Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Przemysł

(1/25) > >>

Xarthias:
Problemy z budowaniem, researchem i tego typu duperelami? Pytaj tutaj.

bartoon:
Witam mam  pytanko odnosnie kupna bluprintow 2 generacji Czy mozna je akos zrobic czy tylko mozna kupic ?
I drugie pytanie czy moze mi ktos wyjasnic co nam daja wszystkie pozycje bez manufacturing, czyli np copy czy invention o co chodzi w pozostalych opcach produkcji
Po co mamy kopiowac bluprinta
Jesli sie temat powtaza to sorki ale szukam o tym ifo i nie moge znalezc

Goomich:

--- Cytat: bartoon w Luty 11, 2009, 00:41:17 ---Witam mam  pytanko odnosnie kupna bluprintow 2 generacji Czy mozna je akos zrobic czy tylko mozna kupic ?
--- Koniec cytatu ---

Możesz sobie "zrobić" za pomocą inwencji.


--- Cytat: bartoon w Luty 11, 2009, 00:41:17 ---I drugie pytanie czy moze mi ktos wyjasnic co nam daja wszystkie pozycje bez manufacturing, czyli np copy czy invention o co chodzi w pozostalych opcach produkcji

--- Koniec cytatu ---

Material research - standardowo blueprint prosto z marketu (z ME-0 (ME-Mineral Efficiency)) ma o 10% większe zapotrzebowanie na minerały. Te badania pozwalają zmniejszyć koszty produkcji (czyli zwiekszyć twój zysk). Blueprinty z inwencji mają ME ujemne (co znaczy, że do standardowych 10% dodają jeszcze 10xME, np. do zbudowania przedmiotu z BPC ME -3, potrzeba 40% minerałów).
Production Efficiency - w sumie to samo, tylko z czasem produkcji.
Copy - pozwala skopiować BPO (oryginał) i zrobić z niego BPC (kopię). Kopię możesz sprzedać, coś z niej zbudować, zrobić inwencję zawieźć do 0.0 nie bojąc się, że w razie czego stracisz drogie BPO, dać młodszemu graczowi, bez obawy, że zwieje z twoim drogim BPO itd, itp.
Te trzyrzeczy można zrobic tylko na BPO.

Na kopii możes zrobić inwencję. Polega, to na tym, że bierzesz BPC, kilka droższych, lub tańszych przedmiotów (interface, datacory, decryptory, czasem jakiś przedmiot named T1), wrzucasz do laba klikasz inwencję, czekasz, czekasz, i po jakimś czasie wypada ci BPC na przedmiot T2. Albo nie wypada i zaczynasz wszystko od nowa.

bartoon:
ok wiec esli dalem copy pare blueprintow , to jak owinna wygladac sama operacja? bo daje get job i wyskakuje mi dwie pozycje do skopiowania i pisze pending. Wiec nie wiem czy te BPrinty sie kopiuja czy musze jeszcze cos zrobic zeby sie zaczely kopiowac ?

2 Dalej  kto produkuje klony ?sa na to jakies bluprinty ?
3 Labolatorium przeosne - jest sens w to inwestowac?
4 Jest tam pozycja RUN ktora mowi ile razy dany proces ma rzebiegac ? Nie wystarczy ze dam ilosc sztuk do produkcji ?

Doom:

--- Cytat: bartoon w Luty 11, 2009, 09:26:27 ---ok wiec esli dalem copy pare blueprintow , to jak owinna wygladac sama operacja? bo daje get job i wyskakuje mi dwie pozycje do skopiowania i pisze pending. Wiec nie wiem czy te BPrinty sie kopiuja czy musze jeszcze cos zrobic zeby sie zaczely kopiowac ?
--- Koniec cytatu ---
Żeby skopiować bp musisz jeszcze chyba jakiś składnik procesu wrzucić do kopiarki (ikona wygląda jak dla tych rzeczy które pozwalają trzymać posa w empire), ale nie jestem pewien czy do każdego bpo wystarczy tylko to

--- Cytuj ---2 Dalej  kto produkuje klony ?sa na to jakieś bluprinty ?
--- Koniec cytatu ---
Nie ma bpo ani bpc, klona robisz w dowolnej stacji medycznej której właściciele nie mają na ciebie agresora, jesli pytasz o JUMP clona, to zeby go wyhodować musisz mieć stand na minimum 8,0 do właściciela stacji (i tu wydaje m i się ze potrzebny jest bazowy bez modyfikatorów za skile z socjal podobnie jak do niektórych cosmosów (ale powtarzam wydaje mi sie, niedawno sam razem jeszcze z kilkoma innymi młodzikami chodowałem takiego klona i cześć z nas miała problem ze zrobieniem go bo podobno stand był nieteges)

--- Cytuj ---3 Labolatorium przeosne - jest sens w to inwestowac?
--- Koniec cytatu ---
Jest wydajniejsze od stacyjnego (przynajmniej tych npc) no i jesli jest komunikat że nie masz slotów to jest to tylko twoja wina a nie jakiego poraba który w krótkim czasie chce zbódować flotę capitali i na gwałt robi bpc komponentów ;)

--- Cytuj ---4 Jest tam pozycja RUN która mówi ile razy dany proces ma rzebiegac ? Nie wystarczy ze dam ilosc sztuk do produkcji ?
--- Koniec cytatu ---
W przypadku bpo jest to ilość odpaleń maksymalna dla kopi uzyskiwanych z tego bpo, w przypadku bpc jest to ilość użyć jaka pozostała zanim bpc się nie zużyje

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej