to uklony
ale jeszcze jedno pytanko
Co to sa te decryptory i datacory?

--- Koniec cytatu ---

http://wiki.eveonline.com/wiki/Item_Database:Manufacture_&_Research:Components:Research_&_Invention:Datacores

http://wiki.eveonline.com/wiki/Item_Database:Manufacture_&_Research:Components:Research_&_Invention:Data_Interfaces

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej