Autor Wątek: Sprzedam - corporation support website  (Przeczytany 3682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Sprzedam - corporation support website
« dnia: Styczeń 21, 2009, 15:53:06 »
Panowie,
Napisalem dla BUFU mala, przydatna aplikacyjke dajaca dosc ciekawe mozliwosci. Aplikacja dziala na podstawie API i umozliwia zarzadzanie korporacja oraz jej membersami. Jako, ze aplikacja dziala juz od pewnego czasu i dziala sprawnie, pomyslalem, ze dobrym pomyslem bedzie udostepnienie jej (poki co tylko polskiemu) community (brak tlumaczenia) za drobna oplata.
Tak wiem, sa podobne aplikacje, ktore sa darmowe, ale zadna z nich nie da Ci tego co moja. Duzo dobrego w jednym miejscu ;)

Funkcje aplikacji:
- Mozliwosc zarządzania uzytkownikami (skille, data ostatniego logowania, informacja o wszystkich altach tego uzytkownika + informacja, gdzie te alty sa + standing do korporacji w jakiej ten alt jest, statystyki korporacji)
- Wymagania korporacji - mozliwe zdefiniowanie standardowych fitow dla membersow + wymaganych skilli do tych fitow. Membersi potem moga sobie sprawdzic, jakie fity obowiazuja oraz jak stoja wobec tych fitow ze swoimi skillami
- Cynoalty - spis wszystkich postaci posiadajacych skill do stawiania cyno
- Standingi - standingi korporacji aktualizowane co 24 godziny
- Modul zamowien - Modul sluzacy uproszczeniu logistyki. Mozliwosc skladania przez membersow zamowien na statki/moduly/refundacje (jesli taka jest w korpie) itp. Zamowienia realizowane sa przez osoba z odpowiednia rola
- Statystyki korporacji - kilka ciekawych informacji statystycznych na temat twojego korpa
- OP Planner - male urzadzonko umozliwiajace informowanie uzytkownikow o zblizajacych sie waznych operacjach korporacji
- POS tracker - rozbudowana aplikacja umozliwiajaca zarzadzanie POSami. Umozliwia przypisywanie opiekunow do POSow, informuje mailowo osoby zainteresowane o stanie paliwa w ich posach jesli tego paliwa jest malo. Poza tym wskazuje po prostu stan paliwa w posach oraz krzyczy jesli POS jest w reinforce z podana godzina, kiedy POS z tego reinforce'a wyjdzie.

Poza tym aplikacja weryfikuje:
- ilu membersow z korpa posiada konta w aplikacji
- Sprawdza podczas rejestracji, podczas logowania oraz raz na 24 godziny czy uzytkownik nie zmienil API badz czy nie wyszedl z twojej korporacji. Jesli weryfikacja bedzie negatywna, obcina dostep
- co 24 godziny sprawdza poziom paliwa w POSach. Jesli paliwa jest na mniej niz 3 dni, wysyla maila do opiekuna

Podsumowujac przydatna aplikacja dla kazdego CEO, ktory chce miec wieksza kontrole nad swoja korporacja.

Teraz troche technikaliow
1. Aplikacja jest zkustomizowana (dziwne slowo hehe) pod BUFU i nie mam wersji aplikacji, ktora mozna szybko zainstalowac. Nie napisze jej tez z dwoch powodow o ktorych nizej. Ale co za tym idzie:
2. Nie posiadam wlasnego serwera a z powodow chyba jasnych serwer BUFU nie jest dostepny

Co za tym teraz idzie:
Aplikacja musi byc zainstalowana na twoim wlasnym serwerze (wymagania to php/mysql) a wiec musisz cala aplikacje kupic. Ja daje Ci caly kod ale musze go u Ciebie skonfigurowac, albo dac Ci pelne instrukcje jak to zrobic.

W zwiazku z tym wszystkim co powyzej + ryzyko, ze jak ci sie aplikacja spodoba, to dasz ja znajomemu a ja nic nie bede z tego mial, to cena jest jaka jest

Nie, nie bedzie za darmo, bo zyjemy w kapitalizmie. napracowalem sie nad nia jak cholera, wiec chcialbym teraz cos z tego miec :)

No dobra, jesli dotarles do tego momentu, to albo jestes chorobliwie ciekawski, albo naprawde dostrzegles, ile dobrego moze dac Ci posiadanie takiej aplikacji, zainteresowalo cie zainwestowanie w moja prace. Jesli to ostatnie, to odezwij sie do mnie. Ustalimy warunki i cene.

Aby dac wam juz teraz poglad, moje oczekiwania finansowe oscyluja wokol 3 miliardow ISK (oczywiscie do negocjacji)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam - corporation support website
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:21:52 »
Aby dac wam juz teraz poglad, moje oczekiwania finansowe oscyluja wokol 3 miliardow ISK (oczywiscie do negocjacji)

Nie ten dział forum... jako admin powinieneś wiedzieć, że od tego jest off-topic, a dokładniej "śmieszne linki" lub coś w tym stylu  :2funny:
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Ellaine

  • Gość
Odp: Sprzedam - corporation support website
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:29:46 »
Bardzo Cie szanuje Hastrabulu jako programistę i wcale mi imponuje ilość mechanizmów które zaimplementowałeś dla strony. Ale 3b to jest około 500-600 PLN w TCkach :O. Aj waj!
Mało jak na soft częściowo "szyty na miarę" ale dużo jak na wydatek na grę. Jak kiedyś wrócę do bycia bogatym w grze to się zastanowię :)

Voulture

  • Gość
Odp: Sprzedam - corporation support website
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:34:40 »
Aplikacja jest zkustomizowana (dziwne slowo hehe)
To pewnie dlatego, ze ono nie istnieje.

hastra rozbumiem Twoj argument o ilosc pracy jaka w to wlozyles, ale nie bedziesz mial nic z tego. Z takimi zaporowymi cenami nikt od Ciebie tego nie kupi czyli nie zrobisz na tym nic. Jak myslisz jak napracowala sie osoba tworzaca Evemona? Albo ten koles z AAA co zrobil EFT? Albo Ci od evehq? Myslisz, ze udostepniaja swoje programy za darmo bo nie zrobili nic?

Zle podchodzisz do tematu.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam - corporation support website
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:42:25 »
Oni przyjeli zasade, ze robia cos dla community. Ja robie centrale dla community calkowicie za darmo.

Na tej aplikacji chcialbym zarobic.
Dzieki wam za rady, ale ja juz napisalem, czemu robie jak robie.

Cena jest tak wysoka poniewaz oddaje w wasze rece caly kod bez mozliwosci kontroli co z nim robicie. Bez mozliwosci zabezpieczenia go przed kradzieza (taka struktura PHP). W zwiazku z tym doszedlem do wniosku, ze zaoferuje wam ta stronke za wysoka cene ale z mozliwoscia pelnej kustomizacji (wiem, ze nie istnieje to slowo, ale co tam) wychodzac z zalozenia, ze skoro TYLE za nia zaplaciliscie i macie ja w pelni ustawiona pod wlasne wymagania, to nie oddacie kodu komus obcemu.

Prosze o zakonczenie calej dyskusji na temat ceny. Od tego momentu bede stad usuwal wszelkie posty na ten temat.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

MightyBaz

  • Gość
Odp: Sprzedam - corporation support website
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2009, 17:11:10 »
cva pewnie by kupilo - bardzo duzo opcji, szczegolnie, ze mamy niecale 1000 posow, membersi nam sie rozrastaja itd

napisz features in eng i daj na maila, poinformuje ludzi w ally

btw twoj target to nie sa corporacje tylko alliance, dla nich 3b to zadne pieniadze...skala jest inna.

Dolacz jeszcze opcje zarzadzania jumpbridgami , wtedy calosc bedzie zajedwabista
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 17:14:20 wysłana przez Mighty Baz »

Kravek

  • Gość
Odp: Sprzedam - corporation support website
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2009, 19:43:03 »
Każdy Polski korp który takie rzeczy potrzebuje już takie coś ma napisane.

Szukaj jakiegoś ally...

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam - corporation support website
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2009, 09:20:25 »
cva pewnie by kupilo - bardzo duzo opcji, szczegolnie, ze mamy niecale 1000 posow, membersi nam sie rozrastaja itd

napisz features in eng i daj na maila, poinformuje ludzi w ally

btw twoj target to nie sa corporacje tylko alliance, dla nich 3b to zadne pieniadze...skala jest inna.

Dolacz jeszcze opcje zarzadzania jumpbridgami , wtedy calosc bedzie zajedwabista

Baz, to nie jest glupi pomysl prawde mowiac, ale wymagalo by sporej interwencji w kod. Pomysle.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Diabl0

  • Gość
Odp: Sprzedam - corporation support website
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2009, 10:59:08 »
Cena jest tak wysoka poniewaz oddaje w wasze rece caly kod bez mozliwosci kontroli co z nim robicie. Bez mozliwosci zabezpieczenia go przed kradzieza (taka struktura PHP).

http://www.zend.com/en/products/guard/
http://www.ioncube.com/sa_encoder.php

To tak na szybko.